BIG InfoMonitor S.A.

BIG InfoMonitor S.A.

Opinie o BIG InfoMonitor S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy od czasu dodania ostatniej opinii o BIG InfoMonitor S.A. coś się w niej zmieniło?

Mira

BIG InfoMonitor to bardzo dobra firma. Jeśli faktycznie ktoś ma roszczenia to na forum ich nie odzyska, po co więc tak pisać???

JA

Naciągacze!!! Mimo zapewnień nie zdołali mi w niczym pomóc a jedynie wyciągnęli kilka tysięcy dodatkowo. NIE POLECAM !!!

coyotee
@JA 17.11.2017 11:45

Drogi JA, to serwis opinii o pracodawcy a nie o jego produktach. Poza tym to bardzo ogólnikowa ta wypowiedź. Może podasz więcej szczegółów? Co się stało?

Joanna

Z punktu widzenia potencjalnych pracowników firmy, wszystkie opinie na temat firmy są bardzo ważne - zarówno te pracowników, jak i klientów. Czy ktoś może wie, czy podczas procesu rekrutacyjnego istnieje możliwość negocjowania warunków zatrudnienia?

Joanna

Pracujesz w BIG InfoMonitor? Chętnie usłyszymy więcej na temat Twojej pracy. Na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy?

ds

@bn teraz to widze ze oni szukja do pracy kierownika zepolsu telesprzedazy w Warszawie na pewno wymagane jest tutaj doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży min. 2 lata, umiejętności zarządzania ludźmi, w tym: motywowanie, rozliczanie, kontrola

pik

BIG INFOMONITOR to wielka porażka. Nikomu nie polecam!!!

cichociemny
@pik 06.07.2016 14:59

dlaczego, ale jako pracodawcy ??

BILL

nikomu nie polecam tej firmy!!!!

Stażysta

Pracowałam tam przez jakiś czas ale Warszawie. Firma fajna, której nikt nie lubi bo wszyscy myślą że to oni wpisują dłużników. Jeżeli jesteś osobą komunikatwna, i wiesz po co przychodzisz do pracy to nie zabraknie ci na pewno kasy ani znajomych z którymi możesz chodzić na piwo. A takie pisanie ze 1500tys podstawy totalna bzdura, masz umiejętności rośnie, tak jak apetyt. Chcesz więcej rusz głową. Polecam, ja zrezygnowałam z innych względów nie dlatego że hajs ie nie zgadzał tylko musiałam.

Anonim

Info Monitor... co mogę powiedzieć... rotacja/ ciśnienie na wynik jak to w sprzedaży/ warunki zatrudnienia niezłe choć w chwili obecnej mało konkurencyjne... dobra praca dla młodych... Ludzie ok; szefostwo też, Liderzy... z mojej perspektywy w porządku.

gość

Skupiając się na faktach oraz specyfice pracy w korporacji o charakterze call center trzeba obiektywnie przyznać, że w Info Monitorze warunki zatrudnienia są dość przejrzyste...przynejmniej tak mi i godzisz się na nie albo nie w momencie zatrudnienia... to samo dot. tzw ścieżki kariery...co objaśniła mi moja była liderka (chyba ta sama ;-)); podstawa zależna jest od posiadanego doświadczenia sprzedażowego; od 100% premii za zrealizowany cel sprzedażowy- w żadnym call center nie ma tak dobrych warunków...wiem bo skusiła mnie wyższa podstawa w innej firmie...z premią jednak nie jest już tak kolorowo i nie raz zastanawiałam się czy dobrze zrobiłam rezygnując...co do atmosfery- wiadomo jak masz wynik- masz luz i nawet buciki możesz pooglądać a jak go nie ma to i liderzy nie mają czasu na pierdoły. A co do umowy o pracę...pierwsza umowa jest na zleceniu dopiero z czasem możesz się starać o umowę o pracę ale z tego co wiem niewiele osób ją ma. Pozdrawiam

kyszyyk

Pracowałem tam ponad rok temu jakoś jakiś czas. I raz trafiła się premia faktycznie dziewczynie w wysokości 7000zł ale była to perła, wszyscy jej gratulowali i byli w szoku, i pracownicy o wiele starsi stażem mówili że pierwszy raz taką usłyszeli. Także nie podniecaj się tą kwotą. Ogólnie było ciężko, 1500 podstawy, i jak faktycznie zasuwasz jak głupi to premie można wyciągnąć ale jak ktoś wyżej napisał - jak sprzedasz abonamentów na min.1000zł co jest trudne bo jest to specyficzny produkt i to bardzo, w 85% sprzedaje że te po 100/150zł max kilka w m-cu więc premie ujrzysz rzadko... Jeśli chodzi o atmosferę w pracy to teoretycznie miła, ludzie się do ciebie uśmiechają, a za plecami robi każdy kto może, plotka goni plotkę i pojazdy na siebie. Gwiazdą była jedna liderka która przez 8h potrafiła zrobić wielkie nic, dostawało się od niej całej jej grupie a sama siedziała przy kompie oglądając buciki i inne gówna i podniecając się na całą salkę, czy robiąc sobie przerwy półgodzinne z 4 razy dziennie wyciągając chłopaków (tylko!) na spacerki dookoła firmy, czy mając biling dzienny rozmów przez 8h pracy w wysokości kilkunastu minut. Ale nic nie zrobisz bo to koleżanka szefowej itp. Jak na koniec mojej kariery chciało się załątwić coś z księgowościa to trwało chyba z 1,5m-ca, taka rotacja informacji. Generalnie nie polecam, starszne faworyzowanie ludzi których się lubi, robienie za plecami, i stawka taka ze premie to osiągali wybitni może.

