counter
3 279 442 5 1
ana

Największym pośmiewiskiem jest hurtowa z pewnego miasta z kujawsko pomorskiego która "siedzi w kieszeni" i nie tylko w niej u pewnego Pana który również jest imbecylem. Na dodatek dochodzi druga hurtowa z pomorskiego która łazi jak piesek za wspomnianą ....

Tak45Nie
Bakalland S.A.

Dziękujemy za liczne opinie i komentarze. Jako firma otwarta na głosy użytkowników, czytamy je i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, staramy się wyjaśnić każdą sytuację, natomiast nie wyrażamy zgody na rozpowszechnianie kłamstw, obrażanie kogokolwiek, czy też naruszanie godności osobistej. Polskie prawo gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego informujemy, że wszystkie komentarze zawierające treści niezgodne z prawem, nieprawdziwe lub naruszające regulamin serwisu są analizowane, a firma zastrzega sobie prawo do podjęcia zgodnych z prawem działań mających na celu ochronę dobrego imienia firmy i jej pracowników. Jesteśmy otwarci na komentarze i rozmowy z użytkownikami forum. Wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy zgłaszać na adres: hr@bakalland.pl lub pod numer telefonu: 224547193

Tak6Nie14
Magda Gessler

Przepis na zupę buraczkową: wrzucić do kotła z wrzątkiem Piotrusia N., zamieszać raz w prawo raz w lewo i gotowe

Tak9Nie1
Maja

Bakalland jest i był bardzo dobrym Pracodawcą. Rynek jest wymagający i bardzo zmienny stąd czasami zwalniają a czasami zatrudniają. Sfrustrowanym niezadowolonym polecam skierowanie energii na jakość wykonywanej pracy.

Tak14Nie5
Teresa Nowy wpis

Widziałam, że Bakalland planuje zatrudnić Technika Liniowego. Ktoś już był na rozmowie rekrutacyjnej? Jeśli tak, to koniecznie napiszcie, jak przebiegła.

Truciciele ludzi Nowy wpis
 Problem

Używanie konserwantu, dwutlenku węgla (usunięte przez administratora) o i takie firmy powinny milionowe kary płacić....

Bez komentarza Nowy wpis
@Truciciele ludzi

Proszę nie wypisywać bzdur. Kolejny komentarz bez potwierdzenia i bez podania faktów.

Janina P Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 62 dni.
Klient

Czy zakład we Włocławku nadal należy do Bakallandu bo gdzieś w internecie widziałam ,że przejęła to firma joyFood czy to prawda?

Anna
Użytkownicy czekają na odpowiedź 97 dni.
Klient

Kupiłam dzisiaj 3 paczki rodzynek Ohyda były czarne spalone i muszę je wyrzucić .Gdzie jest kontrola jakości?

Tak5Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jaki dress code obowiązuje w Bakalland S.A.?

Bass
@Pytanie

Dresiki białe skarpetki i klapki koniecznie Ziko

Tak2Nie1
JanuszTracz

Witam ktoś niedługo podejmuje prace ? Jakieś aktualne info odnośnie stanowiska PH ?

Chetny

Złożyłem CV na przestawiciela , ale nikt się nie odezwał. Stąd moje pytanie- czy do kogoś dzwonili , albo zatrudnili w najblizszym czasie i moze powiedzieć coś więcej?

TakNie1
Anna
@Chetny

Ja składałam kilka razy ponieważ ogłoszenia są regularnie( a to chyba coś już mówi o danej firmie) i nic. Firma kogucik?? Zbierają bazę?? Nie stracę więcej czasu na taką firmę bo cenię swój czas.

Tak4Nie2
☺️
@Anna

To tylko świadczy o profesjonalność (usunięte przez administratora)

Tak3Nie
krak - mag
@Chetny

Do mnie też nikt się nie odezwał. Cisza.

Rodzynek

Ogłoszenia są prawie na cała Polskę oprócz polnocy masakra co tam się wyprawia wszyscy zwolnieni ?

