Benefit Systems S.A.

Opinie o Benefit Systems S.A.

Krzych

w dobie obecnej pandemii trzeba rezygnować z karnetów zarówno do Zdrofit jak i Multisportu. Nie ma co się wygłupiać. lepiej umówić się z konkretnym trenerem na prywatne zajęcia, w domu czy z czasem na świeżym powietrzu. w końcu za chwilę wiosna i lato, więc idealny czas na spędzanie czasu na zewnątrz. Benefit systems jak i Zdrofit nie dbają o swoich pracowników, tym bardziej o klientów. Nie polecam i sam rezygnuję z usług.

PracownikBS

Pracuje w Beneficie ponad 5 lat. Firma jest bardzo dynamiczna i oferuje szeroki pakiet motywacyjny. Firma ciągle rośnie i nie można się w niej nudzić. Jest wiele nowych projektów i możliwości rozwoju. Pracy jest dużo, ale firma pozwala zachować wokr-life balance. Ludzie są w zdecydowanej większości pozytywni i atmosfera jest bardzo dobra.

@PracownikBS

Krótko mówiąc , wg. Ciebie jest to firma, gdzie warto złożyć swoje CV. A powiedz proszę, co wchodzi w skład pakietu motywacyjnego i w jakim przedziale zarobki?

Bernard

Systemy benefitów to ogólnie fajna sprawa, która działa na całym świecie, tylko nie w Polsce. U nas główny cel to ściągnąć kasę i nabić w butelkę klienta. Bilety, karnety itd. nie obejmują i tu długa lista niejasnych reguł. Byłem ostatnio w klinie Plaza w Krakowie (duża sieć) i dowiedziałem się, że prawie na żaden film nie mogę wejść na Multibilet. Chciałem zobaczyć "Boże Ciało". Okazało się, że na ten film muszę kopić bilet a Militbilet, za który już zapłaciłem, mogę sobie zachować na pamiątkę. Zadzwoniłem do Benefitu i dostałem poradę aby poszukać może innego kina... Dramat. (usunięte przez administratora)

Wera

Czy pracuje ktoś w dziale Relacji z klientem w zespole personalizacji kart Multisport? Widziałam ogłoszenie i chciałam się dowiedzieć czegoś więcej o tym stanowisku

Czy w Benefit Systems S.A. są paczki/bony świąteczne?

Janek

Jest co pół roku kafeteria tj doładowują Twoje konto i sam decydujesz co chcesz.

karampuk

co pare miesięcy jest ogłoszenie o rekrutacji na stanowisko Kontrolera Finansowego, czy warto się zgłosic? czemu jest taka rotacja na tym stanowisku? czy zatrudniają słabe osoby? czy ludziom się nie podoba i szybko odchodzą? wie ktoś?

Angelo

Parę słów a pro po zdobycia przez BS nagrody "Pracodawca godny zaufania". Hmmmm Jeśli ta nagroda jest za oferowane przez spółkę benefity to jest ich rzeczywiście niemało w pakiecie, Ale do bycia pracodawcą godnym zaufania to chyba nie wystarczy!!!(usunięte przez administratora)kolejne trofeum w kolekcji ;)

@Angelo

A to niestety prawda, Świetny Dział Księgowości został zniszczony przez niekompetentne osoby. Część księgowych została zwolniona a cześć sama odeszła ..... :/ Długo by pisać ....

@angelo

Właśnie zastanawiam się nad aplikowaniem do działu księgowości. Co tam się dzieje złego?

@angelo

Napisz, co się działo w dziale księgowości? Zastanawiam się nad aplikowaniem do tego działu.

@Monika

Hej, Dział księgowości teraz i rok temu to prawie dwa bieguny. Kiedyś było ekstra, byliśmy jednym zgranym teamem. Zostały niezasłużenie zwolnione super osoby. Sporo odeszło nie mogąc patrzeć na to co się dzieje. Poza tym jesteśmy podzieleni na procesy także jak chcesz się uczyć i rozwijać to nie tutaj.

ANNA

Jak z poziomem wynagrodzeń? Np posprzedazowa obsługa Klienta ?

Angelo

Benefit to super firma i właśnie dostała nagrodę zaufanego pracodawcy :):):):) Naprawdę warto tu pracować. Atmosfera super, praca ciekawa, biuro nowoczesne, a i benefity lepsze niż u innych pracodawców.

