Opinie o dhosting.pl Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy dhosting.pl Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie dhosting.pl Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o dhosting.pl Sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
K

Jak pozostali komentujący byli pracownicy ja również mam dużo nieprzyjemnych doświadczeń z tą firmą. Przede wszystkim to jeden z managerów jest całkowicie antyspołeczny i nie ma pojęcia o tym co robi pracownik. Firma jest tytułowana jako rodzina, jednak z tym nie ma nic wspólnego. Na duży plus mogę ocenić osoby, które pracują, a raczej też pracowały na niższych stanowiskach oraz samego Rafała, który robi wszystko, co w jego mocy.

Natalia
@K

Atmosfera jest wazna w pracy a bycie aspolecznym raczej w tym nie pomaga. Czy ktos z pracownikow mial okazje zeby porozmawiac na ten temat? Co mozebyc powodem takiego zachowania? Czy utrudnia ono codzienna prace?

QJ Nowy wpis

Intryguje mnie oferta dla Specjalisty ds. Utrzymania Klienta. Widełki firma przedstawiła jako 3600-4400 zł. Natomiast w dalszej części ogłoszenia, jest napisane, że za dobre wyniki są dla pracowników premie. Ile takiej premii realnie można wyciągnąć? Przedstawione kwoty zawierają już taką premie? Firma przedstawia możliwość awansu wraz ze wzrostem kompetencji, macie w takim razie organizowane jakieś szkolenia?

Wzięliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko DevOps Engineer w dhosting.pl Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem marki? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Maciek
@Administrator

Możliwości finansowe proponowane w ofertach nie pokrywają się z ostateczną propozycją po przeprowadzonej rekrutacji. Obietnice podwyżek by dostać to co było ofertowo proponowane to mało śmieszny żart.

Piotr Nowy wpis
@Maciek

Nie prawda :) ja się z czymś takim nie spotkałem. Rekrutacja jest jasno określona i jedna z lepszych w jakich uczestniczyłem. Po rozmowach otrzymałem feedback. (usunięte przez administratora)

Rourke Nowy wpis
@Piotr

Widzę ze określone osoby ze środka dh robią wszystko by firmę wybronić ale niestety prawda wyglada zgoła inaczej.

K

Natalia Nowy wpis
@K

eSeSHa

W dH jak w sklepie ludzie przychodzą i bardzo licznie odchodzą, szkoda tylko że drzwi w biurowcu w okolicach dworca zachodniego nie mogą trzaskać bo są obrotowe. Pozostali pracownicy próbują wiaderkami do piasku wylewać wodę z tej łódeczki ponieważ spotkała ona górę lodową na swojej drodze. Firma próbuje tworzyć rodzinną atmosferę, ale to tylko gra pozorów w celu ukrycia korpo struktury, wyścigu szczurów oraz wyzysku pracowników. Tutaj nie masz własnego życia, masz być w dyspozycji w każdej chwili dla firmy. Twój czas się nie liczy, nikt ci za to niego nie zapłaci. Wycisną jak cytrynę i wyrzucą do kosza. Byli pracownicy są tymi złymi ludźmi którzy mogli opuścić tak wspaniałą organizacje, taką opinie przedstawiła sama firma na jednym z branżowych portali. Nic dodać i nic ująć, idealny obraz pracy. Opis na tym portalu powinien zostać zmieniony z branży IT na marketing, ponieważ ta firma nie ma nic wspólnego z IT. Liczy się tylko dział marketingu i puste nic znaczące tabelki. Czy warto było pracować? Nie, szkoda własnego życia i zdrowia.

dzony
@eSeSHa

Wiele rzeczy z tego co piszesz może i jest prawdą ale walisz jakieś głupoty z dostępnością dla firmy. Ja zawsze miałem nadgodziny płacone i generalnie jak ich nie chciałem, to odmawiałem. Rotacja była pod koniec zeszłego roku ale w tym roku (a już jestem poza) była minimalna. Ogolnie dobre miejsce do nauki i pojscia dalej po wieksze zarobki, atmosfera mocno uzalezniona jest od dzialu. U mnie akurat bylo z tym srednio

Piotr
@dzony

Dzony przecież wiadomo kim jesteś i nie musisz się kryć. Kto miałby w to uwierzyć?

Juliusz Słowacki
@Piotr

Pod koniec każdego miesiąca przychodzi dreszczyk emocji. Następuje zwolnienie blokady maszyny losującej z kim się będziemy żegnać. Szkoda że nowych kul nikt nie dorzuca do puli.

