Opinie o INTERVIEWME KOZIEJ BRZOZOWSKI SP. J. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy INTERVIEWME KOZIEJ BRZOZOWSKI SP. J.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w INTERVIEWME KOZIEJ BRZOZOWSKI SP. J. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTERVIEWME KOZIEJ BRZOZOWSKI SP. J. w Warszawa

lukas Nowy wpis

Uwaga na te firmę!!!!!!!!!!!. Działają podstępem, świetnie zrobiona strona, mnóstwo komentarzy pozytywnych na stronie ale co teraz widzę przy żadnym nie ma zdjęcia osoby tylko grafika. Kreator prowadzi po kolejnych etapach CV po czym okazuje się, że trzeba założyć konto na stronie a na koniec okazuje się że trzeba dokonać minimalnej opłaty 5 zł oraz zaakceptować regulamin w którym jest subskrypcja po 60 zł miesięcznie....Wszystko oczywiście przejrzyste, że w każdej chwili można zrezygnować. Tylko, że: na drugi dzień już nie można zalogować się na stronę używając podanych danych do logowania. Pokazuje się komunikat :konto nie istnieje. Tym samym nie można anulować subskrypcji. Odradzam i proszę omijać z daleka tę firmę. Która wykorzystując proste techniki wciąga nas małymi krokami, wykorzystując potrzebę stworzenia idealnego CV,

ASA Nowy wpis

Naciągacze, nie polecam.

Jakub

Jako że interviewme mocno cenzuruje wszystkie negatywne opinie na trustpilot, dodaje również tutaj żeby ostrzec przed tymi naciągaczami. Pierwsza recenzja: Żegnam interviewMe Najświeższe komentarze potwierdziły moje obawy. Interview me pojechało mocno po bandzie z płatnościami i cennikiem. Po kilku miesiącach chciałem odświeżyć moje CV, patrzę w cennik i nie wierzę 60 pln za 4 tyg? Z najgorszą z możliwych opcji pod tytułem automatyczne odnowienie?? NIE POLECAM! PS odpowiedzi na komentarze jakiegoś gościa z Interviewme są wisienką na torcie. Skąd go wzięliście? O customer service ten typ to ma zerowe pojęcie. Cóż. żegnam Interviewme .... a szkoda ... Druga rezenzja: Odradzam! Cenzurowanie negatywnych opinii. ODRADZAM korzystanie z usłuch tych (usunięte przez administratora) Wszystkie poniższe negatywne komentarze które są jeszcze dla was widoczne sa prawdziwe! Wszystkie komentarze które NIE WIDZICIE są NEGATYWNE i również prawdziwe! Firma zamiast tego żeby posłuchać swoich klientów spuszcza się nad tym jaka to ich usługa jest wspaniała i cenzuruje negatywne komentarze. Cenzurują negatywne komantarze swoich klientów! Moja ocena została przez nich zgłoszona do "weryfikacji" i dostałem maila z trustpilot z prośbą o udowodnienie że rzeczywiście korzystałem z ich usług. Najlepsze jest to że po zalogowaniu się do tej bieda apki nie mam nic w historii moich zamówień! Ślad w interfejsie tej aplikacji po wszystkich moich płatnościach zaginął! Zero historii transakcji! Więc nawet gdybym chciał, nie mam jak udowodnić a nie mam zamiaru gdzieś ciężko grzebać w jakichś wykazach bankowych i szukać potwierdzeń tych przelewów. Poza tym nie mam najmniejszego zamiaru komukolwiek udostępniać moje dane! Tak więc ODRADZAM tych (usunięte przez administratora) i krętaczy którzy mają głęboko w czterech literach opinie klientów i liczą tylko i wyłącznie na to żeby ściągnąć od was kasę z konta. PS interviewme jeśli będziecie dalej cenzurować moją negatywną opinię, będę do skutku logować się na coraz nowe konta i ponownie uprzedzać wszystkich o waszych praktykach!

P28
@Jakub

Prawda!!! Mi zabrali kasę wczoraj zauważyłam zgłosiłam do banku swojego jako przestępstwo poprzez wyłudzanie zgłosili problem i przyjęli zgłoszenie i bank będzie odzyskiwał pieniadze i zastrzezyli my karty i zamówiłam sobie nowe jutro będą i każdemu kto ma taki problem radzę robić to samo i już więcej nie wezmą kasy od was nowa karta nowy numer karty stara zablokujcie jak ja i po sprawie a bank się zajmie odzyskaniem a jak nie oddadzą bank zgłosi kradzież tak mi powiedziano :)

Dominik Nowy wpis
@Jakub

A udalo ci sie ostattecznie zrezygnowac z subskrybcji zeby nue naliczalo ci oplat a jak ci sie udalo to powiedz jak bo tez mam ten sam problem z gory dzieki za odpowiedz

pracuś

Firma wyznająca idee work and life balance, polecam.

