MEDISFARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o MEDISFARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

obserwator

Nie pracowałem i nie pracuje, ale obserwuję tę firmę z osobistych względów i muszę przyznać, że nie wierzyłem, że tak będą się rozwijać. Coraz więcej produktów, coraz częściej spotykam ich w aptekach i w IMS też widzę, że rosną.

obserwator 2
@obserwator 17.10.2017 12:15

Owszem, w co 5 zielarskim i w co 15 aptece leży pare ich opakowań, z moich obserwacji

PM

Czy ktoś aplikowal na Wielkopolske i dostal jakas wiadomość zwrotną?

@PM 18.07.2017 15:34
Czy ktoś aplikowal na Wielkopolske i dostal jakas wiadomość zwrotną?

Ja aplikowałem na mazowieckie i dowiedziałem się że rekrutacja jest wstrzymana

PM
@Tampobiegl 19.07.2017 12:18
Ja aplikowałem na mazowieckie i dowiedziałem się że rekrutacja jest wstrzymana

Rewelacja, kolejna firma "widmo"

Tampobiegl

Startuje właśnie na farma, Powiedzcie mi jak z premiami, realne do osiągnięcia ? Jak flota, doczytałem się że są Skody Rapid, ale jakoś fajnie wyposażone czy po najniższej linii oporu ?

Tu przybiegł
@Tampobiegl 14.07.2017 11:13

Najniższa linia oporu + czujnik tył + alu . Oczywiście białe. W środku fotele z ceraty i deska z drewna w kolorze szaro-szarym. Silniki najmniejszy diesel 1.4 90KM. 3cyl. klekot . Prowadzenie ok, dynamika ok. Nic poza tym.

Benny
@Tu przybiegł 24.07.2017 00:25

Cóż szału nie ma, dużo firm oferuje coś lepszego. No ale to i tak nieźle jak na firme której nikt nie zna.

PF Konkurencji

Firma widać się ostro rozrasta i zajmuje rynek. Synbiotex w łódzkim już widoczny w większości aptek, jeśli w innych województwach tez tak jest to pełen szacun.

PF niekonkurencji
@PF Konkurencji 29.06.2017 21:37

:D:D:D nie róbcie jaj

Loop

Witam, Czy ktoś już dostał odpowiedź po drugim etapie rekrutacji na Kraków?

abc

Witam. Czy ktoś otrzymał zaproszenie na drugi etap po piątkowej rozmowie w Krakowie?

Asd
@abc 29.05.2017 14:12

A na jaki region byla rekrutacja ?

abc
@Asd 02.06.2017 16:53
A na jaki region byla rekrutacja ?

Na śląskie

ona

co jest na rozmowie kwalifikacyjnej ?

Arek2016

Witam Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną , pamiętacie może jakie pytania padały ?

Joanna

@połnocrozumiem, że pracujesz w MEDISFARM jako przedstawiciel handlowy. Co możesz powiedzieć o procesie wdrażania nowego pracownika? Czy może on liczyć na wsparcie bardziej doświadczonego handlowca, czy też szkolenia wstępne?

Ja
@Joanna 08.05.2017 14:13

Szkolenie wstępne jednodniowe później jeden dzień w terenie u jednego z ph, a następnie samodzielna praca plus jazda już na swoim terenie z kierownikiem. Wszystko w Twoich rękach i w tym jakie masz umiejętności sprzedażowe.

połnoc

jest ok - nowe produkty trafione. dotrzymali umowy z podwyżką fajna ekipa- zarówno Przedstawiciele jak i szefowie. Jest ciśnienie na wynik - ale ja już się przyzwyczaiłem

Zainteresowany pracą

A więc... ja po powyższej wypowiedzi nie jestem już zainteresowany pracą w MEDISFARM. Stres, nadgodziny(usunięte przez administratora) Pozdrawiam, Zainteresowany pracą (już nie)

