Datev Symfonia

Opinie o Datev Symfonia

Tymoteusz

Zastanawiam się czy aplikować, taka cisza na forum . Czy firma normalnie działa?

Alicja

@maciek, a jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy, atmosfera mogą się nieco różnić w zależności od piastowanego stanowiska. Zastanawiasz się nad aplikowaniem?

maciek

Fajnie, że jest samochód służbowy, ale dają jeszcze jakieś premie do zarobków?

hhh

na stronie ogłoszenia owszem są, jednak to nic nie znaczy. Ogłoszenie na wdrożeniowca "wisi" już 2 lata a firma nikogo nie zatrudniła na to stanowisko. Od czasu do czasu kogoś zaproszą na rozmowę po której nic nie wynika. Nie chcą zatrudnić a ogłoszenia ładnie wyglądają :)

Katarzyna Jeznach, DATEV.pl
@hhh 27.06.2016 14:20

Dzień dobry - cieszymy się, że nasze ogłoszenia na stanowisko wdrożeniowca ładnie wyglądają. Cały czas szukamy osób o takich kompetencjach. Z początkiem marca 2016 zatrudniliśmy osobę na stanowisku młodszego specjalisty ds. wdrożeń i chcemy zatrudniać, dlatego rozmowy kwalifikacyjne się odbywają. Proszę pamiętać, że zaproszenie na rozmowę jeszcze nie oznacza gwarancji zatrudnienia :)

Katarzyna Jeznach

Dzień dobry! Na naszej nowej stronie internetowej: http://datev.pl/kim-jestesmy/#kariera można znaleźć aktualne oferty pracy, na dziś szukamy asystentki marketingu, wdrożeniowców oraz programistów. Jeśli jednak wśród ofert pracy ktoś nie znajdzie oferty dla siebie - zawsze może do nas napisać na cv@datev.pl i zapytać - zachęcamy!

Piotr Franciszkowski - Prezes Zarządu DATEV.pl

Dziękujemy za zainteresowanie działalnością DATEV.pl. Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszych strukturach, zapraszam bezpośrednio na stronę www.datev.pl/kariera. Jesteśmy otwarci na nową i stałą współpracę, również w formie praktyk lub stażu. Jednocześnie zachęcam do zapoznania się z ofertą DATEV.pl na stronie www.datev.pl, ponieważ została ona poszerzona o produkty IT i rozwiązania kierowane również do przedsiębiorstw głównie z sektora MŚP.

henryk

To jest stosunkowo mała firma gdzie ludzie pracują już dzisiaj latami. A skoro rzadko szukają to znaczy że nie zwalniają im się wakaty za często. Proste, nie? Datev ma też ograniczone możliwości rozwoju ze względu na dość wąski segment rynku na jaki postawiło. Jest ekipa która dobrze pracuje, nie chce odchodzić i jest wystarczająca do pokrycia polskiego rynku rewidentów i doradców to co się dziwicie, że nie ma nowych ogłoszeń o pracę?

ignacy

no chyba nic się nie zmianiło, a przynajmniej nikt jeszcze czegoś takiego nie napisał, więc dla mnie to oczywista odpowiedz jest w tym momencie. Ja szukam w innym miejscu, bo jak już nawet pracownicy się nie wypowiadają na forum, to nie ma czego tutaj szukać tak naprawde. Troche szkoda, bo ja dobrze pamietam tą firme.

pema

A co sądzicie o pracy w oddziale Katowickim jako KAM????? Jakie warunki, jakie narzędzia jak atmosfera ????

Śruba

pracowałem w DV w 2007-2009 - faktycznie była tam rotacja ;-) . Generalnie na podboje RW TR K. i takie tam, to miałem głęboko wyj.. Miałem za to bdb relacje z wieloma kontrahentami firmy. Jedyne co mi przeszkadzało to zbedna papierologia. PP

gossipgirl

Właśnie, jak tam nwy Prezes? Razi sobie? Mam nadzieję, że MAG i Smerfetka nie obijają się tak jak to robili za czasów starego Szefa... Poproszę, tych którzy nadal pracują w D o raport :)

DATEV

No cóż, wypada współczuć spółce Sygnity. A miałem naprawdę dobre zdanie nt. ich systemu rekrutacji. Mistrzostwo autokreacji - po przeczytaniu artykułu, gdybym nie znał człowieka, miałbym wrażenie, że naprawdę to ktoś super doświadczony i profesjonalny.

