Bakalland S.A.

Opinie o Bakalland S.A.

Julita
użytkownik zarejestrowany

Ktoś z Was pracuje aktualnie w dziale sprzedaży? Znalazłam ofertę pracy na stanowisko Key Account Manager. Jest ona aktywna przez jeszcze 2 tygodnie. Co możecie podpowiedzieć osobom, które są zainteresowane aplikacją? Jak wygląda praca w tym dziale firmy?

Dawid

Napiszcie jak wyglądała sytuacja firmy po przejęcie jej przez fundusz innova. Czy były zmiany kierowników i brygadzistów. Jak wyglądała zmiana płacy i czy pracy jest więcej. Chodzi mi głównie o stanowiska produkcyjne i magazynowe. Właśnie są na etapie przejmowania naszej firmy więc chciałbym wiedzieć czego się spodziewać.

Bogdart

czy sa teraz przyjęcia do bakallandu? -szukam z dziewczyną jakiejś pracy - do Janowa mam dosyć blisko ?- czy ktoś wie coś ? i jakie zarobki jak cos

kadrowa
@Bogdart 04.04.2017, 09:53

wyślijcie cv na adres karolina.sandzewicz@bakalland.pl i napiszcie jakiej pracy poszukijecie. Bakalland przyjmuje operatorów, automatyków, technologów etc.

Dragon

Jak wspaniale że nie pracuje już w tym obozie pracy w dziale sprzedaży.

prozak

Jak ktoś nie jest z Janowa lub okolicy to w Bakallandzie nie wytrzyma długo .

Mała

Witam. Moim zdaniem firma Janowie jest wporzadku. Z jednym małym wyjątkiem odkąd zmieniła się kierowniczka zakładu jest po prostu niemożliwa współpraca. Hmm z panią Monika G. Jest po prostu nie możliwa ublirza kłamie obgaduje za plecami pracowników ,jest chamska kłótliwa i wiele więcej, dużo można powiedzieć o tej pani. Każdy w firmie się jej boi. Moim zdaniem taka kierowniczka powinna wogole zostać zwolniona z pracy lub powinna zostać przeniesiona gdzie imdziej. Ja ludziom bardzo współczuję jeśli mają doczymienia z tą panią. Ja osobiście w tej firmie nie chciała bym pracować. Z poważaniem mała ;)

Viola
@Mała 27.01.2017, 16:34

Niestety są i tacy ludzie wredni. Ja osobiście się z tobą zgadzam.

Niko
@Mała 27.01.2017, 16:34

Wredny babsztyl masakra. Taka obrazu powinno się. za krzywdy jakie robi pracownikom

Świeżak

Na PH podstawa to 3000 brutto. Premie są ,ale jak to bywa. Na detalu premii raczej się już nie bierze więc jedna składniowa odpada. Jeżeli chodzi o drugi plan na MT to jest do zrobienia. więc jakieś 450 zł wpadnie. Za program perfect store jeżeli spełnisz dwa kryteria to dostaniesz jakieś 800 ziko. Pod warunkiem że zrobisz :) Wróciły częste kontrole więc ciśnienie rośnie. Spychologia na przedstawicieli itd. Plany również dziwne. Jednego miesiąca plan do zrobienia na mega ciśnieniu a drugiego miesiąca plan większy aż o 90% (październik). Ludzie pokończyli realizację na 40 % więc pojadą na podstawie. Przerzucanie towaru w Polskę to norma. Kolesiostwo na pewnych płaszczyznach razi w oczy i to bardzo.

aa

a czy praca dla mikrobiologa sie tam znajdzie?

Bak

Witam. Pracuje w BA od kilku lat. Co chcecie wiedziec o firmie ?

BAK
@pracownik 31.08.2016, 23:43
Jak wygląda praca w biurze ? widze ogłoszenie na specjaliste ds sprzedaży odnośnie wynagordzenia, atmosfery etc mozesz cos nap...

