Opinie o GlaxoSmithKline w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GlaxoSmithKline. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie GlaxoSmithKline na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GlaxoSmithKline w Warszawa

Jaka umowa obowiązuje w GlaxoSmithKline podczas okresu próbnego?

J23

Roczna . Jak przejdziesz okres próbny później na czas nieokreślony z 25% podwyżka jak tak się spozycjonujesz podczas umowy na stałe . Jak nie powalczysz o siebie to dopiero po roku ok 5% . Tak wiec warto o tym pamiętać !

Leszek
@J23

A czy firma oferuje oprócz podstawowej wypłaty jakieś premie i benefity?

J23
@Leszek

Tak . System premiowy jest oparty na mnożniku 130 podstawowego wynagrodzenia. I możesz tyle dostać za realizacje planu na 105%. Jest tu dobru system premiowy w stosunku do rynkowego.benefitów tez dużo - te co w większości korpo.

@J23

Trudno taki plan wyrobić, żeby dobić te 105%?

Szczęśliwa

Firma nie szanuje pracowników, nie dziwne jeśli sami szefowie ich nie szanują. Ryba psuje się od głowy. Przyjmują ludzi na umowy na 1 rok, z zastrzeżeniem że jak współpraca się bedzie dorze układac to następna na czas nieokreślony. Zapieprzasz więc okrągły rok, starasz się bo taki roczny okres próbny, odwalasz kawał dobrej roboty, odzyskujesz 70 % należności firmy po czym słyszysz że Twój przełożony nie jest zadowolony ze współpracy i Ci dziękują. Ci co zostają zapieprzają na 2-3 stanowiskach bo notorycznie brakuje ludzi, wiec dostajesz ciągle nowe "wyzwania" dzięki którym możesz się "rozwijac" aż do momentu w którym toniesz pod ilością roboty, jak to zgłosisz szefowi okazuje się że się do tej pracy nie nadajesz. Benefitów żadnych, a bonusy na poziomie 50 % 1 pensji za okrągły rok zapieprzania...a i jeszcze szkolenia, milion szkoleń, on line, każde zajmuje średnio godzinę, a robota leży...Firma robi ankiety - jak się ludziom pracuje. Spróbuj się wypowiedziec negatywnie..W nagrodę - szkolenia, po których każdy pracownik ma plan do wykonania w celu poprawy obszaru który wypadł źle w ankiecie. Ot taki bacik na (usunięte przez administratora) żebys nastepnym razem napisał że Ci się świetnie pracuje :) Omijać GSK szerokim łukiem !!!!!!

Eve
@Szczęśliwa

Teraz na 6-7 miecha zatrudniają Rekrutacje przez zewn.osoby z drogich organizacji dziw nad dziwy......

Jack
@Szczęśliwa

Miałem coś napisać , ale dokładnie wypowiedz u góry doskonale wyczerpuje temat. Duża rotacja doskonale pokazuje jak się tam pracuje. Luki po pracownikach musza zasypywać inni koledzy/koleżanki z działu bądź future leaders. Cele są wysokie , ale jak je zrealizować nie do końca jasne. Z tym , ze nie można mówić nic negatywnego to tez prawda . Absolutnie powiesz coś negatywnego nie będzie to odebrane jako informacja by może coś zmienić, ale jako zła postawa! Duży chaos organizacyjny . Od 3 lat firma próbuje uporządkować wiele procesów co średnio wychodzi bo co roku przychodzi ktoś nowy. Duża arogancja ze strony niektórych pracowników na wyższym szczeblu.

Szczesliwa
@Szczęśliwa

Szefowie niektórzy to zwykle bambry wchodzi (usunięte przez administratora) na odcinek ani Dzień Dobry nie umie powiedzieć SZEF zmiany w GSK dlamnie zwykły(usunięte przez administratora)i bamber.

Jack
@Jack

wiem ze moja wypowiedz wyczerpuje temat, bo jest konkretna, prawdziwa i szczera. Dodam tylko jeszcze ze cały dział sprzedazy został (usunięte przez administratora)przez "szefa", który przyszedł do GSK po to zeby go własnie (usunięte przez administratora)a efektem tego było to ze ludzie ze sprzedazy co pracowali tam po 20 lat rzucili papierami albo im po angielsku podziękowano..Never ever again !!

