Opinie o Alfakredyt Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Alfakredyt Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alfakredyt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfakredyt Sp. z o.o. w Warszawa

Luneta

Pracuje w tej firmie za długo. Kiedyś to aż się milo przychodziło ale od 1,5 roku to codziennie czuje taka niechec. Obgadywanie, zwolnienia. Nowy pracownil przychodzi na 3 MC i go zwalniają. Zawsze znajdą pretekst żeby zwolnić. Eh coraz gorzej. A wynika to z błędów przełożonych. Co przekłada ich złość na pracowników i szukają winnych. Byłam świadkiem wielu nieprzyjemnych sytuacji które w normalnej firmie są nie do pomyślenia. NIE POLECAM. No chyba że lubisz pracować pod biurkiem szefa. Prawa, tak szef sprowadza... do pracy. Brak słów. Dziewczyny z biura i ja i inni robimy dobra minę a to jest wstrętne. WSTYD MIEĆ TAKIEGO SZEFA. F U J

Jakie narzędzia pracy zapewnia Alfakredyt Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pytanie Nowy wpis

Na jakie wsparcie w Alfakredyt Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Tttijvl
@Pytanie

Hahahahahahahahah A gdzie ty chciałeś trafić do Hiltona ? To zwykły hostel .

Jolanta
@Tttijvl

Ale spokojnie - przecież osoby, które wchodzą na to forum dopiero zbierają informację na temat danej firmy - w tym przypadku na temat Alfakredyt. @Tttijvl, pracujesz tam może? Jeśli tak, to podpowiedz mi, czy jest sens w chwili obecnej wysyłać tam CV? Szukają kogoś?

Cleo Nowy wpis
@Jolanta

Zawsze jest sens, tylko musisz znać się na tym co robisz i pracować, a nie się (usunięte przez administratora) jak to często teraz ludzie robią

Luneta

GOŚĆ
@Luneta

Twoja ocena jest dość mocna - zastanawia mnie kwestia czemu tam jeszcze pracujesz skoro od 1,5 roku masz taką niechęć - rynek pracy jest ogromny - najwidoczniej nie jest tak źle jak piszesz- bo w firmie nikt nikogo nie trzyma na siłę. a słowa są dość mocne . Czym się kierujesz że tam jeszcze pracujesz ?

ściana biurowa
@GOŚĆ

Witam Pan Dyrektor!

Cleo Nowy wpis
@Luneta

To po co tam pracujesz,? Szanuj szefa swego, bo możesz mieć gorszego ????

Aneta Nowy wpis

Zastanawiam się, czy Alfakredyt poszukuje teraz nowych specjalistów ds. obsługi klienta. Nie udało mi się znaleźć świeżych ogłoszeń o pracę, a w tych dawnych mowa jest o wymaganym min. półrocznym doświadczeniu i o gotowości do pracy na zmiany i w weekendy. Jeśli są tu obsługujący pożyczkobiorców, może odpiszą mi, co się zmieniło i jak wygląda ich grafik pracy?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Alfakredyt Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Niestety większość negatywnych opinii jest prawdziwa, ale to tylko wina głównej osoby zarządzającej. Nie szanuje ludzi, robi z nich (usunięte przez administratora) Oczywiścte ma swoich posłusznych piesków, którzy nie mają kręgosłupa moralnego. Zdecydowanie nie polecam.

Czy w Alfakredyt Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Noskols
@Pytanie

Nie, ciężko jest nazwać to atmosfera. To nie firma, pracuje tam z przymusu bo mam kredyt.