Zainteresowany pracą

Witam, Jak pracownicy aptek reagują na przedstawicieli MEDISFARM ? Są pozytywnie nastawieni do rozmowy i współpracy, czy raczej sceptycznie podchodzą do PH, bo wolą kupować od większych firm farmaceutycznych takich jak Adamed czy Polpharma ? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

Medalik

Witam, Mam pytanie do osób pracujących w firmie,czy obecnie na terenie województwa. Śląskiego macie PH. Jeśli tak jak go można namierzyć?! Pozdrawiam

Tak
@Medalik 09.03.2017 22:00

Medalik
@Tak 12.03.2017 01:05
I tak Ci nie powie żadnej konstruktywnej opinii bo będzie się bał o swoją pracę. Taka firma niestety......

Ilu PH ma na tą chwilę firma? Rekrutują na 16 woj. Faktycznie tyłu nowych pracowników potrzebują?! Pozdrawiam

Zainteresowany pracą

Witam! Chciałbym się jeszcze dowiedzieć jak to jest z urlopami w MEDISFARM? Chodzi mi oczywiście o stanowisko: przedstawiciel farmaceutyczny. 1. Czy realny jest urlop 2 tyg. w wakacje? 2. Czy realne są pojedyncze dni w roku np. gdy wnioskuje o urlop 3 dni wcześniej? 3. Czy ciężko o urlop np. miedzy świętami? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

XYZ
@Zainteresowany pracą 02.03.2017 15:40

W szybkim skrócie. 1. Tak 2. Tak 3. Nie Pozdrawiam

Przedstawiciel Medisfarm

kolego na Łodzi jest Przedstawiciel, który pracuje chyba już z rok i nie wydaje mi się by miało się cos w tym temacie zmienić . W firmie mówią, że CV jest na cała Polskę aby mieć bazę CV bo firma coraz bardziej się rozrasta. wiem że szukają kogoś na kujawsko-pomorskie, bo zwolnili takiego kombinatora...

Zainteresowany łódzkie

Znów jest ogłoszenie na pH na łódzkie czy tutaj w tym regionie jest coś nie tak że jest taka ciągła rotacja, zastanawiam się czy składać papiery i śledzę dokładnie portal z ogłoszeniami i ciągle widzę medisfarm, czy może ktoś coś doradzic

do zainteresowanych
@Zainteresowany łódzkie 06.02.2017 16:57

rotacja jest wszędzie i o ile w dużych firmach jest dużo pracowników = duża rotacja o tyle to jest mała firma a rotacja w niej jest i tak bardzo duża. (usunięte przez administratora)

Pracownik Medisfarm

Do zainteresowanego: 1. Podstawe negocjujesz sobie sam - jednak firma jest na etapie budowania swojej marki więc 10 tys podstawy nie dostaniesz, to chyba zrozumiałe. 2. Szkolenia początkowe są ok, jeździsz kilka dni z dośw przedstawicielem, później także z kierownikiem. 3. Rosnącej podstawy? Nie ma czegoś takiego. Podstawa to podstawa. 4. Premie za konkursy i za obroty możesz i nawet w pierwszym miesiącu pracy dostać, ale musisz - tak jak zauważyłeś - dobrze wykonac swoja prace, a nawet nie tyle dobrze co skutecznie. 5. Myślę że 8-9 godzin dziennie będziesz pracowac max. Wizyty planujesz sobie wcześniej, gdzie trzeba się umawiać to sie umawiasz, a gdzie nie - wchodzisz spontanicznie. Kwestia poznania rynku. 6. Dostajesz jakiś region i sam decydujesz do których aptek jeździsz - grunt żebyś cel zrealizował. 7. Wsparcie zespołu realne, a co 3-4 tygodnie jeździsz z kierownikiem który tez pomaga Ci się rozwijać - a ma facet o sprzedaży w tej branży pojęcie bardzo duże. 8. Raportujesz wizyty w tablecie. Pozdrawiam,

