Opinie o Pekao Leasing Sp. z o.o. w Warszawa Grzybowska 53/57

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pekao Leasing Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pekao Leasing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi finansowe i doradcze - leasing finansowy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pekao Leasing Sp. z o.o. w Warszawa Grzybowska 53/57

piotrchyl@poczta.onet.pl

Dziadowska i zdziercza firma wyłudzająca pieniądze za kawałek papieru. Powinna być skontrolowana przez Banasia

Bożena
@piotrchyl@poczta.onet.pl

O której konkretnie ofercie Pekao Leasing piszesz? Ubezpieczenia? I w jaki sposób wyłudzają pieniądze?

kasia
@piotrchyl@poczta.onet.pl

potwierdzam. przy likwidacji szkody za sam papierek - zgodę na naprawę w wybranym przez klienta warsztacie żądają 200 zł opłaty. Dodzwonić się do właściwej osoby - zapomnijcie. Chyba, że po nowy leasing. Wtedy miód płynie ze słuchawki i wszystko jest proste.Nigdy więcej

Zbigniew Szarawarski Nowy wpis
@piotrchyl@poczta.onet.pl

Brak poszanowania klienta czuję się tam gorzej traktowany niż w zagranicznym banku.

Klient Nowy wpis

Brak kompetencji kadry zarządzającej. Liczne błędny i niedociągnięcia. Brak kontaktu. Brak merytorycznych odpowiedzi. Brak współpracy i chęci dojścia do porozumienia. Brak dobrej woli ze strony dyrektorów i zarządu. "Spychologia"!!! Odradzam współpracę z tą firmą.

Były pracownik Nowy wpis
@Klient

Potwierdzam!!!

Zbigniew Szarawarski Nowy wpis
@Klient

Próbuję przejąć leasing i wszystko co jest podane powyzej mnie spotyka. Bank nie liczy się ze mną , spychlogia, brak kompetencji, tracę 2 godz. czekam w umówionym czasie 10 min aby się mną ktoś zajął, i nic nie załatwiłem w prostej oczywistej sprawie. Ja muszę im dostarczać wszelkie dokumenty z oddziału, gdzie mają wszelkie wymagane zgody. Jestem znieszmacony - to najlepsze określenie ab7y nie używać dosadniejszych słów. Sprawy nie załatwiłem choć przeszedłem weryfikację i analizy pozytywnie.

Norbert

Szanowni klienci powinni uwagi kierować na inny adres ponieważ to jest forum pracownicze.

Stok

Pracodawca zapewnia niestabilność, nerwowa ,"szarpana" praca nigdy nie wiesz co cię spotka danego dnia,(z wywaleniem włącznie) wymagania duże, pensje małe, nadgodziny wymagalne (pod presją) niepłatne, niedoceniane starań pracowników, używane slogany by zdyscyplinować pracowników rodem z komunistycznego PRL-u, ludzie się zatrudniają i zaraz uciekają, coraz mniej specjalistów kompetentnych czyli osób, które przekazywały by wiedzę "nowym".Na wyższych stanowiskach kolesiostwo. Można się zatrudnić jeśli się jest "zielonym" popracować (wyciągnąć ile się da )i czym prędzej uciekać , dla specjalistów - serdecznie Peako Leasing odradzam, szkoda czasu i zdrowia.

VV
@Stok

Mam 2 znajomych, którzy pracują w Pekao Leasing i są zadowoleni , pracują jako specjaliści w Centrali w back office. Fajna atmosfera , zdarza się że zostają po godzinach ale tylko pod koniec miesiąca gdy jest więcej pracy.

Aga
@Stok

Ja tez mam znajomych w PL i tez są zadowoleni niedawno zmienili siedzibę i pracują w Focusie super miejscówka blisko metra ????

Mariusz
@Stok

Naprawdę zwalniają specjalistów? Dosyć dziwne, bo to fundamenty każdej firmy. Wiesz może, dlaczego tak się dzieje?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pekao Leasing Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Ile jest zmian w Pekao Leasing Sp. z o.o.?

Grg

Zmiany są w każdej firmie Moim zdaniem gorzej jest jak jest stagnacja i nic się nie dzieje

Jakie trzeba mieć wykształcenie aby zacząć prace w firmie?

Aga
@Monika

Monika to zawsze zależy na jakie stanowisko startujesz

kate

PEKAO nazwa mówi wszystko = Patologia, Eksplozja, Katastrofa, Awaria, Opsuwa i do tego Leasing. Ale całkiem serio nie aplikować, uciekać jak najdalej. Zarobki na tle branży słabe. Atmosfera w pracy jak w nazwie Awaria, warunki pracy tragiczne. Masz okazję zatrudnienia w innych bankach - nie zwlekaj, okazja może się nie powtórzyć. Tu zawsze Ciebie przyjmą.

Grzegorz

Miałem chęć aplikować ale trochę martwią mnie informacje jakie dowiedziałem się na forum, szkoda.

leasingobiorca

to najgorszy bank do leasingu, wysylaja noty po 160 zl za kilka dni opóźnienia a potem jest nota od noty, nie polecam absolutnie do współpracy, polecam za to Getin leasing ale nie pekao, to bank zdzierca, który zarabia na notach.....brak słów

A

Zwolnieni zostali pracownicy z wieloletnim stażem, zatrudniani są za to ludzie swoi bez żadnego doświadczenia na stanowiska specjalistów. Polecam omijać

C

Chyba coś tam nie gra zwalniają fachowców

Emilia
@C

Skąd czerpiesz tego typu informacje? Jesteś może zatrudniony w Pekao Leasing Centrala z siedzibą w Warszawie? Będę wdzięczna za rzetelne i zgodne z prawdą wypowiedzi na tym wątku. A może skoro zwalniają, to jednocześnie rekrutują?

Gogol

Przymierzałam się aplikowac do firmy ale po lekturze zastanowię się.

X

Nowa ekipa robi zamieszanie pozrne dramat.......

ONA

WRACAJĄC DO KOLEGI WYPOWIEDZI NIE MA GORSZEJ FIRMY OD PEKAO LESING JAK KOMUŚ SIĘ POWINIE NOGA CO DO ZAPŁATY ZABIERAJĄ OD RAZU I NIE PATRZĄ NA WYJAŚNIENIA NAWET JAK BYŁA DOKONANA WPŁATA WYRÓWNUJĄCA

leasingobiorca

jak traktujesz klientów , tak jak ja zostałem potraktowany to gratuluję profesjonalizmu!!!!!!!!!!!!!!11

Zostaw merytoryczną opinię o Pekao Leasing Sp. z o.o. - Warszawa

Pekao Leasing Sp. z o.o.