@Angelo

to był test , w rzeczywistości odradzam pracę w BS,

Edyta
@angelo

Nie do końca rozumiem, dlaczego wystawiłeś dwie sprzeczne opinie i na czym miał polegać ów "test". Jeśli jesteś pracownikiem Benefit, podaj proszę szczegółową i rzetelną opinię, z której można będzie wywnioskować, jakie są plusy i minusy tej pracy. Dzięki z góry.

Zadowolony

Solidna marka. Firma godna zaufania.

Edyta
@Zadowolony

@Zadowolony Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w Benefit Systems. Ciekawi mnie, co z świadczeń socjalnych otrzymuje pracownik od firmy przy zatrudnieniu?

Zadowolony

Polecam pracę w Beneficie. Nie zminiłbym pracy tutaj na inną. :)

@Zadowolony

Jak długo tam pracujesz?

Zadowolony

Polecam pracę w Beneficie. Atmosfera jest superrrrrrr :)

Agnieszka

Na stronie gowork https://www.gowork.pl/benefit-systems-s.a.,263019/rozmowy-kwalifikacyjne użytkownicy piszą, że rekrutacje są rzeczywiście wieloetapowe, ale mimo to generalnie dobrze oceniają poziom tych rekrutacji. A czy poza samym przebiegiem rekrutacji któryś z użytkowników mógłby coś więcej napisać o pracy w Benefit Systems S.A.? Na swojej stronie internetowej https://www.benefitsystems.pl/o-nas/odpowiedzialny-biznes/dbamy-o-naszych-pracownikow/ firma pisze, że dba o swoich pracowników. Wydaje się to naturalne i oczywiste. Co do oferowanych benefitów wątpliwości raczej nie ma. A czy ktoś mógłby napisać coś o innych aspektach pracy? Na przykład jaka panuje atmosfera? Jakie firma oferuje warunki pracy, w porównaniu do warunków rynkowych?

Konkret
@Agnieszka

Bardzo duzo świadczeń pozaplacowych róznego typu, firma dba o pracownika i nie jest to tylko tekst na stronie www, ale faktyczne działania. Atmosfera dobra, wiekszosc to mlodzi ludzie, 25-40 lat, raczej uprzejmi i usmiechnieci. Kompetentna kadra kierownicza, jest duzo szkolen, projektow, firma z przyszloscia.

40 tka
@Konkret

A ludzie po 40 są starzy?

Gocha
@Agnieszka

Skoro firma niby dba o swoich pracowników to należałoby zadać pytanie skąd taka niska ocena firmy przez pracowników

Running Tom
@Gocha

zastanawiam się, czy jest aktualnie na rynku firma, która ma lepszą ocenę na GoWork. Pracowałem w firmie przez blisko szczęśliwe 7 lat, zatrudniony jako student, wyszedłem jako spełniony zawodowo specjalista. w firmie, już dużej, rozpoznawalnej, wciąż się rozwijającej pomimo osiągniętego niebywałego sukcesu, znajdziesz rodzinną atmosferę, dużo ciekawych projektów, będziesz doceniany/a za swoje osiągnięcia. będziesz brał/a udział w imprezach firmowych, miał/a szansę na rozwój swojej kariery, podwyżki i premie są regularne. poza tym, jak na firmę sportową przystało, dołączysz do grupy sportowców, którzy po godiznach pracy wypacają swoje emocje. multisport to coś więcej niż karta.. powodzenia beneficiaki rekomenduję pracę w BS

Rozbawiona
@Running Tom

ha-ha, wypacają stres... Jak mają na to czas. Znam osoby w BS pracujące non stop po 11-12 godzin dziennie. Nie z własnej woli...

@Running Tom

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia i mogłeś kontynuować swoją ścieżkę kariery. Czy pracując tam mogłeś też liczyć na szkolenia branżowe i kursy dające nowe uprawnienia? Wiem, że firma motywuje swoich pracowników do zdrowego i aktywnego życia, a także dzięki swoim bonusom oferuje pakiety kultury i rozrywki, jak również szyte na miarę programy kafeteryjne dla pracowników. Mógłbyś przybliżyć bardziej szczegółowo jakie dodatki Ciebie obowiązywały? Takie benefity do wynagrodzenia często decydują o pojęciu zatrudnienia.

