Opinie o ING BANK ŚLĄSKI S.A. w Warszawa Generała Klemensa Stanisława Rudnickiego 10

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ING BANK ŚLĄSKI S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ING BANK ŚLĄSKI S.A. w Warszawa Generała Klemensa Stanisława Rudnickiego 10

Edek

Jakie są widełki na międzynarodowym programie talentowym?

Zainteresowana
@Edek

Czy ktoś ma informacje na ten temat? Edek a może sam je zdobyłeś?

Amadeusz

@AN a to na jakim dziale ty akurat pracowałaś ?

jade_na_wakacje

powazne zdecydowanie o rekrutowaniu po czym zlecenie zrobienia testow kandydatowi, chwile potem rezygnacja i wstrzymanie rekrutacji z jedynym kandydatem nie chcieli przeprowadzic rozmowy technicznej tylko zlecac testy, nie chcieli zaplacic za zrobienie testow generalnie kontakt bardzo nieprzyjemny z rekruterka ktora nie ma sie na kim wyzyc to wyzywa sie na kandydatach

@aGA

Witam, jak wygląda praca na stanowisku: Specjalista ds. obsługi przedsiębiorców? Czego mogę spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej ? Jakie zarobki?

Doradca Klienta

Oszuści!!!! Oprócz mnie na "rozmowie" było jeszcze ok.20 osób. Zamiast rozmowy kwalifikacyjnej odbyła się prezentacja, siedzielismy wszyscy w jednej sali. Kto był dalej zainteresowany pracą opartą o wynagrodzenie prowizyjne mogł zostać na daljesz części.Po I cześci zostały 3 osoby. Aplikowalam na zupełnie inne stanowisko, w ogłoszeniu nie było mowy, o założeniu własnej dziełalności!!! Uważajcie!!!Aha i po rozmowie kazali mi roznosić CV po oddziałach jeżeli tam chciałabym pracować :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
???

Jak wygląda praca na stanowisku Specjalisty Obsługi Kasowej? Na jaką podstawę można liczyć? Czy są miesięczne dodatki albo jakiś socjal?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie ING BANK ŚLĄSKI S.A.?

kris

Za moich czasów w IT oferowali tylko UoP jak jest teraz nie wiem

marek

IT- Jakie stawki oferują na stanowiskach seniorskich w Warszawie?

Paulla

Hej. Jestem ciekawa jak teraz wygląda rekrutacja w ING? Ktoś może jest w trakcie? Na co się nastawiać? Pierwszą rozmowę z rekruterką miałam w zeszłą środę, uważam, że poszło mi całkiem nieźle ale póki co cisza. Jak to u Was wyglądało? Ciekawią mnie też aktualne zarobki starszego specjalisty w bankowości indywidualnej w dużym mieście??

loopnet

Hej, Ostatnio widziałam sporo ofert do AML i KYC w Warszawie? Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tym departamentem? Jak wyglądają zarobki? Dzięki

(usunięte przez administratora) tyle w temacie, Ing jak tylko zobaczy, że zarabiasz większe pieniądze albo Cię zwolni albo znajdzie sposób by Ci nie zapłacić

Moje zdanie

Pracowałem w ING kilka lat i miałem okazję trafić do paru różnych zespołów. Jedne wspominam lepiej, inne gorzej, ale uczciwie powiem, że to dobra firma. Jak się chce to można się sporo nauczyć i mieć dobry wpis w CV. Nikt nikomu nie każe spędzić tu całego zycia.

@Moje zdanie

Skoro w ING pracowałeś kilka lat, to na pewno wiesz, co mówisz. Wspomniałeś, że pracując tam można się dużo nauczyć i później mieć dobry wpis w CV. Zastanawiam się więc, czy jeśli ktoś nie ma żadnego doświadczenia w bankowości, ma tam szanse na zatrudnienie? Jak to wygląda?

xxxx

Praca super - świetni młodzi ludzie, nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii. Pracowałem kiedyś w Rzeszowie. Kasa super.

Zuza

Idealnie z pewnością nie będzie bo zawsze może coś szwankować ale firma jest dobra i warto popracować nad poprawą.

przyszły

Witam chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o pracy w ING na stanowisku Przedstawiciel Bankowy w Segmencie Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Zarobki jakie podają to 6000-8000 brutto na własnej działalności. Z góry dziękuję za odpowiedzi, będą bardzo pomocne :)

zainteresowana

Aplikuję na stanowisko -specjalista obsługa kasowa w Łodzi. Czy może mi ktoś napisać jak wygląda praca na tym stanowisku,zarobki itd. Podczas rozmowy telefonicznej dowiedziałam się ,że nie ma kontaktu z klientem na tym stanowisku. Proszę o sensowne opinie, bo chciałabym zmienić pracę po 20 latach i nie chcę wtopić.

pracujowałam w ing express w czeladzi. jedna wielka masakra. ciągła rotacja, nikt nie jest pewien swojego jutra, dostanie wypowiedzenia to dla pracodawców nic wielkiego (wtedy wysyłanie na PRZYMUSOWY urlop), premie są baaardzo niskie za konta. zespoły są rozwalane, zwalniane są osoby zakładające te konta. ing idzie na ilość - nie na jakość. nie masz planu? nie masz pracy :)

trx
@pracownik

ING express to NIE ING BANK SLĄSKI SA !!! Ludzie ogarnijcie sie !!!