@Pracownik Medisfarm 28.01.2017 14:22

Dziękuje za odpowiedzi na moje pytania. Czy mógłbyś opowiedzieć jak Tobie pracuje się w MEDISFARM? Jak firmę postrzegają klienci, z otwartymi rękoma, czy raczej są sceptycznie nastawieni, a może zależy to od umiejętności podejście do klienta przez PF ? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

Pracujący
@Zainteresowany pracą 30.01.2017 19:28

Mnie pracuje się coraz lepiej. Kwestia jest tego jak budujesz relacje itp. Na poczatku jest ciężej bo Cie nie znają, bo nowa firma, bo XYZ więc na otwarte ręce nie licz. Zresztą jak popracujesz w branży to zobaczysz ze farmaceuci ogólnie do zakupów chętnie nie są. Potem jak już wejdziesz do apteki to jest łatwiej bo relacja itp. Ale ogólnie gdybym miał ocenić firmę - rozwijająca sie i wie o co chodzi :) Bardzo dużo zależy od Twoich umiejętności i budowania relacji :) Pozdrawiam

Zainteresowany łódzkie

Bardzo dobre pytania, czekam z niecierpliwością na odpowiedzi

Zainteresowany pracą

Witajcie Recenzenci! Startuję na stanowisko Przedstawiciel Farmaceutyczny w firmie MEDISFARM (region kujawsko-pomorskie). Mam kilka pytań: 1. Czy 3500zł brutto podstawy, to wszystko co może zaproponować firma MEDISFARM na początek? 2. Czy szkolenia na początku pracy, jasno przedstawiają strategie firmy i dobrze przygotowują do wykonywania pracy? 3. Po jakim okresie pracy mogę się spodziewać rosnącej podstawy? 4. Po jakim okresie mogę się spodziewać premii, prowizji? (oczywiście za dobry wyniki wykonywanej pracy) 5. Czy wykonanie planu (jeżeli jest możliwe) +/- 8-9h/24 pon. - pt. Czy praca raczej powyżej 10h na dobę, ilość wizyt dzienna realna . Czy wizyty najpierw planujemy i zapowiadamy, czy są one spontaniczne? 6. Ciągłe pozyskiwanie nowych klientów, czy raczej jest jakaś konkretna baza stałych klientów, a może jest ona jedynie przypisane do obecnych już PF? 7. Czy wsparcie zespołu jest realne, czy raczej skazany jesteś sam na siebie? 8. Czy raportować trzeba każdą godzinę pracy skrupulatnie? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

Tiger
@Zainteresowany pracą 17.01.2017 19:14

Kolego według mojej oceny cały etap zatrudnienia, szkolenia do pracy oraz komunikacja jest na dobrym poziomie. Co do planów to chyba indywidualna sprawa kto ile potrzebuje czasu bo zależy to tez od Twoich umiejętności i tego jak szybko sie uczysz. Kasa wiem ze do indywidualnych negocjacji - o premie walczysz od pierwszego miesiąca pracy, ale mało realne żebyś w pierwszym miesiącu wziął kasę za bonus- szybciej za konkurs. Generalnie jest niezła ekipa ale pracy duzo- szczególnie jak zaczynasz

@Tiger 23.01.2017 12:06

Dziękuję za Twoją odpowiedź. Mam nadziej, że moje CV zostanie pozytywnie rozpatrzone i zostanę zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. @Robert Złożyłem CV na początku stycznia. Jeszcze nie uzyskałem od MEDISFARM żadnej odpowiedzi. Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

