Opinie o Benefit Systems S.A.

Agnieszka

@anonymous a czemu nie ma reklamacji? I w jakim przypadku na przykład chciałeś coś zareklamować? A akurat zwroty to chyba nie jest obowiązek, tylko dobra wola sprzedawcy. @anonymous w jaki sposób żeruje na innych? To mocny zarzut. Czy możesz go jakoś uargumentować?

Agnieszka

@Janek skoro byłeś zadowolony to nie chciałeś zostać dłużej w firmie Benefit Systems S.A.? @były ale do tego dochodzi premia? Więc zarobki pewnie w cale nie są złe jakby się wydawało? Może jakiś doświadczony handlowiec wypowie się na temat jak ciężko pozyskuje się klientów?

madlen123

nie polecam tej firmy jako pracodawcy! ale od początku.. brałam udział w kilku rekrutacjach i ostatecznie podjęłam zatrudnienie w innej firmie - z czego się bardzo cieszę . zaaplikowałam do BS na stanowisko po-sprzedażowe - dział relacji z klientem. Panie w HR chyba słabo się ze sobą komunikują, ponieważ dzwoniły do mnie 2 różne osoby i każda z nich z inna ofertą: najpierw po-sprzedażowa później sprzedażowa. obie podkreślały, że widza mnie bardziej w sprzedaży ze względu na moje wcześniejsze doświadczenie w tej branży. okej zgodziłam się spróbować - poszłam na pierwsze spotkanie trwało około godziny- przepytanie mnie o wszystko co się działo dotychczas w moim życiu zawodowym itd.- standardowa rozmowa - miła Pani rozmówczyni- więc nie było tragedii. po pozytywnej rozmowie zaproszono mnie na kolejne spotkanie- poszło ok. później spotkanie 3 - w teorii Pań z HR to już ostatnie w tej rekrutacji- (usunięte przez administratora) rozmowa trwała około 40 minut- ponowne pytania typu: dlaczego chcę tu pracować? jakie są moje mocne i słabe strony? produkowałam się po raz kolejny i szczerze byłam już tym zmęczona. pytanie o moje oczekiwania finansowe pojawiało się na każdym ze spotkań (usunięte przez administratora) po 3 spotkaniach otrzymałam telefon, że zostałam odrzucona - powód? - zatrudnienie kogoś innego (usunięte przez administratora) mogli się wysilić i powiedzieć, że miałam za małe/za duże doświadczenie lub cokolwiek. no ale okej niech tak będzie. pani z HR stwierdziła, że pewnie bardziej pasuje na stanowisko po-sprzedażowe. szczęka mi opadła- przecież na to stanowisko aplikowałam na początku a one wciągnęły mnie w wir spotkań, które nie przyniosły żadnego rezultatu a tylko stratę mojego czasu. ale okej... wiedząc, że mam alternatywę zatrudnienia postanowiłam pójść na jeszcze jedno spotkanie do BS. (usunięte przez administratora) najlepsze na koniec: informację zwrotną miałam otrzymać konkretnie do środy - był to w sumie dzień kiedy przyjęłam już inną ofertę pracy. a telefon z BS zadzwonił w czwartek po południu. totalna porażka. oczywiście nie przyjęli mnie również na to stanowisko - bo również została wybrana inna osoba. (usunięte przez administratora) na znanym portalu pracy jeszcze przez jakiś miesiąc ponawiane były oferty z tymi stanowiskami - więc chyba byłam za słaba dla tej firmy i szukali dalej wolontariusza, który będzie tańszy lub wręcz darmowy. odradzam wszystkim, którzy szanują swój czas i nie chcą stracić niepotrzebnie nerwów. A firmie BS radzę zainwestować w szkolenia z zakresu prowadzenia przyjaznej rekrutacji, (usunięte przez administratora)

zrekrutowana
@madlen123 26.07.2017 09:13

Zastanawiam się tylko jak można ocenić firmę jako pracodawce, jak się nigdy przez nią nie było zatrudnioną? To ocena procesu rekrutacyjnego, nie pracodawcy, tak gwoli ścisłości.

