dhosting.pl Sp. z o.o.

dhosting.pl Sp. z o.o.

Opinie o dhosting.pl Sp. z o.o.

Afanazy

Firma mała - na zdjęciach jest kilkanaście osób. Założona przez szefa wszystkich szefów. Teraz startuje na rynki USA - po co? nie wiem, przecież europa taka wielka. Dają hosting, mają własne rozwiązania pisane pewnie przez prezesa, bo też informatyk. Jakie to jest? Nie wiem, nie korzystałem. Startowałem na Junior System Administratora. Szukali kogoś z chęcią rozwoju. Do douczenia, chętnego do pracy. Nie dostałem się. 6-8 brutto, czyli dla mnie ok. Rekrutacja: - najpierw telefon do CTO, zwykła rozmowa, dlaczego zmiana pracy i takie tam. - rozmowa z CTO i CEO - takie kim jesteś, co robisz. Prezes zadawał takie "złe" pytania typu a robiłeś apache? A administrowałeś linuxem? - potem zadanie domowe - 2 problemy sieciowe - duży ruch i duże obciążenie core - na podstawie zrzut z grafany. Prośba o opinię, jakie testy, jakie polecenia, jakie kroki - jak pokazałem koledze sysadminowi to powiedział, że do zrobienia, ale trzeba siedzieć w sieciach, a nie w administracji. - potem propozycja, decyzja itd. Zalety: - rozsądna rekrutacja, rozmowa niestresująca - fajne miejsce przy Dworcu - na dzień dobry mówili o widełkach 6-8 brutto, - praca rozwojowa Wady: - no nie znajduję, podobałoby mi się tam, ale " nie zdecydowaliśmy się" (może prezes drętwy, ale teraz mam kierownika niemotę, tutaj raczej szukam dziury w całym).

Helena

Czy polecacie pracować w dhosting.pl? Jakie są szanse na rozwój w firmie? Czy pracodawca oferuje jakieś szkolenia pracownikom lub dodatkowe benefity typu prywatna opieka medyczna lub dofinansowanie do karty sportowej? W jakim trybie pracuje się w dhosting.pl? Na stronie internetowej firmy widziałam kilka aktualnych ofert pracy - zainteresowanych odsyłam tutaj: https://dhosting.pl/o_firmie.html#oferty . Co sądzicie o tych ofertach? Będziecie aplikować na którąś z nich?

Co uważasz o firmie dhosting.pl Sp. z o.o. ? Podziel się swoją opinią na naszym forum.

Zostaw opinię o dhosting.pl Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dhosting.pl Sp. z o.o.