Zainteresowany pracą

Witajcie Recenzenci! Startuję na stanowisko Przedstawiciel Farmaceutyczny w firmie MEDISFARM (region kujawsko-pomorskie). Mam kilka pytań: 1. Czy 3500zł brutto podstawy, to wszystko co może zaproponować firma MEDISFARM na początek? 2. Czy szkolenia na początku pracy, jasno przedstawiają strategie firmy i dobrze przygotowują do wykonywania pracy? 3. Po jakim okresie pracy mogę się spodziewać rosnącej podstawy? 4. Po jakim okresie mogę się spodziewać premii, prowizji? (oczywiście za dobry wyniki wykonywanej pracy) 5. Czy wykonanie planu (jeżeli jest możliwe) +/- 8-9h/24 pon. - pt. Czy praca raczej powyżej 10h na dobę, ilość wizyt dzienna realna . Czy wizyty najpierw planujemy i zapowiadamy, czy są one spontaniczne? 6. Ciągłe pozyskiwanie nowych klientów, czy raczej jest jakaś konkretna baza stałych klientów, a może jest ona jedynie przypisane do obecnych już PA? 7. Czy wsparcie zespołu jest realne, czy raczej skazany jesteś sam na siebie? 8. Czy raportować trzeba każdą godzinę pracy skrupulatnie? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

Kamil

Szukają kogoś na Śląsk? Jeśli tak to z kim trzeba się skontaktować? Mam dośw w sprzedaży i szukam pracy w farmacji.

martynka

W ogłoszeniu jest: niezbędne narzędzia pracy - samochód (standard powyżej rynkowego), tablet, telefon To ta Skoda Rapid czy Toyota Auris to jest powyżej standardu rynkowego? Bo widziałam w innych firmach lepsze auta.. Ktoś wie może jaką podstawę można wynegocjować?

Misio

Pracuję od dłuższego czasu. Nie jest idealnie. Ale. Można zarobić 3-4 na rękę jeśli człowiek chce i ma troszkę szczęścia. Atmosfera spoko. Koledzy i koleżanki bardzo mili . Jak się starasz to szefostwo się nie czepia co ważne. Jeśli chodzi o auto to można. Jest to dość ograniczone. Ogółem dobra firma dla początkujących osób więc można zdobyć dobre doświadczenie, sprawdzić się i fajnie pobawić :)

Tomek

Nikt nie zarobi tam więcej niż 3-4 tys zł na rękę. Plany są tak zrobione że trzeba włożyć w to dużo wysiłku.

Ona

i jak na II etapie? co było? Ja ide w srode

Mario

A co na 1 etapie?

kalina
@Mario 06.10.2016 19:15
A co na 1 etapie?

Pytania o mocne, słabe strony. Kilka zadań z matematyki, zainteresowania, historia pracy, czego chciałabym się nauczyć. z góry dzięki Mario za pomoc. Dzisiaj mam rozmowę

ninq
@kalina 07.10.2016 07:52

i jak na II etapie? co bylo?

Mario

Na I etapie co było?

kalina

Byłam na rozmowie na I etapie, zostałam zaproszona na II etap. Podpowie ktoś czym się różni I etap od II? Proszę o podpowiedz bo bardzo mi zależy na tej pracy.

Miechu

Powiedzcie mi proszę czy suplementy firmy są już w aptekach czy prace zaczynamy od zera tzn pozyskiwanie klientów itp Proszę mniej więcej zilustrować dzień ile wizyt itp Oraz czy duże są plany sprzedażowe jak się sprzedają produkty?

Michu

Hary. Brudny Hary
@Michu 16.09.2016 11:20
Chciałbym się dowiedzieć co z autem służbowym, czy jest możliwość używania do celów prywatnych i co to za auta?...

Skoda Rapid, można korzystać priv.

@Hary. Brudny Hary 16.09.2016 19:20
Skoda Rapid, można korzystać priv.

A jak z wyposażeniem ?

Darek

Co znaczy socjalne? Socjal to wczasy pod grusza czy jakies bony na swieta. Pozdrowienia dla autora.

michu

Jaką flotę pojazdów posiada firma? i czy można liczyć na użytkowanie auta prywatnie?

