Tytus

Kancelaria ma adwokatów radców prawnych a Ci muszą prowadzić działalność gospodarczą i mieć OC. Wspołpracuje też z lekarzami przy opiniowaniu spraw. Moje sugestie dla Capital Lex Kancelaria Prawno-Podatkowa S.A.: Właściwie to można uzyskać pracę w tej kancelarii i w jej przepięknym biurze tylko przez sprawdzone rekomendacje. Mi się udało, tu można dużo się nauczyć no i pomaga się ludziom-)

Agnieszka Nowy wpis

Wcześniej sporo osób pisało, że nie jest łatwo dostać się do firmy. Zastanawiam się zatem, czy istnieje możliwość odbycia praktyk bądź stażu w Capital Lex i ewentualnego dalszego zatrudnienia. Jak na takie rozwiązanie zapatruje się kadra kierownicza?

Lotus Nowy wpis
Kandydat

Pani Karolina, to chyba nie szuka pracy tylko robi reklamę firmie. W ciągu 7 minut kilka wpisów w różnych odpowiedziach z różnymi zapytaniami, podziękowaniami dla klientów kancelarii, itp. Nieźle, ale na przyszłość dbając o wizerunek firmy, warto zmieniać Nick i robić większe odstępy czasowe - będzie wyglądało bardziej profesjonalnie i realnie

@Tytus

Potwierdzam. Rekrutacje otwarte są rzadkością a praca jest prestiżowa.

Alex
@Tytus

A ja pracuję od kilku miesięcy, ktoś kto nie poznał ludzi tworzących naszą kancelarię nie wie jak wspaniała może być praca, która staje się pasją-moim zdaniem tak będą wyglądały firmy w przyszłości. Jestem dumna, że mnie wybrano-)

Karolina Nowy wpis
@Tytus

Witaj @Tytus, wspomniałeś o możliwości dostania pracy w firmie poprzez rekomendacje. Ja chciałam wysłać swoje CV drogą meilową. Myślisz, że to nie ma sensu? Będę wdzięczna za podpowiedz. Pozdrawiam Serdecznie.

MeritumV

A imprezy integracyjne-) wspaniała atmosfera, klasa i rzeczywiście integrujące. Wymiana poglądów, idei, nowych możliwości. Scalają bardzo konkretne cele i dzielenie się informacją oraz niepodważalne doświadczenie kadry zarządzającej. Znam Capital Lex jako firma współpracująca, mogę więc porównać ją z innymi Zleceniodawcami, to jest po prostu przepaść. Tu słowa mają pokrycie w konkretnych działaniach. Osobiście rekomenduję!

Karolina Nowy wpis
@MeritumV

Hej @MeritumV, znasz może sytuację obecną firmy? Jesteś mi w stanie powiedzieć, czy szukają nowych pracowników? Chciałabym jeszcze dopytać o warunki pracy, czy codzienna atmosfera w firmie była równie dobra jak na imprezach integracyjnych?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Maria

Kancelaria wywalczyła dla mnie odszkodowanie za krzywdę jakiej doznałam od szpitala. Pieniądze nie załatwią oczywiście cierpienia ale sam fakt, że otrzymałam ponad 20 razy więcej niż proponowało PZU był dla mnie zaskoczeniem-) Polecam Maria.

@Maria

Myślę, że zadowolenia klienta świadczy o firmie najlepiej. Bardzo fajnie, że po wygranej sprawie znalazłaś @maria czas, na pozostawienie komentarza na gowork.pl. Osobiście jestem zainteresowana pracą w tej firmie i na pewno Twój komentarz pomoże mi w podjęciu decyzji. Znasz może jeszcze kogoś, kto był ich klientem?

DAN

Potwierdzam wpisy kolegów i koleżanek, normalna kancelaria z ciekawą misją i ludźmi. Polecam-)

@DAN

Hej @Dan, wiesz może czy aktualnie trwają jakieś rekrutacje? Chciałabym jeszcze zapytać, czy nadal pracujesz w tej kancelarii? Zamierzasz tam zostać?

Karolina

Witam, zbieram informację o firmie Capital Lex Kancelaria Prawno-Podatkowa. Być może tutaj znajdę jakiegoś pracownika firmy , bądź osobę wcześniej tam zatrudnioną? Jestem zainteresowana sytuacją pracownika w firmie, czy zostaje on odpowiednio wynagradzany ( ewentualne premie), jak ma się sprawa urlopów, czy w firmie dostaje się dużo nadgodzin? Będę wdzięczna za każdą informację, pozdrawiam serdecznie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 106 dni.

Czy często w firmie Capital Lex Kancelaria Prawno-Podatkowa S.A. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Lajk

Normalna poukładana firma i ludzie-)

Laura

Pracuję w tej kancelarii od dłuższego już czasu bo daje mi szansę rozwoju. Oprócz obsługi biznesu Capital Lex dużą uwagę przykłada do dochodzenia roszczeń z tytułu błędów medycznych: renty, odszkodowania zadośćuczynienia od Ubezpieczycieli. Tych spraw jest tak dużo, że zapewne będą nowe zatrudnienia-) To nie tylko praca ale też misja pomagania poszkodowanym ...osobiście polecam Lubię atmosferę w Capital Lex Kancelaria Prawno-Podatkowa S.A. za: Mimo reżimu dokładności i staranności z elementami formalizmu, jak to w kancelarii, panuje bardzo przyjazna atmosfera - tu nie ma stresów wynikających z relacji pracownik podwładny...

Czekamy na nowe wpisy odnośnie firmy Capital Lex Kancelaria Prawno-Podatkowa S.A. w miejscowości Warszawa, może ktoś z użytkowników wie coś o nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Lex Kancelaria Prawno-Podatkowa S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Capital Lex Kancelaria Prawno-Podatkowa S.A.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Prosta 32
    00-838 Warszawa
  • NIP: 5272800013 REGON: 366769352 KRS: 0000667464
Capital Lex Kancelaria Prawno-Podatkowa S.A.