ITSG Sp. z o.o.

Opinie o ITSG Sp. z o.o.

ekspert

Firma poważnie podchodzi do kandydatów, do tego stawia na osoby młodsze i daje im szansę rozwoju, oczywiście w firmie jest też wielu specjalistów z dużym doświadczeniem. Świetna firma na rozpoczęcie przygody z programowaniem ale też ciekawa opcja dla doświadczonych developerów, którzy chcą odpocząć od korporacji i pracować w miłej atmosferze.

Krystian

Czasami ze zmanierowanymi i doświadczonymi fachowcami ciężko jest pracować. Z tego powodu firma chce pracować z młodymi, bardzo często wybitnymi ludźmi. Nie uważam żeby to było złe!!

kandydat

Firma ciągle szuka albo studenciaków za niskie pieniądze, albo doświadczone osoby które będą chciały żeby płacić im grosze. Do sprawdzonych, przetestowanych osób już się nie odzywają, tak jakby się obrazili. W firmie jest burdel, bo ciągle zmieniają się HRy które ciągle są nieprofesjonalne. Osobiście odradzam tę firmę.

haj

Najważniejsze jest to, że umowa jest w pełni respektowana @Dano, ale zastanawiam się czy wypłata jest terminowa. W końcu dobre stawki o czasie są dość istotne.

@EOD

Chyba kogoś nie zatrudnili :) jak piszę, że Panie z HR szaleją, bo akurat HRu to oni nie mają dobrego , ale reszta spoko.

janek

Firma nie oferuje nic nadzwyczajnego ale na GoWorku istna sielanka panie z HR-u szaleją i zachwalają firmę na wszelkie możliwe sposoby.... Może i dla nowych pracowników bez większego doświadczenia w programowaniu firma oferuje konkurencyjne stawki (nic mi o tym nie wiadomo wiec nie mogę wykluczyć tego) o tyle już Developer z minimum 5-letnim doświadczeniem nie ma tam czego szukać. Przynajmniej jeśli mówimy o sprawach finansowych. Wynagrodzenie które mi zaoferowali okazało się być znacznie niższe niż otrzymuję w mojej obecnej pracy. Nie ma możliwości podpisania Umowy o pracę co jest ogromnym minusem- jeśli mówimy o poważnej, a podobno ITSG chcę za taką uchodzić. Solidne firmy stabilne finansowo dają dowolność w wyborze formy zatrudnienia ITSG jej nie oferuje. Preferują B2B (nie planuję na razie zakładać), ew. umowę-zlecenie/umowę o dzieło. Studenci mogą być zachwyceni, bo wielu z nich o dziwo nadal nie rozróżnia tego że x tys zł NETTO na Umowie o pracę i B2B to 2 zupełnie RÓŻNE kwoty (na UoP to jest kwota którą dostajesz na konto, a osoba zatrudniona na B2B musi od tej kwoty odliczyć jeszcze podatek i ZUS) ?!? Te benefity o których piszecie to też w większości standard w każdej firmie IT w Warszawie, także nie przesadzajmy. Nie ma zupełnej tragedii ale jak mówię- wynagrodzenie oferowane przez ITSG w moim przypadku nie było atrakcyjne ani nawet zbliżone w stosunku do kwoty, jaką zarabiam teraz.

aos

Firma bardzo w porządku. Możliwość zatrudnienia na elastycznych warunkach, spoko socjal, przyjazna atmosfera, wyrozumiały zarząd, nikt nie robi problemów. zupełne przeciwieństwo stresującego korpo.

alexx

Firma na placu inwalidow, koniecznosc prowadzenia wlasnej dzialalnosci gospodarczej, brak jakichkolwiek benefitow, pracodawca twierdzi, ze niby nie moze znalezc programistow w Warszawie, a w rzeczywistosci oferuje kiepskie pensje i szuka tanszej sily roboczej w innych miastach.

Zostaw opinię o ITSG Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITSG Sp. z o.o.