eRmail

Opinie o eRmail

krakit

Jedno wielkie oszustwo. Zatrzymało się na 183,32 a ermaile jak na lekarstwo po 2 gr.

Marek

Oszuści... jedna ankietę wysłali mi do wypełnienia na samym początku gdy zarejestrowałem sie tj w 2013 roku i od tego czasu zero ankiet, a gdy dochodze z kasą do 190 zł to i emaili jak na lekarstwo... Stanowczo nie polecam

Ryba1961

Też się wkurzyłem analogiczną sytuacją co wyżej opisane. Mam natomiast niespodziankę dla eRimail i to niedługo prosto z Brukseli.

Ryba1961

lila

Dlaczego oszukują ludzi? Oni dostają od firm grube pieniądze, a nam płacą grosze, a pod koniec blokują konto. TO OSZUSTWO KARALNE, trzeba się wziąć za nich

Bogdan

Nic dodać nic ująć, co piszą przedmówcy. Od 7 maja 2013 r. wiernie i wytrwale odczytuję eRmaile i zarobiłem ok. 185 zł. Teraz otrzymuję pojedyncze maile, za które otrzumuję już nie 10 gr za sztukę, jak było do tej pory, ale po 2 gr. Ponieważ jestem już zdecydowanie starszym emerytem, dlatego jest sprawą oczywistą, że w zaistniałej sytuacji nie zdążę uzbierać 200 zł, aby uzyskać wypłatę. Gratuluję obrzydliwego sprytu i tupetu (!) w traktowaniu pracownika, bo tak swoją rolę rozumiałem do tej pory. Jeśli tego Państwo jakoś nie zmienicie (np. regulamin, wynagrodzenie, częstotliwość) - nie macie poczucia wstydu. Tyle mam do powiedzenia w tej sprawie.

wiki

Tak jest!!! Blokują przy wyższych kwotach!!! Oszu ści.

rafiis

Dokłądnie ta sama sytuacja, kwota : 192,31 i nic wiecej ci nie dadzą , nie mozliwe wypłącenie tam ani złotówki to są oszuśći, i koniec kropka. Ostrzegam zę czas na klikanie to czas stracony, i prosze prawnikó o pomoc w zamknięciu tej firmy wydmuszki. i pociągniecie ich do odpowiedzialnosći.

Kasia

Mi w wyborze sposobu zarabiania bardzo pomógł blog gdzie są testowane różne programy zarobkowe. Administrator bloga też pomaga przez email. (usunięte przez administratora)

Kati1979
@Kasia 05.06.2015 13:29

U mnie właśnie też na tej kwocie się zatrzymało. Jestem wściekła, bo im bliżej 200 zł to blokują możliwość wypłaty zarobionych pieniedzy.

konsia

Witam, czy sa tu jakies osoby ktore zostały naciagniete przez serwis ermail. Klikałam 2 lata w linki. Serwis nagle bez ostrzeżenia zatrzymał mi sie na 192,31 zł i ani drgnie. Proba kontaktu z ta firma jest zerowa. Spawa zgłoszona do rzecznika praw konsumenta i wielu innych serwisów nawet w Czechach-nic nie moga im zrobic. Takie działanie trzeba przerwac!

Sławek
@konsia 13.05.2015 11:11

Ściema nic więcej! Mi zatrzymało się na kwocie 392,31zł!! Widocznie tak jest ustawione że jak zbliża się możliwość wypłaty to blokada i tyle!!

GAS

Polecam współprace z eRmail. Firma prowadzi kampanie reklamowe w kilku krajach europejskich m.in. w Polsce. Rozsyła maile do zarejestrowanych użytkowników swojego serwisu i płaci im za ich czytanie. Rejestracja w eRmail nie wymaga podawania danych osobowych, wystarczy adres e-mail Za samo zarejestrowanie się użytkownik dostaje 20 zł. Każdy otrzymany mail jest warty kilkadziesiąt groszy. Gdy polecamy program znajomym zarabiamy więcej - warto - to działa! Pieniądze możemy wypłacić po zarobieniu 200 zł. (usunięte przez moderatora)

Basia
@GAS 03.07.2013 08:58

Jedna wielka ściema i kłamstwo ....piszę w imieniu paru użytkowników z mojej rodziny do kwoty 180zł jakoś pomalutku szło teraz w ogóle nie ma ani ankiet ani eRmeili.myślimy oddać sprawę do odpowiednich instancji tym bardziej że pracuję w NIK.Ostrzegam wszystkich!

roman
@Basia 27.08.2016 17:48

ja mam to samo 192,31 i koniec nic sie nie da

Zostaw opinię o eRmail - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eRmail