Artur, zalezy o co pytasz - bo jesli o atmosfere to super, w Warszawie jest bardzo rodzinnie. A jesli o ilosc pracy to coz - ciezko sie z tym obrobic ale mozna. Nie wiem ile placa - to sa dane poufne do ktorych ja nie mam dostepu. Jesli chodzi o mnie to obecnie nie szukam pracy, od kilku lat jestem w BA, podoba mi sie. Mam niezla pensje, normalna umowe, chwilami jest ciezko - ale gdzie nie jest? Oczywiscie ze sa pewne rzeczy ktore czasami wkurzaja - ale nauczylam sie z tym radzic. Jesli chcesz to aplikuj.

@BAK 13.09.2016, 16:03

I po co bzdury piszecie?

Guitar

Właśnie, jak to jest z premiami jako PH? Generalnie słyszę że podstawa 2000 na rękę i oklejone auto to norma, a premie 1500, więc jakby się je wyrabiało to jeszcze OK... Pytanie tylko, czy te premie to jak yeti wszyscy słyszeli, nikt nie widział, czy raczej norma na zasadzie, że PH na niej bazuje i brak premii jest niejako karą i porażką? W firmach których pracowałem tak to działało, że jak nie miałeś premii przez np 3 miesiące, to wzbudzało to negatywne zainteresowanie i chęć "wsparcia" przez przełożonych i dostawałeś po tyłku- bo brak premii to bardziej kara a słabe wyniki, jak było średnio to była, choć niewielka ii analogicznie jak zrobiłeś 100% to było już spoko- jak jest tutaj? Czy auto można użytkować w weekendy (nawet po tankowaniu za swoje?) Jak wygląda połączenie Delecty i Bakallandu: jeden zespół, te same auta, to samo portfolio i zadania czy są różnice?

denzell

Dostaniecie krótką fabię oklejona aż po sam dach i 2koła podstawy. O premiach nie myślcie bo przecież (jak już HR zaznaczał) pensja wyplacana na czas i jeszcze samochód i telefon :) Wekkendy wolne oraz umowa o pracę ,a to w dzisiejszych czasach rzadkość. Hahaha Delecta jakoś sie sprzedaje, ale plany tak wyśrubowane, że nie ma to znaczenia. Bakalland sie nie sprzedaje więc sami pomyślcie. PH sami odchodzą !

ołówek

Popatrz sobie w archiwa na pracuj.pl jeśli to możliwe to zobaczysz ile było ogłoszeń. nie chcesz to nie wierz.Od roku czasu tak się dzieje.Aplikuj, zatrudniaj się i potem sie wypowiesz.

Aska

Czy te 60% PH to sami zwolnili czy to ludzie odeszli sami jak to jest naprwde pewnie sie nie dowiemy ale moze ktos cos madrego napisze

ołówek

Rotacja w firmie jako ph wynosi już blisko 60%. tyle w temacie

Tom

Dostał sie ktos ostatnio na PH ( jakie warunki ? pensja +/- jakie samochody itp. dzieki z gory za odpowiedź

ziemia

tak dwa skladniki premii ,pierwszy brak jej drugi skladnik psychiatra.

jarek

gdzie na rozmowe Cie zaprosli i na jaki region PH ds. KK Ja do Wocławka mam jechać

gosc

Witam, Dostałem się do drugiego etapu na Przedstawiciela ds. kluczowych klietnow lecz nie mówili jeszcze nic o wynagrodzeniu. Ktos się może orientuje jak to wygląda jakie pieniądze i auto ? Ds kluczowych klientów to naprawdę kluczowi klienci czy tylko ładnie nazwany detal ? Dziękuje

marpi
@gosc 09.06.2016, 13:18

Cześć, A po ilu dniach od pierwszej rozmowy miałeś następną? Ja byłem na 1 rozmowie mija prawie tydzień i odzewu niema i zastanawiam się czy liczyć jeszcze na kontakt? Z góry dzięki za odpowiedz

Helmut

Dziadowska firma ten bakalland. Daleko od cywilizacji jest bakalland i jego zarząd. Wrony tam zawracają. Dojazd na własny koszt, płaca mizerna. Świadczenia socjalne na poziomie zerowym. Wyzysk człowieka przez zarząd, to norma. Ścierwo nie firma.