lala

po dopisie udało się odzyskać należności !

aaa

Ostatnio wszyscy robia cele i rekordy wynagrodzenie brutto z premia 3300- 7000 zalezy od podstawy

michal89

Jeżeli chodzi o pracę we Wrocławiu w BIG-u to nie polecam!!! Zarobki naprawdę marne, na premie nie ma szans bo poprostu nikt nie chce brać tych abonamentów. Ja wytrzymałem tam 2 tygodnie....

Anonim

Hmm... Pracuję jakiś czas w tej firmie wydaje mi się ze rozwija się i naprawdę ma dobre opinie. Praca fajna, ludzie mili i pomocni. Zarobki wiadomo zależy od ambicji i stanowiska. Zawsze można zacząć od średniego pułapu. Jest ok ale mogłoby być znacznie lepiej.

Iga

odzyskałam pieniadze dzięki tej fimrie :) Bardzo się ciesze dzisiaj usuwam dłużnika :)

a to nowinki

jak pójdzie to się sypnie, jak do jakiejś dobrej firmy to jeszcze ludzi ze sobą pościąga, bo co niektórzy szczególnie ci co od dawna siedzą to są głównie przez nią bo wiedzą, że maja wsparcią, no i budowali to od początku z nimi, ja tam bym z nią poszła, przynajmniej bym miała pewność ze nie zginę :)

lolin

fakt faktem podstawa na początek 1500, tylko do tego masz premię od 1000 zł. Masz płatne 100 i 150 % swojej sprzedaży przy robieniu planu, żadna firma nie ma takich progów. Co więcej podstawa z czasem może rosnąc. są tacy, którzy mają ponad 2500 faktycznie nie ejst to miejsce dla tych którzy przychodzą po samą podstawe

call

płacą bardzo słabiutko około tysiąca pięciuset na ręke. atmosfera niby spoko ale warunki słabe.

dominik

co do wrocławia ploty chodzą, ze odchodzi dziewczyna tworzyc coś nowego,, która to wszystko tworzyła, to wtedy to sie sypnie jak domek z kart, mimo wszystko legenda, a to duza strata byłaby

klj;kj

chodzi o wrocek

llol

a chodzi o wrocław czy wawę?

Kriss

no tak pracownicy nie śpią tylko kolorują opinię dziadostwa.

Kriss

Ten cały BIG Info Monitor to jeden pic na wodę. Zwykły marketing do zarabiania pieniędzy. Mój kolega właśnie szykuje pozew przeciwko tej spółce jak widać ma powody. Ja z ciekawości chciałem zobaczyć jakie możliwości daje ta spółka i pożal się Boże z daleka od naciągaczy.

lenorka

armii krajowej gdzies,

Lula

A gdzie się mieści ten Infomonitor we wrocławiu?? Miałam ofertę pracy z KRD , ale fatalny dojazd, wiec dałam sobie spokój. Mieszkam an Gaju.

wojtek

Tą kwotę 125 podajesz w euro????? Ja płacę 230 zł i mam 2 wpisy i 10 sprawdzeń więc nie pisz takich bzdur! ,i jak do tej pory żadnej kasy nie odzyskałem.Umowa na 12 miesięcy ,z możliwością 3 miesięcznego wypowiedzenia ale jak zerwiesz wcześniej płacisz karę.(usunięte przez administratora)

chłopiec taki zwykły o

Tak, tak wszystko się zgadza atmosfera jest faktycznie luźna bo tam się nic sie nie dzieje, nie ma sprzedazy na konto w sfa czeka się 20 godzin, pracuje się cięzko we Wrocławiu, gdzie ludzie faktycznie zapieprzają, jest cisnienie na wynik, między innymi na to, żeby inni mogli się obijac. telemarketer- 8h na telefonie dziennie. średnia sprzedaż 2000 miesięcznie. Z wyrazami szacunku.

Rafał B

Pracuję w BIG InfoMonitor już ponad dwa lata i nie narzekam. InfoMonitor spodoba się na pewno tym, którzy nie lubią korporacyjnego trybu pracy ... atmosfera jest raczej luźna, każdy się zna. Jeśli chodzi o zarobki to wiele zależy od poziomu umiejętności co wiąże się głównie z doświadczeniem (BIG jest specyficzną instytucją) moim zdaniem standardowe zarobki jak na rynek warszawski ... plus premie, fit-profit ... jak korzystasz to telefon, laptop.

Zostaw opinię o BIG InfoMonitor S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIG InfoMonitor S.A.