Opinie o Pekao Leasing Sp. z o.o. w Warszawa

Pekao Leasing Sp. z o.o.
3 10 61 5 1
Kgf

Pracuje w PL i jak czytam te posty to nie mogę się zgodzić z opiniami osoby która to pisze Prezentowane opinie naładowane są ogromną dawką hejtu z nastawieniem ataku i oczernienia bez konstruktywnych przykładów Wrażenie jest jedno pisze to ta sama osoba

Tak3Nie14
@Kgf

Z czym się nie możesz zgodzić, z jakimi faktami: - z tym że prezes obecna nie ma doświadczenia w leasingu i jest z mianowania partyjnego (znany życiorys) - z tym że dyrektor sprzedaży nie ma doświadczenia w leasingu i jest z mianowania partyjnego (znany życiorys) - z tym że zatrudniają za olbrzymie pensje swoich partyjnych znajomych i znajomych z poprzednich miejsc pracy, którzy nijak się mają co do pensja wersus wiedza i doświadczenie - z tym że wszyscy dyrektorzy boją się cokolwiek powiedzieć, nie walczą o pracownika, dają plany i zadania nieosiągalne, po 5-10 razy na dzień raportują i wymagają raportów - wszystko na polecenie obecnych zarządzających - jeśli jest coś nie po myśli są od razu zwalniani lub tłamszeni czy to słownie czy mailowo - z tym że pozbyto się osób /, które były pro biznesowe, miały olbrzymią wiedzę i liczył się dla nich biznes a nie polityka i partyjne kolesiostwo - z tym że procedury i standardy są tu bardzo niskie - z tym że w naszej firmie nie ma szkoleń i możliwości rozwoju - z tym że w naszej firmie nie ma podwyżek - chyba że jesteś zatrudniana/zatrudniany po znajomości przez powyżej wymienionych na pensje o jakich nikt nawet nie marzy - z tym że na słowo nie ufa się przełożonym na wszystko trzeba mieć podkładkę - z tym że nie ma pieniędzy na branżowe imprezy, gdzie powinniśmy być widoczni na targach a na pensje dla nowych "specjalistów" - "dyrektorów którzy są już w liczbie niezliczonej i wszyscy od tego samego" są wysokie pensje - z tym że CFM i pożyczka prawie nie istnieją i te produkty są daleko za konkurencją - z tym że gdyby nie zwykli pracownicy to ta firma by w ciągu 1,5 roku nic nie osiągnęła (nie ma tu zasługi obecnej prezes czy dyrektorów) - z tym że ludzie boja się rozmawiać między sobą bo nie wiadomo kto słuch i kto donosi do prezes czy innych "managerów' z tego rozdania - z tym że zatrudniani od 6 miesięcy to w większości osoby - znajomi Dyrektora, a Ci którzy mają jakiekolwiek doświadczenie to niestety spady z Get/Ide i PKO - z tym że brakuje procesów, szybkich ścieżek, koordynacji, działania między zespołami, współpracy - z tym że ubezpieczenia nie działają / oferta nie konkurencyjna - z tym że czeka się na jakiekolwiek decyzyjność / zgody - wszystko praktyczne wydaje prezesowa itd.................

Tak19Nie1
Dajcie spokój... Nowy wpis
@Kgf

A co to za przedszkolak pisze ????? Panie P czy to pana nieudolne wypociny ? Ja bym się nie chwaliła , ze jestem z tegorocznego naboru pisząc tak „znamienite” teksty. To z pewnością nie pomaga nowemu Zarządowi. Jak nie macie pomysłu jak radzić sobie z inteligentnymi ludźmi wynajmijcie jakąś agencje , która wam pomoże w ogarnięciu tego. Uprzedzam - za to trzeba zapłacić bo klakierzy , którzy odpisują na tym forum tylko szkodzą :/ Mleko się wylało .....

