Opinie o Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Kruk

No dobrze my dopiero zaczynamy przygodę z bazami,potwierdzę minimum za miesiąc

Sroka;)
@Kruk

Hahaha my też od wczoraj ruszyliśmy,powodzenia!

Kasiek

wow,współpraca trwała od czerwca do sierpnia i od początku było widać wyniki,efekt kontynuacja na następne pół roku, dziękuję! do usłyszenia

Bartek

Potwierdzam,jakość bazy na najwyższym poziomie,skuteczność najlepsza na rynku,bazy nie "zmęczone" poziom rozmów z użytkownikami powiem tak "aż chcsię dzwonić" polecam!

Sylwia

Złe opinie biorą się chyba tylko od osób, które narzekają zamiast napisać na maila podanego na stronie i wykasować się z bazy. Współpracuję z Mobime i wiem, że mają wszystkie dane legalnie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Mobime.

Helena
@Sylwia

No ile ludzi tyle opinii. A ogólnie co najbardziej Ci się podoba w tej firmie? Atmosfera, zarobki czy coś innego?

Firma Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Account Executive - Account Manager. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Iza

To i ja potwierdzę ciekawą współptracę,z niedowierzaniem zleciłam dwie kampanie na mailing i cold obie bazy zdecydowanie lepsze jakościowo jaki skuteczne od konkurencji,to był test ale kolejne dwie kampanie na podobnymwysokim poziomie,zostaję tu

kika
@Iza

a tak z ciekawości dlajakiej branży?

Lidia
@kika

A tak właściwie to z jakiej najczęściej tu przychodzą?

Trafiłem z polecenia do mobime,potrzebowałem pozyskać nowych klientów (branża finansowa)odziwo pierwszego dnia miałem umówione 4 spotkania które były jak się okazuje 100% efektywne. Polecam!

Sebastian

Baza pod fotowoltaikę najlepsza na rynku

Renia
@Sebastian

Nie tylko pod fotowoltaikę,pod ubezpieczenia też;) Współprację z nimi już kilka miesięcy i potwierdzam najlepszą skuteczność w porównaniu do innych

Aneta
@Renia

Chodzi o bazy telefoniczne? Serio jest taka duża skutecznosć? Ja z reguły wiem, że nikt nie lubi takiej formy sprzedaży

Renia
@Aneta

jeśli by nie działało to moja firma by nie korzystała z "produktów" Mobime to oczywiste;)

Lidia
@Renia

Skuteczność w jakim zakresie? Można prosić o więcej szczegółów?

telefon nie dziala, na email nie odpowiadaja. sprzedaja twoje dane a jak prosisz ich o usuniecie danych cisza , nikt normalny nie zgadza sie na udostepnianie swoich danych w necie, wiec stronki ich sa tak zrobione ze nie masz szans zobaczyc ze akurat akceptujac cos zgadzasz sie na udostepnianie swoich danych

XyX

(usunięte przez administratora) piszą na stronie jasno "Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu, co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą, w zależności co nastąpi pierwsze. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą udzielił Administratorowi. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W zakres czynności przetwarzania danych osobowych wchodzi profilowanie danych. Skutkami czynności, o których mowa w zdaniu poprzednim jest dobór oferty handlowej i ewentualne przesyłanie korespondencji marketingowej lub emisja (wyświetlanie) reklamy spersonalizowanej pod kątem Twoich zainteresowań. Sprzeciw w stosunku do czynności profilowania, jak również wszelkie inne uprawnienia osoby, której dane dotyczą można wykonać przez złożenie oświadczenia wykorzystując dane kontaktowe Administratora lub Inspektora Danych Osobowych wskazane we wstępie."

Sandra

Wystarczy napisać maila na mojedane@mobi-me.pl, jak podane na stronie i bardzo szybko usuwają dane i udzielają wszystkich odpowiedzi

Dorota

Bardzo często korzystam z usług Mobime i nigdy się nie zawiodłam.

S.K.

Czytając te wszystkie opinie dziwię się,firma ma przejrzysty system pozyskania danych,więc narzekają chyba ci co nic nie wygrali a zostawili swoje dane. Ja jestem z tej drugiej strony i jako klient w 100% potwierdzam jakość baz oraz wiem,że pod kątem prawnym (dział prawny to sprawdzał) bazy spełniają wszystkie wymagania. Jakość baz,obsługa na najwyższym poziomie,polecam i będę polecał!

Jacek

Współpraca na najwyższym poziomie,jakość baz najlepsza na rynku,nie piszę tego ot tak sobie tylko przez lata zapotrzebowania na bazy,wyniki potwierdziły,że mobime generuje najlepsze leady

xyz-A.K.
@Jacek

Dokładnie te same wnioski

Baśka

Jako klient korporacyjny,wszystkie zgody (nie tylko marketingowe) muszą być zgodne z zasadami.Mobime gwarantuje jakość,jeśli ktoś mówi,że mobime pozyskuje zgody nielegalnie to jest w błędzie,gdyby tak było to dawno przestaliby istnieć,pierwsza lepsza kontrola (rodo,giodo,itp.)nałożyłaby horendalne kary,widziałam pozytywne opinie po kontroli,zatem polecam czytać ze zrozumieniem zanim sie jakąś zgodę zaznaczy:) Branża ubezpieczeniowa pozdrawiam,miłego dnia:)

RODO - zgłoszenie

Sprawa zgłoszona w UODO i RODO. Nielegalne przetwarzanie danych osobowych i sprzedawanie dla firm co do których toczą się śledztwa karne.

Robert

To działa,wygrałem bon o wartości 1 500 pln,było to około 1,5 roku temu ale potwierdzam dziła i nie (usunięte przez administratora),a udział jest jasny i klarowny!

Ksawery

Moje wyniki sprzedażowe zdecydowanie wzrosły,potwierdzam skuteczność baz danych mobime:)

Kamil

Najlepsze leady sprzedażowe na rynku!!

Joanna

Dwa lata temu wygrałam w konkursie laptopa, od teraz gram częściej i chociaż czasem dzwonią sponsorzy konkursu ze swoimi ofertami, to dla mnie warto.

Maria
@Joanna

Na czym te konkursy polegają?

Joanna
@Maria

Brałam udział w kilku, np. Ankiety-Konsumenckie.pl

Watras

Ciagle nękania telefonami. Nie polecam

A ja sie wypowiem przewronie ponieważ nie jestem pracownikiem ale klientem,zadowolonym klientem:) Od lat jestem stałym klientem na bazy danych,pracując w dwóch firmach zawsze współpracowałam z Mobime I NIEGDY się nie zawiodłam na jakości baz oraz obsłudze!Baza była gotowa/przygotowana max.w godzinę po złożeniu zamówienia. Mając doświadczenie ze współpracy z innymi dostawcami baz tylko mobime spełnia moje oczekiwania jakościowe.skuteczność jest ponad przeciętną! Polecam współracę z czystym sumieniem!! pozdrowienia do działu sprzedaży oraz analityka:)

Zofia

Okej, poruszane sa tu niezbyt przyjemne tematy o firmie.. ale czy jest tu jakis pracownik, ktory moze opowiedziec o pracy? Warto? Jak wynagrodzenie?

Zostaw merytoryczną opinię o Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k.?

Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k.
  • Wróbla 24 lok. 2
    02-736 Warszawa

Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k.