@Rodzynek

Zwykła aktualizacja bazy więc nie ma się czego bać:-)

Smiech
@Pracownik

Pozdrawiamy HR :* Miło was widzieć jak usuwacie wpisy z forum ;))

Tak5Nie
Czekoladowy
@Rodzynek

No ja już drugi miesiąc z rzędu widzę te ogłoszenia, też mi to wygląda na takie hurtowe spisywanie ludzi, ech...

Paw

(usunięte przez administratora) jak ktoś chce pracować to i będzie pracował, pracowałem w jednej firmie która opinie ma straszne a okazała się najlepsza firma w jakiej pracowałem dlatego nie biorę do siebie żadnych uwag pisanych na tym forum. Ja obecnie czekam na zatrudnienie i nie wiem skąd w Was tyle jadu i złości dla tej firmy. Czytałem tez opinie niżej o północy zmianach ph itd ja do tej pory nie uświadczyłem żadnego złego wrażenia, moje zatrudnienie przeciąga się w czasie z powodu epidemi ale to normalne i dla mnie nie ma w tym nic dziwnego. Jak komuś się nie podoba to droga wolna i po co wylewać te żale.. nikt nie jest niezastąpiony moi drodzy bakalland bez wszystkich tych którym tak zle w tej firmie tez przeżyje ;)

Tak7Nie4
Seba
@Paw

Jak by było tak wspaniale w tej firmie to by nie było takiej duże rotacji pracowników. Zaczynając od dyrekcji w ciągu 4 lat pięciu dyrektorów. To jest normalne w stabilnej firmie?

Tak12Nie
A

Kodeks karny wskazuje, iż osoba pomawiająca inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

Tak6Nie8
?
@A

Czego tyczy ten wpis?

Jagna z bagna
@A

(usunięte przez administratora)Nie zamknięcie ludziom buzi.Kodeks karny ma również odpowiednie paragrafy na zastraszanie pracowników.Opinia o Bakallandzie jest taka kiepska przez to co wydarzyło się przez ostatni rok po zmianie władzy.

Tak6Nie5
@Jagna z bagna

Czyżby powrót do nałogu?

Tak4Nie1

Tak14Nie5
Majak
@Maja

Niestety tak nie jest Maja. Chciałabym wierzyć w to co piszesz , ale osobiście miałam styczność z Bakalland I jest tragedia I poprzednicy mają rację

Tak6Nie6
Seba
@Maja

Maja a ty tak na poważnie czy z biura jesteś?

@Majak

Ja też miałam styczność z Bakallandem a teraz niestety mam styczność z prywatnym biznesem..... i mogę napisać tylko tyle że tęsknię za Bakallandem.

Tak3Nie3
Majak
@Maja

A kiedy miałaś styczność?

Tak2Nie2
Konrad
@Maja

Możesz szczerze opowiedzieć o pracy PH?

On
@Maja

Jak to wszustko czytam co nie ktore domysly to az trzeba.sie.odezwac bo wiekszosc tylko potrafi wypisywac w internecie bzdury.To że są ogłoszenia nie oznacza faktu że szukają pracowników:-D Zwykła aktualizacja bazy w całej Polsce. W tej firmie wszystko jest ok bynajmniej w regionie polnocnym (usunięte przez administratora) Panie kierowniczki,pomocne niezostawiajacych Pracownikow na lodzie umowy z nowymi pracownikami są przedłużane,budżet na wymiany jest,umowy z sieciami zrobione więc co wy tu wypisujecie?Wystarcza chęci i uchylić się po pieniądze z premią.... tyle albo dla innych aż tyle .... Kierownicy z tego co wiem już mają nowe auta służbowe więc firma ma się dobrze

Tak5Nie5
JMD
@On

Tak się ma dobrze że idzie na sprzedaż ale nikt nie chce kupić tonącego statku.

Tak6Nie3

Czy Bakalland S.A. organizuje staże dla studentów?

