Opinie o Bogdan Bulik Zakład Produkcji Cukierniczej Bulik w Marki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bogdan Bulik Zakład Produkcji Cukierniczej Bulik. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bogdan Bulik Zakład Produkcji Cukierniczej Bulik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bogdan Bulik Zakład Produkcji Cukierniczej Bulik w Marki

Kacper Nowy wpis

Faktycznie firma to porażka ?

Mariusz Nowy wpis

Kilka lat temu pracowałem w firmie Bulik. Jak dla mnie totalna porażka. Mało kasy i kierowniczka straszna (usunięte przez administratora) Jak stara kwoka, która miała zespół nie dopchniecią. Przyjeżdżała z jakiejś wsi zza Wyszkowa. Mam nadzieję, że życie ją już ukarało. Pamięta ktoś jak się nazywała?

Urszula Nowy wpis

Bulik to firma zajmująca się produkcją słodyczy. Może ktoś wie, czy trzeba mieć aktualną książeczkę sanepidowską, żeby móc tam pracować? Z góry dzięki za info.

Miłosz Nowy wpis

ale póki co dalej istnieją i myślę, że sytuacja od lutego mocno się poprawiła i cieszę się, bo to naprawdę uczciwy pracodawca i mam nadzieję, że im się wszystko na dobre poukłada :) pozdrawiam, miłosz :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Bogdan Bulik Zakład Produkcji Cukierniczej Bulik? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
PH

Doszły mnie słuchy iż BULIK upadł a szkoda bo produkty były naprawdę przyzwoite. Kiedyś miałem przyjemność pracować dla tej Firmy. Nie było najgorzej :)

Anna T

Probuje sie do nich dodzwonic, zaden telefon nie wydaje sie byc aktualny. Czy firma jeszcze istnieje w 2016 roku?

kolo

to ta firma jeszcze zipie, słyszałem , że biedronka ją wyłożyła

AJAJAJ

Witam Czytając komentarz powyżej-zaprzeczam. Jak się idzie do pracy by się lenić to tak jest.Jak się chodzi na zwolnienia nie ma premii.Zarobki jak zarobki tak jak wszędzie,więc nie ma co komentować a płace zawsze były na czas do zeszłego lata.

iza_82

fajna firma, przyjaznie nastawieni ludzie, zdecydowanie POLECAM!!

anonim PH

FIRMA BULIK-hmmmmm mało płacą, premia nie do wyrobienia, brak gratisów dla klientów, płace nie na czas!!! brak zaliczek terminowych na paliwo. No cóz chcesz pracować i z własnej kasy wydawać na rozwój firmy to szczerze możesz iść do tej firmy. ALe JA nie polecam nerwy nerwy i jeszcze raz nerwy! żarty stroją sobie z pracowników i tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Bogdan Bulik Zakład Produkcji Cukierniczej Bulik - Marki

• Jak się pracuje w Bogdan Bulik Zakład Produkcji Cukierniczej Bulik?

Zobacz opinie na temat firmy Bogdan Bulik Zakład Produkcji Cukierniczej Bulik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bogdan Bulik Zakład Produkcji Cukierniczej Bulik