Opinie o Polski Koncern Energetyczny S.A. w Dolnośląskie

Polski Koncern Energetyczny S.A.
counter
2 44 120 5 1
okm Nowy wpis

@dzi a dlaczego miałaby nie działać? sugerujesz się pewnie tym że nie ma na chwilę obecną od nich żadnych ofert pracy? bo ja też akurat tak się składa że zwróciłem na to uwagę ale przecież nie jest wykluczone że coś się pojawi w najbliższym czasie co nie?

szkoda słów Nowy wpis

chyba trzeba zadać pytanie czy ta firma w ogóle działała... niestety jestem jednym z naiwniaków, którzy dali się nabrać na ta FIKCJE !!

anonim Nowy wpis

buahaha Nowy wpis

PLN, prowizje za umowy, ZALEGAJĄ (btw, nie bardzo wiem czego nie rozumiesz z mojego wpisu, coś jeszcze wyjaśnić?? )

buahaha

skoro ma się dobrze to niech kasę wypłacą ludziom !!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

??????

To już koniec? :D

Krokus

I sie zamknęło, oszukali ludzi i zamknęli biznes. Oszuści , oszuści i jeszcze raz oszuści !!!!

ładna dama

Dajmy im czas...ale do końca istnienia .... Chyba nie bardzo orientujesz sie w obecnej sytuacji tej spolki

Kon_cetr

Wielki Koncern a na Facebooku 57 polubień :D

Andrzeju

Proszę uważać gdyż założyciele tej firmy to ci sam co założyli firmę "DZIEŃ DOBRY TELEKOMUNIKACJA".............OSZUŚCI!!!!!!!!!!

on i ona

mam doczynienia z PKE i bardzo duże znaczenie ma atmosfera pracy, tam czasem za bardzo czuć zgnilizną, szczególnie dzięki takim postaciom jak naburmuszony, nastroszony jak paw pseudo Pan Dyrektor, który tylko w teorii jest świetnym menagerem. szkoda ze zarząd zgadza się na tak toksyczne postaci!!

Dariusz
@on i ona

N=Ja też podziękowałem. Dla mnie firma krzak. Szkoda czasu, który straciłem na rozmowy rekrutacyjne. Były trzy i zaproponowano mi etat ale się w porę opamiętałem.

Kolo.
@Dariusz

Nie ma warunków do szkolenia i czegokolwiek. Kilka osób się zebrało, mięli pomysł i wykorzystują strasznie ludzi. Trzymać się z daleka!!!!

ja
@on i ona

jakiej pracy?!?! tam się przychodzi tylko popijać kawkę i nic więcej...wielka mi spółka, koncern...co to kur.. za nazwa?

milannowy

Firma oferuje cennik od GREENA - wzięty z kosmosu.Maja wyższe ceny o jakieś 35 % od innych sprzedawców.Biorąc pod uwagę wymagania marżowe i prowizyjne,trzeba mieć sporo fartu aby cokolwiek sprzedać.Poza tym nie stać ich na wynajem lokalu za 500 zł dla dyrektora regionalnego w celu rekrutacji.Ja podziękowałem.

Mała Mi

Witam Ktoś kiedyś na tym forum ostro krytykował politykę firmy i sposoby zarządzania spółką. Ten sam ktoś wróżył tej firmie rychły jej koniec. Ten sam ktoś był wyśmiewany i nie traktowano go serio. Czyżby na pewno nie miał racji? Już chyba słychać trzask mizernych podstaw tej organizacji, widać, słychać i czuć jak jej koniec zbliża się wielkimi krokami. Może szybciej jak myślicie. Wystarczy uważnie czytać ogłoszenia o pracy np. na kluczowe stanowiska w korporacjach, wystarczy czytać wyniki finansowe spółek, rozmawiać z pracownikami

greg

każdy powinien wyrobić sobie swoje zdanie o Polskim Koncernie energetycznym bo to jego życie i praca. jedni będą narzekać a inni chwalić. Ten kto sprzedaje ten będzie zadowolony i z warunków pracy i z produktu i z zapłaty a temu kto nie sprzedaje i święty Boże nie pomoże....

Anja

A ja wbrew tym wszystkim bzdurom na tym portalu podpisałam umowę z PKE i jestem zadowolona zarówno z przebiegu procesu rekrutacji jak i szkoleń. Osobiście polecam!

Roman

Chyba pke jest bardzo zdesperowane skoro sami pracownicy dodają pozytywne komentarze. Domyślam sie która szanowna pani dyrektor mogła takie zalecenie dać. Widać ze nie wiedząc on czym sie je.

Waldi

Nie rozumiem tego portalu. Tak jakby ludzie myśleli że sprzedaż rośnie na polu a sprzedawcy przywożeni każdemu managerowi w walizce. Tak nie jest zespół nawet jak zostanie powierzony nowemu managerowi to też przecież rotuje a jak ktoś nie rekrutuje to potem ma niewielki zespół albo wcale. Ja pracuje u konkurencji ale rozważam pracę w PKE. Po szkoleniu wstępnym uważam że jest to jedna z najlepszych ofert na rynku pracy (naturalnie w branży energetycznej)!

art

A ja pracuję i będę pracował. Jestem w PKE już od roku i cenię sobie prace w tej firmie. Ja mam udział w tworzeniu firmy i po prostu lubię pracować z tymi ludźmi. W sprzedaży przyjęcia i odejścia są naturalne i nie ma co kruszyć o to kopii. Ten natomiast, kto chce pracować w sprzedaży ma jasno określoną ścieżkę kariery zarówno pionową i poziomą jak również system motywacyjny. Niech każdy pomyśli jak długo trzeba czekać w innych firmach i porówna to z jasnymi zasadami PKE a doceni to co firma daje. Ale praca w sprzedaży bez sprzedaży to zaklinanie rzeczywistości. Polski Koncern Energetyczny ma etaty dla kierowników i Handlowców a to wcale nie jest taka oczywistość w innych branżach. Ja polecam-)-)-)-)

nons

pracowalem w tej fimie ponad pół roku i nie polecam!! dyrektorzy i kzs glosu nie mają! a starsza pani musi odejść :)

Rysza1

Piszę z pozycji osoby pracującej w PKE od kilku miesięcy a nie z procesu rekrutacji. Rynek jest chociaż nie jest bardzo łatwo. Najtrudniej jest osobą bez doświadczenia w kontaktach z klientami biznesowymi. Atmosfera i warunki pracy są bardzo sprzyjające. Pieniądze rzeczywiście są wypłacane na czas. Firma poprawiła w ostatnim czasie warunki wynagradzania i płaci za cały kontrakt od razu. Reszta prawdę mówiąc jest w naszych rękach-)-)

Ania12

Jestem po rekrutacji i szkoleniach. Przed pierwszym spotkaniem przeczytałam opinie na tym portalu, teraz wiem że te na minus pochodzą z okresu sprzedaży do klientów indywidualnych teraz PKE koncentruje się na sprzedaży do firm i towarzyszy temu inna strategia. Moim zdaniem normalna firma Handlowcy i Kierownicy mają etaty ale trzeba przejść kilka etapów rekrutacji i mieć rynek. Wymagania w mojej ocenie są na bardzo realnym poziomie. Atmosfera i warunki pracy super. Polecam-)-)

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Koncern Energetyczny S.A. - Dolnośląskie

Polski Koncern Energetyczny S.A.