Opinie o GlaxoSmithKline w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GlaxoSmithKline. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie GlaxoSmithKline na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GlaxoSmithKline w Warszawa

Szczęśliwa

Nie polecam. Firma średnia. Przez pryzmat marek jakie mają wyglądają dobrze ale atmosfera pozostawia wiele do życzenia. Ale czego się spodziewać jak na wysokie stanowiska menagerskie zatrudniają z Pepsi czy Coca Coli. To juz nie jest ta firma co parę lat temu.

@Szczęśliwa

Święta prawda...

Yes

Widzę ze wreszcie wychodzi cała prawda o tej firmie. Ludzie chyba juz pękli i dają temu upust. Ja odradzam tą firmę.

Harry Potter

W firmie dzieje się bardzo źle. Tak fatalnej atmosfery i nagonki to chyba nigdzie nie widziałem. Ludzie boją się o prace i przyszłość. Co rusz jakaś informacja że odchodzi ktoś z firmy z długim stażem. To co się dzieje obecnie w firmie to coś strasznego.

drON
@Harry Potter

jaki dzial? jakie stanowiska? zastanawiam sie czy podjac tam prace i chetnie poznalbym szczegoly.

@drON

Ogólnie we wszystkich działach złe się dzieje. W biurze atmosfera średnia. Dział farmaceutyczny czeka rewolucja i ludzie boja się o przyszłość a Mass Market zwolnili cały i w terenie nie ma juz tam nikogo.

Inna

Ogólnie nie liczą się z ludźmi. Jak na tak rozpoznawalną firmę i takie marki w portfolio to lekka kpina. Dzwonisz do biura nikt nie odbiera... Piszesz maila i tez cisza. Jeszcze nigdy czegoś takiego nie widziałam. Jak się nie upomnisz to zapomnij ze Ci ktoś odpisze. Cyrk i tyle. Odradzam wszystkim co szukają pracy jako przedstawiciel. Jest dużo firm które lepiej traktują pracowników. I do tego zarobki jak na ta branżę przeciętne.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie GlaxoSmithKline? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Mały żuczek

No i GSK zaczyna zwalniać....ale co mądrzejsi już szukają pracy i odchodzą.

drON
@Mały żuczek

Stefan

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Glaxo na stanowisko CSS i na rozmowie były sprawdzany język angielski i Excel . Co dziwne zadanie z excela na kartce .....Zadanie nie było przygotowane wcześniej tylko rekrutujący nabazgrał w trakcie jakąś kolumnę i zadał pytanie co z tymi danymi mogę zrobić. Rowiązanie miałem zapisać na kartce. Zaskoczyło mnie to , bo testy z exela zawsze przygotowane były na komputerze. Pierwszy raz coś takiego zaskoczyło mnie na rekrutacji . Nieprofesjnalne.

Witam Czy ktoś pomoże? Jak kształtuje się praca i płacą przedstawiciela handlowego - chodzi o rynek fmcg rynek tradycyjny i nowoczesny. Jaka podstawa ? - doświadczony pracownik Jaka premia? Ilość wizyt? Atmosfera? Auto? Z góry bardzo dziękuję za konstruktywne opinie

Olo
@Marek

Wynagrodzenie podstawowe: 4000-4500brutto. Premia kwartalna i roczna, około 3500 brutto na kwartał. Wizyt od 8-10, atmosfera całkiem przyjemna. Auto to golf VII, brak gps i zbędnej kontroli. Z samochodu można korzystać prywatnie.

Szybki lopez

Witam. Ktos pracowal w gsk w Warszawie na stanowisku przedstawiciela farmaceutycznego? Na jakie wynagrodzenie mozna liczyc? Jak wyglada praca? Jest ostre cisnienie na plan? Jak wyglada drugi etap rozmow w hr? Bardzo prosze o opinie. Pozdrawiam

Patrycja

Wiele ofert pracy z GlaxoSmithKline jest po angielsku @pomorzanka więc bardzo prawdopodobne, że podczas rozmowy ta umiejętność będzie sprawdzana. Dobrze jednak, żeby ktoś mógł to potwierdzić w 100%, żeby poszukujący pracy mogli rzetelnie się przygotować.

Zapalony pracuś

Jak przebiega rekrutacja do firmy? Czy mógłby ktoś podpowiedzieć kilka cennych uwag , które mogą być mi bardzo przydatne. Aplikuję do GSK ponieważ słyszałem , że to dobry pracodawca. Czy firma ma jakieś konkretne wymagania przed kandydatem? Dziękuje z góry.

Patrycja

@PH dziękuje za sprecyzowanie, w takim razie, ph-owcy rzeczywiście mogą liczyć na dobre warunki pracy. @pracownik skoro byłeś na rozmowie, czy są do tego do zrealizowania premie, które jeszcze powiększyłyby wynagrodzenie?

