Opinie o LEMON MOON Szkolenia Eventy Usługi w Warszawa

counter
3 6 19 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 66 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w LEMON MOON Szkolenia Eventy Usługi?

Sebastian Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i godziny pracy?

Małgorzata Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Firma Lemon to pełen profesjnalizm, zakres usług realizowanych i ofereowanych jest naprawdę imponujący. Wszystko na czas, wypłata i kontakt z panem menagerem idealny. Firma z przyszłością.

Ewa Nowy wpis

Bardzo długo współpracuję z firmą Lemon Moon i nie mam zastrzeżeń. Kontakt na bieżąco, informacje przekazywane emailowo lub smsowo, stały kontakt telefoniczny,wynagrodzenie zawsze w terminie, informacje o jakichkolwiek zmianach przekazywane w odpowiednim czasie. Polecam pracę w tej firmie.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pani W.

Dotychczasowa współpraca z firmą układa się dobrze. Wypłaty w terminie wg. ustalonej wcześniej stawki. Powiadomienia o zmianach dochodzą na czas.

Ewelina T.

Od jakiegoś czasu współpracuję z Lemon Moon w ramach SUO. Jako terapeuta na własnej działalności nie mam żadnych problemów w ustalaniu godzin i warunków pracy. Wynagrodzenie przychodzi na czas. Firma nie wtrąca się w to jak i kiedy mam wykonywać swoją pacę. Ważne aby godziny były wypracowane i pacjent zadowolony. Taka swoboda to duże ułatwienie.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 271 dni.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Dorota

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą,Lemon Moon. Wynagrodzenie wypłacane jest w terminie kontakt jest na bieżąco, wszelkie informacje dotyczące zmian przekazywane są meilowo Polecam

Tak2Nie
Dorota

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą Leon Moon. Wynagrodzenie wypłacane jest w terminie, wszelkie zmiany przekazywane są na czas. Polecam.

Tak1Nie1
Zadowolony pracownik

Współpraca owocna, wypłaty przed czasem, co do warunków pracy to myślę , że każdy sam decyduje się bądź nie na propozycje od Lemon Moon. Polecam !

Arek

@Ewa, woj. Podkarpackie Nie mogło być inaczej bo to dobra firma oraz dobry pracodawca!

Ewa, woj. Podkarpackie

Byłam terapeutką i koordynatorem w Tej firmie, w sumie 3 lata. Współpracę wspominam bardzo miło.Firma dotrzymuje warunków zatrudnienia, godziny pracy elastyczne, pobory wypłacane zawsze na czas zgodnie z umową. Osobiście polecam pracę w Tej firmie.

Koordynator

Byłam swego czasu koordynatorem projektu w województwie kujawsko-pomorskim. Dobrze wspominam współpracę z Lemon Moon. Co miesiąc mieliśmy spotkania superwizyjne skierowane do wszystkich osób świadczących specjalistyczne usługi opiekuńcze dla dzieciaków z autyzmem, afazją i aspergerem w tym konkretnym projekcie. Śmieszne bo z firmy zawsze był superwizor ale niektórym pracownikom nie chciało się przyjść raz na miesiąc na godzinę, aby podzielić się doświadczeniami z pracy. Warunki współpracy były dość elastyczne, firma chyba dobrze zarządzana bo wszystko można było załatwić przez internet.

Basia

Hmm, niewypłacalni. Coś o tym wiem. Mój mąż prowadził kiedyś warsztat samochodowy i konkurencja z miejscowości w której mieszkamy wypisywała o nas gorsze rzeczy w necie, pracowałam w 2016 roku w Lemonie nigdy nie było problemów z kasą

Anka

Mam inne zdanie o firmie, dla mnie to dobra firma ale tak jest jeśli ktoś chce pracować!

Jablko

Absolutnie nie polecam tej firmy są niekompetentne niewypłacalni o wszystko trzeba z nimi się wykłócać nawet nie odbierają telefonów nie ma z kim rozmawiać jedno nie wiadomo kto jest prezesem tej firmy właścicielem bo nie wiadomo po prostu nie polecam tej firmy raz jeszcze

Dorota

Nie natrafiłam nigdzie na ogłoszenia o pracę w LEMON MOON Szkolenia Eventy Usługi. Czy posiadacie jakieś informacje o aktualnych rekrutacjach? A może ktoś ostatnio brał w jakiejś udział? Jak wygląda jej przebieg? Czy jest podzielona na etapy? Jeśli tak, to co się na nie składa? Jaka atmosfera panuje w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej?

TakNie

Nie polecam współpracy z tą firmą. Marne zarobki. Jeśli ktoś chce dorobić parę złotych i ma juz zapelnione swuadczenia zdrowotne to ok. Jako praca na pelen etat - odradzam. Zostałam oszukana przez nich. Miałam mieć ubezpieczenie okazało że nawet nie zostałam zgłoszona do ZUSu. Sprawdziłam to kiedy dowiedziałam sie ze w systemie ewus nie widnieje. Zslatwic sprawe, bez skutecznie. jeszcze dostałam "opieprz" w delikatnej formie określając jakim prawem dzwoniłam i dowiadywałam się. Ponadto pan Sebastian W. zachował się wobec mnie chamsko, wyzywajac od bydlakow. Kultura osobista na wysokim poziomie.

nico

Firma krzak, fatalna obsluga klienta, nie dotrzymuja terminow. Szczerze nie polecam.

Tak22Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o LEMON MOON Szkolenia Eventy Usługi - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 6 ocen.