Opinie o Appco Direct Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Appco Direct Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Appco Direct Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Appco Direct Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Cierpliwy

Rżną wszystkich i pracowników i kontrahentów.... Ale nóżka się kiedyś podwinie....

nie
@Eryk

Umowa o dzieło.

Alex Nowy wpis

Ta umowa o dzieło co ktoś wspomniał to dotyczy każdego stanowiska? Mnie zainteresowała pozycja Asystentki Zarządu, myślałam że się dowiem czegoś nawet ze starego ogłoszenia, ale w tym sprzed 5-ciu lat już zniknęło wszystko, tylko napisane jak dawno temu wygasło. Niezależnie od rodzaju, na dłużej zatrudniają tak ogółem?

Cierpliwy

Cierpliwa
@Cierpliwy

Oby karma w końcu do nich wróciła ;). Teraz zmienili nazwę na Connect 2. Myślą, ze nowa nazwa pozwoli na nowy początek. Nic bardziej mylnego. Ludzie nie są głupi.

@Cierpliwa

Tak, firma zmieniła nazwę, to jest własność Pana Alana Telforda z Anglii. Wystrzegać się jak ognia. Otwierają biura akwizytorskie w całej Polsce.

Maria
@Anna

Dlaczego odradzasz pracę w tej firmie? Powiesz, co konkretnie jest nie tak?

HMMM
@Maria

Ja Pracowałam tam, firma dąży po trupach do celu. Byle tylko hajs nie zgadzał

Tomasz
@HMMM

Proszę o informację w jaki sposób. chce zacząć wspolprace z firma i nie wiem czy warto

Adriantalisman999
@HMMM

(Moja) firma zarabia z prowizji 55% tego co ja, porównując to do np mcdonalds jest to bardzo dobra stawka, niektórzy po prostu nie nadają się do dobrej oferty bo są za leniwi albo za głupi:)

Lpl Nowy wpis
@Adriantalisman999

czemu każdy z waszej firmy tak z lubością porównuje się z pracownikami McDonalds i tworząc narrację, że to oni są gorsi? Oni chociaż mają Umowę o pracę, mogą iść na L4, ba mają składki odprowadzane, więc mogą iść do lekarza i mają ubezpieczenie zdrowotne! Nikt ich nie przegania z pracy szczując psem xD Przestańcie obrażać ludzi z McDonalds - przecież tylko tam jecie. A obiektywnie spójrzcie na siebie i zobaczcie, że to ludzie z WAS się śmieją. I zanim naskoczysz, pracowałem w maku po maturze, pracowałem w Appco, teraz świadczę usługi programistyczne. Gwarantuję, że zarabiam więcej niż ty w rok.

Eryk Nowy wpis
@Lpl

Tutaj nie ma umowy o prace i odprowadzanych składek za pracownika? To na jakiej się pracuje? Zlecenie czy B2B?

nie Nowy wpis
@Eryk

Umowa o dzieło.

Zuzanna

Rasumując - okres próbny trwa tydzień, potem dostajesz feedback czy jesteś zatrudniony? :) Czy coś sie zmienilo w uzyskiwaniu wynagrodzenia? Nie uśmiecha mi się pracowac za same prowizje bez podstawy :( Ile w ogóle tej prowizji można mniej więcej uzyskać, jeśli ktoś ogarnia i efektownie pracuje? Jest jakaś reguła?