Tomek

Porządna firma. Hahaha

byk

do red. Kolego jesteśmy po bardzo fajnym spotkaniu szkoleniowym przed sezonem. w zespole świetni, pomocni ludzi i szef który ma mega wiedze o rynku i sprzedaży. Na szkoleniu starsi ode mnie stażem Przedstawiciele odbierali nagrody za konkursy i były inf. o ich premiach za ostatnie cykle. ale premie bierze tylko część Przedstawicieli - Ci co robią plany. U starszych Przedstawicieli widać duża wiedze i dobre wyniki więc te szkolenia są skuteczne. ale teraz chyba nie ma rekrutacji bo jest cały Zespół, chyba że będzie kolejne poszerzenie zespołu. mam nadzieje że jakoś pomogłem. tez liczyłem na pomoc jak szukałem pracy :)

frytka

Wczoraj byłem na rozmowie w Krakowie i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony poziomem rozmowy. Konkretnie i sympatycznie. Mama nadzieję, że dostanę pracę. Dostał już ktoś inf. zwrotna ?

amako

Jakosć ogrodzeń jest rzeczywiście na wysokim poziomie, ale to wiadomo, że to zasługa pracowników. Widać, że im zależy, a to ma odzwierciedlenie w zarobkach.

Kumaty

Trochę zaskoczony jestem, ze Witek odszedł z poprzedniej firmy..... Mnie zatrudniał i szkolił nasz Zespół - mieliśmy najlepsze wyniki w Polsce. Widziałem ostatnio Przedstawiciela Medisfarm w aptece - widać Witolda szkoła i zamiast Probiosetu Synbiotex w coraz większej liczbie aptek :) P.S ciągle w modzie cytaty z "Misia" ?

Medisfarmowiec

Widać ze firma ma pomysł i ambitne cele. Można sie duzo nauczyć, kasę dostałem taka jakiej oczekiwałem. W terenie pracują bardzo sympatyczni, pomocni ludzie. No i kasa za premie i bonusy są na czas. Ze swojej strony polecam. Pf

Stary Zespół Wschód

Gratuluje właścicielom szybkiego rozwoju! Mktsh rosną :) Pokazywali nam na szkoleniu Wasze wyniki. Teraz się nie dziwię, że w Tac..e panikują. Powodzenia w dalszej drodze - wyciągnijcie wnioski z błędów właścicieli firmy w której zaczynaliśmy a szybko ich przeskoczycie! Wiele osób Wam kibicuje aby im utrzeć nosa :) Kolega z wyjazdu egipskiego :)

jutro rekrutacja

a ile można zarobić ?

Adaś Niezgódka

Witam, przed rozpoczęciem pracy w Medisfarm tez tutaj zaglądałem :) - obiecałem sobie ze po kilku miesiącach spróbuje na ile to możliwe obiektywnie opisac warunki pracy itp. Po pierwsze to zachęcam do pójścia na rozmowę kwalifikacyjną ( ciekawe dośw. :)) To co w firmie jest na plus to atmosfera w zespole ( można liczyć na pomoc kolegów), jak na niedużą firme to wszystko jest poukładane, informajce przebiegają szybko, wiadomo do kogo po co się zgłosić ( miałem z tym problem w poprzedniej firmie). Kasa jest na czas, jasny system bonusowy. to co dla mnie ważne - można się bardzo dużo nauczyć, widać dośw. szefa oraz właścicieli, którzy też są mocno zaangażowani. Nie zgadzam się z opiniami powyżej ( chyba ludzi którzy u nas nie pracowali) że nie da się wprowadzić nowych preparatów na rynek - mysle, że to kwestia pomysłu na promocję, sprzedaż i przedewszytkim zaangażowania. Ja przyszedłem bez dośw. w farmacji i jakoś daję radę. To co jest na minus to bardzo mało narzedzi marketingowy ( ulotki, długopisy, reklamówki) oraz duże tereny pracy ( całe województwo). O tym że firma rozwija się szybko chyba świadczą nowo wprowadzane produkty i zwiększanie liczby Przedstawicieli. Z tego co szefu mówił to na szkoleniu w sierpniu wprowadzamy nowe preparaty a to zawsze szansa na dodatkową kasę :) W firmie pracują ludzie bez dośw. jak również dośw. Przedstawiciele którzy przyszli za szefem z poprzedniej jego firmy . Powodzenia na rozmowie ( przypomnijcie sobie tabliczkę mnożenia bo Witold ma bzika na punkcie umiejętności liczenia:))

