Polski Koncern Energetyczny S.A.

Dolnośląskie

Polski Koncern Energetyczny S.A.

Opinie o Polski Koncern Energetyczny S.A.

Julita

@szkoda słówco dokładnie masz na myśli? Powiedz dokładnie o co chodzi. @buahaha czy zdarzyło Ci się, że firma nie wypłaciła Ci pieniędzy? Jak to się skończyło? Może była to jednorazowa pomyłka? Komuś się przytrafiło jeszcze takie coś?

okm

@dzi a dlaczego miałaby nie działać? sugerujesz się pewnie tym że nie ma na chwilę obecną od nich żadnych ofert pracy? bo ja też akurat tak się składa że zwróciłem na to uwagę ale przecież nie jest wykluczone że coś się pojawi w najbliższym czasie co nie?

szkoda słów

chyba trzeba zadać pytanie czy ta firma w ogóle działała... niestety jestem jednym z naiwniaków, którzy dali się nabrać na ta FIKCJE !!

buahaha

PLN, prowizje za umowy, ZALEGAJĄ (btw, nie bardzo wiem czego nie rozumiesz z mojego wpisu, coś jeszcze wyjaśnić?? )

buahaha

skoro ma się dobrze to niech kasę wypłacą ludziom !!!

??????

To już koniec? :D

Krokus

I sie zamknęło, oszukali ludzi i zamknęli biznes. Oszuści , oszuści i jeszcze raz oszuści !!!!

ładna dama

Dajmy im czas...ale do końca istnienia .... Chyba nie bardzo orientujesz sie w obecnej sytuacji tej spolki

Kon_cetr

Wielki Koncern a na Facebooku 57 polubień :D

Andrzeju

Proszę uważać gdyż założyciele tej firmy to ci sam co założyli firmę "DZIEŃ DOBRY TELEKOMUNIKACJA".............OSZUŚCI!!!!!!!!!!

on i ona

mam doczynienia z PKE i bardzo duże znaczenie ma atmosfera pracy, tam czasem za bardzo czuć zgnilizną, szczególnie dzięki takim postaciom jak naburmuszony, nastroszony jak paw pseudo Pan Dyrektor, który tylko w teorii jest świetnym menagerem. szkoda ze zarząd zgadza się na tak toksyczne postaci!!

Dariusz
@on i ona 22.02.2016 09:27

N=Ja też podziękowałem. Dla mnie firma krzak. Szkoda czasu, który straciłem na rozmowy rekrutacyjne. Były trzy i zaproponowano mi etat ale się w porę opamiętałem.

Kolo.
@Dariusz 03.03.2016 17:52

Nie ma warunków do szkolenia i czegokolwiek. Kilka osób się zebrało, mięli pomysł i wykorzystują strasznie ludzi. Trzymać się z daleka!!!!

ja
@on i ona 22.02.2016 09:27

jakiej pracy?!?! tam się przychodzi tylko popijać kawkę i nic więcej...wielka mi spółka, koncern...co to kur.. za nazwa?

milannowy

Firma oferuje cennik od GREENA - wzięty z kosmosu.Maja wyższe ceny o jakieś 35 % od innych sprzedawców.Biorąc pod uwagę wymagania marżowe i prowizyjne,trzeba mieć sporo fartu aby cokolwiek sprzedać.Poza tym nie stać ich na wynajem lokalu za 500 zł dla dyrektora regionalnego w celu rekrutacji.Ja podziękowałem.

Mała Mi

Witam Ktoś kiedyś na tym forum ostro krytykował politykę firmy i sposoby zarządzania spółką. Ten sam ktoś wróżył tej firmie rychły jej koniec. Ten sam ktoś był wyśmiewany i nie traktowano go serio. Czyżby na pewno nie miał racji? Już chyba słychać trzask mizernych podstaw tej organizacji, widać, słychać i czuć jak jej koniec zbliża się wielkimi krokami. Może szybciej jak myślicie. Wystarczy uważnie czytać ogłoszenia o pracy np. na kluczowe stanowiska w korporacjach, wystarczy czytać wyniki finansowe spółek, rozmawiać z pracownikami

greg

każdy powinien wyrobić sobie swoje zdanie o Polskim Koncernie energetycznym bo to jego życie i praca. jedni będą narzekać a inni chwalić. Ten kto sprzedaje ten będzie zadowolony i z warunków pracy i z produktu i z zapłaty a temu kto nie sprzedaje i święty Boże nie pomoże....