Antoni
@dzony

To jakich działów należy w takim razie unikać?

Jurek
@Antoni

Najlepiej wszystkich.

HR Manager
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Spotkanie rekrutacyjne online trwało 1,5h. Świetnie nam się wspólnie rozmawiało, na spotkaniu był prezes i asystentka zarządu. Spotkanie było prowadzone po partnersku, bez tworzenia dodatkowej presji czy niepotrzebnego stresu. Podobało mi się jak byli przygotowani - widać, że dokładnie zapoznali się z moim cv i zadawali pytania aby dokładnie poznać metodykę pracy. Cały proces rekrutacji był jasny i przejrzysty. Po kilku dniach otrzymałam odpowiedź i propozycje współpracy.

Pytania

Pytania głównie dotyczyły mojego doświadczenia oraz tego jak podeszłabym do danych zagadnień w zakresie hr w dh.

• Poziom rozmowy:
Poznań
Xelto Sp. z o.o.
(14 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy w dhosting.pl Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Tak, jak najbardziej.

Julia
@Berenika

A jakie są korzyści pracy na takich warunkach w tej firmie? Możesz przedstawić?

Marcin
Kandydat

Czy ktoś się orientuje w jakich godzinach odbywa się praca na stanowisku Specjalista ds. Wsparcia Klienta? Rozważam podjęcie pracy w tej firmie, ale nie zawsze mogę pracować w godzinach dziennych, tylko raczej w popołudniowych i ewentualnie nocnych. Czy jest to możliwe? A jeśli tak to jak są rozłożone zmiany?

Mistrz
@Marcin

Praca jest 3 zmianowa, między 8 a 1. Zmianę którą się otrzyma ustalana jest chyba loteryjnie przez rzut monetą, nigdy nie wiadomo jaką się dostanie.

@Mistrz

Mamy dwie zmiany 9-17 i 17-01, a planowany grafik to nie loteria :-) Pracownicy zaznaczają swoją dostępność i na tej podstawie tworzony jest grafik na kolejny miesiąc. Czasem praca jest w weekend, ale wtedy inny dzień w tyg jest wolny. Mogę powiedzieć, że dobrze to funkcjonuje :-)

@Berenika

No ale chyba nie zawsze się składa tak, żeby każdy w odpowiednim czasie był dostępny? Jak wtedy idzie się tutaj na ustępstwa, żeby mniej więcej było fair?

Robert
@Berenika

Czy możliwa jest praca nocna na helpdesku? Czytałem, że helpdesk działa całą dobę i zastanawiam się czemu praca na tym stanowisku jest tylko godzinach 9-17 i 17-01.

@Gabriela

Oczywiście, jak w życiu - warto być elastycznym i szukać rozwiązań :-) Mamy duży zespół, dlatego nie ma problemu w planowaniu grafiku.

Marian
@Berenika

Na jednym z branżowych portali pojawiła się opinia pracownika zespołu rozwojowego na temat prac w nocy. Czy to prawda że firma zmusza nieodpłatnie pracowników do pracy w nocy?

@Marian

Nie, nigdy nie było takich przypadków.

Robert
@Berenika

A jak jest z pracą w nocy tak generalnie? Mam tu na myśli helpdesk/obsługę zgłoszeń.

Krystyna
@Berenika

A co to dokładnie znaczy duży zespół? :D Ilu pracowników zatrudnia firma? :) ciekawi mnie czy rekrutacja jest otwarta? Tzn. można podesłać swoje cv? :) Czy raczej zespół jest ten sam, a rotacja mała

@Krystyna

Wszystkie aktualne rekrutacje są na naszej stronie w zakładce "praca" https://dhosting.pl/praca.html.

wrr
Inne
@Berenika

kogo wy tam zatrudniacie, że od 3 lat nie ma miesiąca że baza danych nie padnie? studentów z wiedzą zerową? nieważne że nic nie umieją, ważne że są tani… rezygnuje z was…

M

Uwolniłem się z tej firmy. To co tu piszą na temat wyścigu szczurów jest prawdą. Finansowo w Biedronce zarobicie więcej a przynajmniej będziecie wiedzieli co macie robić bo tutaj nigdy nie wiadomo.

@M

A czemu niby nie wiadomo? To jak organizacja pracy tutaj w takim razie wygląda?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z dhosting.pl Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

M
@Pytanie

Krąży pogłoska że niektórzy znikali jednego dnia otrzymując wilczy bilet na dalsze wykonywanie pracy.

