Opinie o SPECPART Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy SPECPART Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SPECPART Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPECPART Sp. z o.o. w Warszawa

Daniel

Wiele można o tej firmie powiedzieć niestety nic pozytywnego. Ogólna ocena 2/5 jest i tak o wiele za wysoka jak na standardy, które praktykowane są w tej firmie. W ogłoszeniu można przeczytać o szkoleniach, o możliwościach rozwoju to nic jak tylko puste słowa, nic takiego tu nie doświadczysz. Jeżeli jednak chcesz tu pracować to nastaw się na to, że będziesz notorycznie podglądany na kamerach przez dyrektora i prezesa, a oprócz tego podsłuchiwany o czym nikt Ci nie powie bo przecież nie jest to legalne. Nie zdziw się jeśli dostaniesz telefon z pytaniem czemu nie ma Cię na sklepie od 10 minut. Umowy to tez dobry bajzel, najpierw zlecenie przez dwa miesiące a może przeciągną do trzech zależy od humoru, a potem umowa o prace na najniższa krajowa z inna firmą plus zlecenie z firmą specpart. Pracujące soboty za 80 zł jasne ale zapomnij o wolnej sobocie dyrektor nie jest ich zwolennikiem. Zwolnienie lekarskie - zapomnij lepiej nie choruj a jeśli nawet to przychodź do pracy na środkach przeciwbólowych inaczej po powrocie dostaniesz wypowiedzenie. Będziesz zapierdzielał jak osioł wykonując co raz to głupsze i bezsensowne pomysły dyrektora, zdjęcia na instagrama, Facebooka czy inne niemające nic wspólnego ze sprzedażą, po co a tylko po to bo dyrektor musi się wykazać i podlizać przed prezesem bo kolejny raz nawinął mu makaron na uszy o świetnym wzroście sprzedaży dzięki jego pomysłom, które niewiele maja wspólnego z prawdą. W tej firmie jeśli nie jesteś posłuszny, nie podlizujesz się dyrektorowi to wylatujesz, zapamiętaj jeśli chcesz pracować to na wszystko przytakuj, zgadzaj się z uśmiechem i nie dyskutuj nawet jeśli nie zapłacą Ci należnych pieniędzy ze zlecenia albo z zastępstw bo w tej firmie to norma. Jeśli masz jakieś pomysły na rozwój firmy zachowaj je dla siebie a już na pewno nie mów dyrektorowi bo najpierw powie Ci, że to bezsensu a potem pojedzie do prezesa i przedstawi mu jako swoje. Zdumiewające jest to jak długo prezes daje nabierać się na te bajeczki i pomysły, które serwuje mu dyrektor nota bene, który niżej się wypowiada z imienia i nazwiska. Co jakiś czas dyrektor wpada na swoje „genialne” pomysły, dostaniesz co raz to więcej idiotycznych obowiązków nie ważne że są one bez sensu i nie maja wpływu na sprzedaż i korzyści dla formy, ale pamiętaj złotówki za to więcej nie dostaniesz bo przecież to jego polecenie służbowe wiec „nie dyskutuj” tylko tyle usłyszysz, żadnego merytorycznego wytłumaczenia, nic. W tej pracy jest ogromna rotacja i nie dlatego ze ludzie się nie nadają a dlatego że coś dyrektorowi nie pasuje bądź prezesowi, którzy nie maja szacunku do drugiego człowieka. W tej firmie nauczysz się tylko jak wciskać klientom kit i odrzucać reklamacje akumulatorów mimo iż są w nich wady fabryczne. Komentarze które są poniżej niestety są prawdziwe (nie wliczając oczywiście tego Adama Czarkowskiego dyrektora, który się do tego kompletnie nie nadaje) ale zapewne po czasie sam się o tym przekonasz. W tej pracy nie szanuje się ludzi. Przygotuj się ze od października do marca może kwietnia będziesz musiał pracować po 9 godzin bo przecież jest sezon zimowy i to standard w tej firmie, wynagrodzenia za nadgodzinę to śmieszne 10 zł netto. Wiec wyzysk idzie na całego. Uważaj też na niektórych pracowników, którzy uwielbiają wchodzić w tyłek dyrektorowi i oprócz podlizywania się na maksa też donoszą, z imienia nie napisze ale m.in. mają specjalne przywileje jak chociażby wolne soboty KENijczycy. A no o jest jeszcze dwóch kierowników, pupilków dyrektora, mistrzów podlizywania się i pisania maili rozkazujących i opieprzających bo przecież w oczy Ci nic nie powiedzą tylko będą sztucznie się uśmiechać i poklepywać po plecach by po wyjściu ze sklepu szybko zadzwonić do dyrektora i zjechać Ciebie. W tej firmie niestety jest wiele osób niekompetentnych na różnych stanowiskach, a to przykre. A co jest najważniejsze tabelki, zdjęcia i wpisy na social media, dodawanie lewych opinii o swoich sklepach przez pracowników na polecenie dyrektora byle tylko w Google było więcej gwizdek i pozytywnych komentarzy a jeśli zapomnisz to czekam Cię reprymenda i nieważne że miałeś przez cały dzień 10 klientów, dobra sprzedaż i wysoka marże, to się nie liczy, liczy się tylko byś realizował bezsensowne pomysły dyrektora by prezes zobaczył że on coś robi. Powtórzę jeszcze raz w tej firmie podglądanie i podsłuchiwanie pracowników jest normą, wiec nie rozmawiaj na sklepie o sprawach prywatnych. Niestety jeśli prezes nie nauczy się szacunku do ludzi (co nie nastąpi, taki już mały typ człowieka) i nadal będzie wierzył niekompetentnemu dyrektorowi a dyrektorem będzie nadal złotousty AC to ta firma w niedługim czasie rozsypie się od środka. Na koniec dobra rada z dala od tej firmy i unikaj jej jak ognia.

