Opinie o Pekao Leasing Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pekao Leasing Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pekao Leasing Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pekao Leasing Sp. z o.o. w Warszawa

Nowy Nowy wpis

Cześć na jakie zarobki można liczyć jako doradca? Jaka jest podstawa plus ile wynosi prowizja?

@Nowy

Cześć, także jestem zainteresowana stanowiskiem doradcy. I jestem też ciekawa pensji, ale poza tym, czy doradca może ma obecnie szanse na umowę o pracę? Bo kiedyś mieli ogłoszenie i tam oferowali tylko kontrakt b2b.

Te jakieś wspomniane kary czy tez odsetki to klientów obowiązują? Osoby zatrudnione mają przy tym może jakieś restrykcje lub cokolwiek? jeśli już premie występują to same od wyniku czy również uznaniową można otrzymać?

ElZET WRC Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem! Najwięksi wyłudzacze, imaginują faktury skłądacie reklam,ację zanim rozpatrzą że faktycznie ktoś niesłusznie naliczy łharacz od 1000 do nawet 4500 są odsetki, mimo że uczciwie spąłcasz raty w terminie jesteś w CIAGŁYM procesie skłądania reklamacji wydzwaniania aby wystawili korekty, nie płącąc odsetki noty odsetkowe kary. Generalnie anjwięksi (usunięte przez administratora) na rynku omijąc szerokim łukiem szkoda nerwów, kary za wszystko i to po 100-1000 zł !

Wiele osób pracuje po kilka lat? czy odnośnie tego przytoczonego stażu pracy istnieje szansa na wyklarowanie tematu jakichś podwyżek? Jakie docelowo przysługują? Ktoś jeszcze wcześniej pisał, że zdarzają się co do nich jakieś niezgodności i jednak dobrze byłoby mieć pewność. O co mogło wtedy chodzić? Są teraz oferty powystawiane na takim portalu konkretnie interesuje mnie wsparcie sprzedaży, chce mieć jednak co do warunków pewność

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pekao Leasing Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Analityk Biznesowy w Biurze IT i Systemów?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Jest socjal, dofinansowania typu wczasy pod grusza i inne, prywatna opieka medyczna, wynagrodzenie zawsze na czas, nie ma problemu, żeby iść na urlop wypoczynkowy czy macierzynski. Wiele osób pracuje tu po kilkanaście lat, co dobrze świadczy o tym pracodawcy.

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Pekao Leasing Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Analityk Biznesowy.

Pszczółka Maja

Czy obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Doradcy Klienta ds Leasingu ( MŚP / KOPRO ) w Łodzi , czy też ogłoszenie nie związane z planami zatrudnienia nowych ludzi ?

(usunięte przez administratora) Główną siłą są pracownicy i ich lojalność i chyba jakiś dziwny rodzaj przywiązania jak syndrom sztokholmski. Niestety brak kultury organizacji, benefitów, bezpłatne nadgodziny, brak szanowania pracownika. Kierownicy unikający rozmów, nie odbierający telefonów, (usunięte przez administratora), nie słuchający pomysłów na rozwiązywanie problemów. Zalewanie kilku pracowników masą zadań, przy jednoczesnym pozwalanie na olewanie pracy przez ulubieńców kierowników. Zaległości z dokumentami do kilku miesięcy w tył. Zagubienia dokumentów klientów na porządku dziennym. Oszukiwanie pracowników odnoście podwyżek czy umowy o prace- obiecywanie a później unikanie, zwodzenie. Brak wsparcia ze strony kadr, problemy z najmniejszym pytaniem, problemy z umówieniem się na rozmowę. Dramat. (usunięte przez administratora) Mimo próśb i zgłoszeń brak reakcji ze strony spółki. Codzienność w tej firmie jest tak absurdalna, ze człowiek z doświadczeniem nie wie czy to zły sen czy program MAMY CIĘ. Nie polecam serio, szkoda czasu i zdrowia.