TakNie
PALUSZEK Nowy wpis

Dla zainteresowanych pracą w PEKAO Leasing ,nagminne jest że po zatrudnieniu na stanowiska dyrektorskie ,menadżerskie następuję po paru miesiącach obniżka wcześniej wynegocjowanego wynagrodzenia ,zmiana stanowiska na niższe .Doświadczyło tego już kilkanaście osób także warto rozważyć czy warto wiązać się z firmą która w ten sposób działa .Oczywiście zaraz jakieś etatowe trole zaczną to negować lub tłumaczyć zarząd , ale prawda jest do zweryfikowania wystarczy popytać na rynku .

Tak4Nie
Kjk Nowy wpis

Jak w każdej firmie zdarzają się różnice zdań ,konflikty ale według mnie mobbingu nie ma Naprawdę często słowo mobbing jest na wyrost wykorzystywane

Tak1Nie13
Sławomir Nowy wpis
@Kjk

Należy pamiętać, że mobbing to poważne oskarżenie w stronę pracodawcy. Jeżeli nie mamy pewności, że tego typu sytuacje występują to lepiej upewnić się i dopiero wtedy ewentualnie wypowiedzieć w tym zakresie. Co moglibyście napisać o atmosferze na linii pracodawca-pracownik? Chciałbym ustalić, czy można dogadać się z szefostwem.

TakNie3
czy tu jest mobbing?
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

czy w firmie jest mobbing? molestowanie seksualne? możecie się wypowiedzieć? bo chodzą słuchy że jest kiepsko...

Tak4Nie2
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Smierdziuszka
Nazwa działu: Produkcja

Nasza Pani Prezes bez klasy i wykształcenia w finansach. Chodzi w leginsach, a innym zwraca uwagę o właściwym ubieraniu się. U nas w zespole używamy chociaż kosmetyków i dezodorantów. Ważne jest to , ze atmosfera pracy jest straszna i własne zdanie jest niemile widziane. Od początku roku z 250 pracowników zmieniło już prace ponad 120 osób i jest niespotykane w żadnej innej firmie leasingowej. A przecież w zeszkym roku zwolniono prawie 10% , a kolejnych kilka procent samo zmieniło prace. Nowe technologie , tylko co obecny zarząd coś na ten temat wie - to chyba nie oni to wdrażali. Pozwala się na związki miłosne pomiędzy Menedżerami , bo przecież znajomi. Ostatnio głośno było o niemoralnych propozycjach do Pan jednego z często opisywanych menedżerów w firmie. Ktoś się tym zajął, by sprawdzić ? Chyba nikt, bo gość z politycznego układu. Przykre i nie polecam nikomu.

Tak18Nie2
kaja

Pracuję w firmie już ponad 3 lata - szczerze masakra. Wysyłam CV i jak tylko się nadarzy okazja to zmieniam. Za Włochów - osoby tu pracujące to byli specjaliści (oczywiście nadal pozostało dużo specjalistów),lecz obecnie od roku kadra zarządzająca ściśle powiązanych z rządem czyli jest masakra. Wcześniejszy prezes był OKI - specjalista z doświadczeniem, obecna prezes - osoba despotyczna, brak wiedzy, brak doświadczenia - dyrektorzy to klakierzy ( wszyscy się boją, kto się nie zgadza to do zwolnienia, nie umieją samodzielnie myśleć, zarządzać - wszystko cedują na pracowników - brak jakiejkolwiek pomocy z ich strony, nikt nie stanie w obronie pracownika - chowają głowę za laptopem, po 10 razy dziennie każą robić tabeli, raporty), obecnie od 6 miesięcy od kiedy jest nowy dyrektor sprzedaży (politycznie spokrewniony z partią rządzącą - rodzinnie (według mnie nie posiada jakiejkolwiek wiedzy - produktowej, zarządczej, brak ogłady i nic sobą nie reprezentuje - zajmuje się zatrudnianiem nowych kolesiów - widać stawia na facetów (może coś w tym jest) - dublowanie stanowisk dyrektorskich, kierowniczych - zatrudnia swoją kastę znajomych - duża część to spady z Getin - Idea i trochę z PKO. Jeśli ktoś chce pracować w tej firmie to chyba jedynie mogę polecić dział ryzyka - jeszcze normalni ludzie tam pracuję (i mają wiedzę - dlatego ciężko ich zastąpić bo idioci z nadania politycznego nie mają umysłów ścisłych nie mówiąc o liczeniu). Co do innych działów to odpowiedzialność na swoje ryzyko ale ja nie polecam - oczywiści są fajni ludzie, którzy już długo pracują i dzięki nim jeszcze można wytrzymać. Jednak jak się patrzy na nowych dyrektorów (którzy nie wiadomo od czego są tylko by wyciągać kasę z firmy - oraz nawet na starych dyrektorów - którzy nic nie robią tylko dociskają pracownika i nie umieją samodzielnie myśleć - tylko podlizują się rządowej kadrze kierowniczej - to się chce wymiotować. Jeśli jesteś z PIS to karierę zrobisz jeśli jesteś gorszego sortu to przemielą Ciebie przez maszynkę. Powodzenia