Bo chcę
@Zuzanna

Okres próbny jest po to by sprawdzić czy jesteś w stanie się nauczyć podstaw i zarabiać pieniądze. Jeśli myślisz, że na prowizji nie zarobisz to znaczy, że obawiasz się iż nie jesteś warta minimalnej krajowej :( na prowizji nie masz żadnych ograniczeń jeśli konsekwentnie pracujesz to zarabiasz sporo. Jak ogarniasz i efektywnie pracujesz to 5-6 tysięcy na rękę w miesiąc jest do zrobienia bez problemu, z większym wysiłkiem nawet więcej. Jak się (usunięte przez administratora)i nie pracujesz to wiadomo, że (usunięte przez administratora) zarobisz. (usunięte przez administratora) I oczywiście (usunięte przez administratora) po czasie wyrzucają na bruk, żeby nie tracić pieniędzy, więc aby zarabiać trzeba pracować, praca na etacie z umową o pracę ma ogromną wadę. A mianowicie jesteś wyzyskiwana, bo nadrabiasz za małowydajnych i przy okazji (usunięte przez administratora), bo ZUS (usunięte przez administratora) połowę pensji A przychodzi co do czego to i tak za wszystko sama musisz płacić, bo NFZ nie działa A na emerytury już teraz brakuje, więc za kilka lat już nie będzie ich skąd wziąć. Jeśli jeszcze ze względu na wiek nie płacisz podatków to pamiętaj, że jak zaczną ci je potrącać to na etacie pensja spadnie ogromnie, więc również poziom życia spadnie z normalnego do (usunięte przez administratora) ;) A i taka drobna uwaga jeśli kiedyś zamaży ci się własna działalność to pamiętaj, że możesz być nawet na minusie, bo każdy przedsiębiorca zarabia na prowizji inwestując własny Kapitał. A tutaj masz możliwość nauczenia się wszystkiego od podstaw, przy okazji dobrze zarobić i niczym nie ryzykujesz, bo inwestujesz tylko swój czas. A tak poza tym. Zamiast szukać rad tam gdzie wypowiadają się w dużej mierze ci którzy nie dali sobie szansy, to spróbuj daj z siebie 100% i sprawdź czy to dla ciebie. Można to porównać do wspinaczki bez zabezpieczeń - większość się (usunięte przez administratora) i będzie narzekać, że to nie do zrobienia, że się nie da itp. itd. A część spróbuje, poradzi sobie z wejściem na szczyt i będzie podziwiać widoki patrząc na dół i zastanawiając się dlaczego niektórzy nawet nie spróbują skoro ty weszłaś tu bez większych problemów. I na koniec, mając tyle pytań po prostu zadaj je na miejscu, bo w internecie każdy (usunięte przez administratora)nie mający o niczym pojęcia może wyrażać własne zdanie, a ty możesz podjąć złą decyzję bo posłuchasz się opini (usunięte przez administratora) wie kogo, zamiast spróbować na własną rękę i o wszystko dopytać kogoś kto się na tym zna. Jak zepsuje ci się samochód to idziesz z nim do mechanika, a nie pytasz o radę jauszy w internecie.

Szalony Bronisław

Opinia o firmie 2Win Sławomir Dorochowicz (aka double win), czyli jednej z wielu spółek-córek Appco. Boże, co mnie tu spotkało. Byłem na rozmowie rekrutacyjnej i jeszcze widziałem na własne oczy trochę, nie będąc zatrudnionym. Ogółem wciskają kit, że to praca w marketingu a tak na prawdę naginasz po klatkach schodowych i wciskasz ludziom polecenia zapłaty na Wioski Dziecięce. Za prowizję, bez pensji podstawowej. To tak jakby nie praca w marketingu. 2win, dla niepoznaki przez telefon nazywane "double win" to przedsiębiorstwo z sieci Appco, Cobra Group, Optimo, DS-Max itd. Jedna z wielu spółek-córek i firm, które funkcjonują w jednej sieci, która ma wyzyskiwać pracowników i prać im mózgi, by ktoś tam wyżej mógł się nachapać. Będą wpajać wam o możliwościach rozwoju, o możliwości założenia własnego "przedsiębiorstwa" z ich ramienia, prowadzić sekciarskie ceremonie i manipulacje, ogółem tragedia. Warto wpisać w Google "Appco scam" albo "Appco sekta" i poczytać, o co dokładnie biega. Jeszcze silą się na ten śmieszny młodzieżowy język, mówią jak to nie jest świetna atmosfera a jeśli wie się, czym jest świetna atmosfera, to dostrzeże się sztuczność całego tego tworu. 6 dni próbnych oczywiście bezpłatnych, jakieś durne testy, których jak się nie zda to przedłużają dni próbne. Masa gadania głupot, pseudomarketingu i pseudoumiejetności sprzedażowych. Piramida prowizji, liderzy będą wam wciskać ile to nie zarabiają a realia są z deka inne (o czym też polecam poczytać). Trzymać się z daleka i nie dać się wrobić.

Szalony Bronisław
@Szalony Bronisław

Dodam, że ta firma ze Szczecina, co by w Google'u ktokolwiek mógł znaleźć.

@Szalony Bronisław

Czyli ile popracowałeś? Czy po prostu Cię nawet nie wzięli po tygodniu próbnym i się żalisz, bo się nie nadawałeś? Czemu nie powiesz jak Ci szło, tylko mówisz, że to sekta i pseudomarketing? Bardzo chętnie posłucham tej części a nie tylko wrzucania innym ;)

JakKtoChce

Zastanawiam się kto napisał ten komentarz. Bartek? Sławek? Ewelina? Wy kogoś nie przyjęliście do pracy? Przecież zawsze Szliście na ilość, nie na jakość. Jedynie osoby bez nóg (wtedy nie może dygać po klatkach(, bez rąk (Nie może wypisać PZ), i bez języka (Nie może rozmawiać z ludźmi w terenie, ale też nie może wmawiać bzdur nowym ludziom w biurze) nie mają racji bytu. Praca jest spoko. Ogólnie. Zależy jeszcze dla kogo się pracuje (mam na myśli Ownera), jednak atmosfera jest koloryzowana na potrzeby filmu. Jedna wielka obłuda. A jeśli ktoś wyrazi swoje zdanie, nazywacie to negaceniem. Stosujecie wszystkie możliwe techniki manipulacji. Zarówno w terenie, jak i w biurze. Najbardziej śmieszy mnie to, jak podkreślacie, że w tej firmie nie ma znajomości. Że każdy musi wszystko osiągnąc samemu. Przejść przez wszystkie etapy, ponieważ każdy z nich uczy nowych zadań. Uzbierać pieniądze, i wtedy może otworzyć swoje biuro. Śmiech na sali. Świetnym przykładem jest historia szczecińskiego biura ze Sławkiem na czele. Odszedł Owner ze szczecińskiego biura, więc wrzuciliście tam Sławka, pomimo, że nie spełniał kryteriów. Idealne świadectwo! Jak to było w przypadku Bartka? Hmmm. Pomijam już historię osób, które "awans " załatwiły sobie przez łóżko z szefem. Widocznie w łóżku lepiej się spisywały, niż na stanowisku Ownera, a świadczyć o tym może fakt, że po 3 (albo nawet i krócej) Ownera już nie było. Robicie ludziom wodę z mózgu, obiecujące złote góry, a wszystko tak naprawdę jest bez jakiegokolwiek pokrycia. Jest pięknie do póki ktoś nie otworzy oczu. I nie zacznie dostrzegać tego, w jak wielkie koło manipulacji wpadł. Zanim jednak do tego dojdzie, po części uzależniacie tych ludzi od siebie. Pomijam, że życie prywatne praktycznie nie istnieje. Od rana do wieczora praca. Za psie pieniądze. Od wypłaty odliczcie obiady, na które zabieracie obserwacje, dojazdy w teren (również 6 dni próbych Twojej nowej osoby opłacasz Ty- Ale przecież to jest Twoje inwestycja ????). To co Wam zostanie podzielcie przez czas od wyjścia z domu do pracy, i powrotu do domu. Tyle ode mnie.

JakKtoChce
@JakKtoChce

*Po 3 miesiącach (albo i krócej) Ownera już nie ma.

sadbuttrue
@JakKtoChce

W Szczecinie chcieli wiele osób wrzucić, a nikt nie chciał :p A jak wyglądało to z B? Bo to musiało mnie ominąć bo kończyłam owocną współpracę. Oraz oczywiście o którego ownera chodzi? Bo tyle ich było i tylu ich znikło, że straciłam rachubę? Podaj miasto i mniej więcej już będę się orientować

lol

każdego biorą po dniu próbnym, każdego kto nie powie "nie chcę", nawet jak mówią "muszę się zastanowić" to biorą do pracy. wiem bo sam rekrutowałem i brałem wszystkich. jak ktoś tam pracy nie dostanie to tylko dlatego że nie chciał tam pracować. a rekrutacja jest non stop. non stop.

Bożena
@lol

@lol Dlaczego więc odszedłeś z Appco Direct? Co nie spełniło Twoich oczekiwań pracy w tym miejscu? Brak awansu, czy niskie wynagrodzenie?