Timok
@zrekrutowana 28.08.2017 09:39

Sposób rekrutacji pośrednio świadczy o tym jaka jest firma i jakie ma podejście do przyszłego pracownika. Czy nam się podoba czy nie, jedno jest związane z drugim. Można by rzec, że dobry profesjonalny proces rekrutacyjny to wizytówka firmy. Tak więc nie do końca tak jest jak piszesz.

Janek

Spoko firma. Pełen pakiet benefitów (jakby mogło być inaczej ;P). Można negocjować pensje, szczególnie, jeśli ma się już doświadczenie. Wysyłali mnie regularnie na koferencje. Dobrze wspominam pracę w Beneficie (zatrudniony w latach 2012-2013).

Agnieszka

W warszawskiej siedzibie Benefit Systems S.A. potrzebują Specjalisty do Zespółu MultiTeatr https://www.benefitsystems.pl/o-nas/kariera/oferty-pracy/ Jeżeli jesteś osobą, której z łatwością może przyjść nawiązywanie współpracy z teatrami to może to być miejsce dla Ciebie. A firma, która specjalizuje się w benefitach nie zawiedzie Cie nimi. Dostaniesz od nich: Kartę MultiSport, programu kafeteryjny, platformę do nauki języka angielskiego, kartę BenefitLunch oraz krótszy czas pracy w piątek. Mnie to przekonuje, a Ciebie przekonało do aplikacji?

Agnieszka

@Stefan niestety nie odpowiem na Twoje pytania, ale zapytam Ciebie czemu akurat takie stanowisko wybrałeś? Jest wiele ofert pracy w Benefit Systems. A czy są na forum konsultanci od sprzedaży, którzy odpowiedzieliby na pytania użytkownika? Każdy z nas jest ciekawy odpowiedzi.

Stefan

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć kilka informacji o stanowisku konsultanta wsparcia sprzedaży? Mam zamiar aplikować na takie i dlatego proszę o pomoc. Czy dobrze się teraz pracuje w firmie? Czy do podstawy sa jakieś dodatki typu socjalnego a może jakieś inne?

Paweł

Witam myśli że firma ma dość ciekawy produkt do sprzedaży mam pytanie jak wygląda rekrutacja na stanowisko Specjalista w Zespole Handlowym? Z ilu etapów składa się rekrutacja? Na jakie zarobki można liczyć? Podstawa? Premia? Prowizja? Pozdrawiam PAweł

Staramsię

Jak ktoś bardzo chce znaleźć coś złego w firmie to zawsze znajdzie. Ale może warto zauważyć, że firma ciągle się rozwija,wprowadza nowe oferty dla firm. Tym samym zwiększa atrakcyjność klientów Benefit Systems.

MMM

niedawno bralam udział w procesie rekrutacyjnym do BS na stanowisko kierownicze. proces byl złożony i prowadzony bardzo profesjonalnie. Dostałam ofertę pracy, ale z roznych przyczyn na tamten moment musialam odmówić, czego żałuję. spotkałam sie w sumie z 4 przedstawicielami firmy i na kazdym etapie byly to profesjonalne rozmowy, z przygotowanymi rozmówcami. nie kazdy pracodawca jest w stanie poswiecic tyle czasu na dobor pracowników, co moze tylko swiadczyc na korzyść BS. tylko w 1 aspekcie moge sie zgodzic z przedmowczynia @madlen123 - kwestia uposażenia. ale z tego co mi mówiono to na podwyzke, w przypadku dobrej oceny pracy, nie czeka sie dlugo. ale akurat w tej kwestii wypowiedziec sie powinien ktos kto dla nich pracuje. podobało mi sie biuro (bylam na 2 pietrach). bardzo milo wspominam rozmowy z vice i Dyrektor dzialu. z mojej strony jak najbardziej bardzo wysoka ocena procesu rekrutacji. dodatkowo po kazdym etapie dostawalam ocene i podsumowanie, wraz z informacja czego spodziewac sie na kolejnym spotkaniu. dodam, ze jestem doswiadczonym pracownikiem, sama rekrutuje, wiec mam z czym porównać.