Tak26Nie2
Argi
@kaja

Kaja ja tez pracuje w firmie i widzę jak obecnie dużo zmienia się produktowo i systemowo ,widać progres Za Włochów jak piszesz pracowali specjaliści ok super ale była stagnacja brak było możliwości wprowadzania nowych produktów chociażby jak pożyczka leasingowa pracujesz 3 lata ,ja pracuje 10 lat i widzę jak spółka się rozwija a nie kurczy

Tak3Nie11
@Argi

@Argi Argi - jaka pożyczka i jaki CFM - od roku ile tych umów było, Coś wprowadziliśmy jak to funkcjonuje, bałagan, nic nikt nie wiem, brak szkoleń , brak informacji o zmianach - ile pożyczek firma zrobiła ??? a ile robi konkurencja - super gratulacje że mamy pożyczkę małymi kroczkami doszliśmy do tego - ale to jednak była chyba zasługa poprzedniego Prezesa (nie mówię o Włochach) który, pożyczkę i CFM zapoczątkował a nie obecnej prezes. Ciekawe jak wygląda proces pożyczki u nas - ile od 3- do 2 miesięcy do zamknięcia.

Tak10Nie1
AD -AS
@Argi

Argi Pożyczkę zawdzięczamy poprzedniemu Zarządowi i dyrektorom których już dziś w PEKAO LEASING nie ma bo się ich pozbyto.Więc zmiany są dzięki poprzedniej ekipie.Obecna nic nie wprowadziła oprócz rozwalenia struktur i zwolnień Owszem jest pożyczka jako produkt i co z tego skoro konkurencja ma decyzję od razu a tu czekasz 2 tygodnie na decyzję . To tak jakby kazać pracownikowi jechać podstawić mu do jazdy samochód tylko go nie zatankować.

Tak16Nie1
Handel
Nazwa działu: Handlowy
@Argi

a ten post to chyba sama Pani Prezes popełniła?? U nas nikt nie mówi "za Włochów" , hehehe, wydało się kto tu troluje :D I czego się pani pozbywa tych specjalistów? Jakie nowe produkty, o czym pani bredzi....??????? Leasing na obcasach to sama pani sobie weź, bo my nie mamy tego komu wciskać...... Na początku roku obiecała Pani że będzie sprawniej, że będziemy mieli lepsze narzędzia i wsparcie z centrali a na razie to mamy tylko kupę bezsensownych procedur, o wszystko trzeba się dopraszać. Jak coś rośnie to tylko nasze targety. Nowi co przychodzą potrafią dostać lepszze warunki niż my mamy po wielu latach pracy. A proszę samemu spróbować zrobić budżet 35 milionów?? A ile to jest dla firmy zysku?? My z tego dostajemy ochłapy i jeszcze mamy się cieszyć że nam podnoszą cele tylko o 40% za tę samą kasę. To cała filozofia tej pani co prowadzi tę firmę. Aha, dla jasności - ja realizuję target. Nie narzekam bo nie realizuję tylko dlatego że mam już serdecznie dosć tej paranoi i stylu słoma z butów u pani prezes i naszego nowego dyrektorka sprzedaży. Poprzedni dyrektor przynajmniej miał honor (pozdrowienia dla Darka). Ostatni już punkt, co z umowami o pracę? Taki świetny ten dyrektor od kadr, a razem z prezes wypychają wszystkich w szarą strefę?? Pani prezes jest przecież z PIS to czemu nas wypycha na śmieciówki i pseudo samozatrudnienie na fakturę bez świadczeń itd??? Pozdrowienia dla kolegi z kadr. Wypoczywa pewnie teraz w tropikach, tłusty kot.