Patryk
@Szalony Bronisław

Następny.. to że Ci się inaczej marketing kojarzy, nie znaczy że zostałeś wprowadzony w błąd. Polecam zapoznać się z definicją. Najkrótsza brzmi „zaspokajać potrzeby, osiągając zysk”.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Jj

Opinia o nowej firmie lord w Gdyni: are dni temu znalazłam ofertę, patrzę wow wyglada super - marketing, eventy, wszystkiego naucza, także zaaplikowałam. Przeszłam 3 etapy rekrutacji, pani która dzwoniła, a później ta która przeprowadzała ze mną rozmowę - bardzo sympatyczna. I tutaj na tyle :)) Okazuje się, ze firma szuka ludzi do stania np. W galerii handlowej i zbierania podpisów dla unicefu, jak to usłyszałam myślałam, ze padnę, serio masakra i żenada celowo wprowadzają w błąd zamydlając oczy, podczas rozmowy nic a nic nie było wspominane o zarobkach. Bardzo odradzam, no chyba, ze macie po 16 lat i chcecie dorobić po szkole

Agnieszka
@Jj

Jaka nazwa firmy była podana?

Klaudia
@Agnieszka

jest napisane na początku opinii - Lord, wczesniej w tym samym miejscu było ES Group. Gdynia oczywiscie :)

Jorik

Firma która mydli oczy i prowadzi rozmowy tak żeby "przejąć kontrolę", wiem bo mnie też tego uczyli. Ciągła rozmowa z Tobą żebyś nie myślał o kasie a oni mogli spokojnie tworzyć piramidę. Te uśmiechy to tylko gra żeby cię zwabić i żebyś stał jak osioł w galerii lub chodził po chatach. Można nauczyć się zagrywek marketingowych, ale na yt też są więc gorąco polecam omijać szerokim łukiem chyba że chcesz dorobić na chwilę ale nie daj sobie wyprac mózgu, są w tym dobrzy ostrzegam.

anal

appco upada juz ? czy za chwile ?

Anna Jabłońska

Wspaniała firma, wspaniali ludzie i niesamowita szansa rozwoju

Bożena
@Anna Jabłońska

Cieszę się, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Appco Direct Polska Sp. z o.o. Może napiszesz coś więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie? Poprzez "szansę rozwoju" masz na myśli możliwość udziału w szkoleniach, uzyskanie awansu?

Tak dobrze się pracuje, że przestaliście korzystać z tego forum?

bloodaxe93

Lubię atmosferę w Appco Direct Polska Sp. z o.o. za: Luźna atmosfera. Wiadomo, że umowa o dzieło to nie umowa o pracę, ale to wszystko zależy od Ciebie ile wyrobisz :)

Po co mi nick?!

Ogłaszali się z organizacją eventów. Złożyłem CV bo miałem nadzieję na ciekawą pracę. Zadzwoniła do mnie młoda laska, która wyjaśniła, że to "organizowanie eventów" ma polegać na organizacji stoisk dla takich organizacji jak WWF, Amnesty International itd. w centrach handlowych i tego typu obiektach. Gdy spytałem, czy chodzi o to, że będę dzwonił po rozmaitych Galeriach Mokotów, Wola Park i innych, próbując załatwić miejsce na stoisko, usłyszałem "no, wymienił pan te największe miejsca a one są już od dawna zajęte..." - po tym spasowałem i powiedziałem, że się zastanowię. Laska słysząc to wpadła w popłoch i zaczęła mi mówić, że "pan na pewno sprawdzi nas w internecie! Ale tam opisują pracę zdalną, a nie to, na co pan aplikuje! To nie jest ten sam rodzaj pracy! Naprawdę!". Panika w jej głosie dała mi do myślenia. Po rozmowie od razu sprawdziłem firmę w google i włos zjeżył mi się na głowie. Lekcja na przyszłość - zrobić research przed aplikacją. ZAWSZE :D

filip

nikt nie poda konkretów.. tak jak teraz szukają personal assistant z angielskim i logiczne, że widełek zarobkowych nie podają.

Zostaw merytoryczną opinię o Appco Direct Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Appco Direct Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Appco Direct Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Appco Direct Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Widok 8
    00-023 Warszawa
  • NIP: 5262795658 KRS: 0000220480

Appco Direct Polska Sp. z o.o.