ściana biurowa

Alfakredit to (usunięte przez administratora) w którym kłamstwo, podstępność, podłość i infantylność są najcenniejszymi cechami dla pracownika. Wszyscy w firmie są gotowi pisać i donosić na swoich współpracowników i z powodzeniem to robią. Wszyscy są w ciągłym stresie i strachu, a każdy nowy dzień to ciężka praca i napięcie. Dobrzy specjaliści nie pozostają tu długo, zostają (usunięte przez administratora) i źli. Ci, którzy kochają i nie mają nic przeciwko kłamaniu, robią dla szefa wszystko, co chce w dosłownym tego słowa znaczeniu. Dlaczego tak się dzieje, bo Pan Dyrektor jest niekompetentną infantylną osobą, która żyje w jednym dniu i nie myśli o przyszłości. Jest odpowiedzialny za wszystkie złe rzeczy w firmie, za zwalnianie dobrych pracowników, za kłamstwa, za intrygi i wszystko inne. Biuro podsłuchuje, podsłuchuje rozmowy telefoniczne, podsłuchuje biura. Sami pracownicy ciągle mówią za plecami dyrektora o innych. Również pan dyrektor ma trzech pracowników, jego przyjaciół i krewnych, którzy nie robią nic pożytecznego w firmie, ale tylko obserwują wszystkich i otrzymują dużą pensję, jego zespół. Ci, którzy tu pracują, kłamią sobie nawzajem. Pan Dyrektor zwalnia najlepszych, ale pozostawia lojalnych mu pracowników. Nie polecam pracy tutaj, nie ma premii, ale wiele obietnic w słowach, które nigdy nie zostaną spełnione.

DorisDayl

Było miło jak była A, zepsuło się jak przyszła M i E. Były podwyżki, były premie było fajnie i z chęcią się przychodziło. Z chęcią i zapałem się pracowało. Teraz taka praca że szkoda słów. A najgorszy błąd to wprowadzenie K. Nie polecam. Poza tym dużo zrobią żeby Cię zniszczyć jak coś jest nie tak. Szkoda że po dwóch latach to dopiero widać. Niektóre osoby powinny wrócić do Net....

Mistrz

Gdybym wskazał kiedy bylem zatrudniony to bym został spalony w branży bo w tej firmie reka reke myje. Wiele wczesniejszych opini to prawda. Firma bez przyszlosci brak mozliwosci rozwoju i awansow. Wynagrodzenie po terminie. Zarzadzanie kierujace tylko w jedna strone... (usunięte przez administratora) PS. jasne ze tam pracuje wielu fajnych ludzi i inteligentnych (bez nich ta firma by nie przetrwala) tylko probelm jest taki ze na szeregowych stanowiskach. Kierownicy i szefostwo to wielkie kolesiostwo. Byle im bylo dobrze

GOŚĆ

Drogi Mistrzu oraz Prezesie- czy wydając takie opinie masz jakiekolwiek podstawy - jesteś chociażby pracownikiem tej firmy ? czy porostu jest to zabawa w oczernianie firmy ? To miejsce służy do zostawienia rzetelnej informacji popartej argumentami a nie wymysłami. Wskaz Date kiedy pracowałeś i coś się wydarzyło co następnie wpłynęło na twoja opinie. W dzisiejszych czasach internet przyjmie wszytko -tylko kultura wypowiedzi wskazuje że nie mogą to być pracownicy firmy Alfakredyt gdyż - ta firma zatrudnia naprawdę fajnych , inteligentnych ludzi na poziomie -a wypowiedzi poniżej jednoznacznie wskazują że nie pochodzą od pracowników tej firmy . Zatem ktoś próbuje moim zdaniem namącić. Pozdrawiam i zapraszam do rzetelnej wypowiedzi

Prezes

Firma zarządza orangutan jtiry myśli, że znalazł stado (usunięte przez administratora). Uwaga 9 razy się zastanów zanim wyslesz cv. Kłamstwo kłamstwem jest poganiane.

Mistrz

Praca totalne (usunięte przez administratora) Firma sie zwija a nie rozwija. Slaba atmosfera. Wszyscy klamia i udaja ze jest ok. Brak premii i podwyzek. Malo stabilne zatrudnienie generalnie nie polecam.!!!

A ja tam jestem zadowolona. Pracuję od ponad 2 lat. Jak komuś nie przedłużyli umowy to chyba wina tego pracownika jednak :) Większość pracowników pracuję tyle co ja lub dłużej, więc jednak komuś przedłużono umowę :) Ne przypominam sobie również, abym otrzymała wynagrodzenie po terminie :) Pozdrawiam

Prawdaaaaaaa
@Pracownik

Koleżanka kolezanki i tak dalej to pracują dalej to oczywiste. Reka reke myje. Kółko wzajemnej adoracji.siebie przecież sami zwolnoc sie nie mogą bo przyjaźń sie skończy. Za robotę sie wezcie w koncu. Wynagrodzenia po terminie to tylko dla bylych pracowników bo byli tacy zli. Ze po zwolnieniu bo niby likwidacja mmiejsca pracy. Musieli dzownic i prosic o wynagrodzenie.

