CAP FINA

Opinie o CAP FINA

Agnieszka

Słowa kojarzące się z CAP FINA solidna, profesjonalna, uczciwa, terminowa, zlecenia pewne co miesiąc, bezproblemowa współpraca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: nie da się ocenić. Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjaźni, profesjonalni, uczciwi. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Pensja uzależniona od ilości tekstów do tłumaczenia; 30 zł netto za 1 stronę rozliczeniową. Najbardziej podobało mi się w CAP FINA: ogólnie współpraca bdb. Najbardziej nie podobało mi się w CAP FINA: n/d.

Zostaw opinię o CAP FINA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CAP FINA