Adam Czarkowski

Witam, nazywam się Adam Czarkowski i od czerwca 2019 roku zostałem dyrektorem zarządzającym siecią sklepów. W firmie SPECPART pracuję od 2014 roku. Czytając opinie na tej stronie na temat firmy mogę stwierdzić tylko jedno. Opinie są dodane przez pracowników którzy się zupełnie nie sprawdzili bo po prostu nie nadawali się do tej pracy. Praca w naszych sklepach polega na jednej głównej rzeczy: Samodzielnym prowadzeniu sklepu motoryzacyjnego co wiążę się z wieloma czynnościami do wykonania. Jako, że przez ostatnie dwa lata byłem na stanowisku kierowniczym ds. sprzedaży wraz z koordynatorem wprowadziłem do firmy wiele nowych rzeczy mających na celu tylko jedno- zwiększenie sprzedaży. Nasze pomysły bardzo dobrze wpłynęły na rozwój sklepów. W 2018 roku biliśmy rekordy sprzedaży od początku istnienia sieci sklepów. Niektórym pracownikom to się nie podobało bo tej pory przychodzili do pracy posiedzieć. Niektórzy pracownicy chcieli by siedzieć po 8 godzin dziennie, nic nie robić i zarabiać po 3-4 tys na rękę a to spowodowało rotację w firmie bo na takich pracownikach nam nie zależy. Co do "właścicieli firmy": ogólnie Prezesów naszej firmy pracownicy na sklepach nigdy nie widzieli na oczy także, to, że ktoś się wypowiada na ich temat jest wyssane z palca. Stawka wynagrodzenia ustalana na rozmowie kwalifikacyjnej była zawsze wypłacana. Nigdy nie zdarzyło się tak by ktoś dostał informację, że będzie zarabiać tyle a w rzeczywistości okazywało się inaczej. Odnośnie pytań kobiet o pracę w naszej firmie: Przykro mi ale zatrudniamy tylko mężczyzn- tutaj głównie chodzi o to, że akumulatory ważą od kilku do kilkudziesięciu kilogramów- przy np dostawie trzeba własnoręcznie przerzucić dobrych kilkaset kg oraz świadczymy usługę montażu akumulatora w aucie klienta- to czasem też bywa dość ciężkie fizycznie.