P

Firma buduje o sobie opinię firmy w której wszyscy się traktują jak rodzina, ale jest to ogromna iluzja, nie dajcie się zwieść. W rzeczywistości nie ma tam niczego oprócz wielkiego wyścigu szczurów i setek nigdy niespełnionych zapewnień i obietnic. Omijajcie szerokim łukiem jeśli cenicie sobie brak kłamstw na każdym kroku oraz przejrzystą i miłą atmosferę pracy.

@P

A czy jest tu cokolwiek pozytywnego? Co powiesz o zarobkach w tej firmie?

@Joanna

Opinia @P nie ma odniesienia do rzeczywistości. Nic tu się nie zgadza :) Cenimy sobie komunikacje oraz pozytywną atmosferę w pracy. Nie warto budować swojej opinii na komentarzu anonimowej osoby nie mając odniesienia do konkretnych sytuacji. Zarobki są dostosowane do stanowisk, doświadczenia i umiejętności. Przy publikowanych ogłoszeniach często dodajemy informacje o widełkach wynagrodzeń.

@P

Akurat obecnym pracownikom firmy nie można ufać jeśli chodzi o opinie :) Kto będzie piłował gałąź na której siedzi. Zgadzam się z P. Mówienie o rodzinnej atmosferze jest bardzo nietrafione.

R
@Berenika

czyli osoba narzekająca na pracę u was ma się podpisać z imienia i nazwiska przy opinii bo inaczej uchodzi za anonimową i niewiarygodną? logika godna pracownika dhosting

@R

Jestem przekonana, że nie ja jedna, ale większość ceni sobie w opinii wiarygodność :-) a takie anonimowe opinie są tylko przykładem kultury narzekania.

P
@Berenika

Zatem na pewno opinia osoby zajmującej się zatrudnianiem ludzi będzie wiarygodna bardziej niż kogoś kto jest niezadowolony i z zewnątrz komentuje to co się działo w firmie jak jeszcze tam pracował... Co wy bierzecie w tym dhosting że wymyślacie takie rzeczy?

Tomasz
Kandydat

Z interesujących mnie ofert zniknęła możliwość pracy w biurze w Poznaniu. Czy w przyszłości powróci taka możliwość? Nie jestem zainteresowany pracą w Warszawie lub Krakowie.

@Tomasz

Pracujemy w dużym stopniu zdalnie, więc praca z Poznania jest jak najbardziej możliwa. Nasze biura w tym momencie mieszczą się w Warszawie i w Krakowie.

@Berenika

W dużym stopniu, ale to znaczy że nie w 100%? Ile razy w miesiącu trzeba się w biurze znaleźć?

@Joanna

tak, w 100% można pracować zdalnie. Raz na jakiś czas planujemy przyjazd do biura w formie integracji zespołu.

@Berenika

Czy tryb pracy wpływa na sposób w jaki pracownik jest z niej rozliczany?

Czy w dhosting.pl Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Tak, jak najbardziej.

@Berenika

A nie ma szans na umowę o pracę?

@Joanna

Oczywiście - proponujemy również umowę o pracę.

Alicja
@Berenika

Super. A Mogłaby Pani powiedzieć czy zatrudniacie również obcokrajowców z dobrą znajomością języka polskiego?

@Alicja

Tak, zapraszamy do przejrzenia naszych aktualnych ofert pracy (usunięte przez administratora)

Honorata
@Berenika

Ja to jestem ciekawa, czy premia specjalisty ds. wsparcia klienta zależy od liczby klientów, czy też od liczby klientów zadowolonych :) Tak to tu tylko zostawię :)

@Honorata

Premiowana jest: jakość, czas i efektywność odpowiedzi.

Poszukujący
Kandydat

Czy firma poszukuje pracowników o profilu administratora/programisty?

@Poszukujący

Aktualnie nie poszukujemy. W tym tygodniu zaktualizujemy na naszej stronie listę stanowisk. Zachęcam mimo to do aplikowania w wolnej rekrutacji (usunięte przez administratora)

Czym w dhosting.pl Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

@Pytanie

Na ten moment wśród benefitów są: usługi firmy Elastyczny Web Hosting dla pracowników, karta MultiSport, atrakcje i eventy organizowane przez myhive. Od przyszłego roku - pakiet medyczny.