Tak14Nie1
Handel

Potwierdzam co ktoś już pisał, obecny dyrektor od sprzedaży może wszystko i uchodzi mu zawsze na sucho. Może przeklinać i zastraszać, a prezes wszystko zamiata pod dywan. Zwykli ludzie boją się przedstawiać swoje opinie, bo jeśli jest odmienna niż pani prezes to dostaje się wypowiedzenie. Czy ktoś ma inne doświadczenia?? Bo widzę, że tutaj kilka troli zagościło na tym forum, hehehe :)

Tak14Nie1
Daf

Też pracuje w Pekao Leasing nie mogę się zgodzić że wszystkie wdrożenia realizował poprzedni Zarząd Obecnie jest wiele projektów które są realizowane i wdrażane w praktyce

Tak1Nie20
NICKY
@Daf

Z pewnością obecnie jest wdrażane i realizowane wiele projektów takich jak zwalnianie pracowników i zastępowanie ich znajomymi,tworzenie atmosfery podejrzliwości i strachu,Chyba w żadnej firmie z branży która nie była w trakcie fuzji czy też upadłości nie zwolniono lub nie odeszła połowa zatrudnionych w tym cały management.Brawo wy.

Tak8Nie1
Adamos

Odpowiadając na temat pracy zdalnej - nic takiego nie istnieje. Jest za to paranoja, że jak za często chodzisz na fajkę, to jesteś na celowniku pani prezes. Tyko ona jest non stop sama na fajce i to ma byc spoko. Zapomnij o pracy zdalnej. Pracować trzeba w nadgodzinach (za darmo!!!!) - inaczej oznacza to, że się nie starasz a to oznacza, że jesteś do zwolnienia.

Tak12Nie1
Yu
@Adamos

Adamos chyba przesadzasz z tą opinią u mnie w dziale jak trzeba to zostajemy dłużej ale potem odbieramy sobie ten czas wolny na wcześniejsze wyjście i nie ma z tym żadnego problemu

Tak2Nie12
Frf

Daf zgadzam się z Tobą pracuje w Pekao Leasing i widzę jak wiele fajnych zmian jest wprowadzanych innowacji i uproszczeń procesów Jako handlowiec widzę duże zmiany na plus

TakNie12

Wiecie czy Pekao Leasing Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak1Nie7
Fer
@Pytanie

Wszystko zależy na jakie stanowisko się zatrudniasz handlowcy maja laptop i telefon