Antoni Nowy wpis
@pracuś

Rozwiniesz nieco swoją wypowiedź? Nie mam żadnych doświadczeń związanych z pracą w firmie Interviewme Koziej Krawczyk Sosnowski, dlatego fajnie by było ustalić, o co dokładnie Ci chodziło. Miło będzie, jak to rozwiniesz.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie INTERVIEWME KOZIEJ BRZOZOWSKI SP. J..
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Łukasz

Szczerze odradzam i ostrzegam, po pierwszym odnowieniu subskrypcji postanowiłem zrezygnować z tego drogiego dealu, i tu niespodzianka, na ich stronie oczywiście nie można tego zrobić automatycznie. Ale wystosowałem mailem pismo do tej instytucji i nawet ktoś mi odpowiedział, pisząc że na moje nazwisko niema subskrypcji więc nie widzą problemu. Tyle że w kolejnym miesiącu moja karta kredytowa znów została obciążona kosztem subskrypcji. Skończyło się na zastrzeżeniu karty.

JD

W porzadku

Czy w Interviewme Koziej Krawczyk Sosnowski sp.j. występują paczki/bony świąteczne?

Konrad

Tak!

Tomasz

Bardzo dobra stronka do tworzenia naprawdę profesjonalnych CV i listów motywacyjnych. Korzystałem przez wiele lat. Po ponad dwóch latach przerwy wróciłem do tej stronki. Wykupiłem dwutygodniowy dostęp. Po dwóch tygodniach dowiedziałem się, że zapisałem się do subskrypcji. Z konta pobrano 59.90 zł. Prawdą jest to, że wszystko na co się zgadzamy należy czytać dokładnie ale jest to bardzo nieprofesjonalne kiedy przez nieuwagę wyłudza się zapisywanie do subskrypcji. Nie dostajemy powiadomień, że nasza subskrypcja zbliża się do dnia zapłaty. Po prosu pobierają pieniądze. Bezczelnością i złodziejstwem jest to, że przy chęci wypisania się z subskrypcji traci się automatycznie dostęp do kreatora i własnych dokumentów. Dzieje się tak pomimo opłacenia dostępu za całe cztery tygodnie! Zachęcająco interview proponuje w końcowym momencie wypisywania się pozostanie przy subskrypcji za kilka złotych a nie 59.90 zł. Jest to nieuczciwe i podstępne działanie, niemające nic wspólnego z profesjonalizmem, którym się ta strona tak szczyci.

NiezadowolonyCV

Sworzenie CV wydawało mi się bardzo dobre, ale gdy w końcu chciałem pobrać, ku mojemu zdziwieniu zostaje przekierowany do "wykupienie pakietów". Jawne (usunięte przez administratora) zważywszy że niegdzie nie było napisane WYRAŹNIE ,że CV nie jest darmowe. Pozdrawiam i odradzam wszystkim którzy chcą stworzyć swoje CV na tej stronie.

Niepoważne podejście do rekrutacji. Proces ciągnie się w nieskończoność, najpierw wywiad telefoniczny, potem zadania do zrobienia, w końcu rozmowa z większością zespołu (bo przecież muszą sobie na ciebie popatrzeć) a ostatecznie nie stać ich nawet na tyle, żeby choćby wysłać podziękowanie za udział w rekrutacji.

Dann

Czy komuś z Państwa firma zwróciła środki za rzekomą "subskrybcję" (59.90)?

hej
@Dann

Wlasnie zauwazylam, ze tez sciagnelo mi z konta prawie 60zl, a nie zaznaczalam zadnej subskrypcji.

Dann
@hej

@hej napisz do nich i wyjaśnij sytuację. To chore pobierać prawie 60 złotych za coś, z czego się praktycznie w ogóle nie korzysta.

Paulina

Żądam zwrotu kosztów założyłam u Was konto okres próbny darmowy nic o kosztach takich ja nie uzywalam tego konta usunęłam je a wy mi zabraliście z konta 59.90 zł sprawa zgłoszona została do banku i jeżeli nie zostanę zwrotu kosztów to będę zmuszona zgłosić sprawę na policję konto usunęłam i nie mogę już odsubskrybować proszę o zwrot pieniędzy! Skoro nie korzystam a możecie to sprawdzić bo usunęłam konto nawet nie skończyłam CV a wy zabraliście mi pieniądze proszę o zwrot

Proces rekrutacyjny trwa baardzo długo ponieważ, gdy ja byłam rekrutowana najpierw była rozmowa z panią z HRu, potem trzeba było zrobić zadanie oraz rozwiązać test, następnie rozmowa z zespołem, a następnie 3 rozmowy pod rząd z osobami na wyższych stanowiskach i samym szefostwem, na której zostajecie zaatakowaniu milionem pytań niezbyt związanych ze stanowiskiem na które aplikujecie, chyba po to, żeby sprawdzić jak radzicie sobie pod wpływem stresu. Samo szefostwo bardzo sympatyczne, jednak pozostałe 2 osoby piastujące wyższe stanowiska trochę patrzyły z góry na kandydata bez doświadczenia

Magdalena K.

Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu odnośnie rekrutacji. Przedstawicielka firmy (researcherka) zgłosiła się do mnie z ofertą na stanowisko Digital PR Specialist. Zainteresowana ofertą umówiłam się na spotkanie za pośrednictwem udostępnionego kalendarza. Pierwsze spotkanie nie doszło do skutku, bo rekruterka zapomniała wysłać mi wiadomość, żeby je odwołać. Pomyślałam: zdarza się. Umówiłyśmy drugie spotkanie. Niestety, ale drugie spotkanie również nie doszło do skutku, bo rekruterka odwołała je 40 min przed planowaną rozmową. Napisała do mnie wiadomość mailową, którą odebrałam kiedy ponownie czekałam na jej telefon. Mój czas został podwójnie zmarnowany, a przedstawicielka firmy dała świadectwo profesjonalizmu dla siebie oraz firmy, jeśli oczywiście standardem jest takie traktowanie. Szanowni Państwo, proszę zwrócić uwagę na jakość swojego procesu komunikacji w rekrutacji jeśli chcecie być odbierani jako profesjonalna firma na rynku. Jako kandydatka i potencjalna klientka, jestem co najmniej zniesmaczona.

Magda

Dopóki była stara oprawa graficzna wszystko wyglądało w porządku ale po modernizacji strony wszystkie moje CV i listy motywacyjne po prostu zniknęły. Dlatego nie podoba mi się takie postępowanie, bo to zakrawa na wyłudzanie danych osobowych. Także wszystko samo mówi za siebie. Udzielenie pomocy w tej kwestii polegało na tym że podano mi adres email do rzekomego konta na interviewme, który założyłam w desperacji dwa tygodnie temu a nie do konta, które posiadałam od przeszło 2 lat.

hufky

(usunięte przez administratora) Nie polecam, automatycznie włączyli subskrypcję na swojej stronie, na którą nie wyrażałem zgody i nie miałem o niej pojęcia i pobrali automatycznie z mojego konta 59,90 zł. Na emaile nie odpisują, zero kontaktu, (usunięte przez administratora)

Niepowazni.

2 rekrutacje, powod ten sam, oczekiwania finansowe zbyt wygorowane. Jako jest sens zapraszac na rekrutacje skoro z gory zna sie budzet kandydata i jest on wyzszy niz przeznaczony na rekrutacje ? Po co zawracac komus glowe i zajmowac czas.

Co wchodzi w socjal Interviewme Koziej Krawczyk Sosnowski sp.j.?

Olewają w kwestiach problemów z kreatorem , nie można stworzyć cv takiego jak jest na szablonach ,odpowiedzi w stylu: piszą że nie można że nie ma takiej możliwości , więc niech stworzą szablony na bazie narzędzi które udostępnili klientom i wtedy zobaczą jak jeszcze spadnie im sprzedaż usług, bo spadła skoro nagle zmienili cennik z 49,90 za 3 mc na 59,99 za 1 mc różnica jest kolosalna - z trzech miesięcy na jeden miesiąc . Jakość cv po zmianach kreatora jest bardzo niska. Kretor nie jest wart tych pieniędzy bo nie można stworzyć takich cv jak na szablonach . Usuwają wszystkie negatywne wpisy na ich stronach zostawiają pojedyncze komentarze . Wszystkim trolom które im słodzą na stronie dziękuje p. Jerzy. Nie polecam , ludzie szukajcie innego kreatora .

Pati

A jak jest platnoscia, za pierwszy miesiąc ściągają te 59.90 i można od razu zrezygnować i za nadtepny juz nie sciągną i nie maz tym problemu .mam stresa pomozesz?

Magda

@miki może coś się złego dzieje w firmie, ktoś ma jakieś informacje ?

• Jak się pracuje w INTERVIEWME KOZIEJ BRZOZOWSKI SP. J.?

Zobacz opinie na temat firmy INTERVIEWME KOZIEJ BRZOZOWSKI SP. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTERVIEWME KOZIEJ BRZOZOWSKI SP. J.?

INTERVIEWME KOZIEJ BRZOZOWSKI SP. J.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Górczewska 200C lok. 298
    01-460 Warszawa

INTERVIEWME KOZIEJ BRZOZOWSKI SP. J.