Żenujący poziom rekrutacji, brak szacunku dla kandydata i poświęconego czasu na rozmowę kwalifikacyjną. Pomimo deklaracji dot. udzielenia inf zwrotnej bez względu na wynik rekrutacji w określonym na spotkaniu czasie, do dnia dzisiejszego nikt nie raczył jej udzielić chociaż dawno minął już deklarowany termin. Nie świadczy to dobrze o kadrowej.

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Pekao Leasing Sp. z o.o.? Czy można liczyć na pełen etat?

Warunki bardzo dobre. Możliwy pełny etat.

Joanna

Konkretnie co w tych warunkach jest bardzo dobrego? Mnie w sumie mocno ciekawi opcja rozwoju - uważasz że to jest dobre miejsce dla ambitnych ludzi? Są jakieś szkolenia dla pracowników i możliwości awansowania?

@Joanna

Są standardowe szkolenia wewnętrzne dla nowych, czasem tez zewnętrzne, zależy do jakiego działu się starasz. Rozwój poprzez pracę i doświadczenie, w końcu to zakład pracy a nie szkoła :)

Elżbieta

Czyli jak się rozwijać to raczej na własną rękę? więc jaka tutaj jest struktura organizacyjna oraz możliwości odnośnie wspomnianego już awansu? ludzie przechodzą także poziomo między działami, zdarzało się to już?

Jedynie umowę zlecenie, każdy dostaje inne wynagrodzenie jak na humor. Wypłaty spóźnione po kilka dni, gubienie rachunków składanych przez zleceniobiorców. Szansy na umowę o prace brak, mimo iż obiecują ja na prawo i lewo. Poza tym co to za umowa 5500 brutto na uop? Śmiech.

Wieloletni pracownik

Dzień dobry, pracuje w PEKAO LEASING już kilkanaście lat, w tzw. back office w Centrali. Szczerze, nie wyobrażam sobie pracy w innej firmie. Mimo, że bywało różnie i pracy jest bardzo dużo, to atmosfera wśród pracowników jest bardzo przyjazna, czasami wręcz rodzinna, można liczyć na wzajemna pomoc. Obecny skład Zarządu to strzał w dziesiątkę, jest porządek, firma się rozwija a pracownicy są doceniani. Polecam pracę w PEKAO LEASING.

Ryzyk fizyk
@Wieloletni pracownik

Zgadzam się w 100%. Przyszedłem z innej firmy leasingowej i chcę tutaj zostać tak długo jak się da

Zadowolony

Polecam pracę w Pekao Leasing. Zarząd z klasą. Uczciwe i pracowite osoby są doceniane.

Sławomir
@Zadowolony

O to rewelacja. Na jakim stanowisku pracujesz i jak już tak zachwalasz, to może napisz, ile na rękę dają? Benefity jakieś dodatkowe są? Jak jesteś zadowolony to podejrzewam, że tak ale wiadomo najlepiej u źródła się dowiedzieć. Padło na Ciebie :D

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Pekao Leasing Sp. z o.o.?

Po 2 latach

Elżbieta

Dopiero po dwóch? skąd taka zasada? To ciekawa jestem ilu średnio ludziom udaje się wytrwać do tego czasu? Jaki średni staż jest tu obecnie?

Jeb...PIS

Jestem juz bylym pracownikiem tej firmy i jestem w stanie sie wypowiedziec co tam sie dzieje. Dla przykladu dzial o nazwie MKD(leasing w sklepach www) to sie dopiero dzieje. Zaczne od kadry zarzadzajacej czyli osob, ktore sa kierowniczkami :) ostatnia gwiazda kilka lat w dziale operacji a zostala mianowana do zarzadzani dzialem sprzedazy internetowej :))) brak podstawowej wiedzy. Mozna by sie rozpisywac o niekompetencji, ale do sedna. Kolesiostwo, kumoterstwo, brak kompetencji. Nagradza sie przydupasow i swoich co lubia wazeline, jesli masz ja przy sobie jestes lubiany, nie jestes lizusem to wiadomo. Typowy pisoski syffff. Bleeeeeee ciesze sie, ze nie pracuje juz w tym bagnie, bo kazdy dzien w tym pisoskim (usunięte przez administratora) przyprawiam mnie o odruch wymiotny gdy trzeba bylo sie poajwic w pracy. Dzis jestem gdzie indziej i jest super :)))

Joł
@Jeb...PIS

Szczera prawda. Kolesiostwo, kumoterstwo i nagradzanie niekompetentnych bez wykształcenia przydupasów.