On
@Szczęśliwa

TEŻ SIĘ NIE BAWEM ZWALNIAM FIRMA BARDZO NIEUCZCIWA A PRZEŁOŻENI LIDERZY BARDZO NIEUCZCIWI WOBEC SWOICH PRACOWNIKÓW, MASZ TYLKO RZYTAKIWAC0 ROBICZ Z SIEBIE (usunięte przez administratora)SLODZIC NA SPOTKANAC GADAĆ NAWET GŁUPOTY ALLE MASZ GADAĆ BZDURY NIEKTÓRZY POPEŁNIAJĄ BŁĘDY I POD DYWAN LIDER ZAMIATA SZEF ZMIANY DAJE NAGRODY SWOIM A CI JEGO PRACOWNICY TO SAME KABLE I KONFITURY JEDEN PRACUJE ZA 4500 BRUTTO DRUGI ZA 7500 BRUTTO I TEN MNIEJ CO ZARABIA ROBI WIĘCEJ BO TAMCI MAJA PŁACONE ZA GADANIE POD ŚCIANĄ SŁODKO WOGLE TA FIRMA ŻENADA ROBOLE NIE SZACUJĄ SIĘ KAPUJA NA SIEBIE RZYGAJA NA WSZYSTKICH CZUC SMRÓD OD NIEKTÓRYCH ROBOL (usunięte przez administratora) MATACZY SZEF ZMIANY KRYJE GO WOGLE ŻENADA ZA CHWILĘ JUŻ MNIE TAM NIEMA

Stefek

W tej chwili wysyp ofert do GSK Warszawa. Z czego to wynika? Zmiana warty? Transformacja? Czy expdus?

Irek
@Stefek

Podział firmy, likwidacja hubu w UK i rotacja....

Spory stres, nawał pracy i atmosfera średnia. Ludzie sobie nie pomagaja, bo nie ma na to czasu. No, ale przeciez po milionach szkoleń online powinienes wszystko wiedzieć.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie GlaxoSmithKline? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Jk

Na jakie zarobki można liczyć jako Finance Analyst?

Maria
@Jk

SA ETATY NA MOVERKE

Skun

Masz rację zgłoś problem a później cię zwołania tak rozwiązują problemy

SKUN
@Skun

Firma bardzo zła i nieuczciwa

Kline

Rekrutacja mało profesjonalna, rekruterka umówiła się ze mną na telefoniczną rozmowę, na konkretny termin i nie skontaktowała się. Bardzo mało profesjonalne, brak szacunku do kandydów. Musiałem zarezerwować wolny czas, a nie otrzymałem żadnej informacji anulujacej rozmowę.

Maria
@Kline

Naprawdę umówili się na rozmowę i przestali odpowiadać? To bardzo specyficzne zachowanie jak na firmę. Często słyszy się o kandydatach, którzy tak robią, ale nie o pracodawcach. Daj znać, czy coś się zmieniło po upływie kilku dni.

ohlala

Ta firma to tragedia pod katem rekrutacji - nigdy w zyciu nie bylem tak nieprofesjonalnie potraktowany. Rekrutacja odbywala sie przez agencje pracy - tu ich nie winie, sami byli zdziwieni poziomem niekompetencji ze strony GSK. Mialo to miejsce jeszcze przed pandemia. Po przyjsciu do ich biura w Warszawie na umowiony dzien i godzine, okazalo sie, ze pani rekruterka... byla na wyjezdzie firmowym! Nie raczyla o tym poinformowac mnie, czy agencji. Bo po co? Poprosilem na recepcji, czy ktos inny z dzialu HR moglby przeprowadzic ze mna rozmowe - czekalem na recepcji prawie 4h, zeby otrzymac informacje zwrotna, ze nie da sie nic zrobic. Tak o, po prostu, yolo, mamy gdzies kandydatow.

Julita
@ohlala

Firma tragedia, zobaczcie jak tam traktują ludzi jak (usunięte przez administratora).

Ciekawska

Jak wyglada praca w dziale safety globalnym gsk ? Jak management jak ludzie czy dobrze płaca ?

Marzena

GlaxoSmithKline jest globalną, innowacyjną firmą z obszaru ochrony zdrowia o brytyjskich korzeniach działającą w oparciu o przesłanki naukowe, której misją jest pomaganie ludziom aby mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej. Realizują to zadanie dzięki badaniom naukowym i opracowywaniu innowacyjnych produktów farmaceutycznych, szczepionek i produktów ochrony zdrowia. I tak się składa, że w chwili obecnej prowadzą rekrutację: https://pl.gsk.com/pl/kariera/ Czy ktoś z obecnych na forum użytkowników wie, jak właściwie wygląda cały proces rekrutacyjny i zechce podzielić się z nami tą wiedzą? Bardzo Was do tego zachęcam.

@Marzena

Na pierwszym miejscu jest uczciwość a jak operator kradnie Ludwik albo Lesiu wyłącza 30 lat barierę zenada

Lapka

Chcą żeby ciągle w weekendy przychodzić non stop znan takich co po 20 sobot w roku mają tacy chyba domu nie mają

Hej, jaka flota dla przedstawiciela medycznego ?

Git 126 p
@Kandydat

Fiat 126 p

Pablo
@Git 126 p

I jeszcze dla menagerow 125 p :-)

Jak długo czekaliście na odzew z GlaxoSmithKline? Oddzwaniają zawsze?