Orzeszek
@Pytanie

Teraz raczej nie....

Pracuj

Na pracuj pełno ogłoszeń co się dzieje ?

@Pracuj

Nowa władza zniszczyła firmę I ludzie nie chcą dla nich pracować. Prawdopodobnie sprzedaż firmy w czerwcu.

Tak5Nie4
Pracuj
@Byly

Ale ze jak ? Co się pozmieniało ? Jak było za starej władzy a jak teraz ? Musiały to być radykalne zmiany opiszesz je ?

Tak4Nie
@Pracuj

Oczywiście To tylko moja opinia. Zaczęło się od zatrudniania swoich kolegów na kierownicze stanowiska którzy nie posiadali doświadczenia w tym rynku, następnie wyrzucanie ludźmi którzy mieli znajomości i wiedzę, następnie brak wsparcia dla rynku i ciągle obcinanie funduszy- brak jakichkolwiek umów na sieciach/ sklepach. Brak planu działania dla przedstawicieli I planu układane z dnia na dzień po czym pokazywanie ich realizacji koło 20 Dnia miesiąca. A najgorsze to brak szacunku do człowieka.

Tak8Nie4

Skoro byłeś taki dobry to dlaczego jesteś " Były". Odpowiedz - bo byłeś słaby

Tak2Nie6
@XYZ

Albo się szanuje i wolałam zmienić pracę

Tak8Nie2
Byly

Każdy ma prawo do opinii , A taka jest moja opinia na moich doświadczeniach. Jeśli byłoby dobrze w firmie to nagle nie wisialoby 40 ogłoszeń na pracuj.

Tak6Nie
@Byly

Masz bardzo małe doświadczenie. Nie jest to powód do zwalniania. Powodzenia w zdobywaniu doświadczenia u nowego pracodawcy.

Tak1Nie6
Xyz
@XYZ

Nie masz pojęcia jakie człowiek ma doświadczenie więc siedź sobie dalej w biurze z kolegami i niszcz firmę. Nie pozdrawiam

Tak4Nie4
Nemo

A co regionalnymi kierownikami ? Zostają czy ich tez zmieniają ?

Maliniak

Podziękowania dla firmy bakalland za to że zwalnia ludzi pozostawiając ich bez środków do życia szukając wcześniej haków. Pamiętajcie najważniejsza marża nie ludzie. Najchętniej zatrudniają osoby z dawnych lat z Delecta. Tak zwani B M W.

Tak6Nie5
Malinowy
@Maliniak

Gdzie pozwalniali ? Kiedy nowi wchodzą ?

Maliniak
@Malinowy

W całej Polsce. Pewnie będzie fuzja z inną firmą.

Tak1Nie1
Abcd

Cersanit ? Nie sądzę . Nie maja nic wspólnego z asortymentem spożywczym

TakNie1
@Abcd

z tym Cersanitem żartowałam oczywiście ….. myślałam że nie będę musiała tego pisać :)

Tak6Nie1
Abc

Ta firma to jedna wielka porażka.

Tak8Nie6
Icetea

Czy ktos czeka na zatrudnienie jako ph ?

Rodzynka
@Icetea

Odradzam prace jako PH przy nowej władzy. Brak szacunku i benefitow. Teraz zwalniają Ph mimo tego że jeżdżą po sklepach i z dnia na dzień wypowiedzenie. Odradzam

Tak5Nie1
@Rodzynka

Z jakich regionów pozwalniali ludzi ? Będą nowi czy redukcja etatów ? PH normalnie jeżdżą ? Co masz na myśli brak benefitów ? Rozwiń wypowiedz chciałabym dowiedzieć się jak najwiecej informacji w sumie nie mam zadnej innej alternatywy a i tu niepewne..