Alex
Klient

Czy w firmie są jakieś premię świąteczne????

borys

Nie polecam firmy. Właściciele są daleko w tyle jeżeli chodzi o technologię. Na pracowników nakładane są co tydzień nowe obowiązki nowe wymagania z którymi pracownicy nie powinni mieć nic wspólnego... Obiecują szkolenia świetne zarobki i wgl... nic z tego. O koordynatorze można powiedzieć wiele ale nic dobrego... Prostak z Grójca to wszystko wyjaśnia. Cały czas roszady na stanowiskach. Nawet nie wiesz z kim tak naprawdę pracujesz. Szefa nigdy na oczy nie zobaczysz. Jeżeli jest jakiś problem to wiedz ze nie zostanie on rozwiązany w sposób humanitarny.. Naskoczą na ciebie wszyscy żeby okazało się ze tak tak na prawdę przez ciebie... oszukują ludzi na "dodatkach" a jak im się tabelki nie zgadzają to wiedz ze masz po pensji. Pensja rozbita na 2 części. 1 Najniższa krajowa na konto 2 nadgodziny złom sprzedaż pod stołem... Liczyć wszystko ile powinno być na koniec do wypłaty bo się okaże ze tną po 200 pln miesięcznie. Dużo im brakuje do normalnie działającej firmy.. Nie polecam.

Południe
Kandydat

Witam, Jak wygląda sytuacja z wypłacalnością firmy?? Wiem, że dużo osób pracuję na samozatrudnieniu, czy mieliście kiedykolwiek problem z otrzymaniem wynagrodzenia???

Ok
@Południe

Samozatrudnienie w tym przypadku jest okej. Firma zwraca ci ZUS, dochodowy VAT i księgowość. Wypłata na JDG od tego miesiąca jest do 8 dnia miesiąca. Pracując kilka miesięcy wychodzę na działaności powyżej 4000 netto - im więcej zrobisz sobie kosztów tym mniej płacisz VATu i dochodowego więc jest pole manewru. Specpart jako pracodawca/kontrahent zdecydowanie do polecenia, jak już załapiesz tu posadę to trzymaj się jej bo szkoda byłoby stracić tak fajna robotę w tak dobrej firmie.

Rafał
@Południe

Nigdy nie miałem problemów z terminem wynagrodzenia. Nie słyszałem też żeby ktokolwiek miał. Wypłata zawsze 10. dnia miesiąca (chyba, że wypada w weekend, to 8. lub 9.) Pracownicy na samozatrudnieniu też mają na czas- przelewy wykonywane są dla wszystkich w tym samym terminie.

Księgowy
@Ok

Jeżeli jesteś na jdg to jak firma specpart może ci zwracać vat, zus, dochodowy?

Jimi Nowy wpis
@Ok

4000 zł na samosatrudnieniu to jest słabe wynagrodzenie a obowiązków od metra

Ok Nowy wpis
@Jimi

Już nie przesadzaj.. Obowiązki jakie masz to znaleźć księgowa, wystawiać co miesiąc faktury i zrobić przelewy do ZUSu, VATu PITu. To tak wiele? Ale okej, jeżeli ktoś woli pracę na etacie za 2900 brutto to hej.

Krzysztof Łaski Nowy wpis

Witam Z miłą chęcią napiszę, że jestem właśnie po rozmowie kwalifikacyjnej w Opolu z kierownikiem (usunięte przez administratora). Rozmowa kwalifikacyjna miała dwa etapy. W sumie to już mam wszystko za sobą. W obecnej pracy mam 2tyg wypowiedzenia. Pan (usunięte przez administratora)zadzwonił do mnie i powiedział, że chce ze mną współpracować i zaczeka 2tyg licząc, że współpraca będzie się dobrze układać. Dziękuję za zaufanie. Super człowiek w kadrze kierowniczej. Po raz pierwszy spotkałem kogoś takiego i w taki sposób przedstawiającego realia. Życzę powodzenia wszystkim którzy starają się o pracę w SPECPART !