Johnny Bravo

Firma jak każda inna, są lepsze o gorsze momenty. Generalnie musisz radzić sobie sam, bo nikt nie ma interesu w tym żeby cokolwiek pomóc. Premie żenada, ale są takie "dyrektorki", co trzepią kaskę na boku. Może warto, aby nowy Pan Budyń przyjrzał się temu.

@Johnny Bravo

Jak to zarabiają na boku? Wytłumaczysz bo nie bardzo zrozumiałem. To chyba nielegalne? Sprzedają coś z firmy, czy co?

old
@Dariusz

myślisz ze ci powiedzą?

@old

Temat zapewne znany ale dobrze ukrywany, bo jak widać komentarze usunięte.

Katarzyna
@Johnny Bravo

Kim jest nowy pan Budyń? Niesamowite, ile tutaj opisuje się ludzi z wyglądu, ksywek, nawyków itp. Osobie z zewnątrz kompletnie nic to nie powie i nie pomoże zdecydować, czy iść do pracy. A ten temat, jak piszesz, był gdzieś zgłoszony dla "góry", czy tylko tutaj upuszczacie frustrację?

@Katarzyna

Katarzyna zgłoszenie utknęło pod czyimś dywanem. Czego oczekiwać, skoro nawet komentarze zgłaszane są do usunięcia. Jesteś niewygodny to jesteś do usunięcia, trzymasz palec w (usunięte przez administratora) to grzejesz ciepły stołek. Niestety taka jest brzydka prawda o kadrze niższego szczebla.

Helena
@Johnny Bravo

A może nie chodzi o to kto jest niewygodny tylko kto jest zaangażowany w pracę?

@Helena

Uwierz, że zaangażowanie w tej firmie ludzie mają bardzo duże. Nie za to ich się "docenia".

@Johnny Bravo

A za co? Wydawałoby się że zaangażowanie i wyniki są najważniejsze. A ty widzę masz inne zdanie.

@Dariusz

Atut jakie masz zdanie?

Były
@Johnny Bravo

Niestety dużo w tym prawdy, co niektórzy piszą. Firma istnieje, bo tak życzy sobie bank, ale traktowana jest po macoszemu. Za czasów Króla, pomimo skonstniałych struktur, pracowało się dobrze. To co nie później zadziało to jakaś kpina. Prezesów było wielu, każdy obiecywał poprawę..skończyło się na wyższych planach, niższych zarobkach i pracy nie do przerobienia. W centrali pracują ludzie za marne grosze, brakuje rąk do pracy. Przychodzą nowi, po czym albo są zwalniani bo zatrudnieni przez poprzednią władze, albo odchodzą sami bo nie mogą znieść tego (usunięte przez administratora) Ogromne braki kompetencyjne kierowników i dyrektorów. Mam wrażenie, że działają wg schematu obecnego ***** ***

Maria
@Johnny Bravo

O kurcze, ale dlaczego nikt nie ma interesu aby pomóc? I właściwie to o jakiej ty pomocy mówisz?

Kamila

Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Chodzi mi o stanowisko handlowca. Firma niby dużo oferuje, ale jak to się ma do rzeczywistości? Czy premie rzeczywiście są wysokie? Jak atmosfera i współpraca z innymi działami?

Olga
@Kamila

Hejo, rekrutowałas może mimo braku odpowiedz tutaj? Tez się zastanawiam nad praca i chętnie usłyszałabym odpowiedzi na te pytania :D

Przeszło5latPracy

Oczekiwania duże, nacisk na czas realizacji, a od siebie nic... motywacja w postaci wypłaty żadna. Na podwyżki nie ma co liczyć, premii brak.