Soletange
@Agnieszka

Witam, W kilku słowach...pomimo zadanych dwóch najistotniejszych załóżmy dla Was pytań podczas pierwszego kontaktu telefonicznego później i tak usłyszycie inną wersję. Umowa o pracę standardowa a podczas rozmowy gdyż już poniesiecie koszty i czas usłuszycie oj.oj.oj ojejeku pomyłka przepraszam umowa na zastępstwo...po drugie z obserwacji firma dla młodzieży, niskie stawki dla studebta na start w porządku jeśli tak chce zaczynać. Rekruterzy średnia wieku...no młodzież. Uprzedzam osoby z doświadczeniem. Poza tym obiektywnie nic szczególnego firma hakich wiele. Atmosfera w porządku przestronne pomieszczenia. Młodzież miła i na poziomie. Mnie poraziła taktyka złapania na haczyk. Mowimy Drodzy Państwo prawdę tylko tak pozyskacie dobrego uczciwego pracownika.

One
@Rozbawiona

Nie znam żadnej takiej osoby ,a pracuje w BS ponad 2 lata..

Dariusz
@One

Z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś doświadczonym pracownikiem. Napisz jak z Twojego punktu widzenia wyglądają warunki zatrudnienia. Kilka osób pozytywnie wypowiedziało się o atmosferze w pracy i wysokości wynagrodzenia. Czy Ty też się z tym zgadzasz, czy masz odmienne zdanie?

Martin
@Dariusz

Płaca jest na dobrym poziomie, premie, benefity bardzo dużo i zróżnicowane.

Dariusz
@Martin

A czy płaca rośnie wraz z rosnącym stażem pracy? Ciekawi mnie, czy pracodawca cyklicznie zwiększa wynagrodzenie osobom, które wykazują się zaangażowaniem oraz rzetelnym wykonywaniem powierzonych obowiązków? Jest to ciekawa kwestia, więc mam nadzieję, że napiszesz coś na ten temat.

xgz
@40 tka

No właśnie, dyskryminacja? Zatrudniacie tylko młodych?

Wojciech
@xgz

Czemu uważasz, że pracodawca zatrudnia tylko młodych ludzi. W ogłoszeniach o pracę nie ma ograniczeń wiekowych. Jesteś zainteresowany zatrudnieniem? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/benefit-systems-s-a,12410 jest kilkanaście ofert rekrutacyjnych. Zajrzyj tam, może znajdziesz coś dla siebie.

M

Rekrutacja na bardzo niskim poziomie, sami nie wiedzą kogo szukają. Szukają pracownika ale maja już cały zespół, normalnie śmiech na sali.

Dorota
@M

Rozumiem, że możesz być rozczarowany przebiegiem rekrutacji w Benefit Systems, jednak nie powinno się ostatecznie oceniać firmy jedynie na tej jednej podstawie. Przejrzałam ich stronę i faktycznie - cały czas poszukują nowych pracowników, ale może faktycznie brakuje im kilku pracowników. A Ty być może nie wpisałeś się w profil firmy i dlatego Ci podziękowano. Zdradzisz nam, o jakie stanowisko się ubiegałeś?

Najgorsza rozmowa na jakiej byłam- mało rzeczowa,dziewczyny nie przygotowane na tą rozmowę. Byle jak i chaotycznie. Aplikowałam na stanowisko SOP i przyznam szczerze, że nie dowiedziałam się,co przyszły kandydat będzie robił. Już po wyjściu czułam, że raczej z mojej strony nic z tego będzie i z ich także. Już w poniedziałek dostałam@ , że mi dziękują. Raczej po takiej rozmowie nie zdecydowałabym się na pracę w benefit system, zwłaszcza, że czułam, że szukają kogoś na zastępstwo z do skoku na czas wakacji. Absolutny brak profesjonalizmu.

Nicia

startowalam na jedno stanowisko w maju ,bylam na dwoch rozmowach po czym stwierdzili ze jednak bede pasowala idelanie na inne stanowsiko zwiaze z infolina z ktorej chcialam uciec z obecnej pracy i to chyba nawet za mniejsze wynagrodzenie;]...mozna...........?