Angelo Ciechowicz

Objąłem stanowisko 5 miesięcy temu jako sprzedawca w Ostrowcu Świętokrzyskim początek kariery wspominam bardzo dobrze odbyłem 2 tygodniowe szkolenie w Lublinie które prowadził Pan Tomasz który jest profesionalistą w tym co robi oraz również pozytywną osobą od początku szkolenia skupiłem się na nauce i bardzo dużo wiedzy zdobyłem dzięki temu podstawa notatki oraz słuchać Pana Tomka jak najwięcej zapamiętywać , po 2 tygodniowym szkoleniu zacząłem samodzielnie prowadzić sklep bardzo dużo pomocy i wsparcia uzyskałem od mojego kierownika Pana Krzysztofa w sumie to nigdy się nie spodziewałem że będe miał takiego super kierownika zawsze jest pod telefonem i służy pomocą jeżeli dokładnie wykonujesz swoje obowiązki to i pochwali co jest bardzo motywujące tak naprawdę to bardzo dużo mi pomógł. Pan Dyrektor Adam bardzo miła osoba z ogromną wiedzą i doświadczeniem jeżeli masz jakiś problem zawsze można zadzwonić wysłucha i dużo podpowie każdemu życzę aby miał takich przełożonych jakich ja mam. Ogólnie jeżeli chodzi o system wynagradzania powiem krótko nigdzie nie zarobisz takich pieniędzy jeżeli jesteś dobrym handlowcem obsługujesz klientów na najwyższym poziomie a sklep traktujesz tak jak ja czyli jak swój idą za tym bardzo duże zarobki. Teraz przejdę do tematu urlopu czy chorobowego nigdy nie spotkałem się aby komukolwiek robiono z tego tytułu problem dzwonisz do kierownika i omawiasz termin urlopu , jeżeli chodzi o chorobowe również nikt nie robi z tego tytułu problemu sam niedawno miałem problemy ze zdrowiem i nikt z tego tytułu mnie nie zwolnił kierownik jak i dyrektor wręcz wspierali mnie w tych trudnych chwilach i pytali o stan zdrowia . Następny temat który wyjaśnię to ktoś napisał że w naszej firmie jest duża rotacja i że potrzebujemy osób do pracy w każdym mieście , owszem potrzebujemy kadry ale nie ze względu że ludzie się zwalniają bo nikt w ostatnim okresie z tego co mi wiadomo się nie zwolnił, na każdym sklepie ma być docelowo 2 sprzedawców stąd potrzeba zatrudnienia , firma się cały czas rozwija otwierają się nowe sklepy kierownicy regionalni bardzo ciężko pracują a mimo to zawsze znajdą czas aby odebrać od nas telefon i wysłuchać. Na koniec aby zamknąć usta fejkowym kontom które w opiniach pomawiają naszą firmę oraz podają nieprawdziwe informacje pisz pod prawdziwymi danymi wtedy będzie można odnieść się merytorycznie do twojej wypowiedzi czy też opinii. Każdego serdecznie zapraszam do współpracy z firmą SPECPART i życzę powodzenia na rekrutacji.

maly
@Angelo Ciechowicz

Witam, Wiem, że wymieniacie akumulatory. Jak podczas wymiany akumulatora dojdzie do awarii pojazdu, to naprawę pokrywa Specpart czy jako doradca będę musiał z własnej kieszeni?

Rick
@maly

własna kieszeń...

Rob
@Rick

No to nieciekawie....A czy przymusem jest właśnie wymiana tych akumulatorów ,czy można np. odmówić?

Maly
@Rob

Tylko jak specpart określa , że wymiana akumulatora w cenie zakupu, to chyba nie mogą odmówić.

Rick
@Rob

Teoretycznie możesz odmówić jak auto ma trudny dostęp, jak wymiana zajmie dłużej niż 15bmin

Odp
@Rick

Ok, ale jeżeli firma się ogłasza na olx, allegro, że wymiana gratis, ja przyjeżdzam, kupuję akumulator, to w następstwie obowiązkiem firmy jest wymiana. Co innego jak przyjeżdzam i na miejscu ustalam wymianę.

Zbycho Nowy wpis
@maly

sam płacisz

Mateusz

Polecam, fajna współpraca z firmą. Pracuję od ponad roku i złego słowa nie mogę powiedzieć

Dostawca
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

rekrutacja 2 etapowa

Pytania

o doświadczenie, oczekiwania finansowe

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Robert Jurdzak

Praca na prawdę fajna. Obecnie pracuje na zasadzie B2B i podejście firmy jest mega pozytywne i sensowne. Można zarobić na prawdę fajne pieniądze. Początkowo obawiałem się formy samozatrudnienia ale kierownik Pan Jarosław wszystko fajnie wyjaśnił i dziś wiem, że ma to sens. Firma jest uczciwa dla mnie a ja tym samym wobec niej. Polecam pracę w SPECPART!

