NEGRESKO Hurtownia Lodów, Mrożonek i Artykułów Spożywczych Sp. z o.o.

Łomża

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o NEGRESKO Hurtownia Lodów, Mrożonek i Artykułów Spożywczych Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEGRESKO Hurtownia Lodów, Mrożonek i Artykułów Spożywczych Sp. z o.o.

Wujek dobra rada;)

Witam, powiem tak olałem sprawę ale właśnie przeglądałem oferty pracy i jak zobaczyłem ogłoszenie, że ta firma pilnie poszukuje kierowcy samochodu ciężarowego to mnie krew zalała i postanowiłem wam co nie co o niej napisać. Nie pchajcie się ludzie w to, szkoda zdrowia i nerwów. Z jednego dnia okresu próbnego zrobili sobie kilka, podpisanie umowy też przekładali (no ale człowiek ufa, że uczciwi to czeka i robi dalej bez umowy). Za przepracowane okres oczywiście nie zapłacili. A co do samej pracy niby nie jest ciężka ale auta to złomy, tym co miałem przyjemność jeździć odpalał rzadko kiedy za pierwszym razem, a ponoć miesiąc wcześniej rozrusznik był naprawiany, przeglądy podbijane chyba z zamkniętymi oczami, bo takiego czegoś to nie widziałem dawno. Oszczędzam wam trudu, szukajcie pracy gdzie indziej, szkoda waszego czasu. Mam nadzieję, że przed wybraniem numeru lub co gorsza pójściem do nich na rozmowę odwiedzicie te forum. Pozdrawiam.

Marcin

Uwaga! firma Negresko wraz z komornikiem okrada ludzi podając nieprawidłowe dane. Mam inaczej na nazwisko, a zagarnęli mi z konta 1200 zł. Nie sprawdzają nawet, od kogo komornik ściągnął pieniądze. Sprawa ląduje w prokuraturze!

admin

Wiele osób szuka pracy w firmie. Twoja wiedza i doświadczenie może okazać się dla nich bezcenne. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o NEGRESKO Hurtownia Lodów, Mrożonek i Artykułów Spożywczych Sp. z o.o. - Łomża

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEGRESKO Hurtownia Lodów, Mrożonek i Artykułów Spożywczych Sp. z o.o.