Pekao Leasing Sp. z o.o.
counter
2 14 112 5 1

Popularne opinie

bekenbat

Słabe zarządzanie, słabe pensje, brak pieniędzy na wszystko, stres, nie możliwe targety do zrealizowania. Nie polecam tu pracować.

Tak45Nie1
Kgf

Pracuje w PL i jak czytam te posty to nie mogę się zgodzić z opiniami osoby która to pisze Prezentowane opinie naładowane są ogromną dawką hejtu z nastawieniem ataku i oczernienia bez konstruktywnych przykładów Wrażenie jest jedno pisze to ta sama osoba

Tak10Nie82
XXX

Omijać firmę szerokim łukiem! Atmosfera w tej firmie to paranoja! Wieczne narzekanie, płacz, nerwy, mobbing, nie dają człowiekowi nawet odpocząć w weekend(usunięte przez administratora) W tej firmie panuje wieczny chaos, brak komunikacji i jasnych oczekiwań. Wieczne zmiany i wieczne niezadowolenie Podwładnych. (usunięte przez administratora). Chcą być najlepsza firmą leasingową, więc niech najpierw zaczną dbać o atmosferę w firmie, aby pracownikom chciało się pracować, (usunięte przez administratora) Sprzęt do pracy z czasów PRL, nie ma kasy na podstawowe rzeczy do pracy, najlepiej weźcie swój sprzęt z domu. Płace słabe!!! (usunięte przez administratora), brak określonej ścieżki rozwoju, brak jakichkolwiek premii, (usunięte przez administratora) praca po pracy, dostępność pod telefonem i kompem prawie w każdy weekend, zero dobrego słowa i wdzięczności za zaangażowanie. Brak podwyżek przez 5 lat. Pracowałem w wielu firmach, ale w tej przeżyłem koszmar... Niektórzy rezygnują już na okresie próbnym. Jeśli chcecie normalności to zacznijcie od zmiany władzy, bo ciągłe zwalnianie osób, destrukcyjna atmosfera, chore wymagania, niewyplacanie premii i należnych prowizji Was oczernia.

Tak37Nie5
eMKa

(usunięte przez administratora) Zarobki smieszne, wiekszosc dostaje umowy zlecenia, poza "menedzmentem", aczkolwiek ciezko ich tak nazwac - w pracy panuje bardzo nieprofesjonalna atmosfera(usunięte przez administratora). Nazywaja siebie korporacja - drogie PEKAO LEASING, w korporacji to panuja jakies zasady i profesjonalne traktowanie ludzi. (usunięte przez administratora) Ta firma probuje chyba zachowywac jakies pozory porzadku nazywajac dzialy nazwami, ktorych nikt na trzezwo nie ogarnie - czym sie rozni BIURO OBSLUGI PRAWNEJ od ZESPOLU OBSLUGI PRAWNEJ? Niczym(usunięte przez administratora) Nie istnieje w tej firmie cos takiego jak compliance, czy biuro etyki albo kodeks etyczny (usunięte przez administratora)

Tak53Nie

Wszystkie opinie

kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.
Kandydat

Witam jak obecnie wygląda sytuacja w PEKAO Leasing SA? Otrzymałem ofertę współpracy (etat)1 umowa na 3 miesiące, 2 na 12 miesięcy po okresie próbnym. Czy wynegocjowane warunki mogą się zmienić po 3 miesiącach? (wcześniej ktoś tak pisał ale to kiedyś, pytanie jak jest obecnie) Jakie są możliwe premie miesięczne do osiągnięcia min/max? Kwartalne? Pozdrawiam

TakNie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Pekao Leasing Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

TakNie
Marysia Nowy wpis

Tak jak Pan Staszek znany polityk biznesu słabo się zna na leasingu i stawkach amortyzacji , rak Pani Wolf Brdzie teraz budowała CRM przez 2 lata , co inni robią w 3 tygodnie. Biedny ten nowy Prezes S kogo tam ma :((

Tak15Nie
Tadam Nowy wpis

A Dyzma się rozpakował w końcu i odwiesił na powrót te swoje sławne strzelby ???? Może nie trzeba się dziwić , że on tam dalej trwa choć przyznam , że wam to może odstraszać wartościowych ludzi z rynku a ogłoszeń do pracy widzę jest sporo (?)

