Opinie o Centrum Prawa Bankowego i Informacji w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum Prawa Bankowego i Informacji. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Prawa Bankowego i Informacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Prawa Bankowego i Informacji w Warszawa

Na podstawie poprzedniej opinii możecie mi proszę napisać które stanowiska zaliczają się w tym przypadku do niższego szczebla? Nie mnie to oceniać a po prostu chce wiedzieć o czym konkretnie była mowa. wiem, że wcześniej była dodawana oferta dla prawnika. Możecie ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej? Myślę czy nie czekać na ofertę

Sorelka Nowy wpis

Ta Firma to (usunięte przez administratora) prezesów i członków zarządu przewalających się tam od lat za wielkie pieniąchy, są tzw spady z banków i innych instytucji finansowych gdzie z racji kompetencji nie zagrzali miejsca Towarzystwo wzajemnej adoracji gdzie pracownik niższego szczebla ma pracować za przysłowiową (usunięte przez administratora) latami i cieszyć ze ma pracę i obiecywaną dużą premię ???? Nie te czasy kochani ! Teraz takie pensje jak u Was to w lidlu „na kasie „ Warto przewietrzyć to towarzystwo nierobów mających się za niewiadomo kogo , albo zamknąć to coś co już ledwo zipie

Cos kiedyś wspomniano o IT, ale komentarze zdaja się być dla mnie niejasne, pewnie dlatego, że są już sprzed 4ech lat? cokolwiek w ogóle do dziś może być aktualne? możecie mi opisać pracę w dziale IT? na jakie stanowiska teraz potrzebują ludzi?

Co jaki okres czasu w Centrum Prawa Bankowego i Informacji można ubiegać się o podwyżkę?

XXXXxxxx Nowy wpis

Raczej nie ma co liczyć. Jak dostaniesz to marne 100 / 200 zł brutto :( Super premie to też bujda na resorach często ucinane przez Prezesów natomiast 13 jest wypłacana bez problemu.

Firma Centrum Prawa Bankowego i Informacji poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Centrum Prawa Bankowego i Informacji?

Gosia

Żaden. W CPB nie jest potrzebny język... chyba ze w IT

Sonia

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i jakie są wymagania?

expracownik

Firma w której prezesi stanowią kółko wzajemnej adoracji. Ściągają kasę dla siebie, wyjeżdżają na wakacje, jeżdżą dobrymi samochodami i mają świetny humor. Pracownik natomiast jest traktowany jak student na praktykach - część zarządu cechuje się typowym brakiem kultury osobistej np. spotkanie z klientem - na spotkaniu klient, członek zarządu i pracownik. Jak pracownik próbuje się wypowiedzieć to członek zarządu potrafi zacząć go przekrzykiwać i zachowywać się tak jak by tego pracownika w ogóle nie było, bo prezio musi być najmądrzejszy, on się na wszystkim najlepiej zna, on najwięcej wie i ogólnie samozachwyt na najwyższym poziomie. Zero kultury. Projekty prowadzone całkowicie chaotycznie, ludzi najwyższych szczebli w ramach spotkań kółka wzajemnej adoracji spotykają się i ustalają swoje genialne pomysły i sposób ich realizacji bez żadnych konkretów czy rozważenia zagrożeń. Następnie pracownik który o niczym nie wie, ma streszczane np 10godzin rozmów z 5 różnych spotkań w postaci 3 zdań i otrzymuje komunikat w stylu "zajmij się tym". Padaka straszna. Nie polecam. Nastroje są kiepskie, ludzie są niezadowoleni. Plus tylko w zakresie stabilności tzn. umowa na okres próbny 3 msc, a później umowa na czas nieokreślony i tak robią w większości przypadków. Obowiązuje system premiowy co kwartał, premie to ok 70-80% miesięcznego wynagrodzenia, ale jak coś się nie spodoba Twojemu przełożonemu lub pójdziesz na kilka tygodni zwolnienia lub opieki to Ci pojadą po premii tak żeby Ci się odechciało. Podstaw marna, porównywalna do zarobków w dyskontach. Pakiet medyczny ok, karta sportowa tylko jak pracownik sam za nią zapłaci, na podwyżkę szanse bliskie zeru. Ogólnie nie polecam - brakuje partnerskiego podejścia, poszanowania pracownika i umiejętności docenienia dobrych pracowników.

Juda
@expracownik

Potwierdzam to co zostało powiedziane. Byłem rekrutowany do IT. Powiedziałem kwotę w porywach 10000,00 brutto dyrektor od razu stwierdził, że nie ma szans. Argumentu użył takiego, że są premie, i 13 pensja. Że w sumie wychodzi 16,5 pensji na rok. I ta kwota powinna być dużo niższa. W sumie pracuję w ubezpieczeniach i mam tyle co powiedziałem na tym spotkaniu w CPB. Ale później wysłałem mu maila, że chcę lekko poniżej 7000,00 brutto. Oczywiście zgodził się od razu tylko jeszcze zarząd musi zatwierdzić. Nie wiem, ale czy on myśli że specjalistę IT można zatrudnić za pensję kierowcy tramwaju? Pewnie tak, w końcu, jak się chwalił przede mną przepracował już tak w CPB 20 lat. Na pewno było by tak, że tymi premiami by mnie szantażował i tyle.

Dyrektor IT
@Juda

Szanowny Panie, negocjacje wynagrodzenia są normalnym elementem procesu rekrutacji. Nie bardzo rozumiem Pana wpis. Interpretuję go jako niezadowolenie z samego siebie, że podał Pan zbyt niską kwotę. O ile się nie mylę nikt Pana do tego nie zmuszał, wręcz powiedziałem Panu, żeby podana kwota była dla Pana satysfakcjonująca. Podał Pan taką, a nie inną, a w momencie kiedy napisałem, ze się na nią zgadzam, zerwał Pan kontakt nie odpowiadając na maile i telefony. Szkoda że nie wystarczyło Panu odwagi cywilnej na powiedzenie napisał do mnie tego co Pan napisał anonimowo na niniejszym portalu. Pozdrawiam i życzę powadzenia w znalezieniu wymarzonej pracy.

Czarek

Fajna firma a to, że każdy walczy o jak najlepsze warunki to uważam za zupełnie normalne!

Agnieszka

@Grzesiek, opinia zamieszczona przez @expracownika, została przez Ciebie skomentowana z lekkim niedopowiedzeniem. Przypuszczam, że wielu użytkowników tego forum chętnie dowiedziałoby się co się za nim kryje. Jeśli więc jesteś pracownikiem Centrum Prawa Bankowego i Informacji, to zachęcam do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i uwagami na temat pracy i szeroko rozumianych relacji w tej firmie Czy Twoim zdaniem, jest to miejsce, gdzie można realizować swoje zawodowe ambicje?

Grzesiek

Skoro ktoś jest już poza firmą to pewnie nie potrafił wypełniać poleceń!!

Olek

Pewnie bardzo dobrze się pracuje i dlatego nikomu nie chce się pisać?

lori

calkiem niezlemi tu było :)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Prawa Bankowego i Informacji - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Prawa Bankowego i Informacji?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Prawa Bankowego i Informacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Centrum Prawa Bankowego i Informacji
2.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Kruczkowskiego 8
    00-380 Warszawa