Rodzynka
@Icetea

Północna część Polski o tej wiem na pewno. Zwalniają ludzi, bo nie chcą płacić w czasie pandemii po czym przy zwolnieniu mówią , że chcą żeby do nich wrócić jak to się skończy (A zostawiają człowieka na lodzie). Nie wiadomo co będzie z ta firma , ponieważ działania prezesów są jedna wielka niewiadoma. Benefitow brak czyli oprócz służbowego auta (które jako PH Ci się należy) to nie masz nic oprócz pensji. Nawet spotkań co miesiąc żeby omówić plany , bo szkoda na to pieniędzy.

Tak4Nie1
@Rodzynka

Mój mąż by powiedział (usunięte przez administratora) jak ch*j” ale z braku laku dobry kit..

TakNie2
ana

Tak45Nie
Ada
@ana

...i wtedy wchodzę Ja, cały na biało :)

Tak4Nie
Budyn
@ana

Czyżby te wątki ,ten i ten poniżej ,mialy ze sobą coś wspólnego?

Magda Gessler

Tak9Nie1
@Magda Gessler

Jak widać tak poważna firma może być reprezentowana przez buraka. Współczuję pracownikom firmy.

Tak5Nie1
Czarownica
@Gargamel

Jak ktoś nie pracuje w firmie Bakalland to po co się tu wypowiada jak zna sytuacje z plotek. Jak ludzie robią swoją prace to i zarobią. Piotr N. jest normalnym człowiekiem i robi dobrze swoją robotę bo spadków w jego dziale nie ma. Pozdrawiam plotkarzy!

@Czarownica

Znam tylko jedną osobę, która jest zadowolona ze współpracy z PN. Zwłaszcza na płaszczyźnie prywatnej.To pewna pani z Bydgoszczy. Pseudonim Czarownica dobrze do niej pasuje.

Tak7Nie
Czarownica
@Gargamel

Ja znam więcej osób którym z PN współpracuje się dobrze. A co do kontaktów prywatnych to każdego jest indywidualna to sprawa. Jeżeli Ty nie kolegujesz się z kimś z pracy prywatnie to Twój problem. P.S. Nie jestem z Panią z Bydgoszczy jeżeli to Cię tak bardzo Gargamel interesuje i lubisz żyć plotkami...

Tak1Nie2
@Czarownica

Hej. Co tak odpowiadasz dopiero po 7 dniach. Ciężko było coś wymyśleć z sensem? Rozumek za mały? Akurat w przeciwieństwie do P mam wielu przyjaciół w pracy i prywatnie, i to są przyjaciele przez duże P. Jakoś dziwnym trafem tylko Ty bronisz na tym forum tego nieudacznika i oszusta. To gdzie Ci wszyscy jego koledzy? Nie myl kolegowania się z romansowaniem. Zresztą to nie ma już znaczenia. Dwa tygodnie jeszcze każdy wytrzyma. Ostatni dzień w pracy P będzie najszczęśliwszym dla wielu.

Tak3Nie
KAR
@Gargamel

Kilka regionów w Polsce szykuje dużą bibę, aby uczcić jego odejście. Powinien jeszcze zabrać ze sobą Czarownicę z Bydgoszczy. Po co jest jej stanowisko. Wszyscy wiedzą, że zostało ono stworzone specjalnie pod nią, w dowód wdzięczności za ............. . Generuje tylko koszty. Później firma nie ma zysku i cisną PH, nie płacą premii. Z pensji, samochodu, hoteli Czarownicy wyżywił by się pewnie jeden region. Nie na darmo mówią na nią Wspólna. Niech P spłaca swoje zobowiązania wobec niej u nowego pracodawcy.

Tak4Nie2
Nick
@KAR

Ale Ty jesteś słaby. Życie Ci nie wyszło, że zajmujesz się życiem innych? ????