Tak12Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 250 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Pekao Leasing Sp. z o.o.?

Tak2Nie21
bekenbat

Tak45Nie1
Kgf

Tak10Nie82
Dajcie spokój...
@Kgf

A co to za przedszkolak pisze ????? Panie P czy to pana nieudolne wypociny ? Ja bym się nie chwaliła , ze jestem z tegorocznego naboru pisząc tak „znamienite” teksty. To z pewnością nie pomaga nowemu Zarządowi. Jak nie macie pomysłu jak radzić sobie z inteligentnymi ludźmi wynajmijcie jakąś agencje , która wam pomoże w ogarnięciu tego. Uprzedzam - za to trzeba zapłacić bo klakierzy , którzy odpisują na tym forum tylko szkodzą :/ Mleko się wylało .....

Tak21Nie6
Paulina
@Kgf

Czy firma stosuje program poleceń pracownika? Za polecenie nowego pracownika osoba polecająca otrzymuje bonus pieniężny, jest coś takiego?

TakNie16
Długoletni pracownik
@Kgf

Pracowałem w tej firmie 11 lat, w tym jeden rok jak przyszla MW, więc znam cała poprzednia ekipe i obecna z dobrej zmiany. Niestety muszę się dołączyć do negatywnych opinii o obecnym stanie firmy. Wszystko co pisze Kaja jest prawda. (usunięte przez administratora) Brak struktury organizacyjnych, jakichkolwiek zasad korporacyjnych. Rotacja ogromną. Nikomu nie polecam jeśli chce normalnie funkcjonować.

Tak37Nie1
Dan

Oddajmy nasze podwyzki, ktorych nie bylo od lat, nowe monitory i komputery, poprosmy aby znow siedziec w LOP jeden na drugim. Ja oddam moja umowe na czas nieokreslony ktora dostalem po chyba 3 latach wlasnie od prezes. Sorry ja sie rozwijam, pracuje i jestem zadowolony.

Tak4Nie22
@Dan

Zgadzam sięW końcu przyszedł ktoś z wiedzą i daje zarobić, te limity, które były nałożone na paliwo dla handlowców to kpina, moja żona tyle ma na dojazd do żłobka :/... ludzi pozwalniali, bo nie chciało im się pracować, tylko pierdzą w państwowe stołki, jakbyście w innej firmie pracowali to dopiero zobaczycie co to znaczy pracować na okrągło, swiątek piatek czy neidziela, bo ktoś chce sklase... każduy kto pisze takei komentarze widać, że dawno na rynku nie był :/:/:/ albo to jego pierwsza firma. Idźcie do rb to zobaczycie co to znaczy orać ludźmi...

Tak4Nie21
@Długoletni pracownik

no i widać, że nigdzie indziej nie pracowałęś, idź na rynek to będziesz tęsknić za tym co jest... w końcu nie rządzi tylko excel

Tak3Nie14
Dlugoletni pracownik
@kub

Przestrzeliles. Przed PL bylem w dwoch firmach a teraz juz w trzeciej. W kazdej o niebo lepiej niz w PL. Wydaje mi sie ze jestes z dobrej zmiany dlatego tak piszesz.

Tak18Nie3
@Dlugoletni pracownik

to wracaj tam, jak Ci się nie podoba:/ nikt nikogo na siłę nie trzyma, a pierdół nie wypisuj, bo szkoda czytać... W końcu trzeba się wziąć do prawdziwej pracy i nagle wszyscy oburzeni :/

Tak1Nie13
servant
Użytkownicy czekają na odpowiedź 280 dni.

Dyzma to Ty umiesz pisać??? Teraz jest lepiej hahahaha,ale komu??

TakNie10
Frf

Daf zgadzam się z Tobą pracuje w Pekao Leasing i widzę jak wiele fajnych zmian jest wprowadzanych innowacji i uproszczeń procesów Jako handlowiec widzę duże zmiany na plus

Tak3Nie31
anonim 2
@Frf

JA też się zgadzam.W końcu widać jakieś zmiany, jest wypłącany hajs. góra zaczyna rozumieć sprzdaż i wie co się do nich mówi:/;? nie pasuje tym, którzy wyrobili sobie układy, albo zasiedzieli się w tej robocie, wiec reszta pracowała na nich.(usunięte przez administratora)

Tak2Nie16

Tak17Nie
Paweł

A Dyzma ma jeszcze te karabiny na ścianie?

