Olimpweb

Olimpweb
6 3

Opinie o Olimpweb

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Powiedzcie co się dzieje teraz w Olimpweb? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o pracę?

Progress

Współpracowałem w firmą OlimpWeb przy wdrażaniu systemu obsługi płatności dla jednej z Warszawskich Firm. Współpraca szybka, płatność natychmiastowa.

anna
@Progress 17.04.2018 19:51

to dobra informacja

Helena

@Progress a czy miałeś okazję pracować z wieloma pracownikami tej firmy? Jak oceniasz ich nastawienie do pracy? Na stronie internetowej Olimpweb nie ma zbyt wielu informacji cennych z punktu widzenia osób poszukujących pracy, więc wszelkie informacje mogą się okazać przydatne.

Bgh
@Helena 14.05.2018 16:40

A po co Ci te informaxje?

JanekS

Przelotem w trakcie lata stworzyłem dwa skrypty na zamówienie. Wszystko poszło gładko, szybki przekaz informacji, brak opóźnień we wdrożeniach, bezpośrednia płatność po implementacji na serwerach Klienta. Ogólnie pozytywnie.

Marcin

Wykonywałem dla firmy Olimpweb (www.olimpweb.pl) kilka projektów graficznych, głównie wizytówki oraz logotypy i nie mam do czego się przyczepić! Wszystko sprawnie i z naciskiem na to by zarówno klient oraz podwykonawca czuł się bezpiecznie. Za każdą pracę dostałem zapłatę a nawet gdy wykonawca wycofał się, prezes przekazał mi 60% umówionej kwoty, by wykonana praca nie poszła na marne!! Ja w tym momencie pracuję na kontrakcie który nie pozwala mi na wykonywanie zleceń dla innych firm, lecz gdy tylko nadarzy się w przyszłości jeszcze okazja by współpracować z firmą Olimpweb - skorzystam.

Zostaw opinię o Olimpweb - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olimpweb