Pytanko
Kandydat

Witam, Zobaczyłem ofertę: "Specjalista ds. Migracji Stron WWW". Bardzo zaciekawiła mnie ta oferta, niestety jestem z Poznania, a miejsce pracy to: "WARSZAWA/KRAKÓW + MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ". Stąd moje pytanie, czy rozważają Państwo zatrudnienie osoby która, by pracowała full zdalnie. Mam też drugie pytanie. Czy osoba kandydująca na to stanowisko musi mieć doświadczenie w migracjach? Chodzi mi o to, czy szukają Państwo już doświadczonego pracownika, czy są państwo otwarcia na osobę, którą trzeba by było troszkę przyuczyć. Nie mówię tutaj o tłumaczeniu podstaw: co to jest hosting, domena itd. Chodzi mi bardziej, jak szybko i sprawnie migrować, na co zwracać uwagę.

@Pytanko

Na tym stanowisku, jak najbardziej, możliwa jest praca zdalna. Dodaliśmy informacje o pracy w Warszawie i w Krakowie, ponieważ tam mamy biura. Jeśli chodzi o drugą część pytania to nie oczekujemy dużego doświadczenia w kwestii migracji, ale podstawowa wiedza jest konieczna. Chętnie spotkamy się aby opowiedzieć więcej o samej specyfice pracy i lepiej się poznać. Zaaplikuj proszę przez kwestionariusz na stronie https://dhosting.pl/praca.html.

Ktoś
Kandydat

Kilka rozmów z rekruterem, który nie pada nazwy firmy, zadanie praktyczne na kilka godzin pracy, godzinna rozmowa z programistą. Kolejna rozmowa z managerem z dhosting. Ponad godzina maglowania. Niby wszystko ustalone, jeszcze tylko rozmowa z kolejnym managerem i HR. I co? I cisza. Jeśli szanujesz swój czas - nie aplikuj do dhosting.

@Ktoś

Przykro mi, że miałeś takie doświadczenie, tym bardziej, że stawiamy na relacje i szanujemy czas kandytatów. Niestety zawiodła komunikacja ze strony zaprzyjaźnionej firmy, która prowadziła rekrutacje - rozmawiałam z partnerami, że nie możemy zostawiać kandydatów bez informacji zwrotnej i aby taka sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości.

Berenika

Zapewniamy szkolenia z dziedziny hostingu oraz wraz z nabieraniem doświadczenia na danym stanowisku wspieramy rozwój kompetencji. Pracownik może zgłosić chęć wzięcia udziału w kursie / szkoleniach aby podszkolić się w danym obszarze.

Anna
Kandydat

Czy obecnie szukacie do działu wsparcia klient, jest na stronie informacja o rekrutacji tylko pytanie czy aktualne. Czy nie jest czasami tak, że "wisi" dla tzw. bezpieczeństwa w razie jak ktoś "rzuci papierami"?. Proszę o szczera odpowiedź.

@Anna

Szukamy, zapraszam do aplikowania :-) na stronie znajdują się tylko aktualne rekrutacje.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w dhosting.pl Sp. z o.o.?

@Pytanie

To zależy od ustaleń stron oraz formy umowy. Standardowo po okresie próbnym (3 miesięcy / umowie na czas określony).

Zainteresowany
Kandydat

Czy pracownicy IT na stanowiskach "regulara" (wyżej juniora) są wprowadzani w środowisko i metody pracy w sposób zorganizowany i przejrzysty? Jeśli tak ile trwa taki okres?

@Zainteresowany

Poszukujemy w tym momencie seniorów. Wprowadzanie jest dobrze zorganizowane, po 3cim miesiącu kandydat powinien uzyskać samodzielność w obszarach, do których został dopuszczony. DEV - też szukamy seniorów, natomiast wdrożenie w całość systemu trwa rok, ale etapami jest poszerzana wiedza. Po 3 miesiącach na bazie otrzymanego wdrożenia nowy pracownik potrafi podejmować decyzje i co ważniejsze - produkować dobre rozwiązania.

kandydat
Kandydat

Na ile może liczyć pracownik z ponad 4 latami doświadczenia w branży hostingowej jako człowiek orkiestra (admin, programista poligota, support klienta, pisanie dokumentacji i tutoriali dla klientów, debugowanie stanu demonów usług)?

@kandydat

Mówimy o stanowisku na admina? Zapraszam do aplikowania wysyłając wiadomość na praca@dhosting.pl, chętnie się skontaktuję w celu umówienia rekrutacji z kierownikiem działu IT.

Zostaw merytoryczną opinię o dhosting.pl Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w dhosting.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy dhosting.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy dhosting.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w dhosting.pl Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

dhosting.pl Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Aleje Jerozolimskie 98
    00-807 Warszawa
  • NIP: 7010198361 KRS: 0000336780

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318