Tak25Nie
Ewa
@Paweł

Gdzie jest Dyzma ???? Sprzedaż siada. Dyzma ratuj!!!!

Tak15Nie
Artur
@Ewa

Pewnie się boi, bo wszystkich przesłuchują, trzepią papiery i niczego nie znaleźli, sądząc po tym co się tu dzieje to BW kogoś wynajął do pisania tych bzdurnych tekstów, przecież to widać, że pisze to ktoś z zewnątrz, a traci na tym tylko firma :/ BW zna się tylko na excelu i niech tak pozostanie....

Tak7Nie8
Tom

Aplikowałem, byłem na rozmowie, po 3 tygodniach dostałem odmowę. Gdyby mnie zaakceptowali, to miałbym problem. Zmiany w pracy są konieczne. Jestem ekspertem w pewnych zagadnieniach, 30 lat stażu, praca dla największych korporacji światowych, obecnie praca w najlepiej opłacanej branży. Być może kasa, albo wiek przesądziły. Nie narzekajcie, wydaje mi się, że to dobry pracodawca i dużo jest do zrobienia. Feudalne zasady chyba się skończyły z odejściem Włochów. Śmiało aplkujcie.

Tak5Nie13
Kasia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 282 dni.

Mobbing, szczucie pracowników, brak kompetencji zwierzchników i ten dyrektor od wszystkiego. Mi też opowiadał jaka jestem cudowna i czego to by ze mną nie zrobił... a podobno ma żonę. Dobrze że już tam mnie nie ma.

Tak20Nie4
vtc

Ta firma to jedna wielka prowizorka

Tak17Nie1
Ona

Szkoda, że nie dotrwałam do momentu kiedy ją zwolnili i zwolniła mnie wcześniej...

Tak19Nie
OnA

Mam pytanie leasing na obcasie jest???? jeszcze z torebkami czy zakończył sie

Tak9Nie3
Wacek

Z płaczem, bo liczyły na 3 lata Idylli. Krainy miodem i mlekiem płynącej. A tyle można było zarobić. A teraz łzy i lament.

Tak14Nie
Kibic
@OnA

Wszystkie "torby" poszły za Panią Prezes;)

Tak13Nie

,,Dziwny jest ten świat'' Firma ta , to kolejny przykład jak można rozwalić firmę i stworzyć destrukcję w parę miesięcy nominując osoby spoza branży ,nieprzygotowane do zarządzania i do tego o skłonnościach do chorobliwej podejrzliwości,Skrzywdzono mnóstwo ludzi ,którzy latami oddawali swój czas i serce tej firmie a byli dobrymi fachowcami .Pytanie czy ktoś nowy kto przyjdzie nie zrobi tylko kolejnej czystki na zasadzie teraz moi kolesie czy da szansę rozwoju tej firmie?? Mimo że tu już nie jestem, mam duży sentyment do firmy i do resztek pracowników tych ,,starych'' :-) którzy ocaleli z pogromu,szykan i mobbingu ,Trzymam kciuki ,fajnie żeby dano szansę powrotu tym niesłusznie zwolnionym o ile zechcą tu wrócić bo szkoda by było zmarnować taki kapitał ludzki,

Tak24Nie1
Xxx
@pracownik

Szkoda tylu ludzi co odeszli lub zostali zwolnieni............ Może kiedyś ktoś wróci?

Tak8Nie1
zdziwiona

Nieprawdopodobne. Co się tutaj dzieje?? Czy to dalsza internetowa ofensywa Prezes która teraz zastraszyła gowork i zażądała usunięcia tak wielu wpisów? My ciągle pamiętamy o naszym dniu powszednim. Karuzeli kadr - dyrektorzy znikają nagle, nowi dyrektorzy wyskakują jak królik z kapelusza, tylko wszyscy to znajomi albo polecani przez prezes lub jej zaufanego dyrektora. W ostatnich tygodniach mamy kolejne kilka osób wyrzuconych / nowych w finansach (usunięte przez administratora) Śledztwa, audyty w połowie działów spółki mające znajdywać argumenty na dalsze zwolnienia i wstawianie ludzi od pani prezes Mobbing na każdym kroku, nierówne traktowanie, wybuchy emocji i frustracji. W tym tygodniu natknęłam się na 2 osoby, które płakały w pracy - to nie jest normalne