Marek Miśkiewicz

Zaczynałem pracę w SPECPART niecałe dwa lata temu. Przez ten czas widzę mega duży skok w rozwoju firmy. Robi się z niej rasowa sieciowka. Już teraz w swej branży akumulatorowej nie ma. Sobie równych. Z pogłosek wiem., że to nie koniec i że w nie jednym mieście jeszcze otworzy się sklep. Życzę powodzenia każdemu kto przyjdzie na rekrutację do SPECPART. Na nowym to od Ciebie w gruncie rzeczy zależy jak się wszystko potoczy. Oczywiście wiedza przekazywana jest najlepiej jak się da, pomoc również cały czas spod ręką. Jednakże wiadomo, że towar sam się nie sprzedaje. Dzięki szkoleniom wiem, że w handlu ucziwe podejście popłaca i nie trzeba (usunięte przez administratora) klienta. Sumienie mam spokojne i wiem, że pracuje w normalnej firmie.

Patryk Marczak

W każdej pracy są plusy i minusy. Trzeba jednak szukać równowagi. Nie można narzekać na pierdoły i oczekiwać ideałów. Pewne kwestie mogą się co niektórym wydawać absurdalne. Z czasem jednak widać sens wielu kwestii. Wiedza kadry kierowniczej jest na zaskakująco dobrym poziomie. W każdej potrzebie starają się pomóc aby wszystko miało ręce i nogi. Jestem zadowolony z pracy w Katowicach.

Kamil Blaszczyk

Mega pozytywna ekipa w SPECPART zaczynając od szkolenia które odbywałem na sklepie w Piotrkowie aż po kadrę kierowniczą. Nie wiedziałem, że temat akumulatorów może być tak ciekawy i wciągający. Praca lekka i przyjemna, nie ma dźwigania codziennie jak na magazynie. Dostawa raz na tydzień bez zbędnych przeciążeń. Jest czas na obowiązki i odpoczynek. Polecam, jestem zadowolony z formy zatrudnienia i zarobków.

Jacek Szkatulski

Pracuje tutaj już ponad rok. Myślę, że to dobry moment aby wypowiedzieć się na temat SPECPART. Początkowo gdy zaproszono mnie na rozmowę miałem pewne obawy czytając niektóre negatywne opinie. Jednakże dobrze, że stawiłem się na wspomnianej rozmowie. Kierownik Jarek wytłumaczył wszystko w mega wielkich szczegółach. Nie owijał z niczym w bawełnę. Tak jak wszystko przedstawił tak wygląda bez zmian do dziś. Byłem na nie jednej rozmowie kwalifikacyjnej więc mam porównanie. Pracę polecam każdemu kto szuka spokojnego i pewnego zatrudnienia niosącego na prawdę dobre zarobki.

Nowy w Specpart

Pracuje w SPECPART od miesiąca. Uważam, że zarobki są adekwatne do obowiązków. Nie ma co narzekać. Jest czas aby spokojnie zjeść, zapalić papierosa a nawet obejrzeć coś na NETFLIX. Jeżeli robisz wszystko jak należy i nie odkładasz obowiązków na bok to nikt się nie przyczepi bez powodu. Polecam!

Sebastian Ch.

Witam Jestem młodym człowiekiem i już po niedługim czasie pracy w SPECPART cieszę się, że tu trafiłem. Z każdym dniem zyskuje mega dużo nowej wiedzy. Super podejście wieloletnich pracowników jak również kadry kierowniczej. Zarobki uważam za słuszne. Nie jest to praca ciężka i nie odczuwa się tu jakiegoś wyzysku. Wystarczy robić swoje i wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Kamil Rzepka
Kandydat

Witam Byłem w środę oraz czwartek na pierwszym i drugim etapie rekrutacji w Katowicach. Podejście kierownika Jarosław Marszałek który przeprowadzał rekrutację bardzo konkretne. Przekazał wszystko co najważniejsze. Pierwszy raz spotkałem się z taką formą rekrutacji oraz z takim podejściem do drugiego człowieka. Jeśli w SPECPART każdy przełożony tak podchodzi do pracownika to żyć i nie umierać i chcę tam pracować. Czekam na pozytywną odpowiedź bowiem Pan Jarosław obiecał przekazać wszelkie informacje w poniedziałek tj. 05.07.2021 Mam nadzieję, że moje podejście i chęć do pracy Panu odpowiada i będziemy mogli rozpocząć niebawem współpracę :)

I jak
@Kamil Rzepka

I jak poszło?