Specjalista

Dlaczego niektórzy tak bardzo lubią hekjtować? Jeśli mają problemy w firmie to sami powinni podjąć decyzję o odejściu!

Myślący

Benefit Systems ma dość ciekawą ofertę pracy. Sporo osób potrzebują, czy to jakiś nowy projekt czy tak sie rozwijają? Słyszałem sporo dobrego o nich tylko trochę martwią mnie opinie na forum. Dzięki za info?

Spec

Czy jest jeszcze aktualna oferta [pracy dla specjalisty w zespole handlowym? Może ktoś ma wiedzę i mógłby się nią podzielić? Zależy mi na pracy dla Benefit-u, trochę dobrego o nich słyszałem. Jaka jest atmosfera w firmie? Czy są jakieś dodatki do pensji?

ja13
@Spec 20.06.2017 11:24

odradzam aplikowanie do tej firmy

Były kandydat

Zgadzam się z opinią MM - Benefit Systems nie ma pojęcia o rekrutacji i nie umie ich robić. Ponadto podają informacje inne w ogłoszeniu, a jeszcze inne na spotkaniu. Ostatecznie dowiedziałem się, że moja kandydatura została odrzucona (specjalista ds. sprzedaży i relacji B2B), ponieważ... mam za duże doświadczenie zawodowe. Śmiech na sali.

Agnieszka

@steven, dla zainteresowanych - oferty pracy Benefit Systems S.A. możecie znaleźć na ich stronie internetowej: https://www.benefitsystems.pl/o-nas/kariera/oferty-pracy/

steven

mają duzo ofert pracy; czy to rotacja czy rozwoj firmy?

nick
@steven 31.05.2017 19:53

rotacja

Agnieszka

@MM, a co w pracy Ci się podobało?

MM

Nie polecam tej firmy, przerost formy nad treścią. Wymagania mega wygórowane, a właściwie nic w zamian. Sprzeczne informacje oraz komunikaty na co dzień. Sprawdzają badają rynek a nie oferują ciekawych miejsc pracy

Natalia

Benefit Systems S.A. ma w swojej najnowszej ofercie prac dla specjalisty w zespole ds. negocjacji. Może ktoś dodać coś więcej w tym temacie? Chciałabym pracować w firmie ale dobrze byłoby zorientować się wcześniej!!. Czy w firmie są dodatki socjalne?

hektor

macie jakies info odnosnie rekrutacji na kierownikow. szukaja teraz. czy pozwalniali poprzednikow?

Agnieszka

@Robert mam nadzieję, że znajdziesz tu pomocną odpowiedź. Z pewnością również dowiesz się wszystkiego podczas pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej lub wcześniejszej rozmowy telefonicznej.

Robert

Interesuje chciałbym podjąć z tą firmą współpracę.

Agnieszka

@Robert Interesuje Cię to stanowisko?

Robert

Witam z ilu etapów składa się rekrutacja na stanowisko Specjalista w zespole handlowym?

Agnieszka

Dyrektor HR udzielił specjalnego wywiadu dla naszego portalu! Zapoznaliście się z nim? Co sądzicie?

Spec

Aplikuję na stanowisko specjalisty w zespole handlowym i proszę o kilka informacji. Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna? Czy zadają trudne pytania? Jaka jest atmosfera w firmie? Jakie zarobki są na tym stanowisku a może są jeszcze dodatki czyli premia lub pakiet.

