Orthokinetics Sp. z o.o.

Adres: Ostródzka 60Ł, 03-289 Warszawa

NIP: 5242660300 KRS: 0000315183

Orthokinetics Sp. z o.o.

Opinie o Orthokinetics Sp. z o.o.

gość

Nie polecam pracy w tej firmie. Właściciel ten sam co CMP Pharmaceuticals Sp. z o.o.. Metody działania te same.

Zostaw opinię o Orthokinetics Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orthokinetics Sp. z o.o.