Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LEMON MOON Szkolenia Eventy Usługi w Warszawa

Lemon
Klient

Fatalna obsługa klienta, telefon odbiera jakiś nieszczęśliwy człowiek który twierdzi, że nie ma obowiązku się przedstawiać mimo, że jest w pracy. Nie daje dojść do słowa, wulgaryzuje a na końcu rzuca słuchawką.

Pytanie Nowy wpis

Czy w LEMON MOON Szkolenia Eventy Usługi zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Lemon
Klient

Właściciel firmy
@Lemon

Klasyczny przykład hejtu internetowego którym posługują się firmy windykacyjne. Pragnę stwierdzić że autorem tego wpisu jest niejaki(usunięte przez administratora) z firmy EBOF. Pomijając fakt, że dług nam naliczono niesłusznie, (usunięte przez administratora) podczas rozmowy telefonicznej dał nam do zrozumienia, że będzie hejtował do momentu spłacenia rzekomego długu. Przykra sprawa bo szefostwo firmy EBOF pomimo naszej interwencji w tej sprawie nie zrobiło nic. Chyba trudno sobie wyobrazić firmę, która świadczy usługi dla osób starszych i chorych, dzieci autystycznych i niepełnosprawnych, gdzie do klienta mówi się brzydkie wyrazy i rzuca słuchawką. Komentarz pozostawiamy Państwu.......

Joanna Zielińska
@Lemon

Jestem opiekunką osób starszych i niepełnosprawnych w tej firmie. Jest to firma godna zaufania. Profesjonalne podejście do pracownika. Wspaniała współpraca. Polecam. J. Zielińska. Opiekunka w tej firmie.

Beata Nowy wpis
@Joanna Zielińska

Hej @Joanna, myślałam, że Lemon Moon zajmuje się organizacją eventów. Możesz mi opowiedzieć więcej o strukturze firmy- z jakich działów się składa, ile mają pracowników?

Gracja Nowy wpis
@Lemon

Właściciel zachowuje się jak STRECZYCIEL!!! Miga się od jakichkolwiek obowiązków!!! Po złapaniu "jelenia", przestaje odbierać telefony, nie odpisuje na maile. Nie robi NIC!!! Nie określił ani stawki godz. NETTO, ani zakresu obowiązków, ani NIE PODPISUJE UMOWY!!! Od Opieki Spol. wziął pieniądze na moje wynagrodzenie i sobie przywłaszczył! Przez cały mies. unikał mnie by nie podpisać Umowy Zlec. Gmina zerwała już z nim współpracę, bo ciągle mieli z nim problemy. (usunięte przez administratora) Ostrzegam! Nie dajcie się nabrać na mile słówka, dopóki to jemu zależy!!!

Gracja Nowy wpis
@Lemon

To fakt. Notorycznie nie odbiera tel., a potrafi też się wyłączyć... Nie robi NIC! Zero szkoleń czy jakiegoś instruktażu! Ostrzegam!!!!

Aneta

Jestem pracownikiem od września 2020 ze strony firmy wszystko w porządku wypłata na czas, prośby pracownika realizowane, szef bardzo mily i pomocny.

@Aneta

Mówisz więc @Aneta, że sytuacja w kraju nie spowodowała żadnych zwolnień, ani przestoju w wypłatach? Czy ktoś z innych pracowników Lemon Moon może to potwierdzić?

Współpracuję z firmą Lemon już od jakiegoś czasu-nie mam żadnych zastrzeżeń ,wypłaty na czas, bardzo mili i pomocni właściciele -gorąco polecam

@Pracownik

Czy oferują jakieś dodatkowe benefity w związku z pracą dla nich? Jeśli tak, bardzo mnie ciekawi jakie. Możesz opowiedzieć coś o projektach jakimi zajmuje się aktualnie Lemon Moon?

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie LEMON MOON Szkolenia Eventy Usługi? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy C# Developer
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Beata

Czy pracownicy Lemon Moon często uczestniczą w szkoleniach? Czy organizuje je firma, czy może ktoś z zewnątrz? Myślicie, że jest to dobre miejsce dla osób chcących się rozwijać i piąć po szczeblach kariery?

Dorota

Miła obsługa Pana zawsze chętny do pomocy, pozytywna osoba .