Helena
@Przeszło5latPracy

To ile tej wypłaty mniej więcej jest jeśli można wiedzieć? Skoro taka mało motywująca...

@Helena

A to różnie, ale były czasy ze w back office roczna premia wynosiła 2 tys????

Dariusz

Nie za dużo ale zawsze coś. A inne benefity z socjala? Np. prywatna opieka lekarska albo dodatkowe ubezpieczenie?

dzięciołki, turki, drozdki

Firma dobra dla wszelkiego ptactwa....ryzyko porażka. Zarządzanie dno. Ubarwianie ksiąg handlowych. Zwolnić osoby niewygodnej nie potrafią, bo się boją co mają na zarząd. Fuzja exRL bokiem wyszla. Dziwne, że to jeszcze istnieje. Biedny Klient kupi wszystko.

Pekao nie PKO;)
@dzięciołki, turki, drozdki

To pokazuje zorientowanie… najlepiej (usunięte przez administratora) nie na ta firmę co trzeba bo to zbyt skomplikowane żeby sprawdzić kto przejął RL…. ŻENADA. Polecam przeczytać ze zrozumieniem nazwę firmy… to nie PEKAO a PKO przejęło RL… taka subtelna różnica. Jak „jesteśmy na wozie czy w nawozie”…;) Durniów komentujących nie brakuje..

Homo sapiens
@Pekao nie PKO;)

Kolego specjalnie pisze pod pekao czy PKO bp to jeden (usunięte przez administratora)i tu pozory i tam jeszcze większe. Ryzyko z Siedlec wszędzie to samo. Mały karakan ma ludzi wszędzie....(k.dz i jej mość asystentka dwa razy wyższa, co nie idzie w parze z IQ)....dopóki,nie postawi siena jakość kadry, HR lepszy (nie tik tok przy selekcji CV) to (usunięte przez administratora) tego będzie.

Joanna
@dzięciołki, turki, drozdki

Skoro dobra dla ptactwa to czy kura domowa odnajdzie się tu w pracy? :D A tak serio to jakie są wady zarządzania, jak to uderza w pracowników?

Mądrala

Zmiana władzy, przyszli ludzie od P.M.M. i wiadomo miska ryżu. Co lepsi i mądrzejsi już nie pracują. Ludzie degradowani mail np zostajesz Doradcą a byłeś Dyrektorem Regionu, wsadzają swoich, większość to socjopaci, tylko tabelka i wynik. Nowi każą się zwalniać starym (potem info że sami chcieli odejść), w samym sierpniu odeszło w jednym regionie kilka osoby które na odchodne słyszały że były niewygodne lub do zwolnienia. Premie co chwila zmieniane, pracuj więcej, zarabiaj mniej - przychodzi zarządzenie i się zapoznaj, zero informacji. System premiowy ludzie muszą sami zrozumieć, nikt z managerów nie potrafi go wytłumaczyć, duża część osób które go umiały, już nie pracuje, niekoniecznie z własnej woli. Z fajnego miejsca pracy, zrobiono (usunięte przez administratora)

EXPEKAO
@Mądrala

Zgadzam się w pełni z Mądralą .To przykład jak można rozwalić funkconującą firmę poprzez nepotyzm ,niekompetencje, kolesiostwo i układy polityczne,Też zostałem zmuszony do odejścia żeby zrobić miejsce dla kolesi i znajomych królika mimo mkilku lat pracy i udowodnionych sukcesów zawodowych.Spotkało to prawie 40% pracowników firmy od czasów upolitycznienia banku przez rządzących.Nie liczą sie z ludżmi a ich i tak nikt nie rozliczy więc firma stacza się na (usunięte przez administratora) ,zero nowych produktów zero współpracy i zero szacunku dla ludzi,

