ING

Polska

Opinie o ING

Hanna

ING ma wiele programów dla studentów i absolwentów. Ostatnio ruszył staż z Lwem, który potrwa dwa miesiące. Nie trzeba być po finansach lub ekonomii, żeby móc aplikować. Pracodawca też zapewnia wynagrodzenie za odbytą pracę w ramach stażu. Rekrutacja jest prowadzona w 5 etapach, a jednym z nich jest praca w zespole na zasadzie escape roomu. Więcej informacji osoby zainteresowane mogą znaleźć pod tym linkiem: https://www.ingbank.pl/o-banku/kariera/studenci-absolwenci/staz-z-lwem

Hanna

Jak oceniacie ING jako pracodawce? Jakie benefity oferuje firma?

maja

Pracował ktoś może na stanowisku młodszego doradcy klienta detalicznego? Wiem, że poszukują kogoś na takie stanowisko w mojej Legnicy. Jak na to miasto to oferta jest bardzo obiecująca. Co prawda umowa o pracę na zastępstwo, ale może jakby się wykazać... ;)

ex-ing

ostrzegam przed ta firmą nikogo nie zatrudniają płaca tylko zaliczki, które po rozwiązaniu umowy są do zwrotu ZERO ETYKI

hh

wcale nie dobra firma polecam

MARNE ZAROBKI + BARDZO DUŻA ROTACJA KADR ( Z TEGO POWODU)

Zostaw opinię o ING - Polska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ING