Opinie o GlaxoSmithKline w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GlaxoSmithKline. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie GlaxoSmithKline na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GlaxoSmithKline w Warszawa

Boss

Caps Lock to mam włączonego celowo Pani szefowa POWIEDZ JAK ZES WIDZIAŁA JAK TWOI PRACOWNICY NIE UŻYWAJĄ PRZEZ WIELE LAT OCZY OCZYSZCZONEJ W MYCIU UKŁADÓW CZĘŚCI POWIEDZ JAK NIE BYŁ UŻYWANY PRZEZ LATA IZOPROPANOL DO DEZYNFEKCJI MASZYN I CZĘŚCI PRZEZ LATA POWIEDZ TO, POWIEDZ JAK NIE BYŁY DOCZYSZCZANE ZBIORNIKI PO KALIPOZIE WOGLE NIE BYŁY ROZKRECANE ŻE ŚRUB MUWILAS TO BO WIEDZIAŁAŚ O TYM A KARTA CZYS, CZENIA BYŁA WYPEŁNIANIA POWIEDZ TO

Czy w GlaxoSmithKline jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Hhh

Tak zgłaszasz problem A potem Cię zwalniają i mają problem rozwiązany

Zofia
@Hhh

@Hhh Poważnie tak jest? Z jakim natomiast Ty problemem borykałeś się w GlaxoSmithKline? Nie otrzymałeś pomocy? Czekam na info.

Beck

Jakie są mniej więcej widełki zarobków (z zaznaczeniem brutto czy netto) w biurze warszawskim na stanowiskach specjalistów? Kompletnie się nie orientuję bo jestem z innej branży.

Patrycja

@Filip czy jesteś zainteresowany pracą w GlaxoSmithKline ? Firma obecnie poszukuje kandydatów na różne rodzaje stanowisk, więcej możesz zobaczyć na : https://www.gsk.com/en-gb/careers/ @Pawlo co wpłynęło na Twoją opinię? Dlaczego uważasz, że w firmie spada reputacja? Wydarzyło się coś o czym warto napisać na forum? Pamiętaj, żeby przekazane przez Ciebie informacje na temat GlaxoSmithKline były rzetelne i prawdziwe.

Grzegorz
@Patrycja

Tak wydarzyło się że do firmy farmaceutycznej ,która kiedyś szanowala długoletnich pracowników i kierowała się wartościami teraz przyszli na dyrektorskie stanowiska ludzie z fmcg.Wiekszosc bardzo dobrych pracownikow z kilkunastoletnim stażem pracy w GSK odeszla sama bo takiej atmosfery jak jest teraz nigdy jeszcze nie było. Nowy dyrektor ledwo co przyszedl zwolnił cały dział przedstawicieli mass market .Żenada bo inne firmy ten dział rozwijają ,kierownicy zdegradowani do KAMow. Zarobki słabe w porównaniu do konkurencji.Mit pracy w gsk został obalony.Wszyscy myślą że to dobry pracodawca , ale poznając szczegoly przecieraja oczy że zdziwienia.Dobre są tylko preparaty które firma ma w portfolio.

gość
@Grzegorz

Nowy dyrektor ledwo co przyszedł, roz...walił cały dział mass marketu, nazatrudniał a'la KAMów z FMCG z minimalnym doświadczeniem i... już sobie poszedł - teraz robi rewolucję w Hortex - strzeżcie się mrożonki!

@Grzegorz

Zmartwie Cie, ale nie rozumiej tej nagonki na ludzi z fmcg. Kazdy gdzies zaczynal i branza fmcg nie ma nic wspolnego z marnymi zarzadzajacymi menydzyrami z niektorych firm farmaceytucznych. Czlowiek w kazdej firmie albo jest szujka albo czlowiekiem i nie jest to wina ani fmcg, ani cyfrowego polsatu ani pracy tych ludzi uprzednuio w polkomtelu. Ja szanuje takiego dyra medycznego, ktory zaczynal od handlu marchewka w warzywniaku, poprzez zarzadzanie sprzedaza wacikow na posadzie pm, i na dyrektorze medycznym skonczywszy. Od takiego zawsze gorszy bedzie tzw swoj bez doswiadczenia, zatrudniony po znajomomosci jego/jje mosci. Ale druga strona medalu, skoro wyniki ma, komu je da?;-)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie GlaxoSmithKline? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Filip

Jesteście pewni , że nic pozytywnego nie da się napisać? Może wo niektórzy nie powinni pracować w firmie?

Pawlo
@Filip

Z pewnością ludzie z fmcg nie powinni pracować w firmie farmaceutycznej.

gość

Zgadzam się w 158 procentach

@gość

Mógłbyś konkretnie opisać swoje spostrzeżenia dotyczące zatrudnienia w GlaxoSmithKline? Jak wygląda Twoje całe doświadczenie z tym pracodawcą? Każda uargumentowana wypowiedź w tej kwestii, będzie istotna dla osób poszukujących pracy w tym momencie.

@Pawlo

Zgadza sie, powinni jak kolega i inni miec dobre plecy, wtedy niepotrzebne im doswiadczenie zdobyte w fmcg;-)

@Filip

Ta wypowiedź mi sie podoba. Filipie, kazda firma ma plusy i minusy, wszystko zalezy ile mozesz zniesc. W przypadku gdy pracowales wiele lat dla giganta i widzisz, co sie zmienia, odpowiedz na Twoja pytanie bedzie inna niz dla marzacego o GSK, ktory nie ma lub ma nieiwlekie doswiadczenie. Ja uwazam ze nie warto tylko aplikowac do generycznych, malych firemek ale jesli nie masz doswiadczenia to wszystko cenne. Jak to mowia:Glaxo to Glaxo;-)Warto

elle

Witam czy ma ktoś i może się podzielić na świeżo jakie zarobki jako przedstawiciel naukowy jakie auto i ile wizyt . Ogólnie czy warto .

Marzena
@elle

Niestety, nie wiem, na jakie zarobki może liczyć nowo zatrudniony w GlaxoSmithKline przedstawiciel naukowy. Ale mogę Ci powiedzieć, że warto tam aplikować, bowiem to globalna firma z sektora ochrony zdrowia ukierunkowana na postęp wiedzy naukowej. Prowadzą badania i rozwój szerokiej gamy innowacyjnych produktów na trzech podstawowych obszarach: produktów farmaceutycznych (Pharmaceuticals), szczepionek (Vaccines) i produktów ochrony zdrowia (Consumer Healthcare). Praca w takim miejscu musi być zatem po prostu prestiżowa. Co teraz o tym sądzisz? Zechcesz aplikować?

@elle

A co to za glupie pytanie czy warto?Ludzie z forum maja udzielic Ci odpowiedzi czy warto? A co Ty firmie zaoferujesz, które slynie jako renomowana? Pomimo plusów doatnich i ujemnych, przewazaja DODATNIE.Jakie masz doswiadczenie, pytanie czy je w ogole posiadasz, czy stanowisko dotyczy zatrudnienia na tzw projekt czy bezposrednio w fimie, jaka linia terapeutyczna, dla auta nie jezdzisz, inne auta jak jestes bezposredniozatr inne jak przez projekt. Jakies konkretne ogloszenie czy "o tak o" pytasz;)

Patrycja

@jejejejejewksa kiedy masz rozmowę kwalifikacyjną? Czy wiesz z ilu etapów będzie się składała i co będzie w jej trakcie poruszone? Co oprócz wiedzy na temat widełek płacowych i atmosfery pomogłoby Ci podjąć decyzję o przyjęciu zatrudnienia zaoferowanego przez GlaxoSmithKline?

jejejejejewksa

A czy ktos sie orientuje jak jest w dziale GRPD? Mam miec rozmowe na stanowisko submmition delivery specialist I zastanawiam sie czy wogole warto sie fatygowac....? Jakie zarobki (widelki)? Jaka atmosfera?

Ulka

Firma jest dobrym pracodawcą, pewnie ma swoje standardy i wymagają tego od pracowników!!

Piszę tę opinię ku przestrodze dla Java developerów. Aktualnie firma GSK dość mocno poszukuje ludzi na takie stanowisko, dlatego z własnego doświadczenie powiem drodzy javowcy NIE APLIKUJCIE. Na początku usłyszycie niesamowite opowieści o ponad 500 specjalistach IT i szansach na sukces... Jednakże prawda jest następująca : Absolutnie żadnych szans na rozwój, brak osób, które mają pojęci jak wygląda i jak zarządza się projektami w IT. Kod napisany i rozwijany przez outsorcing z Indii od wielu lat. Uwaga, kod który ma kilka/kilkaset lini kodu i ANI JEDNEGO testu jednostkowego. Do tego chaos i jeszcze raz chaos organizacyjny. Spotkania, z których nic nie wynika, nieustannie zmieniające się wersję zadań. Naprawdę mógłbym długo pisać. Wytrzymałem w firmie mniej niż pół roku, co i tak było zbyt długim okresem. Mam nadzieję, że tą wiadomością uratuję choć jednego programistę, który rozważa aplikowanie do Gsk. Natomiast żeby nie było wątpliwości, jeśli jesteś osobą, która liczy na ciepłą posadę w silnej korporacji, to jak najbardziej to miejsce dla Ciebie. Na pewno możesz liczyć na sporo benefitów płacowych i pozapłacowych, natomiast zapomnij o pisaniu kodu i rozwoju zawodowym.

Pawel

Korporacja z mocno spadającą reputacją. Ogromna ilość pracy niezwiązana ze sprzedażą -typowe do FMCG.

Patrycja

@Lipa Powiedz proszę dlaczego uważasz, że ta firma jest słaba? Dlaczego dokładnie atmosfera pracy nie spełnia Twoich oczekiwań? Inaczej ta opinia nie jest wiarygodna dla innych użytkowników. Każda opinia może się przydać, jeżeli komentarze czytać będzie np. osoba, która będzie chciała wysłać tam swoje CV.

Lipa

Firma słabiutka a atmosfera jeszcze gorsza...

OnT

Korporacja przez wielkie "K", procedura goni procedurę zabijając przy tym sprzedaż. Atmosfera fatalna, ludzie odchodzą lawinowo. Zarobki raczej przeciętne, pakiet socjalny wprawdzie jest ale o prezencie na święta można zapomnieć.

Kris

Od kiedy na górze zatrudnili dyrektorów z FMCG jest naprawdę źle. Została mała garstka ludzi , którzy pracują długo. Wcześniej ludzie pracowali po kilkanaście lat.Teraz co chwilę przychodzi email,z całą listą ludzi że odchodzą z GSK. Z MM kierowników zdegradowali na KAMów ,a zespół sprzedaży cały zlikwidowali.Na farmacji też zmiany ,ludzie boją się o pracę. Firma ma dobre produkty,ale nic poza tym ,skończyło się szanowanie pracownika i dobra atmosfera.

Kamil
@Kris

przynajmniej w końcu struktura nadąża za rynkiem

Uważam, że przesadzacie z tymi ocenami. To jest firma z opinią dobrego pracodawcy, idealnych nie ma!!!

W maju zatrudnili 25 osób....5 z nich już odeszło....żeby zatrzymać resztę dali umowy na 2 lata -hip hip hura?! A co z atmosferą?Też się zmieni?Samą umową nie zatrzymają dobrych pracowników.

Mało sympatyczna firma. Jeden na drugiego wilkiem patrzy. Nawet klienci wyczuwają że w firmie źle się dzieje. Jeżeli w GSK dalej będą uważać że klient to zło konieczne a ich marki same się obronią to mogą się mocno przejechać... Konkurencja nie śpi więc zacznijcie szanować klientów i swoich pracowników.

Lipa

Firma jednym słowem - LIPA...

Nieokiełznana

I kolejna osoba rzuciła papierami✌️

Zostaw merytoryczną opinię o GlaxoSmithKline - Warszawa

• Jak się pracuje w GlaxoSmithKline?

Zobacz opinie na temat firmy GlaxoSmithKline tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GlaxoSmithKline?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GlaxoSmithKline