Tak1Nie2
XXX

Omijać firmę szerokim łukiem! Atmosfera w tej firmie to paranoja! Wieczne narzekanie, płacz, nerwy, mobbing, nie dają człowiekowi nawet odpocząć w weekend, bo Spółką zarządza rozchwiana emocjonalnie furiatka, która nie uznaje życia prywatnego i wywołuje wśród pracowników nastrój: "rzućmy się zbiorowo pod pociąg". Zatrudniają osoby na stanowiska Dyrektorów, które nie posiadają jakiejkolwiek wiedzy merytorycznej! W tej firmie panuje wieczny chaos, brak komunikacji i jasnych oczekiwań. Wieczne zmiany i wieczne niezadowolenie Podwładnych. Żydzenie na pracownikach i na wszystkim czego się dotkną. Chcą być najlepsza firmą leasingową, więc niech najpierw zaczną dbać o atmosferę w firmie, aby pracownikom chciało się pracować, a nie myśleć o tym kiedy wyląduje się u psychiatry. Sprzęt do pracy z czasów PRL, nie ma kasy na podstawowe rzeczy do pracy, najlepiej weźcie swój sprzęt z domu. Płace słabe!!! Większość osób pracuje tu po znajomości, nietykalni. Ludzi z wiedzą wywalają! (usunięte przez administratora) w zarządzaniu, brak określonej ścieżki rozwoju, brak jakichkolwiek premii, bezpłatne nadgodziny, praca po pracy, dostępność pod telefonem i kompem prawie w każdy weekend, zero dobrego słowa i wdzięczności za zaangażowanie. Brak podwyżek przez 5 lat. Pracowałem w wielu firmach, ale w tej przeżyłem koszmar... Niektórzy rezygnują już na okresie próbnym. Jeśli chcecie normalności to zacznijcie od zmiany władzy, bo ciągłe zwalnianie osób, destrukcyjna atmosfera, chore wymagania, niewyplacanie premii i należnych prowizji Was oczernia.

Tak27Nie5
XYZ
@XXX

Pracuję w tej firmie mam inne zdanie, owszem jest dużo pracy ale firma bardzo się zmienia , wprowadzane są nowe technologie, jest mega dynamicznie ale w pozytywnym znaczeniu. A niektórzy odchodzą , ale z reguły są to osoby ,które szukają ciepłej posadki od 8 do 16 i z oczekiwaniem, że nie będzie żadnych zmian.

Tak4Nie14
Hanne
@XXX

Jestem pracownikiem Pekao Leasing od 2 mies. i mam pozytywny obraz sympatyczni ludzie,wszyscy są na Ty nowoczesne biuro i do tego za całą rodzinę opieki medycznej płace małą kasę , 3 razy mniej niż w poprzedniej firmie gdzie pracowałam

Tak3Nie8
Natalia
@XYZ

Z tego co piszesz jesteś zadowolona z pracy w Pekao Leasing Sp. z o.o. A czy możesz napisać czy firma poszukuje tylko pracowników z doświadczeniem czy bierze pod uwagę studentów?

TakNie2
XYZ
@Natalia

Z tego co wiem studenci na staż są zatrudniani

Tak1Nie4
AD -AS
@XYZ

Skąd po 2 miesiącach tak dobrze zna ktoś całą firmę?? No cóż klakierzy i trole zarządu nie próżnują Niektórzy odchodzą bo nie chcą pracować w chorej atmosferze z ludźmi którzy zawdzięczają posadkę temu że są z nadania politycznego .Ludzie ci nic sobą nie reprezentują żadnej wiedzy, doświadczenia czy umiejętności .A co do pracy to brak nowoczesnych technologi ,mobbing i praca w nadgodzinach za darmo .Przepracowałam tam parę lat i odeszłam bo nie da się tak pracować po godzinach i za darmo w strachu i toksycznej atmosferze.

Tak11Nie1
Natalia
@XYZ

To bardzo dobrze, uspokoiłeś mnie tą odpowiedzią. Ale teraz chętnie dowiem się czegoś więcej na temat stażu w Pekao Leasing. Czy po jego odbyciu istnieje realna szansa na stałe zatrudnienie? Jak to wygląda?

Tak1Nie1
Leon
@XXX

W punkt. W pełni się zgadzam. opis idealnie oddaje atmosfere

Tak2Nie1

Firma to jedna wielka Paranoja taplająca się w oparach nonsensu. Dobry materiał na film Bareji. Wszystko jest wiecznie źle. Wszechobecny mobbing. Osoby na stanowiska Dyrektorów, naprawdę nie posiadają jakiejkolwiek wiedzy merytorycznej lub są zwykłymi marionetkami. Płace na poziomie średnio-niskim. Nowi ludzie przychodzą z innych firm i dziwią się , że takiego chaosu nigdy nie widzieli. Jeśli jednak ktoś lubi cyrk lub szpitale psychiatryczne to tu poczuje się jak w domu.