TakNie2
@KAR

cześć Nie wiem o który region chodzi bo my nie robimy i moi koledzy także. Generalnie pewnie nie pracujesz już w tej firmie, bo info poszło już wcześniej o odejściu a obudziliście się tutaj. Pracuję w firmie 5 rok i jak wszędzie są plusy i minusy. Mieliśmy już spotkanie w sprawie nowości i powiem, że pożegnanie miał ładne. Odnośnie KAM widziałem cyfry (dostaliśmy info, że przechodzimy z budżetów na forkast, mieliśmy pokazany styczeń i luty różnice) i dwójka KAM była super a dwójka wywołała politowanie i śmiech. Marketing mówi, że ostatni rok był dobry, ja po koncie też to widzę. Sporo ludzi wprost komunikuje, że pójdzie za P jak da znać (ASM/KAR, część WDM pewnie też i KAM). Mówił, że ma papiery podpisane i nie bardzo może. Obiektywnie: + dostałem podwyżkę podstawy, mam 3600 + mam umowę na czas nieokreślony + średnia z premii za ostatnie miesiące (bez Dubaju a z tego co wyrobiłem) 2700 + zespół znam, w końcu się nie zmienia + wiem czego mogę oczekiwać +auto Minusy: - sprzedamy się i nie wiem co dalej - widać, że dużo ludzi już gra nie dla firmy Generalnie jest rynek pracownika, jak coś będzie nie tak pójdę dalej i tyle.

Tak3Nie1

KAR
@Nick

Zajmuję się tym, bo ma to realny wpływ na moje życie. Nie opisuję relacji damsko męskich np. W Nestle, albo Coca Coli, bo mnie to tyle obchodzi co zeszłoroczny śnieg. Niestety ale osoba PN i jego zachowania odbijają się na każdym pracowniku działu handlowego, w tym również na moim. Mówisz słaby? Że niby życie mi nie wyszło? Twój jedyny argument, to plotkarz, plotki, żyjesz czyimś życiem. Na tym koniec. To jest Twój sufit. Dla mnie zdobywanie stanowisk przez łóżko, to taka forma prostytucji. Więc odpowiedz sobie sama, kto tu jest nieszczęśliwy. Żeby to jeszcze z przystojnym, inteligentnym, błyskotliwym facetem. Ale z takim wymoczkiem, to trzeba być bardzo zdesperowaną.

@anty system

Zapomniałem oddać: To ja mówiłem. Jarząbek Wacław. Trener drugiej klasy.

@anty system

Teraz mi się jeszcze przypomniało, że po stronie plusów można zapisać fakt, że można się przespać ze Wspólną. Niestety po stronie minusów, że po tej wątpliwej przyjemności zawsze jest jakaś wysypka, albo inna niespodzianka.

AAA
@anty system

Witam. Po 5 latach pracy dostałeś podwyżkę. Kwota, którą podałeś to cyfra brutto czy netto? To samo dotyczy kwoty Twojej premii. Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam

Mirosław
@AAA

Twoje pytania związane są, z tym że planujesz aplikować do pracy w firmie Bakalland? Jeżeli tak to może mógłbyś napisać, które stanowisko pracy Cię zainteresowało? Chętnie poznam Twoje plany wobec tego pracodawcy.

czaro
@anty system

Hej, te kwoty które podałeś/podałaś to kwota netto czy brutto?

@Kar

Ciąg dalszy Live Story nastąpił. Pracują razem w Temarze

Kisiel
@@Kar

Kogo masz na myśli? Czyżby to był PiotruśN i jego ulubienica z Bydgoszczy?

Weteran z Delecty

Jak nie pracowali, tak nie pracują. W MT pracują merche. Ciekawe ilu ich przypada na jeden hiper. Że też nikt się temu nie przyglądnie…

Tak1Nie1
Michalina
@Weteran z Delecty

Zajmij się chłopie swoją robotą co Cię interesują inni??? Nie masz co robić???? Patrz na siebie A nie na innych bo ktoś zaraz może się przyczepić (usunięte przez administratora)

Daw
@Weteran z Delecty

Każdy ma swój zakres obowiązków. Jak coś boli to do lekarza a nie na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Bakalland S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.