qaz

idę na rozmowę o pracę na automatyka czy ktoś może mi powiedzić coś blizszego ofirmie zarobki, czas pracy atmosfera pracy. dziękuje

zainteresowany

Witam, jakie zarobki proponuje firma dla PH ds. kluczowych klientów? Pomoże ktoś?

mirek

Firma ma dużą stratę finansową. Brak ludzi i kadry zarządzającej tzn. kierownika produkcji z głową. Szukają nadal człowieka.

MAG

Serb obecnie są wolne dwa wakaty na stanowisku magazyniera w Janowie Podlaskim

Irena

Bardzo proszę o podanie jak wygląda rekrutacja na kierownika ds. kontroli jakości chodzi o zakład w Janowie Podlaskim, czy są jakieś testy, czy tylko rozmowa, czy jeszcze jakieś zadania problemowe, proszę o podpowiedż, pozdrawiam

Karolina

A jak wyglądają tam staże w zakładach produkcyjnych? Mozna się czegos nauczyc czy nie warto nawet probować?

Karolina

yty

Po spotkaniu rekrutacyjnym nie spodziewajcie się informacji zwrotnej. Ja nie doczekałem się decyzji już przez 4 miesiące. Stracony czas.

Daria_K

A ile teraz można zarobić jako przedstawiciel ? nadal 2000 podstawy i do 1500 premii ? Ile godzin dziennie realnie się pracuje ?

Lana32

Czy mógłby ktoś napisać jak wygląda proces rekrutacji do Bakalland do działu Jakości? Czego się należy spodziewać? z góry dziękuję

StaryWyga

Nie zgodzę się z Tobą. W pracy handlowca wielkie znaczenie ma to jaka ma się osobowość, wiedzę na wszelakie tematy, inteligencję czy jest się oczytanym i świadomym otaczającej terażniejszej i przeszłej rzeczywistości + obycie... Oczywiście wyższe wykształcenie nie zapewni wszystkiego, ale jest gwarantem szerokiej wiedzy i przynajmniej ponadprzeciętnej inteligencji. Nie mówię, że osoba z wykształceniem średnim nie może być inteligentna ponad "średnią" (jakże niską o zgrozo) oraz, że nie będzie dysponowała ogromną wiedzą - bo są wyjątki.Zresztą znam wiele osób ze średnim, a nawet z zasadniczym, które posiadają bogatą wiedzę na wiele tematów (bynajmniej nie przyziemnych) Ważne też z jakim klientem sie pracuje. Wiadomym jest, że jeżdżąc "po wsiach" i rozmawiając z małorolnymi chłopkami wiele nie potrzeba i tutaj wystarczają techniki sprzedaży i zwyczajne cwaniactwo. Niestety są klienci, którzy wymagają partnera nie tyle do handlu co do rozmowy. Są klienci wykształceni, poważni i wymagający. Nie bez powodu po aptekach tylko z matura nie pojeździsz (klient wyksztalcony) po lekarzach nie da rady (klient wykształcony) po szkołach, instytucjach nie da rady (klient wykształcony) W handlu B2B trzeba mieć szeroką wiedzę na różnorakie tematy. Często są to tematy nie wnoszące nic i zupełni do niczego, ale jednak partnerem do rozmowy trzeba być i to na poziomie!!! Techniki sprzedaży nie działają zawsze i nie na każdego. Niektórzy potrafią wychwycić ich stosowanie i KONIEC. Po kliencie. Podstawa to długofalowe budowanie relacji i zaufania. Kończąc dodam, że zazwyczaj jednak potrzebne jest proste cwaniactwo i nieustępliwość. Jeśli obsługuje sie wiejskie sklepiki z prostymi ludźmi to sukces odniesie każdy kto zna tabliczkę mnożenia i potrafił sie nauczyć w szkole wierszyka. techniki sprzedaży też mu sie do głowy wbije.......

