Opinie o Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Czy w firmie Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k. rzeczywiście można liczyć na zarobki 12000 PLN?

Fiona
@mikolaj

mikołaju, nie trzeba być nad wyraz inteligentnym aby wiedzieć jak pozyskuje się ZGODY np. marketingowe, zapewne nikt z ulicy Cię nie zgarnął z podpisem, ani w domu u Ciebie nie był, ale zapewne "kliknąłeś" zgody na stronie, serwisie, konkursie. Firma ma IP nie trudno to udowodnić, więc wszyscy KRZYKACZE którzy nic nigdy nie zaznaczali (o zgrozo) zastanówcie się gdzie, co klikacie a nie później płaczecie, że ktoś do was dzwoni....

dzień dobry. po dostępnych ofertach i tych wygasłych zauważyłam, że Account Manager zarabia około 2-3 tysiące więcej niż 2 lata temu. czy coś jeszcze zmieniło się w warunkach zatrudnienia? posiadam wymagane 2-letnie doświadczenie, stąd zainteresowanie

mikolaj

Firma kradnie dane ludzi a następnie je sprzedaje. jakaś (usunięte przez administratora) do mnie zadzwoniła powiedziała że ma mój osobisty podpis na formularzu do sprzedawania moich danych... no comment.

Jagoda

(usunięte przez administratora) i wyłudzenie danych osobowych

Fiona Nowy wpis
@mikolaj

W ofercie dla PHP Developera ze strony przyuważyłem, że oferowane są coroczne wyjazdy integracyjne. Ciekaw jestem w jakiej formie, celują z nimi w weekendy czy jednak zdarza się to też w czasie (usunięte przez administratora) zastanawiam się na ile ludzie są tu zintegrowani i chętny, bo u mnie w firmie trochę słabiej z tym

Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k.?

Firma Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Account Executive - Account Manager. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Piotr W.

Firma w sposób nielegalny przetwarza dane osobowe. Wysłana skarga do GIODO. Zbierają zgody ze złamaniem prawa (nieświadome oznaczanie zgód dla płatnych kampanii marketingowych).

Zastanawiam się właśnie czy współpraca podejmowana z firmą dalej może zostać uznana za „fajną” lub też „ciekawą” tak jak kiedyś to opisywali w komentarzach? Po prostu interesuje mnie zatrudnienie. : ) Niestety nie mam 3 lat doświadczenia, którego wymagają od PHP Deva. Czy staże wobec tego są możliwe?

Darek

Miałem okazję korzystać z baz Mobime,pod ubezpieczenia,bardzo fajna współpraca,szybko i dobrze przygotowana,

Karol G.

Ciekawa współpraca,nowoczesne podejście,słuchają jakie są potrzeby szybko działają,polecam!

Ubezpieczenia

Potwierdzam, baza naprawdę lepsza od konkurencji

Witek.R.

Trafiłem do mobime z polecenia,potrzebowałem na szybko bazę (inny dostawca nie miał potencjału),póki co baza na test robi pozytywne wrażenie,zobaczymy po skończonej kampanii.

dziękuję baza przygotowana szybko i sprawnie przekazana, ciekawa skuteczność

Skorzystałem,potwierdzam trochę drożej ale wyniki kilkukrotnie wyższe,polecam

Jankes

Współpracujemy już kilka lat,ja zmieniając firmy zawsze wracam po bazy do mobi

Weronika

Wspaniały wysyp pochwał od klientów, ale czy na portalu pracowniczym można poprosić o choć jeden wpisik od kogoś, kto te bazy buduje, czyli od pracownika właśnie? :D Co wchodzi w ów bogaty pakiet socjalny, jak to piszą w ogłoszeniu o pracę dla Data Scientist?

Fiona
@Weronika

aplikuj to się dowiesz;)

@Fiona

No nawet na zachętę nikt niczego nie zdradzi? ;) Chyba nikomu nie zaszkodzi coś wspomnieć, no chyba że to tajemnica firmowa?

K.
@Lidia

Ludzie średnio w firmie pracują 6 lat,ale większość pracuje dłużej,sami wyciągnijcie wnioski;)

@K.

Ok, jeśli faktycznie tak jest to wnioski raczej pozytywne się nasuwają. ;) A tak długi staż wpływa jakoś na zwiększenie się zarobków?

K.
@Lidia

Nikt za darmo nie pracuje,każdy jest doceniony,wszyscy się szanują,garamy do jednej bramki

@K.

Jasne. Czyli cykliczne podwyżki czy jakieś od zasług? Ile średnio wynoszą?

Panele

Baza pod fotowoltaikę jak zwykle niezawodna,dzięki

Greg

Baza pod ubezpieczenia najlepsza na rynku:)

Współpracuję z Mobime już 6 lat,czasem musieliśmy posiłkować się inną bazą (brak potencjału) wniosek jeden lepiej czekać niż marnować hajs na inną bazę,skuteczność/aktualność bez porównania. Polecam !

polecam,

Przemek

Współpracujemy od wielu lat i nie ma lepszych baz na rynku. Ja nie znalazłem

Bogdan

Zawsze mnie zastanawiało kto wstawia te wszystkie opinie,poczytałem i już wiem;) Niestety też pochlebnie wypowiem się o współpracy z Mobime,bazy bardzo dobrej jakości,kontakt również, polecam,ja cały czas już tu zostaję;)

Zostaw merytoryczną opinię o Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k.?

Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k.
  • Wróbla 24 lok. 2
    02-736 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k.