Mirunio

Mam zamiar aplikować do GlaxoSmithKline. Szukam informacji z pierwszej ręki czyli bezpośrednio od pracowników. Czytałem trochę opinie i nie są złe. Widziałem, że firma ma troche ofert ,jak rekrutacja?

@Mirunio

rozmowa z przełożonym, 2 etap z hr. PH 7/10 wizyt, plany realne do zrobienia, dobre zarobki, dobre narzędzia- auto No limit. Zdecydowanie polecam

@Mirunio

pomorzanka

Jak wygląda 2 etap rozmowy z HR? O co pytają, rozmowa po polsku czy po angielsku?

Patrycja

@ph co masz na myśli pisząc 5 zł brutto? To jest jakaś stawka za godzinę? Bo do końca nie wiem jak to interpretować, więc osoby, które wchodzą tutaj po raz pierwszy tym bardziej, Jeśli możesz daj znać o co dokładnie chodzi.

PH
@Patrycja

5k brutto podstawy

Ph

5brutto Spokojna atmosfera, jasno określone cele, które spokojnie można zrealizować, golf VII bez limitu, nikt nie patrzy na ręce i nie suszy głowy, Polecam Ph

Ph

Patrycja

@noname na pewno są to przydatne informacje dla poszukujących pracy - takich postów na pewno powinno być więcej. Obecnie jest wiele aktualnych ofert pracy w GlaxoSmithKline zarówno w Warszawie jak i w innych lokalizacjach, więc warto zapoznać się z wyżej wymienionymi warunkami pracy.

GlaxoSmithKline potrzebuje do pracy przedstawiciela farmaceutycznego , jestem zainteresowany. Gdyby ktoś podzielił się informacją o firmie, jaka jest atmosfera?

noname

Mam też kilka innych pytań: 1. Czy 3500zł brutto podstawy, to wszystko co może zaproponować firma GSK na początek? 2. Czy szkolenia na początku pracy, jasno przedstawiają strategie firmy i dobrze przygotowują do wykonywania pracy? 3. Po jakim okresie pracy mogę się spodziewać rosnącej podstawy, cz raczej to co dostaniesz na początku zostaje na wieki (3500 brutto)? 4. Po jakim okresie mogę się spodziewać premii, prowizji? (oczywiście za dobry wyniki wykonywanej pracy) 5. Czy wykonanie planu (jeżeli jest możliwe) +/- 8-9h/24 pon. - pt. Czy praca raczej powyżej 10h na dobę, ilość wizyt dzienna realna . Czy wizyty najpierw planujemy i zapowiadamy, czy są one spontaniczne? 6. Ciągłe pozyskiwanie nowych klientów, czy raczej jest jakaś konkretna baza stałych klientów, a może jest ona jedynie przypisane do obecnych już PF? 7. Czy wsparcie zespołu jest realne, czy raczej skazany jesteś sam na siebie? 8. Czy raportować trzeba każdą godzinę pracy skrupulatnie? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą Pracuję w GSK, więc postaram się pomóc. Obecnie w firmie są dwa działy sprzedaży: apteki i tradycja/nowoczesny. Mam też kilka innych pytań: 1. Na początek spokojnie jesteś w stanie wynegocjować 4,500 brutto podstawy, oczywiście musisz mieć doświadczenie. 2. Tak, na pewno nic nie będzie budziło Twoich wątpliwości. 3. Po okresie próbnym negocjujesz dalesze warunki umowy (zazwyczaj umowa na czas nieokreslony). Podwyzki sa kazdego roku. 4. Premie obowiazuja kwartalne. System premiowy daje mozliwosc zarobienia +10k 5. Pracujac skrupulatnie jestes w stanie wywiazac sie ze swoich obowiazkow w przyzwoitym czasie. 6. Baza + 10 pozyskiwanie 7. Zespol odgrywa duza role, zazwyczaj pozytywna :) 8. Masz swobode planowania. Raportowanie standardowe, bez gps i innych zbednych bzdur. Może pomogłam :)

Monia

Słyszałam sporo dobrych opinii o firmie i mam zamiar złożyć cv. Może ktoś podzielić się informacjami o pracy przedstawiciela farmaceutycznego? Jakie warunki trzeba spełniać żeby dostać pracę? Do otrzymuje nowy pracownik z wyposażenia? Jak sie pracuje w firmie?

Nnan

Ostatnio pojawiły się ogłoszenia do Glaxo, bo powstaje nowa linia, czy już zakończyła się rekrutacja, czy już zapraszają na rozmowy , kto się?

Zostaw merytoryczną opinię o GlaxoSmithKline - Warszawa

• Jak się pracuje w GlaxoSmithKline?

Zobacz opinie na temat firmy GlaxoSmithKline tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GlaxoSmithKline?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GlaxoSmithKline