Opinie o Capital Lex Kancelaria Prawno-Podatkowa S.A. w Warszawa

counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 68 dni.

Ile jest zmian w Capital Lex Kancelaria Prawno-Podatkowa S.A.?

DAN Nowy wpis

Potwierdzam wpisy kolegów i koleżanek, normalna kancelaria z ciekawą misją i ludźmi. Polecam-)

Maria Nowy wpis

Kancelaria wywalczyła dla mnie odszkodowanie za krzywdę jakiej doznałam od szpitala. Pieniądze nie załatwią oczywiście cierpienia ale sam fakt, że otrzymałam ponad 20 razy więcej niż proponowało PZU był dla mnie zaskoczeniem-) Polecam Maria.

Lajk Nowy wpis

Normalna poukładana firma i ludzie-)

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

MeritumV

A imprezy integracyjne-) wspaniała atmosfera, klasa i rzeczywiście integrujące. Wymiana poglądów, idei, nowych możliwości. Scalają bardzo konkretne cele i dzielenie się informacją oraz niepodważalne doświadczenie kadry zarządzającej. Znam Capital Lex jako firma współpracująca, mogę więc porównać ją z innymi Zleceniodawcami, to jest po prostu przepaść. Tu słowa mają pokrycie w konkretnych działaniach. Osobiście rekomenduję!

Tak1Nie
Tytus

Kancelaria ma adwokatów radców prawnych a Ci muszą prowadzić działalność gospodarczą i mieć OC. Wspołpracuje też z lekarzami przy opiniowaniu spraw. Moje sugestie dla Capital Lex Kancelaria Prawno-Podatkowa S.A.: Właściwie to można uzyskać pracę w tej kancelarii i w jej przepięknym biurze tylko przez sprawdzone rekomendacje. Mi się udało, tu można dużo się nauczyć no i pomaga się ludziom-)

Tytus
@Tytus

Potwierdzam. Rekrutacje otwarte są rzadkością a praca jest prestiżowa.

Alex
@Tytus

A ja pracuję od kilku miesięcy, ktoś kto nie poznał ludzi tworzących naszą kancelarię nie wie jak wspaniała może być praca, która staje się pasją-moim zdaniem tak będą wyglądały firmy w przyszłości. Jestem dumna, że mnie wybrano-)

Tak2Nie
Laura

Pracuję w tej kancelarii od dłuższego już czasu bo daje mi szansę rozwoju. Oprócz obsługi biznesu Capital Lex dużą uwagę przykłada do dochodzenia roszczeń z tytułu błędów medycznych: renty, odszkodowania zadośćuczynienia od Ubezpieczycieli. Tych spraw jest tak dużo, że zapewne będą nowe zatrudnienia-) To nie tylko praca ale też misja pomagania poszkodowanym ...osobiście polecam Lubię atmosferę w Capital Lex Kancelaria Prawno-Podatkowa S.A. za: Mimo reżimu dokładności i staranności z elementami formalizmu, jak to w kancelarii, panuje bardzo przyjazna atmosfera - tu nie ma stresów wynikających z relacji pracownik podwładny...

Tak3Nie

Czekamy na nowe wpisy odnośnie firmy Capital Lex Kancelaria Prawno-Podatkowa S.A. w miejscowości Warszawa, może ktoś z użytkowników wie coś o nich.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Lex Kancelaria Prawno-Podatkowa S.A. - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad