Ogilvy Action

Opinie o Ogilvy Action

Marta

@Boop myślę, że Twój komentarz będzie cenny dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie. Mam tylko kilka dodatkowych pytań do niektórych z poruszanych przez Ciebie kwestii. Wspominasz o dużej rotacji. Co konkretnie masz na myśli? Czy problem ten dotyczy szczególnie któregoś z działów firmy? Piszesz również o możliwości rozwoju. Jakie możliwości zapewnia Ogilvy Action? Czy są to dodatkowe szkolenia, czy też kursy podnoszące kwalifikacje?

Boop

Minusy - brak wynagrodzenia za nadgodziny - słabe zarządzanie - brak przejrzystości i słaby dostęp do informacji - duża rotacja pracowników - obsadzanie stanowisk ludźmi, z którymi nie da się pracować (kolesiostwo) Plusy - luźna atmosfera - multisport oraz opieka medyczna - możliwość rozwoju - czwartkowe warsztaty/szkolenia/agencyjne wypady do muzeum/imprezy - duża przestrzeń do pracy

ijde

Oczywiście, że będzie z tego 10 złotych na godzinę @serb. Jeszcze jest szansa, że dostaniesz umowę o pracę, więc nie wygląda to wcale źle :) Daj znać jak się zatrudnisz czy ci się podoba.

wiktor

Ogilvy Action to firma powstała w 2005 roku w Stanach Zjednoczonych, w ramach grupy komunikacyjnej Ogilvy. Działa w obszarze zintegrowanej komunikacji, ale jej głównym polem działania są aktywacje konsumenckie: promocje, programy aktywacyjne, samplingi, event marketing, relacje z dystrybutorami, marketing eksperymentalny, digital. Co do braku profesjonalzimu to bym się nie zgodził..

ludzik

Strona firmy jest dosyć nietypowo zbudowana, ale przyciąga wzrok http://www.ogilvy.com/Careers.aspx Zapraszają oczywiście do składania aplikacji, ale zastanawiam się czy to generalnie wystarczy. Czy nie trzeba wykazywać się podczas rozmowy rekrutacyjnej jakimiś ponadprzeciętnymi umiejętnościami i czego można się spodziewać po finansach.

ahhhhh

Zgadzam się z przedmówcą. Nie ma życia w tej firmie.

pracowałem w dziale PR - totalna porażka, brak jakiegokolwiek profesjonalizmu w zarządzaniu zespołem. Nieprzyjemna (usunięte przez administratora)atmosfera (pracuj za trzech i zostawaj po godzinach, pisanie maili po nocach, a nawet wymuszanie pracy w weekendy) - spychologia i brak szacunku do pracownika. Klienci stamtąd odchodzą i będą dalej odchodzić, jeśli nie zmieni się zarządzający.

iOS

Jak bym czytał o Advalue, podobne klimaty. Przeszedłem z jednego (usunięte przez administratora)do drugiego.Mimo to i tak Oglivy to pikuś przy Advalue. Tam to dopiero panuję (usunięte przez administratora).Nie masz prawa tam do niczego, ew czasem zjeść i się wysikać.Na co dzień jesteś (usunięte przez administratora),i wysłuchujesz jaki jesteś beznadziejny, i jak mało się starasz (siedząc do 20 w pracy).Następnego dnia jak jesteś o 9:30 to masz (usunięte przez administratora), że się spóźniłeś.Atmosfera mega słaba, zero integracji, umowa byle jaka.Rotacja taka że co 2 tygodnie się kreacja zmienia.Generalnie są mega słabsze miejsca od Oglivy:)

dssa

Nie płaca za nadgodziny a jest ich dużo. Praca 12 godzinna to standard. Czasami bywa i po 14-16. Czasami nie wychodzisz z pracy na noc. (usunięte przez administratora)Przełożeni dzwonią po nocach, niezadowoleni z Twojej pracy lub chcąc obgadać nowy projekt. Czasami telefon możesz dostać o 3 w nocy a jak go nie odbierzesz, jeste [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na dywaniku. Stres jest chlebem powszednim, a management kontroluje wszytsko co robisz poza pracą- z kim się spotykasz, co robi twój chłopak lub narzeczona. Wszytsko co powiesz bedzie użyte przeciwko tobie.

Gal Anonim

Niestety, nie polecam,(usunięte przez administratora)

fgt

Również bardzo nie polecam. (usunięte przez administratora) aż strach.

fd

Uciekać, jak najdalej.

Zostaw opinię o Ogilvy Action - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ogilvy Action