_wspolczujacy_

alojzy

cześć. przedstawcie mi jak wygląda teraz kierownictwo firmy. kto jest prezesem, ewentualnie dyrektorem (czy nadal [dane osobowe usunięte przez moderatora] są w firmie, czy już nie)? dzięki.

my

Hi [dane osobowe usunięte przez moderatora], 3mamy Ci kciuki! Bedzie dobrze! Rob swoje, nie daj sobie pluc w gniazdo... Zawsze znajda sie ludzie, ktorzy zrobia wszystko zeby postawic Cie w zlym swietle... pozdro

anonim2

[dane osobowe usunięte przez moderatora], cała nadzieja w Tobie!

Ja

To sie potwierdzilo. Mila niespodzianka. [dane osobowe usunięte przez moderatora]. ruszy tym interesem, nie mam zadnych watpliwosci! Gratulacje i powodzenia [dane osobowe usunięte przez moderatora]!

Zabcia prezesa

Chodza ploteczki o zmianach w firmie. Cos komus wiadomo? Nowy prezes?

EmGie

Dodam, że Pan [dane osobowe usunięte przez moderatora]. z firmy Datev (dyrektor?) przedstawia się jako wieloletni manager (dyrektor), a pracował w mikro-firmach krzakach, które były tworzone np. na jeden projekt i zwijały manatki...Więc czego można oczekiwać od takich kompetencji? Prawda Panie [dane osobowe usunięte przez moderatora]?

dżony

Potwierdzam - po rozmowie rekrutacyjnej z prezesem można wywnioskować, że to bardzo sztuczny i fałszywy człowiek, nie wzbudzający zaufania, nie mający nic konkretnego i merytorycznego do powiedzenia. Pierwszy kontakt niestety, ale potwierdza wasze opisy. Nie mogę więcej napisać, ponieważ nie miałem z nim (ani z innymi osobami z firmy) dłużej do czynienia.

Antonio

a co tu taka cisza? jak tam w Datev S.?

dodger

Po czytanych postach i ich treści można wnioskować, że pracowali w Datev naprawdę błyskotliwi ludzie...(ostatni wpis "Smerf-a" rewela:-)) .Dlatego też z pewnością są one prawdziwe i wiarygodne. Dobrze, że są takie portale i jest możliwość poczytania o swoim potencjalnym pracodawcy z wiarygodnych szczerych źródeł, co pozwala unikać wpadek i niespodzianek. Brawo i dzięki.

anonim2

"a ile umów dzisiaj podpisałeś...??" ;)))))

antoni

do pracownika: dlaczego firma jest na rynku? odpowiedz dobrze znasz! a jesli nie to zastanow sie kto w ta firme pompuje gigantyczne sumy euro i ty tez przejrzysz na oczy

kk

Wspniały wątek :-) Wypowiedź rw jakże trafna. Każdy nowy człowiek wnosił do firmy wiele dobrego .... szkoda tylko, że odchodząc zostawiał po sobie wyłącznie bałagan :-) RW ...???? czy wsyłałeś już raport dzienny bo z CRM'a nie potrafię wydobyć informacji :-))

A to już inna sprawa... Chciałem jedynie podkreślić, że odejścia były suwerennymi decyzjami osób odchodzących (najczęściej), a nie eliminacją. Każdy miał swoją motywację, ja się mogę wypowiadać jedynie za siebie, a akurat nie mam specjalnej ochoty tego robić ;).

as

tak, tylko teraz pytanie dlaczego w ciągu ok. pół roku odeszła praktycznie cała "starsza" ekipa. Ludzie, jeśli jest dobrze w firmie, po prostu tak nie odchodzą????

szybki odeszły

Prezes sprzedawał papier, a uczy handlowców sprzedawać programy. Jak twierdzi to to samo.

iks

Rozmowa kwalifikacyjna pokazała jacy ludzie "zarządzają" tą firmą. Zrezygnowałem z ubiegania się tam o pracę .

licha

Właśnie się przyjąłem. Zobaczymy. Na co uważać?

Zostaw opinię o Datev Symfonia - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Datev Symfonia