Czy w obrębie jednego działu w Alfakredyt Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Lider
@Pytanie

Nie ma zadnych liderow. Nie ma zadnych wewnatrznych rekturacji. Nie ma niczego

@Pytanie

Jest możliwość awansu i zmiany stanowisku.

@Pracownik

Na pewno są premie i podwyżki, wszystko zależy od wyników i zaangażowania. Ja tam jestem zadowolona :)

Xxxx
@pracownik

Na pewno TO TA WIADOMOSC PISZE A lub kierownictwo . Jestem ciekaw kto oprocz was kierownictwa widzial premie albo podwyżkę. Chyba ze przyjdziesz i pracujesz w święta sam wtedy doliczaja ci ta ofromna Premie ktora musi ci sie naliczyc ! Bo ci sie należy

Praca tam jest straszna. Zwalniaja albo nie przedluzaja umowy po 3 miesiach. Szef ma 3 charaktery nigdy nie wiesz na jaki trafisz. Kierownicy zenada nie maja kompetencji i wiedzy. Za duzo pracy na jednego pracownika. Praca w święta soboty niedziele. Dobrze ze jeszcze w nocy nie pracuja. Firma jest blisko dna. Nie polecam!

Xxxx

Juz widze ze sa kasowane wpisy. Bie przedłużają umowy bo szef stwierdza ze jednak nie ma kasy na nowego pracownika a nie ze cos jest z toba nie tak. To z firmą jest cos nie tak. Z tym kierownictwem !

Rekomendacja

Prawie w każdym miesiącu dostaję premię, jest to zależne od wyników. Podwyżki też są.

Jaaaa
@Pracownik

Podwyżka chyba dla szefa i kierownictwa . Bo dla reszty to nic nawet premi. Widze ze kierownictwo wzięło sie za poprawe wizerunku. Ktorego firmą i tak nie ma. (usunięte przez administratora)

Martyna

@pracownik a na jakim dziale pracujesz ? Czy po tych dwóch latach dostałaś premie ?

Jaaaa
@Martyna

Przez 2 lata nie bylo zadnej premii. Chyba ze pracowalem w święta.

Tramp

Ja skłaniam się ku szukaniu czegoś innego . Szukam , jak znajdę spadam. Jakieś ponad 7miesiecy temu zmieniła się kadra i to wszystko popsuło. Teraz nie wiadomo czego chcą. Zarzadzenie przez osoby ktore nie maja pojecia o pracy .Wciąż coś innego wciąż coś zmieniają wciaz cos zle i nie tak jak byc powinno wedle ich uznania. Premii oczy dawno nie widziały a jak jest to na tzw piwko.

Beatka

Praca w alfa to błąd. Ciągle zmiany, narzekanie przełożonych. Duży bałagan i brak kompetencji że strony zarządu. Nie wspominając już o zachowaniu które jest poniżej godności. A i zwolnienia. Zanim się obejrzysz a już Cię wołają do biura i zwalniają. Długo by gadać. Nie polecam.

Anonim

Praca w alfakredyt . Bardzo ciekawa praca.chyba ze nie przedluza ci umowy po 3 miesiącach. A to zdarza sie sumie za kazdyn razem. Brak rozwoju brak podwyzek prowizji brak w sunie wszystkiego. Kadra zarządzająca szkoda opisywac. Codziennie niezadowolenie. Ogrom pracy zwalany na jednego pracownika. Przeciez jest robotem. A w zamian uslyszysz ze czekaja na twoje wypowiedzenie bo sie nie nadajesz i nic nie robisz. Nigdy nie zostaniesz tu doceniany a raczej zgnebiony.

Zostaw merytoryczną opinię o Alfakredyt Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Alfakredyt Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 8 ocen.