Opinie o Fit/One Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fit/One Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fit/One Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fit/One Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fit/One Polska Sp. z o.o.?

szalonyyy reporteeeer Nowy wpis

Po zmienię w firmie- Fit One został kupiony przez ukraińska firmę Sport Life , jest jakiś dramat my pracownicy wykonujemy prace biura , managerka nowa Aita siedzi na fb bądź wystawia tylko faktury. Pani dyrektor Elka wielka gwiazda chodzi po siłowni jakby była właścicielka tej firmy. Klienci mówią ze jest jeden wielki (usunięte przez administratora) teraz bo tak się wszystko zmieniło , moim zdanie ten kub upadnie bo jeszcze czekamy na remont i zmniejszenie siłowni. Są tylko awantury od klintow o wszystko.

Wciąż czekający kandydat

Dziś mija drugi miesiąc od kiedy pani manager miała zadzwonić w przeciągu tygodnia, aby umówić się na dni próbne

Roman
@Wciąż czekający kandydat

Może sam spróbuj zadzwonić i wyjaśnić sytuację? Może zwyczajnie zaszło jakieś nieporozumienie?

@Wciąż czekający kandydat

Fit One kontaktował się z kandydatami. Pewnie nie odebrałes tefonu.

Hello Nowy wpis
@Roman

Tak, nie odebrał telefonu. Co za przypadek...

Monika Nowy wpis

Praca w Fit One jest przyjemna i bardzo dobrej atmosferze , ale swoje obowiazki trzeba wykonać. Kierownictwo jest super. Polecam tego pracodawce

Jarosław

Z twego co czytam to słabo z rozliczeniami zarówno jeśli chodzi o pracowników jak i klientów. Z takim podejściem trudno o zyski. A z tymi zwolnieniami to nadal tak jest, że mogą wyrzucić z dnia na dzień? To na jakich umowach się pracuje skoro tak szybko zwalniają?

Konrad
@Jarosław

Praca jest fajna i w dobrej atmosferze. Możliwe , że wcześniejsi pracownicy nie wywiązywali się z obowiązków

Bogdan
@Jarosław

umowy zlecenia , umowy o pracę, nie wyrzucają od tak . Co za klamstwo

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Recepcjonista / Recepcjonistka w firmie Fit/One Polska Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Fit/One Polska Sp. z o.o.?

TakiTam

W Fit/One w ogóle nie szanuje się pracowników. Strach iść na L4 bo już straszą rozwiązaniem umowy (i to robią) Strach upomnieć się o terminową wypłatę (przy umowie o pracę) bo straszą rozwiązaniem umowy. Jak kończy się umowa nie masz pewności czy Ci ją przedłużą, a o rozwiązaniu możesz dowiedzieć się w ostatnim dniu pracy (a zdarzyło się). Co chwila się słyszy że jak nie chcesz pracować, że jak Ci się nie podoba to na Twoje miejsce są następni w kolejce. Jak ktoś chce tam być trenerem to odradzam... Bo z pracą trenera to nie ma nic wspólnego i tak cały dzień będziesz stał na recepcji jako GYM STAFF. Do tego zero świadczeń, opieki zdrowotnej, premii, dodatków na święta itp. sama pensja.

Podejście jest takie że jesteś dla nich nikim, pracownicy musza stać na recepcji 8h i nie mogą usiąść, jedyne co to mogą zrobić obchód dookoła siłowni posprzątać ciężarki i wracać bo będąc w połowie obchodu już wołają przez megafon do recepcji

Kaaasiaaaaa
@TakiTam

Co za kłamstwo , a wypłaty przychodzą regularnie :) firma jest wypłacalna.

Były klient

(usunięte przez administratora) Pobierali bezkarnie ludziom pieniądze za okres zamknięcia siłowni z powodu pandemii bez żadnych wyjaśnień. Dopiero jak parę osób się zebrało i przyszło z prawnikami to to anulowali, niby robiąc ukłon w stronę klienta jakby robili jakąś łaskę...

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Fit/One Polska Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Zero stylu. Managerowie robią co chcą nie szanując pracowników. Najgorsze (usunięte przez administratora) jakie może być. Tak samo jak nie szanuje się tam klientów tak samo jest wśród pracowników. Wywalają ludzi z dnia na dzień bo mają takie widzimisie, by po chwili zatrudniać nowe osoby za coraz niższe pieniądze.

Arek

Czy siłownia poszukuje może trenerów do prowadzenia treningów online na czas wirusa?

TakiTam
@Arek

Dopiero co praktycznie z dnia na dzień wywalili wszystkich pracowników by ciąć koszta, więc nie licz na cokolwiek. Najgorzej zarządzana siłownia z jaką miałem do czynienia.

Andrzej merchel

Masakra firma co na ciąga ludzi zakupiliśmy karnet na 6 miesięcy na gruponie po zakojoncznniu gruponu W czerwcu była cisza pod koniec października odezwała nam się windykacja z firmy fit one ze mamy do uregulowania za kolejne 6 miesięcy managerowie tej firmy są nie kompetentni unikają spotkań poprostu (usunięte przez administratora) i naciągacze sprawę zgłosiłem do adwokata

Benio
@Andrzej merchel

I jak zakończył się problem z windykacją .??? W umówie była adnotacja o wcześniejszym rozwiązaniu umowy . Trzeba czytać co się podpisuje . Pozdrawiam Misia

Były klient

Jestem rozczarowany nieuczciwym podejściem klubu do rozliczeń.... Na wyjaśnienie reklamacji czeka się ponad miesiąc, aż klub wymyśli sensowne wytłumaczenie sytuacji. Dodatkowo podejście do klienta zgłaszającego reklamację jest delikatnie mówiąc "lekceważące". Beak profesjonalizmu ze strony personelu i władz klubu - szkoda nerwów podpisując umowę z FIT/ONE. Pozdrawiam

Złota Ciżemka

Z obiecanek z przed sprzedaży nic nie zostało... sprzęt raczej słaby, jedynie bramy mają porządne, trzeba biegać z jednego końca na drugi żeby zrobić trening, mimo że np. wolne ciężary są zaraz obok, ale to dla gold i tylko dla pań, reszta musi latać, do tego ławeczki dla krasnali. Podejście do klienta jest "spadaj dziadu" oraz "mam cie w d." Ponadto radzę trzymać wszystkie rachunki bo kradną a potem wmawiają że opłaty nie zostały zrobione!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Fit/One Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fit/One Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fit/One Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fit/One Polska Sp. z o.o.?

Fit/One Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Sienna 73
    00-833 Warszawa

Fit/One Polska Sp. z o.o.