Independent Digital Sp. z o.o.

Independent Digital Sp. z o.o.

Opinie o Independent Digital Sp. z o.o.

Honorata

Dawno nie pisaliście o pracy w Independent Digital - ostatnie opinie na temat tego miejsca pracy pojawiły się prawie rok temu! Może jednak chcielibyście napisać coś o tym pracodawcy? Zarówno ja, jak i inne osoby zainteresowane pracą w tym miejscu, będą na pewno bardzo wdzięczne za każdą rzetelną wypowiedź. Jakie warunki oferuje Independent Digital? Czy w tej firmie stwarzane są pracownikom realne możliwości rozwoju? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na wątku o Independent Digital Sp. z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Digital Content Specialist

ID = Portret Doriana Greya. Wszystko super, ale tylko powierzchownie.

Gość

Moim zdaniem to firma z potencjałem. Oczywiście, w dużej mierze potencjał zależy od ludzi, którzy tworzą daną firmę. Pracodawca dba o swoich pracowników i oczekuje wzajemnosci jeśli chodzi o firmę - co chyba nie jest dziwne. Jeśli ktoś chce się rozwijać i się wykaże, to naprawdę możliwości rozwoju są duże.

Monika

Plusy - zarobki - kreatywne spotkania tygodniowe Minusy - presja psychiczna - niby luźna ale w rzeczywistości bardzo sztywna atmosfera - małe perspektywy dalszego rozwoju

Deuter

Firemka mała, prywatna. Wynagrodzenie minimalne, śmieciówka (większość pensji) + ew. um. o pracę. Duża rotacja, część ludzi odchodzi, część wylatuje z dnia na dzień, chaos organizacyjny. Dobra może na start, jako trampolina do lepszej pracy, zdobycie doświadczenia etc. Ale nie na długo. Albo nie wytrzymasz, albo i tak cię zwolnią.

Zostaw opinię o Independent Digital Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Independent Digital Sp. z o.o.