GlaxoSmithKline

Opinie o GlaxoSmithKline

użytkownik zarejestrowany

Wiele ofert pracy z GlaxoSmithKline jest po angielsku @pomorzanka więc bardzo prawdopodobne, że podczas rozmowy ta umiejętność będzie sprawdzana. Dobrze jednak, żeby ktoś mógł to potwierdzić w 100%, żeby poszukujący pracy mogli rzetelnie się przygotować.

Zapalony pracuś
użytkownik zarejestrowany

Jak przebiega rekrutacja do firmy? Czy mógłby ktoś podpowiedzieć kilka cennych uwag , które mogą być mi bardzo przydatne. Aplikuję do GSK ponieważ słyszałem , że to dobry pracodawca. Czy firma ma jakieś konkretne wymagania przed kandydatem? Dziękuje z góry.

użytkownik zarejestrowany

@PH dziękuje za sprecyzowanie, w takim razie, ph-owcy rzeczywiście mogą liczyć na dobre warunki pracy. @pracownik skoro byłeś na rozmowie, czy są do tego do zrealizowania premie, które jeszcze powiększyłyby wynagrodzenie?

Mirunio
użytkownik zarejestrowany

Mam zamiar aplikować do GlaxoSmithKline. Szukam informacji z pierwszej ręki czyli bezpośrednio od pracowników. Czytałem trochę opinie i nie są złe. Widziałem, że firma ma troche ofert ,jak rekrutacja?

@Mirunio 24.08.2017, 08:50

rozmowa z przełożonym, 2 etap z hr. PH 7/10 wizyt, plany realne do zrobienia, dobre zarobki, dobre narzędzia- auto No limit. Zdecydowanie polecam

pomorzanka
@Pracownik 24.08.2017, 13:32

Jak wygląda 2 etap rozmowy z HR? O co pytają, rozmowa po polsku czy po angielsku?

użytkownik zarejestrowany

@ph co masz na myśli pisząc 5 zł brutto? To jest jakaś stawka za godzinę? Bo do końca nie wiem jak to interpretować, więc osoby, które wchodzą tutaj po raz pierwszy tym bardziej, Jeśli możesz daj znać o co dokładnie chodzi.

PH
@Patrycja 18.08.2017, 15:04

5k brutto podstawy

Ph

5brutto Spokojna atmosfera, jasno określone cele, które spokojnie można zrealizować, golf VII bez limitu, nikt nie patrzy na ręce i nie suszy głowy, Polecam Ph

Ph

użytkownik zarejestrowany

@noname na pewno są to przydatne informacje dla poszukujących pracy - takich postów na pewno powinno być więcej. Obecnie jest wiele aktualnych ofert pracy w GlaxoSmithKline zarówno w Warszawie jak i w innych lokalizacjach, więc warto zapoznać się z wyżej wymienionymi warunkami pracy.

Anna
użytkownik zarejestrowany

GlaxoSmithKline potrzebuje do pracy przedstawiciela farmaceutycznego , jestem zainteresowany. Gdyby ktoś podzielił się informacją o firmie, jaka jest atmosfera?

noname

Mam też kilka innych pytań: 1. Czy 3500zł brutto podstawy, to wszystko co może zaproponować firma GSK na początek? 2. Czy szkolenia na początku pracy, jasno przedstawiają strategie firmy i dobrze przygotowują do wykonywania pracy? 3. Po jakim okresie pracy mogę się spodziewać rosnącej podstawy, cz raczej to co dostaniesz na początku zostaje na wieki (3500 brutto)? 4. Po jakim okresie mogę się spodziewać premii, prowizji? (oczywiście za dobry wyniki wykonywanej pracy) 5. Czy wykonanie planu (jeżeli jest możliwe) +/- 8-9h/24 pon. - pt. Czy praca raczej powyżej 10h na dobę, ilość wizyt dzienna realna . Czy wizyty najpierw planujemy i zapowiadamy, czy są one spontaniczne? 6. Ciągłe pozyskiwanie nowych klientów, czy raczej jest jakaś konkretna baza stałych klientów, a może jest ona jedynie przypisane do obecnych już PF? 7. Czy wsparcie zespołu jest realne, czy raczej skazany jesteś sam na siebie? 8. Czy raportować trzeba każdą godzinę pracy skrupulatnie? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą Pracuję w GSK, więc postaram się pomóc. Obecnie w firmie są dwa działy sprzedaży: apteki i tradycja/nowoczesny. Mam też kilka innych pytań: 1. Na początek spokojnie jesteś w stanie wynegocjować 4,500 brutto podstawy, oczywiście musisz mieć doświadczenie. 2. Tak, na pewno nic nie będzie budziło Twoich wątpliwości. 3. Po okresie próbnym negocjujesz dalesze warunki umowy (zazwyczaj umowa na czas nieokreslony). Podwyzki sa kazdego roku. 4. Premie obowiazuja kwartalne. System premiowy daje mozliwosc zarobienia +10k 5. Pracujac skrupulatnie jestes w stanie wywiazac sie ze swoich obowiazkow w przyzwoitym czasie. 6. Baza + 10 pozyskiwanie 7. Zespol odgrywa duza role, zazwyczaj pozytywna :) 8. Masz swobode planowania. Raportowanie standardowe, bez gps i innych zbednych bzdur. Może pomogłam :)

