dhosting.pl Sp. z o.o.

dhosting.pl Sp. z o.o.
3 5

Opinie o dhosting.pl Sp. z o.o.

Helena

Czy polecacie pracować w dhosting.pl? Jakie są szanse na rozwój w firmie? Czy pracodawca oferuje jakieś szkolenia pracownikom lub dodatkowe benefity typu prywatna opieka medyczna lub dofinansowanie do karty sportowej? W jakim trybie pracuje się w dhosting.pl? Na stronie internetowej firmy widziałam kilka aktualnych ofert pracy - zainteresowanych odsyłam tutaj: https://dhosting.pl/o_firmie.html#oferty . Co sądzicie o tych ofertach? Będziecie aplikować na którąś z nich?

Co uważasz o firmie dhosting.pl Sp. z o.o. ? Podziel się swoją opinią na naszym forum.

Zostaw opinię o dhosting.pl Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dhosting.pl Sp. z o.o.