5 lat

5 lat

REP

Hej, pojawiło się ogłoszenie na Łódź na aptecznego, ktoś podpowie czy to jakiś nowy projekt czy ktoś odszedł ?

Byly

NaDzien Dobry operator z ulicy nowy ma 4500 do 5000 tys brutto

Karol
@Byly

Operator z ulicy ma dużo mniej i daleko od dolnego pułapu ,ja bym nie ryzykował zatrudnienia za tak małą stawkę na 3 miesiące. Zresztą podczas rozmowy kwalifikacyjnej przekonacie się,lepiej pytać podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Teraz również ryzyko większe bo GSK Poznań przejęte bedzie przez Delpharm który będzie zapewne chciał zatrudnić nadmiarowych pracowników by po pewnym czasie gdy układ zbiorowy ze związkami zawodowymi będzie negocjowany nie po ich myśli -bo obniżą pensje to tych pracowników co im nie pasuje będzie można zwolnić dlatego teraz to ryzyko się zatrudniać. Najlepiej sie jeśli już zatrudnić po wynegocjowaniu nowego układu zbiorowego dotyczącego pensji inowych warunków pracy.

Sylwia

Czy ktoś aplikował do gsk na future leaders programme i zechciałby się podzielić spostrzeżeniami?

O
@Sylwia

Jakieś 2 lata temu atrakcją była Leadership Academy. Kryteria wyboru kandydatów niejasne (osoba nie musiała się niczym wyróżniać w pracy, ważne aby"znała ludzi" a później tą wiedzą dzieliła się z wierchuszką). Na spotkaniach - wiedza na temat wywierania wpływu na ludzi ( z jednej dobrze znanej książki). Uczestnicy musieli awansować - wpychano ich na "strategiczne" stanowiska, gdzie dostawali zadania, za które dostawali owacje, nagrody i pochwały, nawet, jeżeli rozbijali zespół swoim zachowaniem lub de facto nic nie robili, za to sukces został odtrąbiony i wkrótce "awansowali" na wyższy grade. W tym czasie trwała nagonka i szukanie haków na długoletnich pracowników z wiedzą, doświadczeniem, którzy wiele lat tworzyli GSK. Zbieranie haków - w ramach rozwoju kompetencji lidera. Wielu z tych długoletnich pracowników odeszło, bo miało serdecznie dość tej atmosfery (zarzucano im niechęć do zmian). Pod nowym leadershipem firma zmieniła się nie do poznania - wzrosła rotacja, prawdziwe gwiazdy zostały zastąpione korpocelebrytami, ankiety wśród pracowników przynosiły coraz gorsze wyniki w obszarze m.in transparentności we firmie, atmosfery, warunków do rozwoju, relacji międzyludzkich. Efekt był taki, że GSK Polska bardzo spadł w rankingu w całej grupie. Sr Management z UK US ocenił to wprost - lokalny leadership jest po prostu słaby. Nic dziwnego, że praktycznie nie ma już reprezentacji lokalnej wierchuszki wśród Sr Managementu GSK mającej realny wpływ na kształtowanie polityki firmy. Obecnie trwa kolejna transformacja, ruszyły zwolnienia, w jednym z działów ogłoszono już redukcję 80miejsc i przeniesienie procesów do Indii. Mają się pojawiać role i stanowiska dla osób z wyższymi umiejętnościami. Pytanie tylko - jak chcą tego dokonać przy takiej polityce kadrowej - praktycznie nie przyjmują osób z doświadczeniem poza nielicznymi wyjątkami ( często są to znajomi wierchuszki), pozbywając się w ostatnich latach ludzi, którzy byli prawdziwą dumą i wartością dla tej firmy, blokując rozwój tych, którzy mogą wnieść doświadczenie i życie do tej firmy. Future leaders - po prostu nowa nazwa Leadership Academy, mająca na celu ukształtowanie swoich, którzy nie będą stanowili zagrożenia dla wierchuszki.

Gsk IT

To prawda o IT tak jest przykre

Patrycjja

Patrycja jest bardzo merytoryczna gratuluję napisz jaki masz bałagan w glowie

Lubie tylko tego co te owoce załatwił i dużo zrobił dobrego jest normalny gość mało tam takich ludzi

Oni ta kochają problemy bardzo lubią problemy uwielbiają jak piszesz problemy i zgłaszasz im problemy nawet możesz roboty nie zrobić a ważne że mają problem i podniecaja się problemem problem jest najważniejszy tam i nic więcej możesz nic nie robić a ważne że zgłosiłem im problem

Zostaw merytoryczną opinię o GlaxoSmithKline - Warszawa

• Jak się pracuje w GlaxoSmithKline?

Zobacz opinie na temat firmy GlaxoSmithKline tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GlaxoSmithKline?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GlaxoSmithKline