BYŁEMiNIEWRÓCĘ
@EXPEKAO

Zgadzam się w 100% z powyższymi dwoma komentarzami! Od ponad 3 lat na poziomie kadry zarządzającej w spółce była istna huśtawka.... Jeszcze w 2018 PL zarządzał mości szlachetny Król ( patrząc przez pryzmat czasu to najlepiej za niego było ) a później już rollercoaster... Jeszcze jak odchodziła przez nikogo nie lubiana p. M. Nikt nawet nie przypuszczał że ludzie w spółce będą za nią tęsknić... Nowe co miało przyjść i przyszło w postaci "byłego prezesa BZ WBK Leasing" odbieranie było jako świetny ruch i większość w firmie była ciekawa i pełna optymizmu na nowe jutro... Aaaaallllleeee jednak tą zmiana okazała się dla pracowników PL najgorsza możliwą zmiana w ostatnich kilkudziesięciu latach!!! Człowiek P M.M. dobitnie ustawił że taki margines społeczeństwa jak zwykli handlowych nie mogą ( mimo iż (usunięte przez administratora) Od świtu do nocy ) zarabiać więcej niż przeciętny zjadacz chleba. Wprowadzone zmiany sufitów limitów większych planów to działanie pro partii rządzącej... Na początku byłem zły że musiałem się z firmą rozstać ale teraz cieszę się że Jestem już daleko od... Właśnie od czego... Od tego szamba chyba!

X
@Mądrala

Szkoda że odchodzą ludzie że starego pekao, firma miała najlepiej wykształcona wszechstronna kadrę w kraju...teraz trudno o fachowców z branży a ludzie którzy przychodzą to tylko zasiadacze na stołkach

laoni
@Mądrala

Przez dużo lat...ludzie w regionie czuli moberowanie to odeszli, tu szukać powodów,.. wymiana dyr na ++++++ w końcu...!

Jakie wartości są cenione w Pekao Leasing Sp. z o.o.?

GalAnonim

Bezgraniczne poświęcenie pracy wiec np. zrozumienie niedoli szefa. Po prosty nie pytaj i nie rozmawiaj o swoich problemach, bo on ma na pewno gorzej. Tajemnica czyli troche jak w Korei Pn; im mniej wiesz tym jesteś bardziej podatnym na sugestie pracownikiem. Pokora i chęć rozwoju bez próśb o podwyżkę, bo wtedy już jesteś po prostu kłopotliwym pracownikiem. Inwigilacja czyli weryfikowanie przez Twojego szefa o której przychodzisz do pracy (odbijasz kartę). Generalnie jest jak wszędzie na rynku (to ironiczne). Na pewno po kilku latach pracy usłyszysz tkwiąc w tym sosie, że „nie ma co wypowiadać umowy o pracę, bo wszędzie na rynku jest gorzej jak w Pekao Leasing”.

GosiaW

Podpierniczanie, (usunięte przez administratora) brak chęci do szkoleń, brak wystawiania nosa poza swoje sprawy, odporność fizyczną i psychiczna. Brak rodziny.

Na jakie benefity można liczyć w Pekao Leasing Sp. z o.o.?

Kawa i herbata ????????????

Czy tylko? W obecnie publikowanych ogłoszeniach pracy jest wymienione wiele więcej benefitów. Czy Twoja odpowiedź bazuje na obecnej sytuacji czy historii?

Karta Lux Med i szeroki zakres usług w abonamencie, również członkowie rodziny w preferencyjnych cenach Karta benefit, również członkowie rodziny w preferencyjnych cenach Fundusz FSŚP, w tym „wakacje pod gruszą” dofinansowanie do kultury i inne Bożonarodzeniowe bony

Wólka Kosowska

W spółce zoo. na żadne w SA na większość rynkowych: Multisport, Luxmed, PKO TFI, pierdy srerdy.... standardy. HR za to (usunięte przez administratora) Kumaty jak pekińczyk :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Pekao Leasing Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pekao Leasing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pekao Leasing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pekao Leasing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pekao Leasing Sp. z o.o.