Galenus Farmaceutyczno-Chemiczna Spółdzielnia Pracy

Opinie o Galenus Farmaceutyczno-Chemiczna Spółdzielnia Pracy

Aga

Witam,czy osoby z "ulicy"z doświadczeniem w tej branży mają szansę się tam zatrudnić?

Marta K.

Moja mama pracuje W Galenusie od 17 lat i bardzo sobie tego pracodawcę ceni. Miła atmosfera, szacunek dla pracownika, brak nadgodzin.

Ania N.

Przepracowałam tam 4 lata i dopiero po zmianie firmy na większy koncern widzę jak przyjemnie było tam pracować. Prawie rodzinna atmosfera bez kieratu nadgodzin. Jeżeli ktoś chce stabilności zatrudnienia to na pewno jest to dobre miejsce.

Zostaw opinię o Galenus Farmaceutyczno-Chemiczna Spółdzielnia Pracy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galenus Farmaceutyczno-Chemiczna Spółdzielnia Pracy