PogromcaREMIKuW

Remik-nie możesz startować na stanowisko handlowca skoro walisz takie byki! "handlowcUw" nikt nie potrzebuje. Na pewno nie takich. Kiedyś bycie przedstawicielem dużej firmy to był prestiż. Dziś niestety (dzięki takim remikom) stała się to zwykła profesja dla plebsu. Kiedyś trzeba było znać język i mieć wyższe wykształcenie. Teraz? Teraz byle kto może pracować w handlu i psuć opinię o tej profesji...

remik

Pojawiły sie ogłoszenia na handlowcuw. Ile mozna zarobić na pomorzu? Czy płace są takie same w całym kraju?

ania

Laser- samochody teraz są od Delecty więc ci nie powiem. Wcześniej były badziewne, ale teraz można się wozić naprawdę wypasionymi furami (nowe focusy kombi)Wiem, że delekciarze jakoś sobie radzili z jazdą prywatną, ale jak jest teraz to nie wiem. Pensje chyba też podnieśli do tych Delectowskich. To juz nie jest praca w bakaliach tylko nprawdę koncernowo korporacyjna robota. He he. Dobrze,że nas połączyli bo na ich plecach jakoś się wydźwigniemy :):):)

delfin

Cały ten bałagan miał być uratowany poprzez zaciąganie kredytów i sprzedanie się funduszowi in. Fundusz kupił titanica, ale dokoptował do tego Delectę aby utworzyć coś naprawdę wielkiego. Niestety delekta nie udźwignęła tego wszystkiego i zamiast uratować Bakalland sama zaczyna mieć kłopoty.

prawda

A teraz trochę obiektywnej prawdy. Kolos na glinianych nogach.Same straty i ratowanie Titanica kredytami.

KISIEL

BUDYŃ ma rację. Uwierają jak diabli! Ale słyszałem, że mają być z bakalii - takie seksi i zjeść będzie można... Gorzej jak ci morelka wejdzie nie tam gdzie chciałeś. No ale może to akurat się "laserowi" spodoba ;)

BUDYŃ

a ty chcesz pracować czy potrzebujesz samochodu do dyspozycji jako TAXI ,własnie takie młoty jak ty popsuły opinie handlowca:fura, komóra i mc donald .SĄ GPS W KOMÓRCE W SAMOCHODZIE I W LAPTOPIE, masz chipa w firmowych stringach ale ja nie zakładam bo mnie cisną przy wykladaniu Delecty -Bakalland :)

aleksander

Siedzibę mają fajna ale te filmiki na youtubie pozytywne nie są. Trochę jest tam bałaganu. może ktoś coś więcej udostępni.

KONSUMENT

Witam Nie jestem pracownikiem tej firmy ale chciałem dodać swoją opinię na jej temat:) Ostatnio chciałem kupić kilka produktów Bakalland w jednym z hipermarketów dużej sieci i niestety półki były puste jak się póżniej okazało od kilkunastu dni,nie wiedzieć czemu bo teraz chyba zbliża się najlepszy okres dla bakalii,zapytałem kierownika stoiska czy może ma te produkty gdzieś na magazynie na co uprzejmie odparł że nie ma i nie wie kiedy będą ponieważ od dłuższego czasu nie może się skontaktować z kimś kto mógłby ten towar zamówić, wyłożyć itp. ogólnie był bardzo zły na tą firmę więc grzecznie podziękowałem i niestety kupiłem produkty konkurencji:( pracowałem w kilku firmach handlowych i dziwię się iż firma o tak znanej marce na rynku pozwala sobie na tracenie w ten sposób pieniędzy i klientów. Pozdrawiam p.s. mam nadzieję że jak następnym razem będę robił zakupy to produkty Bakalland na półce już będą bo jednak moim zdaniem są najlepsze:)

smiechu warte
@KONSUMENT 27.11.2013, 13:45

mam pytanie czy te zakupy robiłeś w CASTORAMIE :)SMIESZNY JESTEŚ !!!!!!!!!!!!

ja

Nie wiem czy firma BAKALLAND suszone daktyle moczy w syropie glukozowym (na opakowaniu w składzie go nie ma), bo daktyle są tak przeraźliwie słodkie, że za każdym razem po ich zjedzeniu dostaję zgagi.

