Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k.

Adres: Wróbla 24 lok. 2, 02-736 Warszawa

NIP: 6783098862 REGON: 121090216 KRS: 0000570947

Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k.

Filtruj opinie po kryteriach:

Jadwiga1117
Nazwa działu: Marketing
 Opinia

Proszę o wykreślenie moich danych osobowych z waszego rejestru i nie przekazywaniu innym.

gość
 Opinia

Firma sprzedaje bezprawnie dane nie wiadomo skąd je pozyskuje. RODO mają za nic!

Tak5Nie

gość
@gość 06.12.2018 13:05

Jak by łamali RODO to już dawno na rynku ich nie było. Prosze czytać uważnie różnego rodzaju ankiety, które się wypełna w internecie a najlepiej niczego nie wypełniać nawet sondażach. No i tez regulaminy, ktorzy wszyscy za przeproszeniem olewają a poźniej "ojeny bo do mnie dzwonią" jak by nie mieli danych to by nie dzwonili. a mobime jest firmą reklamową. która rzeczywiście sprzedaje dane ale robi to lagenie, bo ludzie nie czytaj regulaminów. Pozdrawiam też osoby które wysyłają sms na taniec z gwiazdami, the voice of poland itp. też te dane sa sprzedawane. No ale kto by tam regulamin przecież czytał :)

Tak3Nie

gosc
@gość 06.02.2019 14:25

z chuujem na rozum sie (usunięte przez administratora) pozamieniales? nikt nic nie musi czytac dokladnie, skad ma czlowiek wziasc na to wszystko czas, firmy typu mobi-me wykradają dane osobowe z portali spolecznosciowych i wyciagaja je od wszelkich innych firm, dzialaja cwaniacko i na granicy prawa, jesli max 10% danych pozyskuja legalnie to tez regulaminy i inne takie maja poukrywane i informacja o wykorzystywaniu danych jest niejawna, niewyeksponowana, na takie firmy powinno sie pluc, pracownikow szykanowac, niszczyc samochody i spuszczac wpieerdol przy kazdej okazji az braknie chetnych do pracy w takich przbytkach

TakNie2
teresa
Nazwa działu: Marketing
 Opinia

Proszę o wykasowanie moich danych z waszego rejestru i przekazywaniu ich innym nieupoważnionym osobom,nie życzę sobie jakichkolwiek telefonów.Sprawa pilna

Wiktor
 Opinia

A jak się pracuje w firmie? Warto aplikować? Jak przebiega rekrutacja?

Marta
 Opinia

Firma, bez zgody osoby fizycznej, sprzedaje dane osobowe, adresowe, numery stron www. oraz numery telefonów. Dowiedziałam się o tym fakcie dzisiaj. Zadzwonił pracownik banku, podając, że moje dane osobowe pozyskali z firmy MOBIME. W jaki sposób weszli w ich posiadanie, szczerze powiem, że nie wiem. Od kilku lat jestem za granicą. Nie mam kont w Bankach, nie mam interesów finansowych w Polsce. Jestem tym faktem mocno zniesmaczona. Tu takie rzeczy nadają się na Policję, a widocznie w Polsce wszystko takim chamom wolno. Najbliżej że skarga na takie poczynania mam do Brukseli. Może tam znajdę pomoc w ukarani takich zlodzieji.

Tak4Nie

abel
@Marta 29.11.2018 13:05

mnie spotkalo dzisiaj to samo telefon z banku city 48 608949802

Tak4Nie

mejka
@abel 07.12.2018 11:09

A do mnie wczoraj 04.02.2019 r., zadzwonił też z banku city, tak powiedział. A moje dane ma z Mobime Sp. z o. o.. Podał jej adres mówiąc że brałam udział w jakiejś grze??? Nie wiem co to za firma. Dzwonił z komórki nr 608913997. Pogoniłam go i się rozłączyłam.

Tak1Nie1

Gość
 Opinia

Ta firma w nielegalny sposób posiada moje dane osobowe. Złamała prawo gromadzenia danych osobowych. Pierwszy raz słyszę o takiej firmie.

Tak5Nie1

abel
@Gość 15.11.2018 11:37

zgłoś sprawę do cba ;inne instytucje nie reagują a dane maja bank gidt i je rozpowszechniają

Tak1Nie

anonymous

Firma sprzedaje dane 1234

Tak2Nie

Elżbieta Adamowicz
 Opinia

Nie oceniam pracodawcy, a ankietę. No, niestety, firma nie jest ok. Na stronie WWW.ANKIETY-TV.PL publikuje już kilka lat ankietę, w której oglądający nie ma prawa napisać, że serialem wszechczasów jest np." Ranczo", bo wówczas nie ma szans wygrania nagrody. Wg pani Beaty Nowak, która przedstawiła się w rozmowie telefonicznej jako odpowiedzialna za ankietę o serialach z ramienia tej firmy, serialem wszechczasów mogą być tylko jakieś komunistyczne bzdety. Pani ta nie połączyła mnie z przełożonym, któremu chciałam przedstawić moją opinię i moje oburzenie. Znają się na tworzeniu ankiet - w każdym razie odpowiedzialna za tę ankietę - jak analfabeci na pisaniu! A swoją drogą: dlaczego tak dezawuuje się patriotyczny serial, na czyje zlecenie i na czyją korzyść?

Sprawdzilem
 Opinia

Firma MOBIME Sp.K reklamuje się m.in. takim sloganem "u nasz praca szuka ciebie". W rzeczywistości oferuje na rynku bazy danych osób rejestrujących się w ich serwisie. Tyle....

Tak27Nie

Zostaw opinię o Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.