Lukasz K

Nie wiem ile osob jeszcze pracuje w tej firmie ktore moge znac. Pracowalem tam jakies ponad 12 lat temu jak firma raczkowala i miescila sie na starym miescie przy podwalu jak dobrze pamietam.... pracowalo tam ok 35 osob wrac z 2 prezesami wiec malo zawsze swietna atmosfera swietni ludzie wyjazdy integracyjne ;) Lemany super pozdrawiam i jesli dalej jest jak kiedys to kazdemu polecam firme szczerze. Kiedys byly czarne karty multisport katalog 2for1 i takie tam ;)

Happy

Pracuję w BS od 6 lat. Spółka zmienia się z każdym rokiem, ale jak każdy pracodawca który się rozwija i zatrudnia coraz więcej osób. Są minusy pracy w Benefit Systems ale jest również wiele plusów. Oczywiście wynagrodzenie podstawowe jest na średnim poziomie (raczej rynkowe) ale pracując w dziale handlowym są premie, nagrody, prowizje, wycieczki zagraniczne dla najlepszych handlowców, naładowane kafeterie i cała masa drobnych rzeczy - owocowe wtorku, ubezpieczenie medyczne, karta MultiSport, karta lunchowa i lunch w czasie pracy, krótsze piątki, imprezy integracyjne i wyjazdy integracyjne, dofinansowania do studiów, przedszkoli i wiele innych.

@Happy

W swojej wypowiedzi skupiłeś się na benefitach, które oferuje firma Benefit Systems dla pracowników zatrudnionych w dziale handlowym. Mam pytanie, czy, aby móc aplikować do pracy w tym dziale, należy mieć wykształcenie handlowe, czy może firma daje również szanse osobom, które mają wykształcenie średnie, jednak posiadają naturalne predyspozycje do tego typu pracy? Odpowiedz proszę, jak to wygląda.

Aneta
@Bronisław

Happy - o jakim dofinansowaniu do przedszkola mówisz? Mógłbyś rozwinąć tę myśl. Mało która firma to ma.

@Aneta

Zastanawiasz się nad aplikowaniem do pracy w firmie Benefit Systems? Czy tego typu dofinansowanie przedszkoli mogłoby wpłynąć na Twoją decyzję o ewentualnym zatrudnieniu w tej firmie? Uważasz, że jest to dobrego rodzaju świadczenie dodatkowe? Wypowiedz się, proszę na ten temat.

MERYTORYCZNY

Witajcie! napiszę kilka słów o rekrutacji w BS. Staram się generalnie nie sugerować opiniami na tego typu forach. Wolę sprawdzić osobiście. Ale tym razem uległem pokusie. Komentarze były różne, to fakt. Mimo to spróbowałem. Miałem jakiś czas temu rekrutację na stanowisko kierownicze. I większość z opinii się nie potwierdziła. Rekrutacja faktycznie składała się z 4 etapów. 2 etapy firma zewnętrzna i 2 wewnątrz organizacji. Wszystko zgodnie z ustaleniami i terminami. Jasno, przejrzyście i na poziomie. Mam porównanie bo byłem na różnych rekrutacjach w różnych firmach. Wdrożenie do firm dla nowych pracowników również ok. Atmosfera i ludzie ok. Ja polecam. ps. Dodam, że zostałem przyjęty. Moje sugestie dla Benefit Systems S.A.: Dla mnie jest ok

Agnieszka
@MERYTORYCZNY

Od Twojego przyjęcia do pracy w firmie Benefit Systems minęło już trochę czasu, dlatego chciałabym, abyś podzielił się z nami swoimi wrażeniami z pierwszego miesiąca pracy w tym miejscu. Czy zostałeś miło przyjęty przez pozostałą kadrę pracowniczą? Jak ocenisz trudność obowiązków, które otrzymałeś? Chciałbym, abyś wyraził swoje zdanie na ten temat.

ania
@MERYTORYCZNY

Swietne napisane, w pelni sie podpiuje pod tymi komentarzami !!! Benefit to swietny pracodawca w pelni go polecam

Butelka

Pracuję tam ponad rok. Nie wiem skad sa te dziwne komentarze ponizej. Firma co roku jest w czolowce nagradzanych za przyjazną pracownikom. Nie sugerujcie sie komentarzami, idzcie na rozmowe ii sprobujcie. Rekrutacja jest rzeczywiscie kilkuetapowa i dluga, ale moze dzieki temu zatrudniani sa najlepsi. Ja szczerze polecam.

@Butelka

Czy za przyjaznością zatrudnienia idzie dobre wynagrodzenie?

Zostaw merytoryczną opinię o Benefit Systems S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Benefit Systems S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Benefit Systems S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Benefit Systems S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Benefit Systems S.A.?

Kandydaci do pracy w Benefit Systems S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Benefit Systems S.A.