Jakośc
@Dorota

Myśle :D

Włodek
@Jakośc

Tylko żeby szefowa/sz dęba nie postawił !! Jej grosze stawiacie :)

Joanna Zielińska

Jestem opiekunką osób starszych i niepełnosprawnych zatrudniona w tej firmie. Wspaniała współpraca. Polecam.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w LEMON MOON Szkolenia Eventy Usługi? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Ewa

Bardzo długo współpracuję z firmą Lemon Moon i nie mam zastrzeżeń. Kontakt na bieżąco, informacje przekazywane emailowo lub smsowo, stały kontakt telefoniczny,wynagrodzenie zawsze w terminie, informacje o jakichkolwiek zmianach przekazywane w odpowiednim czasie. Polecam pracę w tej firmie.

Bozena
@Ewa

Mam stanie do kturego dnia są wypłacane wynagrodzenia .ja mam różnie

Sebastian

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i godziny pracy?

Małgorzata

Firma Lemon to pełen profesjnalizm, zakres usług realizowanych i ofereowanych jest naprawdę imponujący. Wszystko na czas, wypłata i kontakt z panem menagerem idealny. Firma z przyszłością.

Pani W.

Dotychczasowa współpraca z firmą układa się dobrze. Wypłaty w terminie wg. ustalonej wcześniej stawki. Powiadomienia o zmianach dochodzą na czas.

Ewelina T.

Od jakiegoś czasu współpracuję z Lemon Moon w ramach SUO. Jako terapeuta na własnej działalności nie mam żadnych problemów w ustalaniu godzin i warunków pracy. Wynagrodzenie przychodzi na czas. Firma nie wtrąca się w to jak i kiedy mam wykonywać swoją pacę. Ważne aby godziny były wypracowane i pacjent zadowolony. Taka swoboda to duże ułatwienie.

Dorota

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą,Lemon Moon. Wynagrodzenie wypłacane jest w terminie kontakt jest na bieżąco, wszelkie informacje dotyczące zmian przekazywane są meilowo Polecam

Dorota

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą Leon Moon. Wynagrodzenie wypłacane jest w terminie, wszelkie zmiany przekazywane są na czas. Polecam.

Zadowolony pracownik

Współpraca owocna, wypłaty przed czasem, co do warunków pracy to myślę , że każdy sam decyduje się bądź nie na propozycje od Lemon Moon. Polecam !

Arek

@Ewa, woj. Podkarpackie Nie mogło być inaczej bo to dobra firma oraz dobry pracodawca!

Ewa, woj. Podkarpackie

Byłam terapeutką i koordynatorem w Tej firmie, w sumie 3 lata. Współpracę wspominam bardzo miło.Firma dotrzymuje warunków zatrudnienia, godziny pracy elastyczne, pobory wypłacane zawsze na czas zgodnie z umową. Osobiście polecam pracę w Tej firmie.

Koordynator

Byłam swego czasu koordynatorem projektu w województwie kujawsko-pomorskim. Dobrze wspominam współpracę z Lemon Moon. Co miesiąc mieliśmy spotkania superwizyjne skierowane do wszystkich osób świadczących specjalistyczne usługi opiekuńcze dla dzieciaków z autyzmem, afazją i aspergerem w tym konkretnym projekcie. Śmieszne bo z firmy zawsze był superwizor ale niektórym pracownikom nie chciało się przyjść raz na miesiąc na godzinę, aby podzielić się doświadczeniami z pracy. Warunki współpracy były dość elastyczne, firma chyba dobrze zarządzana bo wszystko można było załatwić przez internet.

Basia

Hmm, niewypłacalni. Coś o tym wiem. Mój mąż prowadził kiedyś warsztat samochodowy i konkurencja z miejscowości w której mieszkamy wypisywała o nas gorsze rzeczy w necie, pracowałam w 2016 roku w Lemonie nigdy nie było problemów z kasą

Zostaw merytoryczną opinię o LEMON MOON Szkolenia Eventy Usługi - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w LEMON MOON Szkolenia Eventy Usługi?

Zobacz opinie na temat firmy LEMON MOON Szkolenia Eventy Usługi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LEMON MOON Szkolenia Eventy Usługi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 4 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie LEMON MOON Szkolenia Eventy Usługi?

Liczba opinii klientów firmy LEMON MOON Szkolenia Eventy Usługi, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

LEMON MOON Szkolenia Eventy Usługi
2.6/5 Na podstawie 8 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

LEMON MOON Szkolenia Eventy Usługi