CENTROSTAL S.A. Kielce

Kielce

Opinie o CENTROSTAL S.A. Kielce

rex

Teraz może być już tylko lepiej.

Klient

Miałem okazję spotkac sie na obiedzie z jednym z handlowcow z Kielc i szczerze porozmawiac. Ta firma to jedno wielkie kolesiostwo. Pracuje tam cala rodzina prezesa i pani dyrektor. Synek prezesa bez zadnego doswiadczenia - zostaje dyrektorem, corka dyrektorki - zostaje kierowniczka itd. Dyrem w Sandomierzu jest podobno jakis prosty facet- ale to jakas rodzina prezesa. W pabianicach byl jakis mlody dyrektor, ktorego wszyscy ludzie bardzo lubili - tez musial odejsc zeby zrobic miejsce dla kolegi dyrektorki. Wczesniej pracowal w Tesko Steel i wywalili go, bo ludzie nie chcieli z nim pracowac i podobno teraz tez ma klopoty z ludzmi. Kolesiostwo bylo jest i bedzie, szkoda tylko tych nor lanych ludzi co tutaj pracuja.

normalny pracownik
@Klient 04.08.2017 11:58

Drogi "Kliencie" czy w skutek tzw : "kolesiostwa" odczułeś złą obsługę ? jeśli tak to opisz w jaki sposób. Każdy pracodawca ma możliwość swobodnego doboru doboru pracowników. Jest wiele kłamstwa w tym co napisałaś/eś! Daje się odczuć ogromną zazdrość lub żal (wyjaśnij). Handlowiec z Kielc opisuje sytuacje z oddziałów?? wątpliwe! Tak się składa, że obecna kadra (mam na myśli wszystkich pracowników) staje się coraz bardziej profesjonalna ! Nie oczerniaj ludzi skoro ich nie znasz. Zapraszam do kontaktu z Dyrektorem z Pabianic lub Sandomierza i potem opisz prawdziwe swoje odczucie!! Możesz sam aplikować np. na dyrektora HR i brać odpowiedzialność za odpowiedni dobór pracowników!! Gorąco zapraszam kadry@centrostal-kielce.pl

@normalny pracownik 09.08.2017 14:04

Żal wyczuwalo sie w tym co mowil ten handlowiec. To kogo zatrudnia Centrostal jest jego sprawa i jak dla mnie moze zatrudnic cala rodzine z kraju i znajomych z czasow przedszkola. Jest to calkowcie zgodne z prawem. A to jak to jest postrzegane w firmie przez szarych pracownikow i na zewnatrz to juz inna sprawa. Nie wypierajcie sie rzeczy ktore latwo sprawdzic. Co do obslugi to niczym sie nie wyrozniacie. Ja kupuje tam gdzie dostaje najlepsze ceny. Ksztaltowniki moze mi przywozic sam prezes, byleby tylko bylo tanio i na czas.

,,,

Witam W dniu wczorajszym dowiedzieliśmy się iż Pan Rafał już nie pracuje w Centrostal Kielce odz Radom W związku z tym zegnam firmę w Radomiu idę do konkurencji za tzw płot ciekawa jestem kto go wykopał ? Dla zarządu firmy i właściciela może wreszcie się zainteresujecie swoimi odziałem no jak by nie było 300 tys tam zostawiłam u pana Rafała w2016r od maja do końca 2016 r

(Były) klient

Od kilka lat jestem, a właściwie byłem klientem Centrostalu Pabianice. Od kiedy zmienił się w nim dyrektor wiele zmieniło się na gorsze - podejście do klienta, elastyczność cen i terminów dostaw. Również sam dyrektor to po prostu gbur i nie da się zamienić z nim nawet kilku słów. Atmosfera wśród pracowników jest kiepska, wyczuwa się napięcie i niechęć do dyrektora. Ja byłem zmuszony do przeniesienia swoich zakupów gdzie indziej i wiem, że podobnie postąpiło kilku innych dużych klientów i zaczęli kupować w Centrostalu Wrocław czy też Metalexie. Jesteście na prostej drodze do rozwalenia oddziału!

eks\

z twgo co widac to faktycznie handlowiec musi miec to cos , co przyciegnie klienta, jak w tym przypadku opisanym powyżej,własciwi ludzie na wlasciwym miejscu

Marek

Na pewno masz rację , mam nadzieję iż chłopak popracuje tam dłuższy czas bo znów będzie trzeba szukać dostawcy rzetelnego a jak wiemy z tym jest bardzo ciężko .....

Marek

Faktycznie w Radomiu ostatnio się bardzo poprawiło od kiedy obsługuje mnie Pan Rafał, oferty spływają bardzo szybko , a także dostawy są szybciej realizowane dla naszej firmy Życzę Centrostalowi tylko takich handlowców Pozdrawiam Marek

Aneta

Jestem klientem Centrostalu Radom od kilku lat W firmie tej kupuję różną stal od wałków po blachę W tym oddziale atmosfera rodzinna pomimo braków personalnych jakie tam chyba są , osoby pracujące bardzo fajnie w sposób zorganizowany a także od jakiegoś czasu widać profesjonalizm po zatrudnieniu płci brzydkiej w dziale handlowym. Bez problemu mogę się dodzwonić na tel kom ,jestem obsługiwana należycie i terminowo w związku z tym kupuję coraz więcej towaru co przekłada się natomiast w mojej firmie na większy zysk i szybsze wykonanie zleceń z czego jestem zadowolona Pozdrawiam i życzę sukcesów Aneta

obserwujacy

Z tego co mowia pracownicy w Pabianicach to poprzedni dyrektor pojechal na urlop i oni wtedy za jego plecami wstawili jakiegos swojego ziomka. Pamietam jak kiedys wygladal ten oddzial i ten mlody dyrektor postawil go na nogi, a oni mu takie swinstwo wywineli." Dobra zmiana" jest wszedzie.

Wiechu
@obserwujacy 28.09.2016 12:11

Kiedy postawił na nogi jak w 2010r place były ok. 1100zł . Tak przynajmniej wynika z wcześniejszych wpisów. W Łodzi na Brukowej też cienko. Chyba już upadli.

Klient

Co się dzieje w Centrostalu w Pabianicach? Przyjechałem tam po stal po kilkumiesięcznej przerwie, w dziale handlowym pogrzebowa atmosfera, na magazynie pytali czy nie szukam pracowników. W prywatnej rozmowie powiedzieli mi, ze zmienił się dyrektor - podobno jakiś znajomek ze Śląska i oddział zaczął się sypać od środka. Ma ktoś jakieś informacje jak do tego doszło?

on

Oddział w Pabianicach upada!!! Szukamy roboty!!!

Klient

Po ostatnich deszczach na terenie było tyle wody, ze nie dało się dojechać na magazyn. Kiedyś takie sytuacje były naprawiane od razu, a teraz to trwało prawie tydzień!!! Do tego widać duży bałagan i zamieszanie na magazynie, a pracownicy prywatnie mówią, że nowa władza kompletnie nie zna się na magazynie i próbuje poprawiać coś co dobrze funkcjonowało...Kiedy próbowałem spytać o te tematy dyrektora oddziału to tylko nerwowo się uśmiechał...Jakaś dziwna atmosfera się zrobiła, co potwierdzają inni znajomi klienci centrostalu. Sam jestem ciekaw jak to się skończy.

pabianiczanin

I bardzo dobrze że nareszcie ktoś obcy zabrał się za rozliczanie Pani Pabianiczanki z tego za co płaci a właściwie z tego za co nie płaci. A to są nasze pieniądze których nikt nam za darmo nie daje

Pabianiczanka

Od wielu lat jestem najemcą w oddziale Centrostalu w Pabianicach. Ostatnio zmienił się tu dyrektor i zaczęły się kłopoty. Widać, że nigdy nie miał do czynienia z zarządzaniem dużymi powierzchniami i nie umie współpracować z innymi ludźmi. Nigdy nie spotkałam się z taką arogancją i brakiem szacunku dla najemców. Przykre, że po tylu latach trzeba będzie poszukać mi innego miejsca do wynajmu.

Co rozumiesz przez stałe zatrudnienie? 90% pracowników ma umowę o pracę (z czego większość na czas nieokreślony). Zdarzają się zatrudnienia na umowy - zlecenia w zależności od potrzeb. Aplikuj a się dowiesz.

menadżer (po studiach)

Możesz rozwinąć swój wątek? co konkretnie kontrolują przy wejściu do toalety?? czas, ilość wejść czy co się wnosi?? Pić to chyba wszędzie jest zakaz?? zależy co ! Bawią mnie ludzie niedouczeni, którzy nie podając konkretów swoimi marnymi wypowiedziami schowani za monitorem obrażają innych. Może w końcu zaczęło się w tej firmie wymagać i dawać ludziom zadani do wykonania? A teraz szok że coś się od nich chce ??

Kaaa223

Teraz to już tam ludzi kontrolują jak wychodzą do toalety, pić też nie można. Wielka szkoda, że w cywilizowanym świecie ludzi traktuje się jak niewolników i żeruje na tym, że mają małe szanse znaleźć inna pracę, bo jej po prostu nie ma. Naprawdę żenada, że grupka bezczelnych, niedouczonych pseudomenedżerów jeszcze dociska tych ludzi, bo im pewnie właściciel rzucił jakiś ochłap w postaci skromnej podwyżki. Wiocha!Swoją drogą to dziwię się, że zarząd jeszcze nie znalazł na wycieraczce końskiego łba...

kiero

tak tak luźna pogadanka o warunkach pracy płacy w moim przypadku nic z tego nie wynikło do tej pory telefon milczy, wynagrodzenie +/- 1500zł była mowa

jak dzwonili do mnie to między 7 a 15 a ja ide na 10godz

kiero

no to tak jak ja heh na którą godz masz?

no siema jutro ide

kiero

siema elwis 11 i jak tam rozmowa w sprawie pracy bo tez sie wybieram?

elwis 11

Witam mam pytanie ide na rozmowe w sprawie pracy w centrostal kielce jako kierowca.Czego oczekiwać?jak z placą.

Dyrektor oddziału Pabianice

Nowa instalacja grzewcza została zainstalowana w naszym oddziale w październiku. Z przyczyn leżących po stronie gazowni uruchomienie ogrzewania przeciągnęło się do końca listopada. Zapraszam do współpracy i ogrzania się w naszych skromnych progach.

Anonim

W Centrostalu w Pabianicach niedawno tak w Październiku zrobiono ogrzewanie gazowe które ponoć do Stycznia nie będzie działać (w budynku jest zimno) a dyr.tego oddziału w ogóle nie reaguje na tego typu skargi od pracowników i klientów. Skandal!!!!

BYŁY 1406

pracowałem tam długo, a znajomi mówili zmień pracę bo się wykończysz, zwykły szary pracownik to traktowany jest źle, a praca w jednym z oddziałów pozostawia wiele do życzenia i nie chodzi mi o zwykłych pracowników ( bo to fantastyczni ludzie i normalni i kochani) ale o tzw. "elitę" :) przed osoba tą jeszcze dużo pracy nad samym sobą!!! ale czy ta osoba potrafi wyciągać wnioski z lekcji - po kilku latach pracy z tą osoba stwierdzam,że chyba nie:) ale cóż każdy jest kowalem swojego losu. szkoda tylko, że CENTRALA nie widzi pewnych rzeczy a może nie chce widzieć bo tak łatwiej - po co się martwić jest to jest! żyj chwilą :) PAMIĘTAJMY FIRMĘ TWORZĄ LUDZIE A NIE LOGO I OSOBY Z TZW. ŻŻK

kandydat

Tak bardzo chciałem pracować w tej firmie, aż w końcu stało się, byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Od tego momentu czar prysnął. Poziom prowadzenia rozmowy, merytoryka, chęć pozyskania wiedzy o kandydacie to porażka. Miałem przeświadczenie, że komisja nie wie o co pyta (czyta pytania testowe) a moje odpowiedzi poparte fachową literaturą są nierozumiane. Pytanie - po co zadawać takie pytania jak samemu nie zna się odpowiedzi? Pytanie o wysokość zarobków bez przedstawienia obowiązków jakie czekają kandydata to skrajna ignorancja. Zapytacie dlaczego ja nie zadałem pytania o obowiązki? - bo nie było takich możliwości. Po skończonej rozmowie, a właściwie odczytaniu pytań testowych (100% znałem już wcześniej ze szkoleń te pytania i odpowiedzi) podziękowano mi i praktycznie wyproszono bez standardowego "czy ma pan jakieś pytania". Czy to tylko moje subiektywne odczucie, czy tak traktuje się pracowników w tej firmie?

kamikaze

Odradzam!!! [usunięte przez moderatora] jak diabli. Na magazynach robią w deszcz, w gorąc czy mróz na otwartej przestrzeni i 1100zł na rękę szok!!! Na zbrojarni robią 3 zmiany po 8h lub 2 zmiany po 10h lub 12h plus niekiedy co druga sobota po 10h i co? 2800 na rękę plus minus 200zł, chyba że zima to się weźmie po 1600zł na rękę a za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] taki że w [usunięte przez moderatora] to ludzie mieli wczasy :D biuro WPZ traktuje ludzi jak jakiś plebs a kierownik to cham. ODRADZAM!

Ania

Nie dość, że ludzie pracują za głodowe stawki to są traktowani jak śmieci - jest zakaz wszystkiego. Brakuje tylko licznika wejść i wyjść do toalety. Naprawdę marność...Marna kasa, marne zarządzanie, marna kultura pracy, marne kompetencje zarządzających i właścicieli...Sukces tej firmy jest wątpliwy.

jordan

Witam Mam pyt. jak wygląda praca na produkcji zbrojeń oraz jak się kształtują zarobki. Przy składaniu cv kierownik powiedział że płaca jest akordowa stawka od 10zł/h dla mnie to bardzo dobre zarobki. Niestety już przyjął paru nowych także narazie z pracy nici ale chciałbym wiedzieć na przyszłość.

Robal

Pracuję tam. Nikt nie pracuje tam dla zarobków ani dla tego że to lubi! Większość pracuje bo musi, jak znajdą inną lepiej płatną ale nie koniecznie lżejszą prace od raza uciekają! Chyba że się ma już korzenie w tej firmie i wiek nie pozwala na znalezienie pracy! I to prawda że zarabia się 1100 netto! Z dłuższym stażem 1400 netto! !!!!!!!!!!Zbyt mało [usunięte przez moderatora] choć firma na zbyt nie narzeka !!!!!!!!!!!!!!! Praca ,zależy gdzie: plac ciężka (przerąbane ), magazyny (chociaż nie pada) ale też ciężka! Warunki pracy kiepskie, posiłki regeneracyjne da się zjeść, raz lepsze raz gorsze. Kierownik magazynów pan S. uważam że ok.

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w tej firmie i z góry odradzam jeżeli chcecie zachować choć odrobinę spokoju i godności. Szefostwo czyli [usunięte przez moderatora] uważam za oszustów krętaczy i złodziei, do tego dorzucam całą śmietankę dyrektorską z Kielc i innych oddziałów. Szefowie - bogowie okradają swoich pracowników mydląc im oczy premiami za wykonanie planu, który i tak w trakcie trwania kwartału zostaje zmieniony - oczywiście podwyższony, no i znów gdy pracownikom uda się wypracować dla siebie jakieś sensowne pieniądze, Państwo [usunięte przez moderatora] i znów owy plan sprzedaży podnoszą, oczywiście po to by napchać własne kiesy a nie wynagrodzić ludzi którzy dla nich te pieniądze zarabiają. Panowie w garniturkach, zakasać rękawy i zapieprzać na magazynie za 1100 netto i cieszyć się że się pracuje w Centrostalu z 60 letnią tradycją i jeszcze do tego utrzymać swoje rodziny.

Wyzysk

60 lat historii istnienia na rynku nie wystarczy by firma miała stabilne fundamenty finansowe gdy na potęge kredytuje się tworzenie kolejnych oddziałów w większosci z mizernymi dochodami a gdy następuje okres słabszej koniunktury przeżuca sie koszty ryzyka inwestycyjnego na biedną i tak w zarobkach ogółem załoge tłumaczać wszem i wobec że to wina kryzysu. Czas pomyslec o prawdziwej restrukturyzacji i likwidacji nierentownych przedsiewzięć.

Anna P.

W Centrostal S.A. Kielce zatrudnione są dwie Anie. Jedna w oddziale w Radomiu a druga w Kielcach. Ja pracuję w siedzibie Spółki w Kielcach i mam na imię Ania. Oczywiście "nie jednemu psu Burek" ale na moje nieszczęście ktoś wybrał sobie Nick Ania. Wyjaśniam, że to nie ja! Nie chcę brać odpowiedzialności za te słowa!

Ania

Dokładnie tak jest jak opisuje kolega wyżej,większość pracowników którzy pracują już w tej firmie po 30 lat i ci którzy pracują od niedawna dostają 1100 zł na rękę Śmiech, to prawda że kiedyś było dobrze , były premię kwartalne , miesięczne ale od ok ponad roku ich nie ma , czysta pensja 1100 zł i gdzie tu żyć ??? Gdzie poszanowanie dla pracownika za tyle lat pracy!!!!!!! Ale dobrze jest pierdzieć w stołek i liczyć pieniądze a towar sam się wyda!!!!![usunięte przez moderatora] to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarabiający na ludzkiej krzywdzie.Odradzam pracę w Centrostalu, nawet na posadzie w biurze.

Pracownik roku

Jeżeli nie chcesz umrzeć z głodowej pensji, to omijaj i nie daj się nabrać na pracę w Centrostal kielce.W każdym z oddziałów oczywiście . Pensja pracowników w tym wymieniam, fizycznych t.j. spawaczy, upalaczy, elektryków,kierowców wynosi 1100 zł. netto. Proszę nie pomyśleć ze to żart. to głęboki [usunięte przez moderatora] nie obrażając [usunięte przez moderatora].

Zostaw opinię o CENTROSTAL S.A. Kielce - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTROSTAL S.A. Kielce