Opinie o Missinglink Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Missinglink Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Missinglink Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Missinglink Sp. z o.o. w Warszawa

Byly pracownik Nowy wpis

Pracy w tej firmie nie można traktować na poważnie, jest to raczej rozwiązanie tymczasowe do jak najszybszego znalezienia innej. Zamiast rozwoju można nabawić się problemów psychicznych. Sposób zarządzania przypomina neopanszczyzne, gdzie pracownik jest mniej warty niż zwierzęta zagrodowe.Oczywiście oferowane są tylko umowy śmieciowe (zlecenie) pomimo pracy w określonych godzinach pod nadzorem. Pozostałe opinie na temat kierownictwa jak najbardziej uzasadnione, wystarczy prześledzić karierę zarządu, mentalnością oraz sposobem zarządzania pozostają w głębokich latach 90 gdy panowały dzikie zasady.

Alek

Nie polecam szkoda czasu.Faktycznie Pani kierownik masakra.Mega nieprofesjonalna i zupelnie nie szanuje pracownika.Na szkoleniach mowia zupelnie co innego po szkoleniach odwracaja wszystko do góry nogami.Firma dramat .Wysysk za najniższa krajową:(

Halina Nowy wpis
@Alek

Czyli co takiego mówione jest na szkoleniach a jak jest w późniejszym czasie? Mógłbyś opisać jak to dokładnie wygląda w Missinglinku?

Ona Nowy wpis

Miało być pięknie wyszła kupa.(usunięte przez administratora)klienta durnymi szablonami jest najlepsze. A można szybciej i bez problemów . Wystarczy wziąć przykład z Np banków i ich czatów internetowych. Czyli jest tak:(usunięte przez administratora) klient, (usunięte przez administratora)pracownik(bo musi pisać te bzdury) i wkur Pani kierownik bo sobie coś wymyśliła ale jakoś nie wychodzi a tak nie wiele potrzeba żeby zadowolony był każdy:)

Zuzanna Nowy wpis
Kandydat

W firmie panuje zupełny brak profesjonalizmu. Terminy, które są podawane, a także informacje na szkoleniu, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Nikt się nie odzywa, brak jest komunikacji i rzetelnych informacji. Strata czasu, nie polecam.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tomas

Firma dramat. Odradzam pracę. Najlepsza jest Pani kierownik. Ona chyba nie wie co to zarządzanie zasobami ludzkimi.Polecam jej sklep mięsny:)

Niedoszły pracownik
Kandydat

Firma uważa, że najlepszym pomysłem jest brak zapisu w umówię o terminie wynagrodzenia, natomiast jest za to kilka zapisów o karach umownych. Zastrzegają sobie tez prawo do kwestionowania stawki w przypadku niewyrobienia efektywności, która na początku pracy jest niemożliwa. Dodatkowo pani kierownik bardzo nieprofesjonalna i wiecznie zirytowana.

Wielu osobom szukającym pracy potrzebne są świeże informacje o przedsiębiorstwie Missinglink Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa. Jeśli jesteś w posiadaniu przydatnych informacji o tej firmie? Czekamy na twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Missinglink Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Missinglink Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Zamiany 8