Kamil Rzepka
@I jak

Niestety nie pracuję w SPECPART. Pan Jarosław tak jak obiecał, mimo, że wybrał inną osobę to poinformował mnie o tym i życzył powodzenia w każdej innej pracy. Szkoda, że się nie udało ale mimo wszystko fajnie było pojawić się na takiej rozmowie kwalifikacyjnej jak ta przeprowadzaona przez Pana Jarosława. Polecam każdemu jeśli chodzi o próbę podjęcia pracy w tej firmie.

Janusz Wyszyński

Ludzie ludzie ludzie, pracowałem w różnych firmach w swym życiu. Obecnie pracuje w SPECPART od listopada ubiegłego roku. Jakoś przez ten czas nie odczułem tego złego co niektórzy z tych co wylewają tutaj wiadro pomyj na kadrę kierowniczą i dyrektorską szczególnie. Super ekipa z mega prorozwojowym podejściem. Kontakt w Lini pracownik przełożony wręcz perfekcyjny i nadający się na wzór. Nie spodziewałem się tak ludzkiego podejścia ze strony Pana Jarka. Dziękuję, że mogę u Was działać i zarabiać należyte pieniądze. Tym którzy narzekają polecam trochę popracować w różnych firmach i dopiero budować sobie obraz pracodawcy idealnego. Więcej dawajcie od siebie a w przypadku normalnego pracodawcy na pewno będziecie docenieni. Ja tak się czuje i będę pracę w SPECPART polecał. Jestem na tyle rzeczową osobą, że jeżeli coś się zmieni w firmie na gorsze to nie ośmielę się tego tutaj nie napisać. Na ten moment POLECAM pod każdym względem!

Były z Piotrkowa

Nie rozumiem skąd tyle jadu u wszystkich. Jeżeli mowa o mojej osobie to nie pracuje w firmie już od pół roku ale przypadkiem wpadł mi w ręce gowork i postanowiłem napisać coś o SPECPART. Do firmy przyszedłem bez żadnego doświadczenia. Otrzymałem wręcz ojcowską opiekę od swojego kierownika Jarka. Dbał o najmniejszy szczegół aby nasze relacje były na jak najlepszym poziomie. Przekazywał multum wiedzy i pomagał na każdym kroku. Nigdy nie było jakiś spornych sytuacji w których byśmy się o coś dochodzili. Ani w kwestii obowiązków ani zarobków. Dziś jak wspomniałem nie jestem już pracownikiem tej firmy. Odszedłem z własnych prywatnych powodów. Dziś z chęcią bym tu wrócił ale na sklepie pracuje już dwoje chłopaków, tym samym mój powrót nie jest możliwy na ten moment. Mimo wszystko kierownik życzył mi powodzenia podczas rozstawania się z czym nie pamiętam żebym się spotkał w innej firmie. Do dziś też utrzymuje jeszcze kontakt z kierownikiem. Nie jestem już sprzedawcą w SPECPART ale za to zostałem klientem sklepu i polecam każdemu nie tylko pracę tutaj jak również zakupy. Pozdrawiam najlepszego kierownika jakie miałem możliwość poznać w swym dotychczasowym życiu zawodowym.

Bemko

Rozmowa bardzo miła i rzeczowa. Pracuję już 2 tygodnie i jestem zadowolony. Bardzo zgrana ekipa oraz zawsze pomocny kierownik.

Zzz
@Bemko

Gdzie pracujesz?

borys

Hiwd
@borys

Potwierdzam to co pisze Borys na szczęście już tam nie pracuję a odpowiedź izoldy to wygląda na komentarz właściciela figuranta czytaj pani prezes

Łukasz
@borys

jak w każdej firmie która się rozwija :) wraz z rozwojem wszystko idzie do przodu, w tym wymagania i moje zarobki. a ty dalej płacz jak CI źle

Emil
@Łukasz

Zgadzam się, trzeba każdego dnia robić o 1 krok więcej niż konkurencja. Ja tak robię codziennie i zarabiam w średniej z ostatnich 3 miesięcy 4350zł na rękę :D