Ciekawy

Mam Pytanie: Czy nazwa Państwa preparatu Lokowitek jest nawiązaniem do Państwa pracownika? (podobno Grubej ryby) i czy w takim razie nie nazwa nie powinna brzmieć: LOCO Witek? Dziękuję za odpwiedź :) Pozdrawiam

Witek albo Jacek - jak komu pasuje haha

A co juz sie firma gotuje? Haha sami wprowadzacie w blad piszac.ze mozna miec podstawę 3.5 netto. Druga sprawa ogłoszenia pojawiaja sie co jakiś czas wiec jest rotacja.ktora wynika z faktu który trafnie opisal WIENIU. Produktuy sa nieznane i furory nie zrobia. Tyle.w.temacie.

Ktoś II

W imieniu firmy informuje, że osoba podpisująca się jako "Witek" nie jest naszym pracownikiem, a podspis ten ma sugerować wpis pracownika naszej firmy. Ten sam nr IP komputera "Witka" jest wspólny dla innych nicków. Odsyłam do wpisu "Ktoś" z 2.04.2016 aby rozjasnic sytuację. Pozdrawiam serdecznie

Aflofarmm

Kto jest z branzy ten wie. Poza tym kto z branży weźmie robotr za 2700 netto ?! Po trzecie co oni opowiadają za głupoty ze zabierają komus rynek w suplementach jak rynek tonie w tych suplach.. ma juz je kazda firma.. suple nawet dorzucaja gratis do leków czy na promocję.. nalezy rowniez pamiętać ze w rynku suplementow.karty rozdaje Aflofarmm.

Witek

Co jeden do glupszy. Logiczne ze za swoje nie tankujesz. Po co.sie w ogóle udzielasz jak brakuje ci rozumu ? Zajmij sie robota na budowie

Jacek

To prawda ze na miejscu możesz negocjować, ale jeżeli przez tel proponuje 2500/2700 podstawy to.ile wynegocjujesz p9dczas spotkania ? 3500 ?:) logiczne ze nie.. Po.okresie próbnym tez duzo nie przwszkoczysz. Premie? A wyrobisz je wprowadzajac nowe produkty nowej firmy? - mam.znajomego , który jeździ w firmie od roku czasu (rowniez tyle czasu jest firma.w Polsce) i nikt z zespołu nie dostal premii bo.targety sa ciągle większe niezależne od ilości wprowadzenia.na rynek czy zdobywaniu klienta/rynku.. W tactice tez [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jnia :) Generalnie nie liczy się premii bo poprostu nie wiesz czy ja otrzymasz wiec trzeba sie opierac o podstawe i benefity typu opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, multisport, darmowe paliwo, szkolenia, integracje, wsparcie sprzedazy, narzedzia sprzedazy, auto, komfort pracy i atmosfera (nie brakuje kierownikow.co wydzwaniaja caly dzien) Gadżety firmowe itp

Jacek

Na wlkp

pracujący

Ja pracuję od jakiegoś czasu i na razie jest ok. Kasa zależy od tego ile sobie wynegocjujesz ( nie przez tel.:). Te kwoty o których piszesz to podstawa na okresie próbnym do tego dochodzą premie sprzedażowe + kasa za dodatkowe konkursy. Jeździmy nowymi Toyotami Auris w kombi. Nie wiem czy będą teraz rekrutacje bo z tego co wiem powiększenie zespołu na dzisiaj jest zakończone... chyba, że o czymś nie wiem P.S kolego Tomi po Twoim wpisie wnioskuję, że nie pracujesz ani nie pracowałeś u nas- bo piszesz w wielu sprawach nieprawdę. Powodzenia wszystkim życzę w znalezieniu odpowiedniej pracy.

olo

Na jaaki teren aplikowales ?

Zostaw opinię o MEDISFARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEDISFARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