Tak26Nie
Jeszcze będzie normalnie
@zdziwiona

Oj to się zdziwisz Zdziwiona jeszcze bardziej w poniedziałek :) Smoczyca zaliczyła out. W końcu kilka osób przejrzało na oczy. Pokładam wielką nadzieję, że dwóch Panów w Zarządzie i ktoś nowy za smoczycę przywrócą normalność w tej firmie . Dążmy wszyscy do automatyzacji tam, gdzie się da, wdrażajmy fajne pomysły, ale gdzieś na samym początku widząc ludzi, zwykłych Pacowników bez których i tak nic nie zadziała. Ta firma ma ludzi z potencjałem, mogłaby mieć kilka osób więcej. Niektóre zmiany kadrowe w ciągu roku uważam, że były słuszne i potrzebne, ale tylko niektóre.

Tak26Nie3
Kryst
@zdziwiona

Staszek chciał się sprawdzić w biznesie.

Tak6Nie
Ewa
@Kryst

Staszek biznesu po dwóch paczkach wyjaranych fajek wpadł na super pomysła aby zablokować interneta i zmusić nierobów do roboty

Tak10Nie
Maciek
@Ewa

Takimi idiotycznymi pomysłami kończy się wsadzanie na wysokie stanowiska osób bez doświadczenia i kwalifikacji. Teraz trzeba będzie posprzątać bałagan i chaos po półtorarocznych rządach ignoranta o wybujałym ego braku jakiejkolwiek pokory. Szkoda tylko dobrych pracowników, którzy zostali zwolnieni aby zrobić miejsce dla swoich miernych, biernych ale wiernych.

Tak16Nie1
Oko Proroka

Cuda, cuda Wam ogłaszają...

Tak14Nie
pyta

@Uwolniona Jak oceniasz sytuację w tej firmie?

Tak2Nie1
Uwolniona

Uciekajcie póki możecie! Po odejściu ze Spółki, a raczej wyrzuceniu mnie z uwagi na fakt, że nie ma dla mnie pracy, znalazłam pracę w innym korpo... (chociaż po pracy w Pekao miałam duże wątpliwości czy dać znowu szansę korpo). Mam wspaniały Zespół, uśmiechniętą Menadzerke, która jest również dobrą "koleżanką i nie(usunięte przez administratora) tylko o pracy... Kasa o niebo lepsza... przebitka 2 koła w górę... praca zdalna, dodatkowy wolny dzień z okazji urodzin... Ale co najważniejsze zdrowa atmosfera. Dyrektor Departamentu czy Menadżer Wydziału nie drą mordy na pracowników za błędy lub niedostatecznie czegoś na czas, nie boimy się pójść na urlop z myślą o tym, że po powrocie dostaniemy wypowiedzenie (bo liczy się tylko praca) przyjmowani są ludzie że względu na doświadczenie, a nie ukladziki i powiązania... osoby nowe są odpowiednio "zaopiekowane" i wdrożone w tematy, każdy ma swojego mentora, który przez miesiąc uczy osobę procesów i poświęca 4h/dziennie na to... A nie jak w Pekao, znajdź i zrób sam, nie mam czasu, nie teraz, nie wiem... A przecież to jak potraktują Cię na początku wpływa również na Twoje późniejsze nastawienie! Nadgodziny są płatne obowiązkowo lub można je odebrać!!! Nie ma siedzenia po godzinach za darmo, bez słowa dziękuję - a potem i tak Cię zwolnią, więc zastanów się czy jest sens się starać i wypluwać flaki, A Pani Prezes i tak zawsze będzie chwalić swoich Pupilków, a Twoja ciężka praca będzie jej latać koło tyłka... I co najważniejsze premie! Każdy dostaje najniższą kwotę premii już za wykonanie 50% MBO ! A w Pekao nawet za ciężki zapiernicz czasami nie było nic...

Tak24Nie3
pyta
@Uwolniona

długo pracowałaś? dlaczego Ciebie wyrzucili?

Tak1Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Pekao Leasing Sp. z o.o. - Warszawa