Tak10Nie1
@Pracownik

Pracuję w Pekao Leasing i mam zupełnie inny obraz firmy Mam super szefa który jest merytoryczny i można na niego liczyć i takie ogólniki mogą być dla wielu krzywdzące

Tak2Nie5
Ola
@Ada

A pracujesz w dziale pisania pozytywnych opinii w GoWorku

Tak6Nie1
@Ola

Ola pracuje w Centrali w back officie i jak czytam te negatywne opinie to odnoszevwrazenie ze pisze je jedna i ta sama osoba????

Tak1Nie3
Ola
@Ada

A może są po prostu spójne bo coś w tym jest ?

Tak2Nie2
obserwator

jak już zwolni się fachowców i profesjonalistów bo wie się lepiej ........i zostaną znajomi co tylko dają rady a nic nie wiedzą i nie robią .....to silnik gaśnie..........

Tak12Nie
BGC

Pracuje w Pekao Leasing od ponad roku i muszę podzielić się swoją oceną ,że owszem jest dużo pracy ale firma z miesiąca na miesiąc wprowadza nowe rozwiązania technologiczne i automatyzuje pracę Atmosfera jest w porzo , napewno zależy to od działu gdzie się pracuje i od ludzi ale u mnie zespół jest fajny i bardzo pomocny Zarobki mam porównywalne jak w poprzedniej firmie leasingowej Ja nie narzekam ani na kasę ani na atmosferę

Tak1Nie9
Misiek

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Brak kasy na wszystko, nadgodziny codziennie, bezpłatne, czasami trzeba siedzieć do 21:00 a na następny dzień zero jakiejkolwiek wdzięczności. Trują (usunięte przez administratora) nawet w niedzielę, chorzy ludzie nie mają swoich rodzin ani życia... wydaje się, że ich jedyne życie to praca. Przeżywają każde wydane polecenie jakby mieli zostać zaraz ukamieniowani... mróweczki popierdółeczki. W innych firmach za 2 razy lepsza kasę, jest o wiele mniej stresu, przyjazna atmosfera aż chce się tam przyjść, ludzie wyrozumiali ceniący Twoje życie prywatne, integracje, nawet idzie pogadać o czymkolwiek niż tylko praca. Szczerze wolałbym pracować na linii produkcyjnej w fabryce aniżeli w tej firmie. Odradzam. Zapomniałem wspomnieć że ludzie często tam płaczą, bo już nie wytrzymują.

Tak11Nie5
SCP
@Misiek

Pracuję od kilku lat w firmie i mam całkowicie odmienne stanowisko Ludzie w większości są zaangażowani i chce im się pracować i Misiek nie nazywaj ich popierdoleczkami To uczciwi ludzie ktorzy nie cwaniakują i sobie wzajemnie pomagają Nie widzę płaczących nie wiem skąd masz taką opinię

Tak3Nie3
Ann
Nazwa działu: Finanse

Nie polecam. Szefostwo nie ma pojęcia o operacjach i strategii biznesowej. Partyjniacy. Przyjdziesz to nawet poleceń nie otrzymasz, gdyż kierownictwo nie potrafi sprecyzować oczekiwań. Jak najdalej o tej firmy.

Tak18Nie2
Szymon
@Ann

Widzę że nie masz zbyt dobrego zdania o kierownictwie. Może jednak znajdą się jakieś plusy, co możesz powiedzieć na przykład o zarobkach, byłaś z nich zadowolona?