Andrew
@pracownik

ja pracuję już 3 lata, w innym mieście ale w ING Express i nie zgadzam się że jest wyzysk, jak wszędzie za darmo nie płacą, ale zacząłem po szkole średniej , bez doświadczenia, od razu od szkoleń i na umowę o pracę, wszędzie gdzie byłem na rozmowie dawali mi zlecenie albo na czarno. Ludzie ok, w moim wieku, spotykamy się po pracy na piwo, wynagrodzenie całkiem ok wiadomo ze może podstawa nie jest jakaś super ale jak się pracuje to się i dostaje premię co miesiąc, jeszcze odkąd szkolę , nawet nie wiedziałem że się do tego nadaję , to dostaję dodatek, na pewno tu jeszcze popracuję, z ciekawości poszedłem na rozmowę, jasne dają większą podstawę ale z premią 500 zł raz na kwartał okazuje się że w ING Express zarabiam naprawdę niezłe pieniądze, już nawet nie chodzę na rozmowy, szkoda czasu

Marchew ze straganu
@trx

To chyba nie doświadczyłeś(aś) tam pracy X D To dokładnie ten bank..

@Marchew ze straganu

A czy Ty pracujesz w ING w Warszawie? Jestem ciekawa, co należy rozumieć przez stabilne warunki zatrudnienia, nie ukrywam też, że nie spotkałam się do tej pory z określeniem 'kafeteryjny system benefitowy': https://www.praca.pl/doradca-klienta-bankowosci-korporacyjnej_2711947.html Czekam na wyjaśnienie i dziękuję

Zuzanna

Jakoś przestaliście dyskutować na temat pracy w ING BANKU ŚLĄSKIM, co mnie trochę zastanawia. Tak czy inaczej - Bank ten oferuje wiele interesujących ścieżek kariery - od staży, pierwszej pracy, po stanowiska przeznaczone dla doświadczonych osób. Tu macie wszelkie szczegóły: https://www.ing.jobs/Polska/Home.htm I co o tym sądzicie? Jestem bardzo ciekawa!

Praca na wyspie ING (Toruń) - mega porażka, plany wysokie, kasa słaba (szczególnie podstawa), rotacja pracowników taka że wiecznie kogoś szukają, ledwo zapamiętasz imię nowego pracownika a już go zwalniają, lipa, nie polecam !

ty
@Anonim

rowniez pracowalam na wyspie tylko ze w stolicy. bardzo dobrze wspominam. moze i podstawa niska ale z premiami wychodzila bajeczka.. na czysto minimum 5 tys . dopiero po wprowadzeni dyspozycji przelewów wynagr i obnizeniem stawki zdecydowałam sie odejsc. tak to mega plus- szef bardzo fajny, zespół rowniez. minus to wszystkie pracujace weekendy w moim przypadku ;)

student
@Anonim

ja pracuję na wyspie właśnie w ING Express od 2 lat, też w Toruniu i jakoś nie widziałem tam ciągłych zmian, jasne, jak komuś się nie chce robić tylko za siedzenie brałby kasę to nigdzie nie zarobi. Jak dziewczyna zajdzie w ciążę to idzie na macierzyński, wiadomo że wtedy szukają kogoś na jej miejsce, albo jak przyjdzie taki posiedzieć, to nigdzie nie posiedzi długo. Ja tam jestem zadowolony, świetna atmosfera, kumpelski układ, po pracy też się widzimy, pracuję po 6-7 godzi , mi to super odpowiada, umowa o pracę pełen etat, szkolenia, może podstawa najniższa ale jak trochę popracujesz to i premię co miesiąc niezłą można dostać, tylko trzeba trochę chcieć.

Były pracownik CH
@Anonim

Zastanawiam sie czesto czy na tych wyspach pracują idioci czy tak ich straszą. Bardzo NACHALNE ZACZEPIANIE ludzi chodzących po CH. Gdy mowi sie nie, dziekuje to i tak za Toba idą i próbują Cie zatrzymać co jest wręcz żałosne. Często zostawalam zaczepiania po 3 razy przez te sama osobę. Beznadziejna praktyka banku, bardzo odpychajaca.

R
@Były pracownik CH

Jak się mija setki osób dziennie to uwierz mi nie zapamiętasz twarzy

rab716

moze ktos opisac jak wyglada praca na stanowisku Przedstawiciel Bankowy w Segmencie Małych i Średnich Przedsiębiorstw - w Warszawie? czy jest szkolenie i jakie pieniadze?

Milena
@rab716

Hej, dowiedziałaś się coś o pracy w tym segmencie ?

Malwina

wypowie się ktoś z pracowników oddziału ile plus minus wynosi roczna premia?

Xyzzzzzz
@Malwina

Tyle ile wypracuje :) to zalezu od wyników pracy. Jeden bedzie mial kilkanascie tysiecy a drugi tysiac. Ile wypracujesz tyle masz.

ING owka
@Xyzzzzzz

XYzzzz - to nie możliwe - jest tabela wynagordzen i przedzial wynagrodzen przypisany do danego stanowiska. Od wyników zależy premia roczna, % od wynagrodzenia. Wiec nie ma rozpiętości o jakiej piszesz na tym samym stanowisku. Chyba ze piszesz o Przedstawicielach Bankowych- ale oni nie sa pracownikami, prowadza dzialanosc gospodarcza i otrzymują honorarium - na innych zasadach.

Zostaw merytoryczną opinię o ING BANK ŚLĄSKI S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w ING BANK ŚLĄSKI S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ING BANK ŚLĄSKI S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ING BANK ŚLĄSKI S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ING BANK ŚLĄSKI S.A.?

Kandydaci do pracy w ING BANK ŚLĄSKI S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ING BANK ŚLĄSKI S.A.
2.2/5 Na podstawie 92 ocen.

ING BANK ŚLĄSKI S.A.