SPECPART Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 17 ocen.

SPECPART Sp. z o.o.
2 17 6 1

Opinie o SPECPART Sp. z o.o.

Olga

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed aplikacją?

Adam

Bardzo fajna firma, dobre szefostwo, dobre zarobki- POLECAM

Karolina
@Adam 07.06.2018 11:01

Panią Adamie, zastanawiam się na wysłaniem swoją aplikacji do tej firmy. W związku z tym chciałabym spytać, co ma Pan, konkretnie, na myśli pisząc "fajna firma" oraz "dobre szefostwo "? Jest to Pana subiektywna opinia, więc chciałabym wiedzieć, jakie aspekty, działania oraz polityka tej firmy jest w Pana odbiorze - fajna. Dziękuję z góry za odpowiedź.

Karolina
@Adam 07.06.2018 11:01

Przepraszam za literówki.

Elżbieta

@Adam, czy mógłbyś udzielić nam więcej informacji? Temat rozwoju firmy SPECPART, czy aktualnych rekrutacji na pewno zainteresuje tu wiele osób, zapraszam Cię do dłuższego wpisu w tym temacie.

admin

Skomentuj informacje o zarobkach w firmie SPECPART Sp. z o.o. na naszym forum. Podziel się wiedzą z innymi.

Zostaw opinię o SPECPART Sp. z o.o. - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPECPART Sp. z o.o.