Tak1Nie2
Zielona
Nazwa działu: Handlowy

Duze plany... mało kasy za duża prace..wszystko robi doradca ....szefowie nowi nie z branży...dużą odpowiedzalnasc... a na wszystkim się oszczedza

Tak28Nie2
Tomek
@Zielona

Hmmm, mało kasy jest wszędzie kiedy plany sprzedażowe nie są realizowane. Każdy chciałby zarabiać jak najwiecej robiąc jak najmniej. Mam znajomych zatrudnionych w tej organizacji jako Doradcy i nie słyszę od nich narzekania na temat kasy- a miejsca gdzie spędzają wakacje mówią same za siebie :)

Tak2Nie10
@Zielona

Moja znajoma pracuje w tej firmie i bardzo sobie chwali jest dużo pracy ale atmosfera fajna i wdrażanych jest dużo zmian systemów IT na nowsze Jak jest dużo pracy i dynamizm to nie wszystkim odpowiada .....

Tak2Nie10
NICK
@Tomek

Ale nie wszędzie podwyższają plany sprzedażowe o 40 % nie dając żadnych narzędzi środków na marketing i szybkich procesów czy managerów z doświadczeniem a nie ustosunkowanych politycznie i z nadania. A to że ktoś jedzie gdzieś na wakacje o niczym nie świadczy ,mnie mąż funduje bo pracując w tej instytucji PEKAO Leasing to na niewiele mnie by było stać .

Tak12Nie2
F
@Zielona

Duża odpowiedzialność za wszystko, a kasa mala

Tak11Nie2
Joanna
@NICK

Czy w każdym projekcie plany sprzedażowe powiększane są o wspinane przez Ciebie 40%. Wobec tego, czy Twoim zdaniem te plany są nierealne? Jak wiadomo w firmach o tego typu działalności liczą się umiejętności i duże zaaangazowanie pracowników w wykonywaną prace. Czy inni pracownicy zgadzają się, że palny w Pekao Leasing są za wysokie? A może wręcz przeciwnie - świetnie sobie z nimi radzicie?

TakNie6
niezadowolony

Moje urządzenie poleasingowe zostało sprzedane za przysłowiowe grosze a prowizje za tą czynność olbrzymie. Skandal

Tak2Nie1
byly pracownik

Potwierdzam Ludzie z wiedzą są zwalniani... Szefostwo to sami nowi ludzie niemający pojęcia o branży. Same ziomki i znajomki. Oszczędności dosłownie na wszystkim. Sprzęt do pracy chyba z recyclingu . nie polecam

Tak20Nie
Adam

Byłem na rozmowie. Otrzymałem informacje o przejściu do dalszego etapu rekrutacji. Bardzo miła atmosfera na rozmowie kwalifikacyjnej. Umowa o prace, a to ze na czas próbny, uważam za rynkowy standard.

Tak4Nie6
Mikołaj
@Adam

Jak w Twoim przypadku potoczyła się dalej rekrutacja do pracy w firmie Pekao Leasing? Udało Ci się otrzymać propozycję pracy? Jeżeli tak to podziel się z nami swoimi wrażeniami z pierwszych dni na nowym stanowisku. Chciałbym dowiedzieć się, czy pozostali pracownicy są dla Ciebie mili i pomocni. Można liczyć na ich podpowiedzi w niejasnych sytuacjach?

TakNie

Anita

Większość firm daje takie umowy. Może to nie jest dobre ale cóż takie czasy.

Tak2Nie
Lolo
@Anita

Większość polskiego dziadostwa, które nie szanuje pracownika - na pewno nie poważna korporacja ;)

Tak15Nie
@Lolo

@Anita kazda normalna firma która dba o swojego pracownika daje umowy na czas nieokreślony. Byłam pracownikiem Pekao leasing... zrezygnowałam z pracy ze względu na brał perspektyw.. nowa firma który pracuje z Pekao leaisng na równym poziomie —> umowa na czas nieokreślony po trzech miesiącach. Można ? Można! Nie polecam pracy w peako leasing

Tak13Nie
@Pracownik

Nie wiem czemu ktoś od razu ma dawać umowę na czas nieokreslony, jak ktoś jest dobry, to umów próbnych się nie boi. Na pewno nie jest to firma, gdzie można nic nie robić, ale osoby kreatywne , pracowite i zaangażowane są bardzo doceniane w Pekao Leasing.

