ING Bank Śląski Centrala

expracownik

Potwierdzam powyższe opinie. Parac dla znajomych i rodziny. Odradzam

sara
użytkownik zarejestrowany

aj tam, wymagania są standardowe, nie przesadzajmy @kleofas. W sumie były, bo ofert od dawna nie widziałem, a szkoda bo jednak Wojnar to spora firma. Sądziłam, że mają ciągłe zapotrzebowanie na pracowników.

Wikikitki

No tak zdania są podzielone, ale czasem czytanie takich opinii w cale nie jest dobrym pomysłem jeśli chcemy je brać pod uwagę w szukaniu pracy, nawet w bank ofert pracy dla nauczycieli angielskiego Katowice platforma Preply(usunięte przez administratora)

zszs

po jakim czasie od zamieszczenia ogłoszenia o naborze oddzwaniają z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną?

controler

oczywiście na stanowiska operacyjne kumoterstwo może mieć miejsce, ale to dotyczy zwyklych nierozwojowych klepaczy, którzy będą prędzej czy później zastąpieni przez automat... w departamentach wymagających konkretnych umiejętności(sql, vba, biegła znajomośc angielskiego etc.) przyjęcia są- natomiast nie opłaca się tam pracować ze względu na niskie zarobki. tyle w temacie o katowickiej centrali ing

oszukany

Skoro masz stanowisko dzięki temu, że masz rodzinę w centrali ING to nie cwaniakuj, cwaniaczku

Oszukany

Byłam pracownikiem Banku Śląskiego SA w Departamencie Wsparcia Klienta Korporacyjnego, początek współpracy miał miejsce kiedy dokonano centralizacji komórki zajmującej się sporządzaniem umów kredytowych. Wśród zatrudnionych pracowników było raptem kilku pracowników z doświadczeniem zawodowym związanym z zakresem obowiązków wykonywanym w tej właśnie komórce. Zatrudniono wówczas kilkadziesiąt osób. Pozostali pracownicy to byli pracownicy archiwum, restauracji, call center itp, bez wykształcenia, wiedzy merytorycznej, kompetencji. Jednak posiadali inną cechę- byli znajomymi (dziećmi znajomych, rodziny) Pani dyrektor wydziału. Tak więc mi (oraz innym pracownikom doświadczonym, ale bez znajomości) nie przedłużono umowy o pracę, pomimo zaangażowania, pracy w nadgodzinach, doświadczenia, wykształcenia. A znajomi/ rodzina pani dyrektor (bez wykształcenia, doświadczenia, braku znajomości podstawowej wiedzy niezbędnej do pracy) pracują nadal. Tak więc szczerze odradzam.

oszukany

Uderz w stół a nożyce się odezwą ;) czyżby odpisała „pani” którą opisałam :) Pozdrawiam "fachowców"

@ciekawy 25.01.2015, 21:22
Zgadzam sie, ze pracownikami zostaja znajomi pani dyrektor. Skoro sama pani dyrektor konczy szkole cyrkową w trybie zaocznym, z...

PracownikING

Odradzam zdecydowanie pracę w INGu...sytuacja nie jest najlepsza, a ludzi traktuje się jak ciemną masę.

programista

Witam. Czy ktoś z Was orientuje się może ile mniej więcej zarabia w ING osoba na stanowisku projektant IT ( analiza, projektowanie i programowanie zmian w istniejacym systemie bankowym ) ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z ING Bank Śląski Centrala (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w ING Bank Śląski Centrala: Najbardziej nie podobało mi się w ING Bank Śląski Centrala:

Zostaw opinię o ING Bank Śląski Centrala - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ING Bank Śląski Centrala