Handlowiec
@Spec 26.01.2017 15:28

Zarobki są spoko, można sporo zarobić. Osobiście pomimo podstawy można dorobić miesięcznie od kilkuset złotych do kilkunastu tysięcy. Atmosfera na poziomie bezpośrednich przełożonych jest ok. Mi osobiście dobrze się pracowało do Stycznia'17. (usunięte przez administratora) Jeżeli mam być szczery to kasa i najbliższe otoczenie jest ok, ale zmiany wprowadzane przez dyrekcje obniżają komfort pracy i psują to co do tej pory działało. Trzeba pamiętać, że jest to już teraz korpo i coraz mniej w tej firmie pro pracowniczych zachowań (mówię o dyrekcji). Kasa i benefity to nie wszystko :)

zosia

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat pracy w dziale handlowym. Jestem osobą już z doświadczeniem. Zastanawiam się jakie są (chociaż mniej-więcej) zarobki i czy możliwa jest umowa o pracę? Jeżeli ktoś opowiedziałby mi coś więcej o tym stanowisku - byłabym wdzięczna

Laki

To chyba zależy od doświadczenia negocjacje wszędzie są możliwe, jeżeli znasz branże i czujesz sie jak ryba w wodzie, to podejrzewam, ze tyle ile będziesz chciał to raczej są w stanie ci dac

Doświadczony

Jak wyglada praca i wynagrodzenie w dziale windykacji?

Doświadczony

Jak wyglada praca i wynagrodzenia w dziale windykacji?

PS

Sky is the limit... różnie w sprzedaży jest, ale kilkukrotność podstawy nie jest niczym nadzwyczajnym. oczywiście są okresy lepsze i słabsze, a średnio to pewnie wypada tak, jak pisze pracownik powyżej. (usunięte przez administratora) Weź udział w rekrutacji, porozmawiaj, wszystkiego się dowiesz

Benefit daje zarobić bardzo dobre pieniądze, lecz nie ma przesady w stwierdzeniu, że to od Ciebie zależy ile zarobisz. W handlu zwykle nie płaci się zwykle za "siedzenie". W kontekście zarobków rocznych u wielu osób to są pieniądze podchodzące lub przekraczające drugi próg podatkowy. Czy to dużo czy mało pozostawiam pod indywidualną rozwagę. O konkretnych kwotach pisać nie będę i uważam, że pisać się nie powinno. Ty wynegocjujesz tyle, ktoś inny mniej, ktoś inny więcej. Chcesz poznać szczegóły zachęcam do aplikowania, na pewno się nie zawiedziesz. Jeśli jednak to właśnie podstawa Cię tylko interesuje, to wiedz, że takich osób firma nie szuka.

fd

Mnie interesuja konkrety: ile jako handlowiec mozna w BS zarobic na reke, chodzi mi o podstawe, bez premii.

sss

Na czym polega praca Specjalista ds Handlowych? Rozumiem ze jest to zwykly PH ? Samochod sluzbowy ? Czy jezdze po klubach fitness, basenach itd czy raczej chodzi tu o firmy, korporacje itd ktore daja pracownikom multisporty ??

loloo

wolę szkolenie, które personalnie mnie dotyczy niż świadomość, że firma ma oddział we Wrocławiu. no ale są priorytety :)

loloo

Zapewnia bo musi, wynika to z kodeksu pracy. Nie ma to związku z faktyczną pracą i szkoleniami. Myślący pracownik potrafi rozróżnić szkolenie BHP od branżowego.