Michał
@ja 19.11.2013, 01:40

W tej mieszance są ogryzki jabłek, kilka zaschniętych śliwek z pestką, kilkanaście kuleczek aronii, a gruszki o których mowa w składzie na opakowaniu nie ma nawet co szukać. Po wysypaniu z opakowania płacz,bo takich odpadów to tylko w śmietniku można szukać. Ludzie nie kupujcie tego!!!!!!!!!!!!!!!!!!

halina
@ja 19.11.2013, 01:40

Kupiłam śliwki suszone państwa firmy,termin ważności 07.2016.Po otwarciu torebki były spleśniałe,to nie pierwszy raz.

Bożka

WITAM CHCIAŁAM WYRAZIĆ SWOJĄ OPINIĘ O WYROBIE bakalland jest TO MIESZANKA KOMPOTOWA CHCIAŁAM WYPRÓBOWAĆ PRZED bożym NARODZENIEM parę suszonych jabłek z nasionami , gruszki szukać trzeba przez LUPĘ !!!parę śliwek i trochę suszonych owoców Aronii i to na 4 litry wody no może żeby te 300 gram kosztowało 2,50 to bym się nie czepiała ALE TO KOSZTUJE 8 zł osiem złotych pytam za co????? piękne opakowanie kolorowe malutkie okienko przezroczyste żeby za dużo nie zobaczyć co tam tak naprawdę jest! no i propozycja co należy dodać żeby było dobre producencie czy to dobrze przemyślane i skalkulowane, taka cienka mieszanka za takie pieniądze na BOŻE Narodzenie?????? Z pozdrowieniem oburzona Stała klientka Biedronki Bożena Pruszyńska z Olsztyna

eduardo
@Bożka 15.11.2013, 21:53

michał
@eduardo 20.11.2013, 20:36
Pani Bożenko tylko skladać cv i wziąść się za proces udoskonalania procesu produkcji,może jest wolny etat....

To potwierdzam produkty te nie są do jedzenia. Nienaturalnie słodkie.

billaden

oj pierdolita glupoty i tyle :)

bbb

Wracajcie jak możecie jest teraz super i zarobki się bardzo poprawiły

aaa

chyba przyznasz, że warunki się poprawiły dla wszystkich

było mineło

oj kolego naruszyłes trochę smierdzący temat , wracają ale za ile i na jakich warunkach:) takich samych ?

tt

To szanujcie ich żeby znów nie odeszli .........

taki tam

Powiem jedno nie jest tak beznadziejnie w firmie skoro co jakiś czas powracają pracownicy i to tacy co sami odchodzili .Dział handlowy jest tego przykładem .Wszędzie dobrze ale najlepiej ...........

wikary

rodzynek - 2013-07-06 10:07:51 hej, na jakich stanowiskach można pracować z Bakallandzie? segregując bakalie do mieszanek?:) a tak serio, to ile tam można zarobić?zarobić ? haha! Stary to jest spolka ktory placi jak w latach 90. obiecuja premie ktorych nigdy nie wyplacaja. (usunięte przez administratora)

roman

Zdecydowanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracowalem i wiem jak to wyglada, normy z dnia na dzien wieksze premii zero placa minimalna, atmosfera ciaglego akordu robic robic robic szybciej, a jak pozniej do zaplaty to w kolejnym miesiacu premii nie dostaniecie bo dwa pudelka zabrakly do mormy. Zdecydowanie nie polecam, powtarzam nie plecam

jw

Nie, nie jestem żadnym kierownikiem regionalnym,(usunięte przez administratora) Po prostu jestem zawsze ciekaw konstruktywnych opinii o firmach jako człowiek poruszający się po naszym wąskim podwórku pracy.

Zostaw opinię o Bakalland S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bakalland S.A.