Tak4Nie4
Am
Nazwa działu: Finanse

Niestety bardzo nieprofesjonalne podejście już na etapie rozmowy o pracę. Kobieta prowadząca rozmowę robiła ta na odwal, jakby siedziała tam za karę. Brak jakiegokolwiek zainteresowania wywiadem. Oczywiście brak informacji zwrotnej, która była obiecana. Nie polecam rozmów w tej firmy, widać jaką reprezentują postawę. Totalna strata czasu.

Tak16Nie
 Rekomendacja
@Am

Ja byłem na rozmowie miesiąc temu, bardzo profesjonalna, dostałem propozycje pracy i niedawno rozpocząłem, atmosfera w pracy i przełożeni bardzo mili i profesjonalni. Polecam wspolprace

Tak4Nie7
eMKa

Ta firma to jest typowy "polski pierd*lnik". Zarobki smieszne, wiekszosc dostaje umowy zlecenia, poza "menedzmentem", aczkolwiek ciezko ich tak nazwac - w pracy panuje bardzo nieprofesjonalna atmosfera, a tym ludziom brakuje jakiejkolwiek wiedzy w zakresie zarzadzania personelem. Nazywaja siebie korporacja - drogie PEKAO LEASING, w korporacji to panuja jakies zasady i profesjonalne traktowanie ludzi. Nie ma dzialu w tej firmie bez powiazan rodzinnych - kazdy gdzies kogos ma. Meza, zone, corke, syna, ziecia, szwagra. Ot, bardzo polsko. Ta firma probuje chyba zachowywac jakies pozory porzadku nazywajac dzialy nazwami, ktorych nikt na trzezwo nie ogarnie - czym sie rozni BIURO OBSLUGI PRAWNEJ od ZESPOLU OBSLUGI PRAWNEJ? Niczym, po prostu jeden pan kierownik mial ambicje zostania kierownikiem, to zrobili mu dzial z (usunięte przez administratora) Propo keirownikow - pretensjonalnosc niektorych panienek jest masakryczna. Nie wiem z czego to wynika, bo na pewno nie prestizu firmy czy stanowiska - w kazdej normalnej i wiekszej firmie w trymigach by takim paniom pokazano, gdzie jest ich miejsce i na pewno nie na stolku kierowniczym. Kierownictwo nie lubi tez osob ambitnych - masz robic swoje i nie wychylac sie. Nie dziwne, ze sie takich boja - takie miernoty latwo wygryzc. Nie istnieje w tej firmie cos takiego jak compliance, czy biuro etyki albo kodeks etyczny - bo po co, lepiej zrobic trzy zespoly o nazwach i obowiazkach z (usunięte przez administratora) zeby komus ego podbudowac. Gorąco nie polecam - szukajcie czegos innego. Klasyczna POLSKA firma, z POLSKIMI tradycjami i POLSKIMI metodami pracy.

Tak51Nie
Hahaha

Pracowałam w tej firmie kilka miesięcy. Atmosfera bardzo słaba, po pierwsze brak wiarygodności na każdym kroku każdy kazdemu wchodził w tyłek. Brak procedur brak jakiego kolwiek monitorowania pracowników pod względem wykonywanych zadań. Nie dają umowy o prace. Jak nie jesteś kierownikiem albo dyrektorem to jesteś nikim w tej firmie a wyższe stanowiska każą do siebie mówić dziendobry zamiast cześć... stosowany (usunięte przez administratora)pracowniczy kierownicy wykrzywiają się na pracownik bez powodu. Serio nie polecam... kasa bardzo słaba!

Tak46Nie

R

Potwierdzam powyższe. Żenua...

Tak51Nie

Kkk

Roboty dużo, a nie przekłada się to w żaden sposób na zarobki, ani pochwały. Nie lubią dawać umów o pracę. Wolą umowę zlecenie i umowę o współpracę na działalność.

Tak71Nie1

J
@Kkk

Zwalniaja ludzi z wiedza .... nie szanuja ludzi madrych

Tak61Nie

Zostaw opinię o Pekao Leasing Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie