Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o.

Adres: Aleje Jerozolimskie 200, 02-486 Warszawa

NIP: 5262608969 KRS: 0000093229

Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o.

Opinie o Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Hartmann Tresore? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Hall

Bardzo dobra firma, wysokie zarobki, miła atmosfera.

indyk

wydaje mi się, że firma ma bardzo dobre podejście do klienta, ale nie wiem jak to wygląda od strony zatrudnienia @mirgos. Wydawać by się mogło, patrząc na ich stronę, że zarobki nie są niskie i że można liczyć na rozwój

Witam, a ja uważam że nie macie racji, pisząc bajki bez uzasadnienia. Uważam, że jest to pracodawca godny polecenia! Jasne nie płaci za siedzenie na Youtube tylko za wyniki - wymaga i stawia jasno sprecyzowane cele. Wynagrodzenie podstawowe jest interesujące, jest prowizja i premie kwartalne. Jeżeli ktoś idąc do pracy wie po co przychodzi to uważam że będzie zadowolony. Najlepszym przykładem są ludzie którzy tam pracują często od lat.

Gość

Aplikując na stanowisko Junior Key Account Managera dowiaduję się, że to szyty grubymi nićmi telemarketing (przy czym sam musisz sobie znaleść adresy firm do których będziesz dzwonił, czyli codziennie pracę dodatkowo przynosisz do domu). Pozatym z rozmowy rekrutacyjnej wywnioskowałem, że na tym stanowisku liczy się tylko założenie sprzedaży ( usunięte przez administratora ) Dziękuję, postoję.

Zostaw opinię o Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o.