Anja

A ja wbrew tym wszystkim bzdurom na tym portalu podpisałam umowę z PKE i jestem zadowolona zarówno z przebiegu procesu rekrutacji jak i szkoleń. Osobiście polecam!

Roman

Chyba pke jest bardzo zdesperowane skoro sami pracownicy dodają pozytywne komentarze. Domyślam sie która szanowna pani dyrektor mogła takie zalecenie dać. Widać ze nie wiedząc on czym sie je.

Waldi

Nie rozumiem tego portalu. Tak jakby ludzie myśleli że sprzedaż rośnie na polu a sprzedawcy przywożeni każdemu managerowi w walizce. Tak nie jest zespół nawet jak zostanie powierzony nowemu managerowi to też przecież rotuje a jak ktoś nie rekrutuje to potem ma niewielki zespół albo wcale. Ja pracuje u konkurencji ale rozważam pracę w PKE. Po szkoleniu wstępnym uważam że jest to jedna z najlepszych ofert na rynku pracy (naturalnie w branży energetycznej)!

art

A ja pracuję i będę pracował. Jestem w PKE już od roku i cenię sobie prace w tej firmie. Ja mam udział w tworzeniu firmy i po prostu lubię pracować z tymi ludźmi. W sprzedaży przyjęcia i odejścia są naturalne i nie ma co kruszyć o to kopii. Ten natomiast, kto chce pracować w sprzedaży ma jasno określoną ścieżkę kariery zarówno pionową i poziomą jak również system motywacyjny. Niech każdy pomyśli jak długo trzeba czekać w innych firmach i porówna to z jasnymi zasadami PKE a doceni to co firma daje. Ale praca w sprzedaży bez sprzedaży to zaklinanie rzeczywistości. Polski Koncern Energetyczny ma etaty dla kierowników i Handlowców a to wcale nie jest taka oczywistość w innych branżach. Ja polecam-)-)-)-)

nons

pracowalem w tej fimie ponad pół roku i nie polecam!! dyrektorzy i kzs glosu nie mają! a starsza pani musi odejść :)

Rysza1

Piszę z pozycji osoby pracującej w PKE od kilku miesięcy a nie z procesu rekrutacji. Rynek jest chociaż nie jest bardzo łatwo. Najtrudniej jest osobą bez doświadczenia w kontaktach z klientami biznesowymi. Atmosfera i warunki pracy są bardzo sprzyjające. Pieniądze rzeczywiście są wypłacane na czas. Firma poprawiła w ostatnim czasie warunki wynagradzania i płaci za cały kontrakt od razu. Reszta prawdę mówiąc jest w naszych rękach-)-)

Ania12

Jestem po rekrutacji i szkoleniach. Przed pierwszym spotkaniem przeczytałam opinie na tym portalu, teraz wiem że te na minus pochodzą z okresu sprzedaży do klientów indywidualnych teraz PKE koncentruje się na sprzedaży do firm i towarzyszy temu inna strategia. Moim zdaniem normalna firma Handlowcy i Kierownicy mają etaty ale trzeba przejść kilka etapów rekrutacji i mieć rynek. Wymagania w mojej ocenie są na bardzo realnym poziomie. Atmosfera i warunki pracy super. Polecam-)-)

Nizel

Moze i płaca na czas ale na mnie dobrego wrażenia nie zrobili. Zostałem zaproszony na spotkanie rekrutacyjne, stawiłem sie o czasie na miejscu i tak: 1) spóźnienie osoby rekrutującej 20 min, mam wrażenie ze nie miał sie kto mną zająć, po 20 minutach przyszła starsza, niemiła Pani. 2) w/w. Pani zadała prozaiczne pytanie w stylu co Pana urzekło w naszym ogłoszeniu, co Pana do nas sprowadza? 3) nie zdążyłem udzielić odpowiedzi i usłyszałem: teraz ja i nagle potok słów mówiący o tym jak to jest u nich cieżko, jak dużo wymagają i makabreska trzeba "harować" a jak marnie płacą, po czym starsza Pani rozrysowala mi szybko na kartce jak dużą armie trzeba posiadać aby w ogóle u nich zaistnieć. Nic nie rozumiem. Zapraszają, a pózniej starsza pani staje na glowie żeby zniechęcić kandydata, nie szkoda im czasu na takie zagrywki? O co chodzi, nie wiem. Powiem tylko ze wymogi z ich ogłoszenia spełniam.