Maniek
@borys

Pod stołem to cię rodzice trzymali. Ja tam mam wszystko na konto a pracuje 3 lata... Kolejny fake a nie opinia o firmie

Misiek

200zl ci ucięli bo ukradłeś pieniądze z kasy sklepu

Lisek
@borys

co to za brednie ? skąd ty się wziąłeś ? na obecną chwilę nic z tego co tu wypisujesz nie pokrywa się z prawdą

ździch
@Lisek

oj pokrywa się pokrywa, na początku różowo i wesoło, a później równia pochyła

Tomek93

Firma w porządku, pracuję w niej od miesiąca, pieniądze wpłynęły bez żadnych opóźnień, tyle ile miało być.

Kris

Pytanie, bo czegoś tu nie rozumiem - Gdańsk, Kraków, Lublin, Ostrowiec, Legionowo, Pruszków, warszawa, Olsztyn, Włocławek, Opole, Bełchatów, Poznań, Rybnik to oferty pracy z13 września, to z tylu placówek? Czyli 30% sklepów ludzi nagle odeszło? Nie nadają się? Czy może właśnie tak jak pisał autor to prawda. Zrozumiałym gdyby na trzech sklepach była rotacja personelu, ale na 13 placówkach? Odpowie ktoś?

Jogi
@Kris

Szukamy pracowników w kilku oddziałach jednocześnie ze względu na to, że zbliża się sezon zimowy - klientów będzie automatycznie więcej, więc szukamy kogoś do pomocy na placówkach, gdzie ruch jest wzmożony - a nie dlatego, że pracownicy się zwalniają, bo nie są zadowoleni z pracy. Każda branża ma swój sezon - przykładowo w branży rowerowej jest to wiosna/lato, u nas jest to zima, stąd potrzeba zatrudnienia większej liczby osób.

Ziom

Jeżeli jest tak super to dlaczego w Rybniku sklep działa 3 miesiące a już szukają 4 albo nawet piątego pracownika? Chciałem złożysz dokumenty bo blisko mieszkam ale jeden z byłych już sprzedawców odradził- (usunięte przez administratora). jak przejrzeć oferty pracy wstecz to strasznie duża rotacja w prawie całej Polsce .

Dobry człowiek
@Ziom

Problem jest w ludziach, nie w firmie. Do twoich obowiązków tygodniowych należy badanie cen OLX i allegro, wstawianie postu na fb, zdjęcie na insta, wpis na google i 4 ogłoszeń na marketplace. Czy to dużo? Nie. A cała reszta to prowadzenie sklepu i dbanie o towar, czyli sprzedaż, ekspozycja, porządek na sklepie, ladowanie akumulatorów. Pracuje w specpart od kilku miesięcy, rozmawiałem z niejednym kierownikiem, ludzie nawet olewają spotkania rekrutacyjne, jak już się ktoś zatrudni to wychodzi ze albo leń albo nie ogarnia. Tutaj zarobki mam na poziomie 4000 do reki i więcej, kilku klientów dziennie obsluze, zadania tygodniowe zrobię i mam spokój. Chce to sobie zjem obiad, zapale fajka i obejrzę YT, ale to co musiałem zrobić to zrobiłem. Prawda jest taka, że jeżeli chcesz przyjść i posiedziec to odpuść sobie, ale jak chcesz przyjść zrobić robotę, a przy okazji mieć trochę czasu dla siebie to zapraszam w nasze szeregi :) A dla nie dowiarkow szkolenie sprzedażowe ogólnopolskie mamy 11 września pod Warszawą :)

Marek

Pracuję w firmie od marca w sklepie w Lublinie. W skrócie: mamy obowiązki do wykonania zgodnie z tabelą zajęć (na sklepie jest nas dwóch), robimy co do nas należy, nikt się nas o nic nie czepia. Płaca w okolicach 3,5-4tys. na rękę co miesiąc, więc jak na Lublin jest nieźle, biorąc pod uwagę, że na sklepie jakoś specjalnie się nie przemęczamy. Raz na jakiś czas są również wyjścia integracyjne z kierownictwem, więc można także się spotkać poza pracą i pogadać bardziej na luzie :)

Zostaw merytoryczną opinię o SPECPART Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

SPECPART Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 167 ocen.
SPECPART Sp. z o.o.