PS

Główna siedziba jest faktycznie w Warszawie. W największych miastach wojewódzkich są oddziały handlowe.

hr

kilka dni temu miałem okazję rozmawiać z Panią z hr w sprawie mojej aplikacji na specjalistę ds sprzedaży i powiem jedno że poziom jaki ta Pani prezentowała podczas rozmowy zmartwił mnie bardzo - czy tam zabraniają kierować sie tzw zdrowym rozsądkiem??? żenada

Grzegorz Braun

Oj jakie te ludzie płaczliwe, zwolnią mnie czy nie ? Ile płacą ? Nie szanują ... Losie, jak pracujesz dobrze i szanujesz sam siebie to i inni cię wynagrodzą szacunkiem i odpowiednia kasą. Nic za darmo. Kultura osobista oraz inteligencja emocjonalna to też umiejętności które należy kształcić, odnajdywanie się w organizacji zależy właśnie od tych czynników. Nie ma różnicy czy to Benefit czy Prowident. Firmę oceniam bardzo dobrze, pracują tam ( poza paroma wyjątkowymi przypadkami) )inteligentni ludzie i widzą na pierwszy rzut oka czy jesteś pracownikiem czy wyrobnikiem. Amen

olaboga

(usunięte przez administratora) To jest chyba wystarczający dowód na to jak traktują obecnych :)

aabbcc

@olx co masz na myśli?

do byłego

Ludzie marzą o karierze a hajs musi się zgadzać. To dzieje się już X czasu (usunięte przez administratora)

tyreall

nie dodałeś że te osoby dostały propozycję przejścia do innych zespołów jeśli ktoś nie skorzystał dostawał tak zwana odprawę. Nie wiesz jak to się odbyło nie wypowiadaj się. Widzisz tylko czubek góry lodowej nie wiesz nic po za tym

Irina

Po jakim czasie sie odzywają?

erin

Jak jest tam teraz? Byłem na rozmowie ostatnimi czasy, jest cisza..

Soszek

Rekrutacje w pełni, warto tam pracować?

rowniezobecna

(usunięte przez administratora) start-up moze upasc, ale to nie oznacza, ze jednym ciosem zwalnia sie prawie cala zaloge (a w zalozeniu i tak cala), tylko tworzy sie nowy start-up i wykorzystuje wiedze pracownikow. (usunięte przez administratora)

ex pracownik

Nie polecam. Zwalniają z dnia na dzień po 10 osób. Jak mówisz co lepiej wpłynie na sprzedaż, gdzie coś poprawić, to aut. Najlepiej być podnóżkiem i gumowym uchem, wtedy popracujesz dłużej. Generalnie ciągłe rotacje. Zwalniają jednych i zatrudniają drugich. CRM to porażka, po 3 handlowców ma w bazach jedną firmę. Dzwonisz do jakiejś firmy, mówisz że jesteś z BS a oni że już diś mieli 3 takie telefony! takie sytuacje to standard. Samochody służbowe 3 na 400 osób WOW. Jedyny plus to karta MultiSport za grosze i wypłaty na czas.

obecna
@ex pracownik 22.06.2015 18:49

Niestety jak pracujesz w projekcie start-up to trzeba się liczyć z tym że może on upaść, i tak tez było. fakt że zwolnili sporo osób. Nikt jednak nie pisze o tym ze te osoby dostały sowite odprawy kilkumiesięczne. Atmosfera jest ok,bardzo na luzie. Jak w każdej organizacji są plusy i minusy. A tu plusów jest sporo bo i opieka medyczna karty Lunchowe i kafeteria to nie jest codzienność.

Nicki Minaj
@obecna 24.06.2015 16:15

Żaden start-up w BS nie miał ani nie ma obecnie miejsca. MB nie był nigdy start-upem, realizowany był zgodnie z klasycznym modelem wdrażania produktu na rynek i to go zgubiło. Faktyczne prowadzenie go jako start-upu zmniejszyło by skalę utraconego kapitału, a być może nawet doprowadziło do sukcesu po kilku szybszych zwrotach modelu biznesowego bez wcześniejszego zbędnego pompowania strony kosztowej.eot

jakto

kino i TB jeszcze istnieją. chociaż nie wiadomo chyba co z nimi dalej. czy mam stare info?

ex

Witam, chciałbym spytać jak obecnie atmosfera (usunięte przez administratora) . Lepiej, gorzej, tak samo?

Zostaw opinię o Benefit Systems S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Benefit Systems S.A.