Tadek1

ważne że płacą kaskę na czas-)

Mortimer

pracowałem w Polskim Koncernie Energetycznym mam tam wielu znajomych i przyjaciół ale wyjechałem zagranicę, rynek polski jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju w stosunku do brytyjskiego i to dopiero początek. Nie mam nic do zarzucenia firmie i jeżeli ktoś chce tam pracować to ja osobiście rekomenduję-)

Kakad

Firma jak firma ma sformalizowany system wynagrodzeń spisane ścieżki kariery i system motywacyjny, płaci ludziom pieniądze wymagania nie odbiegają od rynkowych. Maja umowy o prace dla handlowców na początek 2500 podstawa dodatkowo premie i prowizje, razem jak chce się z PKE pracować nie można zarabiać mniej niż około 5000 zł. Z systemu wynika również rozwój poziomy i pionowy dla pracowników. Struktura to handlowiec Kierownik zespołu dyrektor przedstawicielstwa, dyrektor oddziału dyrektor regionalny i dyrektor departamentu sprzedaży. PKE sprzedaje energię do biznesu poinformowano mnie że w lutym to będzie również gaz w drugim kwartale ma to być również leasing i kredyty dla firm. Stawia na relacje z klientami i etyczne podejście do biznesu. Mają ładne biuro w centrum Warszawy. Władz jeszcze nie poznałem ale dokumenty i dotychczasowe szkolenia są na przyzwoitym poziomie. Umowa dla klienta jest bez zapisów drobnym druczkiem transparentna i przejrzysta. Szczególnie dokumentacja systemu wynagrodzeń i umowy są bardzo dobrze przygotowane. Po dynamicznej rekrutacji firma ściśle selekcjonuje kandydatów z doświadczeniem w sprzedaży do biznesu. Takie informacje udało mi się uzyskać po dwóch etapach rekrutacji i szkoleniu wstępnym produktowym. Pozdrawiam.

ELO

Zdecydowałem się na prace z Polskim Koncernem Energetycznym i rekomenduję pracę z ta firmą.

analis

Widać że z ciebie taki dyrektor jak z koziej d.... trąba. Właśnie takie niedojdy które widać na rekrutacji pchają się na stanowiska a sami nic nie potrafią zbudować. Takie zera zastępują ludzi którzy tworzą biznes. Wstyd!

byłem w PKE

Żenada, szukają TYLKO biegaczy po firmach aby sprzedawać energię, dyrektor? tak jak sobie w między czasie zbudujesz zespół od to! napiszcie w ogłoszeniu prawdę a nie okłamujecie ludzi!!!!

Alfa

Ja i mój zespół gruntownie przerobiliśmy produkt system wynagrodzeń, ścieżki kariery, rynek itp., a to dlatego że odchodzimy po 5 latach pracy dla innej firmy B2B. Poszukujemy rozwoju to daje nam rynek energii system karier jak i strategia PKE i podjęliśmy decyzję na tak. Dlatego rekomendujemy PKE.

ornitolog

Też to przechodziłem i to jest test na to czy dyrektor jest administratorem sprzedaży czy też potrafi sprzedaż budować. Szukają drugiego typu. Ja nim jestem i zanim kogokolwiek zatrudnię (na umowę o pracę!) muszę wiedzieć co oferuję a najlepiej kiedy wie się to ze swojej praktyki i nie widzę powodu aby kilku swoim dotychczasowym klientom nie zaproponować tańszego prądu. Produkt jest dobry. System wynagrodzeń jak na sprzedaż jest przyzwoity a system motywacyjny i ścieżki kariery unikalny a ja chcę żeby moi pracownicy mogli się rozwijać. To jest moja opinia a zapoznałem się z całą procedurą i nie odpadłem na początku bo taki jest właśnie proces rekrutacji w PKE słabi odpadają albo firma ich odrzuca ale jak już się jest w środku to jest fajna atmosfera i nie ma też co ukrywać że trzeba solidnie popracować aby mieć wyniki!

Lutek
@ornitolog 09.12.2015 23:50

jak byłem handlowcem czy jak woli ,,wkręcony" biegaczem-kompletny brak szacunku dla sprzedawców-to tacy managerowie powodowali że tak wielu handlowców cierpiało przez nieudolnych kierowników i dyrektorów którzy widzieli Klienta jedynie na filmach szkoleniowych

Zostaw opinię o Polski Koncern Energetyczny S.A. - Dolnośląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Energetyczny S.A.