Capital Lex Kancelaria Prawno-Podatkowa S.A.

Adres: Prosta 32, 00-838 Warszawa

NIP: 5272800013 REGON: 366769352 KRS: 0000667464

Capital Lex Kancelaria Prawno-Podatkowa S.A.
0 0 7 5 1

Opinie o Capital Lex Kancelaria Prawno-Podatkowa S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Lajk
 Opinia

Normalna poukładana firma i ludzie-)

Pomocna?
TakNie
MeritumV
 Opinia

A imprezy integracyjne-) wspaniała atmosfera, klasa i rzeczywiście integrujące. Wymiana poglądów, idei, nowych możliwości. Scalają bardzo konkretne cele i dzielenie się informacją oraz niepodważalne doświadczenie kadry zarządzającej. Znam Capital Lex jako firma współpracująca, mogę więc porównać ją z innymi Zleceniodawcami, to jest po prostu przepaść. Tu słowa mają pokrycie w konkretnych działaniach. Osobiście rekomenduję!

Pomocna?
Tak1Nie
Tytus
 Opinia

Kancelaria ma adwokatów radców prawnych a Ci muszą prowadzić działalność gospodarczą i mieć OC. Wspołpracuje też z lekarzami przy opiniowaniu spraw. Moje sugestie dla Capital Lex Kancelaria Prawno-Podatkowa S.A.: Właściwie to można uzyskać pracę w tej kancelarii i w jej przepięknym biurze tylko przez sprawdzone rekomendacje. Mi się udało, tu można dużo się nauczyć no i pomaga się ludziom-)

Pomocna?
Tak3Nie
Tytus
 Opinia
@Tytus 24.01.2019 23:02

Potwierdzam. Rekrutacje otwarte są rzadkością a praca jest prestiżowa.

Pomocna?
Tak3Nie
Alex
 Opinia
@Tytus 24.01.2019 23:02

A ja pracuję od kilku miesięcy, ktoś kto nie poznał ludzi tworzących naszą kancelarię nie wie jak wspaniała może być praca, która staje się pasją-moim zdaniem tak będą wyglądały firmy w przyszłości. Jestem dumna, że mnie wybrano-)

Pomocna?
Tak2Nie
Laura
 Opinia

Pracuję w tej kancelarii od dłuższego już czasu bo daje mi szansę rozwoju. Oprócz obsługi biznesu Capital Lex dużą uwagę przykłada do dochodzenia roszczeń z tytułu błędów medycznych: renty, odszkodowania zadośćuczynienia od Ubezpieczycieli. Tych spraw jest tak dużo, że zapewne będą nowe zatrudnienia-) To nie tylko praca ale też misja pomagania poszkodowanym ...osobiście polecam Lubię atmosferę w Capital Lex Kancelaria Prawno-Podatkowa S.A. za: Mimo reżimu dokładności i staranności z elementami formalizmu, jak to w kancelarii, panuje bardzo przyjazna atmosfera - tu nie ma stresów wynikających z relacji pracownik podwładny...

Pomocna?
Tak3Nie
Administrator
 Opinia

Czekamy na nowe wpisy odnośnie firmy Capital Lex Kancelaria Prawno-Podatkowa S.A. w miejscowości Warszawa, może ktoś z użytkowników wie coś o nich.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Capital Lex Kancelaria Prawno-Podatkowa S.A. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej