Opinie o Gsk Services Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gsk Services Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gsk Services Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gsk Services Sp. z o.o. w Poznań

Jasiu

Uwaga pracownicy nie dostaniecie podwyzek bo managerowie daja swiezakom na start wiecej niz Wam. Uciekac i nie pracować za takie podejscie.

@Jacek Nowak

8 % podwyżki to niezależnie od pełnionej funkcji czy tez stażu pracy było? co natomiast już z tymi późniejszymi widełkami? Skoro już zależą od stanowiska to czy możesz wyjaśnić przy tym od którego więcej będzie i dlaczego tak jest?

Nie aplikuj nie ma kasy

Uwaga nie traccie czasu na aplikkwanie i tak wyniora osobe ktora jest czyims znajomym z innej firmy coz takie czasy liczą sie tylko znajomsci nie umiejętności.

XYZ
@Kandydat

A jaki to by miało mieć cel tak w sumie? I co do samych kandydatów to sporo osób i tak się zgłasza? Jak patrzyłam teraz na główną stronę tylko ze dwa oferty są do PL. ile mieć jest docelowo? Nie ma teraz rotacji? Ktoś wie?

Nowy pracownik

Jestem nowym pracownikiem i przeżyłem szok że firma nie daje nic na Święta...nie spodziewałbym się takiej sytuacji w takiej firmie. W każdej innej są paczki, bony do sklepów lub kasa na konto..a tutaj totalne zero. Duży minus dla GSK...

I czy przy tym jesteś w stanie przywołać te przykładowe działy, w których właśnie tak nie jest? czy będą w nich planowo wprowadzać jakieś modyfikacje czy jednak nie ma co nawet na to liczyć?

Olga Nowy wpis

Witam. interesuje mnie praca jako Controlling Specialist. W dodatkowych atutach podano ACCA, CIMA czy też doświadczenie w SOX. Przy spełnieniu każdego z wariantów, czego w praktyce można oczekiwać? czy chodzi o wyższa podstawę?

Asia

Ktoś pisał, że w finansach można zarabiać od 15 do 25 tys. brutto. Czy każdy się z tym zgadza? mnie również interesuje praca jako Controlling Specialist. Czyli dobrze rozumiem, że minimum to 15 na początku? Zastanawiam się z góry czy musi to być koniecznie magister rachunkowości lub finansów czy może udałoby się by był to kierunek z ekonomii – pokrewny?

Re-Asia
@Asia

Tak, można - z wieloletnim doświadczeniem, które może być wykazana na rozmowie kwalifikacyjnej. Źle rozumiesz, 15 tysięcy brutto to nie minimalne widełki, tylko minimalna płaca wśród znajomych osoby piszącej, są osoby zarabiające mniej i to sporo mniej. 15 tys brutto to NIE JEST stawka na entry level. Jeżeli masz doświadczenie, możesz próbować takie stawki negocjować, jeżeli zaczynasz to realnie oceniaj swoje szanse i zakres zarobków

True
@Re-Asia

Dokładnie, zgadzam się. Gdzie 25 tys brutto i to w Finansach? Ktoś chyba sobie zrobił żart :)

?? Nowy wpis
@True

To może ktoś się wypowiedzieć ile zarabia?

!! Nowy wpis
@??

Skonkretyzuj pytanie - jakie stanowisko, jaki dział, jakie wymagania. Poza tym nikt nie poda swojego wynagrodzenia, bo i po co pisać to jakiemuś randomowi z netu

Kandydat Nowy wpis
@!!

Patrzac na obecnie prowadzone rekrutacja na jakie "widelki" moze liczyć osoba kandydująca na: Senior Reporting Specialist Finance Controller Finance Controlling Specialist ? Bo pojawiają się różne opinie i kwoty na tym forum.

JESKA

Witam, znalazłam ofertę dla Finance Controlling Specialist. Ktoś może napisać jaka jest atmosfera w dziale? Ile pracy? Na jakie zarobki można liczyć? Czy są extra benefity - np premie?

Esqu
@JESKA

Ktos cos o zarobkach napisze? Warto próbować w GSK?

Hub
@Esqu

Zależy od doświadczenia oraz działu. W IT można liczyć na 20-30k, w finansach od 15-25k brutto.

Myślę o pracy analityka. w tej ofercie w kontekście danych finansowych piszą, o wymogu, którym jest minimum 3 lata praktyki na podobnym stanowisku. ciekawi mnie jaka stawka początkowa może to być docenianie? Minimalny próg ile wyniesie?

Nie mam dostępu do takiej aktywnej oferty dla Analityka. zastanawiam się czy osoby bez doświadczenia też są brane pod uwagę? czy wtedy trzeba przepracować wskazane powyżej 3 lata aby przejść wyżej czy może wcześniej udaje się wyrobić sobie awans?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Gsk Services Sp. z o.o. na stanowisko Financial Analyst Procurement – Directs & Sites (D&S)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Stażysta

Jeśli ktoś czyta gowork przed wybraniem się na staż to podczas rozmowy zapytaj do jakiego zespołu się dostaniesz. Część zespołów nie zatrudnia stażystów po stażu bo nie mają budżetu pracujesz 1.5 roku jako stażysta i potem kończy ci się umowa stażowa więc zatrudniają kolejnego za niską stawkę który robi to samo co osoba na umowie i zarabia 4x to co Ty. Uważajcie by nie dać się tak zrobić w konia. Na stażu powinno się rozwijać i szkolić ale tutaj to nie możliwe, po prostu robisz to samo co zwykły pracownik za mniejszą stawkę.

True
@Stażysta

Ale ty chcesz na stażu zbawiać świat? Robić certyfikaty Mensy? To jest staż i bardzo dobrze, że robisz zadania, które są wykonywane właśnie na danym stanowisku. Taka jest idea programu stażowego. To nie parzenie kawy i kserowanie, tylko praca, która rozwija. Ludzie, porzućcie ten roszczeniowy ton, na wasze miejsce jest wielu innych chętnych stażystów.

@Stażysta

Przecież oni nie mają obowiązku cię zatrudnić po stażu, co ty gadasz?! Jak się nie sprawdzisz to nie biorą cię, ludziom po stażach oferowane są stanowiska w ramach GSK i jest pełno stażystów, którym zaproponowano pracę w innym dziale, jeśli nie było budżetu w tym konkretnym, w którym odbywało się staż. To, że Ty się nie sprawdziłeś na tyle, aby cię zatrzymać w firmie to nie znaczy, że program stażowy nie działa jak należy, bo działa.

Worker
@Tomek

Jak to niektórzy z managerów mowi - każdego można zastąpić grupa stażystów. Wiec uwaga. Nie traktują tu poważnie ludzi. Jesteś tylko numerkiem i zbędnym kosztem.

Wrd
@Worker

Wszystko tak naprawdę zależy od działu. Znam osoby, którym zaproponowano etat przed końcem stażu i zdecydowanie nie robili tego samego co etatowi pracownicy. Zakres obowiązków stażystów był zbliżony do tego czym ich zespół zajmuje się na co dzień, ale to był na tyle podstawowy stopień, że nie można powiedzieć o nich, że robili to samo co osoby na etacie.

@Wrd

Znasz jakiś szerszy przykład? Czym zajmował się taki potencjalny stażysta, co składało się na jego zakres zadań i co takiej mu zaproponowano? Jakie warunki finansowe i tak dalej?

Stażysta
@Tomek

Panie Tomku, to co napisałeś jest kompletnie niezgodne z tym co się wydarzyło. Oczywiście ma Pan rację ,że nie mają obowiązku zatrudnienia mnie po stażu, stąd moja opinia ,że po prostu nie warto tam iść na staż jeśli chcesz trafić do firmy na dłużej. Dostałem feedback od mojego zespołu, że jak najbardziej sprawdziłem się w tej roli i za każdym razem przedłużali mi umowę stażową (chwaląc mnie przy tym), proponując stanowisko ale niestety "góra", która ma decyzję ostateczną nie wyrażała zgody na zatrudnienie kolejnej osoby kierując się budżetem. Twierdzisz ,że program stażowy działa to dlaczego stażystów w samej Polsce jest około 100 a ofert pracy na stanowisko po stażu jest 1/2 na 3 miesiące? Niestety nie ma Pan pojęcia jak funkcjonują inne zespoły w GSK, nie każdy zespół liczy 20 osób i posiada własny budżet, są takie komórki które liczą 3 osoby i budżet pobierają od innych zespołów.

Manager z wieloletnim

5 razy aplikowałem na różne stanowisk zakupowe. 5 razy doszedłem do finalnego etapu a później cisza. Kontakt z rekruterka a tam, tą rekrutacją zajmuje się koleżanka( pomimo ze rozmawiałem cały czas z tą właśnie kobietą) , 4 tygodnie cisza i odmowa. Tym razem za piątym razem odmowa nawet po 2 tygodniach. Niekompetentni rekrutrzy, managerowie zatrudniający którzy chyba boją się konkurencji ( jedna z rozmów , próbowałem się nie u uśmiechać co ten człowiek z Włoch wygadywał) , nie wiem co o tym myśleć ale więcej nie zaaplikuję. Negatywnie na 100, 200 procent. Żałuję straty czasu tylko.

Gosc

Obsługa klienta z językiem obcym. Na czym polega? To call center?

Ta oferta na Customer Service jest już zdjęta? Ktoś o nią pytał co prawda z ponad tydzień temu a na takim portalu widzę dwie opcje lecz nie na to stanowisko. o kontroli finansów możecie za to napisać parę słów? specjalisty od niej teraz właśnie poszukują do siebie, podkreślając przy tym prace od zaraz. Zastanawiam się wiec czy to może cos w rodzaju rotacji lub rozwoju? jak na dziale się zarabia?

Tahu

Duzo zależy do jakiego zespołu trafisz. Pracy raczej duzo. Zarobki zależy od doświadczenia ok 7-10 tys. Co roku podwyżki i premia na wakacje i roczna

H20

W biurze jest za darmo. Większość i tak siedzi na HO. I tam ryczałt na prąd i wode

Natalia
@H20

Znacie co do tego obliczenia? Jakie jest maksymalne dofinansowanie w tym przypadku w skali miesiąca? Każdy pracownik otrzymuje identyczna kwotę?

Pojawiło się ogłoszenie do Customer Service czy ktoś zdradzi jaka aymosfera w dziale i przedział zarobków?

Nowy pracownik

Jhg
@Nowy pracownik

No a ile dostałeś pensji?

Obecny pracownik
@Nowy pracownik

I tu jest pułapka bo było wcześniej w tym roku głosowanie czy chcemy dostawać osobno kasę na wakacje i kasę na święta (maj/grudzień) czy jednak wszystko razem w maju (i ta opcja wygrała)

@Jhg

A co ma piernik do wiatraka.. Pensja jest co miesiąc a Święta to dodatkowy wydatek raz w roku i skoro każda firma coś daje to coś tu nie tak.

Pracownik ze stażem
@Obecny pracownik

Nie do konca jest tak byc powinno. W maju owszem byla kwota na wakacje ale taka sama jak w zeszlym roku a wg tego co piszesz powinna być wypłacona rowniez kwota ktora byla wtedy na swieta a ja nie dostalem podwojnej kwoty..

Emka
@Pracownik ze stażem

Chłopie? Czego nie rozumiesz? Wybraliśmy, że chcemy jeden bonus! I został wypłacony. Juz nie prd ze Ci na swieta nie starcza. Bo masz wysokie zarobki

krd
@Pracownik ze stażem

Tegoroczny bonus wakacyjny był wyższy niż w 2022 na każdym z poziomów (możesz sprawdzić stare posty na workplace). Natomiast wysokość zarobków to kwestia dyskusyjna - są działy, gdzie pracownicy są dobrze opłacani, są też działy, gdzie dzieje się tyle, że ludzie nie mają nawet czasu narzekać na bycie "underpaid"

Pola
@krd

Te drugie działy to które to? Możesz o nich napisać więcej by było wiadomo, na które dobrze byłoby trafić a na które teraz tak średnio? Jak wygląda na nich poziom rotacji ale również samego rozwoju?

@krd

Nie otrzymałem więcej. Kwota w maju była wyplacona identyczna jak rok wcześniej więc nie zgadza się to co piszesz. Jak dotąd otrzymywałem dwie kwoty na wakacje i święta teraz tylko na wakacje czego nie rozumiesz... co do zarobkow owszem w niektorych dzialach pensje sa bardzo wysokie ale niestety nie we wszystkich.. są działy gdzie pensje nie są konkurencyjne w stosunku do innych firm..

Grażyna
@Jasiu

A ile na start można dostać? O jakich pieniądzach mowa? Co do podwyżek, to one były obiecane przez szefostwo np. z powodu inflacji, czy to były tylko oczekiwania pracowników?

@Grażyna

9k na dzien dobry bez testow rozmow itd.

Iza
@Jasiu

Masz na myśli, że od lat nie ma podwyżek czy w ostatnim czasie? Podejmowane są próby negocjowania płac? Jaka jest ewentualnie reakcja szefostwa?

@Iza

Podwyżki i bonusy roczne są co roku

didu

jakiego rzędu są podwyżki? jak wysoki bonus roczny?

Jacek Nowak
@didu

Powyżka w zeszłym roku 8%, bonus w wysokości 10-14% rocznych dochodów. Zależy też od stanowiska na jakim jesteś.

@Jacek Nowak

Ina

Zadam pytanie w stylu firmy: why GSK? Dlaczego warto aplikować na Customer Support Analysta właśnie do nich? Wysokość zarobków lub nagrody rocznej, wyjątkowe biuro, najlepsze szkolenia? Jak jest, Waszym zdaniem?

Nyta
@Ina

Wszystko tylko nie GSK. Wydaje się że są spoko zarobki, ale roboty 300%

@Nyta

Roboty 300%? Opiszesz swoje stanowisko przy tym i docelowy zakres zadań? Ciekawa jestem szczegółów skoro w ten sposób ujmujesz swoje warunki. mnie chodzi przy tym wszystkim o prace dla osoby bez większego doświadczenia. czy taka będzie zasadniczo możliwa?

Maro

To ze.jest taka rotacja na stanowiskach cos powinno mowic. Ludzie wola zarobić kilka tysięcy mniej u konkurencji, ale mieć czas na swoje prywatne życie...

@Maro

Kilka tysięcy mniej zarobić? ale jak to jest w takim zestawieniu godzinowym już? Która firma wypadnie lepiej? I jeśli o te robotę jeszcze chodzi to nie myśleli już o zatrudnieniu większej ekipy po prostu? Dla przykładu czy na pól etatu można byłoby się połapać? Ktoś próbował?

Besik

Brak kontaktu z kandydatem nawet pomimo odrzucenia oferty (aplikacje przez polecenie, więc wypadałoby chociaż napisać nie). Nie polecam, więcej nie zaaplikuję bo szkoda czasu

@Besik

Można przy okazji dopytać tylko o jakim stanowisku jest mowa? Zastanawia mnie siła przebicia, skoro przez polecenie trudno jest się dobić do samej rozmowy? Jakich pytań na tych bieżących można się spodziewać? Czy są one uniwersalne?

Czy trudno jest dostać się do laboratorium? Jaka panuje atmosfera, na jakie zarobki mniej więcej można liczyć?

Cykcyk
@Nowy

Jeśli labo to typowo fabryka (Delpharm). Ta konkretna strona dotyczy pracy w gsk services (biurowa)

Nie aplikuj nie ma kasy

@Nie aplikuj nie ma kasy

A skąd wiesz? Aplikowałeś? Jak długo po wysłaniu CV do ciebie się odezwali? Ciekawa jestem po co mieliby tracić czas na rozmowy skoro zatrudniają znajomych. Może po prostu wybrali kogoś lepszego?

Znajome
@Anna

Znam z linkedina i nagle dziwmym trafem z innego korpo szefunio sciagnal swoj caly team pieknie

@Nie aplikuj nie ma kasy

Mam dokładnie takie samo zdanie. 2x przeszedłem rekrutacje do końca. Rozmowa miła, feedback pozytywny a i tak stanowisko przypadło komuś z wewnątrz. Tyczy się to stanowisk managerskich. Marne szanse by ktoś z zewnątrz takie dostał. Wszystko to znajomosci i układy! Cała rekrutacja śmierdzi na kilometr. Wystawiają ogłoszenia, rekrutują dla ściemy, a i tak wiadomo kto je dostanie: Fikcyjny proces rekrutacyjny. Szkoda czasu i zaangażowania: Więcej tam już nie będę aplikował. Na GSK świat się nie kończy!

@Anna

Możliwe ze HRy maja taki proces rekrutacyjny ze muszą wystawić ogłoszenie na (usunięte przez administratora). Prowadzą rozmowy, okłamują kandydatów ze niby stanowisko super itp a na koniec i tak usłyszysz ze wybrali kogoś innego. Warto po 3 miesiącach sobie sprawdzić kto dostał to stanowisko. Na 100% ktoś z GSK!

@Kandydat

dokładnie tak, robia ogloszenia i zapraszaja kandydatów ale i tak jest juz wybranaosoba. Nie szanuja czasu ludzi

XYZ

Domi

Są tu ludzie, którzy odbyli w firmie staże na juniorskich stanowiskach, albo byli w Future Leaders Programme? Chętnie poznam plusy i minusy, Wasze wrażenia i to, komu się udało zostać na dłużej, lub na stałe :)

ukrainien panzerfaust

mam nadzieje ze w czasie tych deszczy was tam zalalo jak zwykle i plywaliscie jak glonojady....:D malgosia z centralnej glonojad okularnica i stefania jako generalna ropucha pewnie plywaly niczym syreny...niczego zlego iim nie zycze tylko aby wyplynely na ulice pod latarnie...a robolom co tam 30lat+ siedza i konfidentom zaproszenia do wojska ,kariera w przetworstwie miesnym na was czeka :D

To jak jest w praktyce z pracą zdalną w GSK? Czy 2-3 dni z biura są obowiązkowe? Czy po jakimś czasie można przejść na full remote?

TrueStory

Kwestia dogadania się z przełożonym, czy może być 100% remote czy hybrid. Aneks do umowy i tyle. Ale wszystko jest kwestia indywidualna - rodzaj pracy/charakter działu itp.

TrueStory

Nie ma sprawy :) ogólnie dużo osób pracujących w firmie jest spoza Poznania, dlatego wszystko jest kwestią indywidualną, osoby z Poznania także mogą mieć 100% remote z różnych względów, firma jest dość elastyczna w tej kwestii

Nie-e
@TrueStory

Niestety nieprawda, niektóre działy mają bardzo duże ciśnienie na te 2-3 dni pracy z biura, jest to ściśle kontrolowane a zgoda na całkowitą pracę zdalną jest trudna do uzyskania.

W Gsk Services Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. Marketingu. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Niespokojna

Hej, jak się pracuje na stanowisku specjalsity ds. regulacji? Czy te negatywne opinie o atmosferze dotyczą też tego działu? Poważnie rozważam dołączenie do zespołu ale oceny na tej stronie mnie zaniepokoiły.

Zostaw merytoryczną opinię o Gsk Services Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Gsk Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gsk Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gsk Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gsk Services Sp. z o.o.
  • Grunwaldzka 189