Monia
użytkownik zarejestrowany

Słyszałam sporo dobrych opinii o firmie i mam zamiar złożyć cv. Może ktoś podzielić się informacjami o pracy przedstawiciela farmaceutycznego? Jakie warunki trzeba spełniać żeby dostać pracę? Do otrzymuje nowy pracownik z wyposażenia? Jak sie pracuje w firmie?

Nnan

Ostatnio pojawiły się ogłoszenia do Glaxo, bo powstaje nowa linia, czy już zakończyła się rekrutacja, czy już zapraszają na rozmowy , kto się?

Ilona
użytkownik zarejestrowany

GlaxoSmithKline to wiodąca firma w branży, rozwój i innowacyjność to ich cele. Myślę, że praca tu może być pewna i stabilna a przecież to bardzo ważne. Wysokie standardy jakie narzuciła firma są utrzymywane i pewnie z tego powodu niektóre osoby tak narzekają.

R.....

Jedna wielka korporacja tylko liczą się dla nich słupki a nie ludzie . Nie interesuja ich co ludzie mowia. Nowi ludzie przychadza i chcą wprowadzać nowe rządy a tu zaczyna sie praca o wpół a nie punkt o 6, 14 czy 22 na wszystko jest czas ale słupek trzeba zrobić. Kase można zarobić ale psychicznie idzie sie wykończyć... Nie wiem co gorsze być bogatym i głupim bo takiego z Ciebie robic czy życ na poziomie za mniejsza stawke

Jaro
użytkownik zarejestrowany

Świetnie pracuje mi się w GSK i szczerze powiedziawszy nie zwracam uwagi na osoby mało sympatyczne, jest mi z tym dobrze.

Oczekujący

Jakie sa zarobki na produkcji i w utrzymaniu ruchu. Jaka atmoswera

Farma

Pojawiła się u mnie oferta w terenie. Czy jakiś przedstawiciel może się odnieść do zapytania powyżej. Sama jestem bardzo ciekawa odpowiedzi. Czy po rocznym stażu w firmie farmaceutycznej, na ile można liczyć?

Zainteresowany pracą

Witajcie Recenzenci! Co możecie powiedzieć o stanowisku przedstawiciel handlowego / farmaceutycznego w firmie GSK? np. - Jak duży region oni obsługują? - Czy stres i pośpiech są na porządku dziennym? - Czy cele sprzedażowe są jasne i do wykonania jeżeli ktoś pracuje sumiennie? - Czy są problemy z wzięciem kilkudniowego urlopu? Mam też kilka innych pytań: 1. Czy 3500zł brutto podstawy, to wszystko co może zaproponować firma GSK na początek? 2. Czy szkolenia na początku pracy, jasno przedstawiają strategie firmy i dobrze przygotowują do wykonywania pracy? 3. Po jakim okresie pracy mogę się spodziewać rosnącej podstawy, cz raczej to co dostaniesz na początku zostaje na wieki (3500 brutto)? 4. Po jakim okresie mogę się spodziewać premii, prowizji? (oczywiście za dobry wyniki wykonywanej pracy) 5. Czy wykonanie planu (jeżeli jest możliwe) +/- 8-9h/24 pon. - pt. Czy praca raczej powyżej 10h na dobę, ilość wizyt dzienna realna . Czy wizyty najpierw planujemy i zapowiadamy, czy są one spontaniczne? 6. Ciągłe pozyskiwanie nowych klientów, czy raczej jest jakaś konkretna baza stałych klientów, a może jest ona jedynie przypisane do obecnych już PF? 7. Czy wsparcie zespołu jest realne, czy raczej skazany jesteś sam na siebie? 8. Czy raportować trzeba każdą godzinę pracy skrupulatnie? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

Gregor
użytkownik zarejestrowany

GlaxoSmithKline jest wiodącą firmą farmaceutyczną i praca tu jest bez zarzutów.

ANNA

JEST W GSK TAKI JEDEN TYP, MÓWIĄ NA NIEGO "PAN TABELKA". KIEROWNICZYNA NISKIEGO SZCZEBLA, KTÓRY ZROBI ABSOLUTNIE WSZYSTKO, CO MU SIĘ NAKAŻE. TYP BEZ KRĘGOSŁUPA MORALNEGO I ZASAD, NIKT GO NIE LUBI I NIE SZANUJE. NIE POWIEM KTO. KTOŚ ZGADNIE?

Natalia
użytkownik zarejestrowany

GlaxoSmithKline to świetna firma, dobre miejsce do pracy.

użytkownik zarejestrowany

Jak oceniacie warunki pracy w tej firmie?

Mikrus
użytkownik zarejestrowany

Super firma, szkoda że nie dostałem się tu do pracy.

Ja

Jak wygląda system 4-brygadowy w GSK i na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku w fabryce w Poznaniu?

LUPO

Młodzi... nie będę komentować.

LUPO

Przedstawiciele, marketingowcy, menedżerowie i kadra zarządzająca ogółem to ludzie o przeciętnym IQ bez wyobraźni i inteligencji, którymi można łatwo zarządzać i sterować, dlatego są na takich stanowiskach. Wcześniej ktoś wspomniał o osobie, która tworzy procedury nie mając pojęcia o tym, z awansu od recepcjonistki na wyższe stanowisko. Wymagania co do przedstawicela kosmiczne, a w rzeczywstości to jest łatwa praca i łatwy zarobek nie małych pięniędzy. Właściwie grupa zawodowa przedstawicieli i ludzi od marketingu jest nie potrzebna.

Maria
@LUPO 18.10.2016, 17:55

Ciekawe jak zmierzyłeś to "przeciętne IQ" w poszczególnych grupach ....

Alina

w GLAXO zostały tylko repy i trzech na krzyż menadżerów bez planu na siebie oraz bez tzw. - wiecie czego.

Lemon

Czy staże są u nich płatne?

Margaret

ZTCW to jest coś takiego jak widełki dla danego stanowiska, szczególnie jak chodzi o stanowiska juniorskie.

Margaret

Hej, Klaro! Dziękuję za odpowiedź. Pracuję już od kilku lat, ale w zupełnie innych branżach niż farmaceutyczna. Studia kończyłam również niezwiązane z tą branżą. Dobrze znam dwa języki. Słyszałam, że oni chętnie biorą młodych ludzi bez doświadczenia. Tak, czy owak czy w tej sytuacji 3500 netto / m-c byłoby osiągalne?

Margaret

Ile zarabia się w tej firmie na stanowiskach "Submission"/związanych z przygotowywaniem dokumentacji leków?

B.....

Pracuję tu długo, naprawdę długo. Przeszedłem całą ścieżkę rozwoju czyli tzw kariery zawodowej. Obecnie jestem odpowiedzialny za tłumaczenie ludziom, że fekalia bryzgające im na twarz to zwykła bryza morska występująca podczas yachtingu, i że jest to całkowicie naturalna rzecz, że ta ma być. Staram się też zwalniać ludzi tak, jakby to było składanie im życzeń świątecznych, że niby jest miło, że to jest dla nich najlepsze. Tak, jestem pozbawionym skrupułów typem, i robię to dla pieniędzy. A ludzie? Cóż, to tylko ludzie...

adam

klara, to nie incydent. Taki bałagan utrzymuje się już długo. Prezesik nie widzi (lub udaje że nie widzi) co się dzieje, a czajniczek nie ogarnia tematu - chłopczyk bez doświadczenia i charyzmy.

adam

Firma juz ma tak nędzny zespół przedstawicieli, że nie ma kto stać na stoisku na konferencji medycznej. Skandal.

PREZES

ZARABIAM 150 000 PLN MIESIĘCZNIE I NIE SZANUJĘ SWOICH PRACOWNIKÓW. TAK MAM. I TRZYMAM CIĘ POMIĘDZY OBCASEM I KAFELKIEM POD PISUAREM.

rekrut

Czy ktoś może zdradzić coś odnośnie pracy warunków płacowych przedstawiciela handlowego? Ile można zarobić ? Jak wygląda podstawa, premia, godziny pracy?

Janek

Prezesik miesiąc temu obiecywał wszystkim prace, po czym w tamtym tygodniu wywalił kilkanaście osób.( usunięte przez administratora )

Prawda

Spokojnie tyle wynegocjujesz.

prawda

Ludzie się boją, bo w czerwcu przychodzi nowy dyrektor sprzedaży. Ale prawda jest taka, że glaxo płaci dobrze i ludzie chcą tam pracować. Jeżeli chodzi o przedstawicieli, to warunki finansowe ustalane są indywidualnie (oczywiście są jakieś widełki)- ale w zależności od tego ile możesz zaoferować od siebie, tyle samo możesz wynegocjować na papierze. Dział sprzedaży to osobno farmacja i osobno rynek masowy. W tej chwili w większości flota dla ph to golfy. Benefity tak samo jaki w innych poważnych firmach: opieka medyczna, karta sportowa, różne dodatki i bonusy.

Daria_K
@prawda 05.05.2016, 17:34

Czy 3500 netto podstawy dla handlowca z 10-letnim stażem na sieciach jest realne ?

Olek

Od 4 w zależności od tego, kim jesteś.

Daria_K

Ile teraz Glaxo płaci przedstawicielom na sieciach ?

JANEK

i tak będą zwolnienia w czerwcu. szkoda zachodu.

Iza

Potwierdzam, "Kasia" załatwiła całą organizację swoimi pomysłami na biznes, stworzyła procedury jednocześnie nigdy nie będąc w terenie. Tak to jest jak z recepcjonistki ktoś w ekspresowym tempie awansuje naprawdę wysoko. A zarobki są ok.

JAREK

PRACOWAŁEM. GDYBY NIE MENADŻERKA Z BIURA, KTÓRA ZABIŁA PROCEDURAMI I POLITYKAMI CAŁĄ FIRMĘ BYŁOBY OK. KIEDYŚ TO BYŁ ZNAKOMITY PRACODAWCA, DZISIAJ ABSOLUTNIE NIE POLECAM.

meff

Hej. Ma ktos info nt pracy ph w GSK w dziale Consumer Healthcare?

lalal

a z badań klinicznych jest może ktoś?? Może cos powiedzieć? jak wyglada rekrutacja np?

ghjkl

niby szukają ciągle, ale czy tak łatwo tam się dostać? wg mnie ogłoszenia ciągle wiszą bo na etapie rozmów dużo osób odrzucają

zorientowana

Z GSK w Polsce został tylko cień tego, co było jeszcze kilka lat temu. Permanentna restrukturyzacja, teraz przedstawicieli została tu tylko garstka (z setek pracujących w latach ubiegłych). Nieprawdopodobna ilość procedur, brak leków, ciągły monitoring. Dystrybucja leży, marketing praktycznie nie funkcjonuje. Subiektywnie oceniam, że firma jest bardzo źle zarządzana. Wszystko wskazuje na to, że za chwilę będzie koniec GSK w Polsce.

Bandit
użytkownik zarejestrowany

Branża farmakologiczna w jakiej operuje GlaxoSmithKline wymaga również ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań i prób. GSK jest chyba jedną z najbardziej znanych firm, które do tego opisu pasują. Wiem, że można niezłe pieniądze zarobić o ile ktoś przykłada się do swoich obowiązków. Zastanawiam się tylko ja ktersaz jest z możliwością mltisportu chociaż.

polka
użytkownik zarejestrowany

hej, ja jestem obecnie w trakcie kończenia studiów na kierunku farmacja, pisze magisterkę i w czerwcu tego roku chce się bronić. Szukam pracy już w sumie od zaraz, gdyż będę miała indywidualny tok i mogę sobie pozwolić na pracę. Chciałabym zdobyć porządne doświadczenie związane z moim wykształceniem, myślicie że warto próbować w GlaxoSmithKline?

Zostaw opinię o GlaxoSmithKline - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GlaxoSmithKline