Opinie o Folimpex Sp. z o.o. sp.k. w Sulejówek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Folimpex Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Folimpex Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Folimpex Sp. z o.o. sp.k. w Sulejówek

Amy Nowy wpis

Ja osobiście się czaję na etat magazyniera i dają umowę o pracę. Jedna osoba na forum pisała, że ma wielkie poczucie stabilności zatrudnienia i chciałbym wiedzieć na jaki czas można uzyskać umowę. Nie ukrywam, ze docelowo szukam pracy na stałe. W obowiązkach pisano jeszcze o drobnych pracach magazynowych, co wchodzi w ich skład? Lubię wiedzieć wszystko wcześniej :)

Kostek Nowy wpis

Zatrudnienie w tym miejscu to gwarancja możliwości rozwoju oraz satysfakcjonującej pensji. Dla osób szukających pewności i perspektyw na przyszłość, jest to idealna opcja

wacek Nowy wpis

Bez dwóch zdań, polecam tę solidną firmę każdemu! Ich profesjonalizm jest nie do pobicia, a obsługa klienta to prawdziwa perełka.

Boguslaw Nowy wpis

Firma, która naprawdę dba o swoich klientów. Ich podejście jest niezwykle przyjazne, a oferta bardzo konkurencyjna. Gorąco polecam!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Folimpex Sp. z o.o. sp.k.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Lakosz

Folimpex to gwarancja najwyższej jakości przy jednoczesnym zachowaniu przystępnych cen. Bez wątpienia zawsze będę polecać ich produkty!

Minko

Folimpex zdobył moje zaufanie dzięki doskonałej jakości swoich produktów i korzystnym cenom. To firma, na którą zawsze można liczyć.

Maks

Pracuję z umową o pracę i to uczucie pewności zatrudnienia jest niesamowite.

@Maks

O kurcze, ale odlot. Te wrażenia masz po umowie o pracę na czas określony, czy to sprawiła umowa o pracę na stałe?

@Maks

Początkowo dają umowę o pracę czy okres próbny trzeba przejść na umowie o pracę, bo sam nie dowierzam ? :) Firma zapewnia o długoletniej współpracy czy nie mają w zwyczaju zwalniać ludzi bez konkretnych powodów?

Marian

Polecam! solidna firma, dobrej jakości produkty oferują

morkosz

To rzadkość znaleźć produkt, który oferuje takie parametry w tak konkurencyjnej cenie.

Wojtak

Ceny są fair, a personel kompetentny i przyjazny.

Elka

Moje doświadczenia są bardzo pozytywne, gorąco polecam!

@Elka

Polecaj. Wyjaśnij tylko czytającym, z jakich powodów warto tu pracować? Choć w sumie nie wyjaśniłaś nawet, czy to o pracę chodzi czy o coś innego?

Luzo

trafilem do firmy z polecenia i teraz polecam dalej. Konkret i odpowiedni fachowcy na odpowiednim miejscu

Rafcyk

Niezwykle zadowalające doświadczenie zawodowe, pełne okazji do rozwijania umiejętności.

Rafal

Zespół pracowników jest gotów słuchać i odpowiadać na wszelkie pytania czy wątpliwości, co buduje trwałe relacje biznesowe.

Boston

Warto spróbować tutaj swoich sił. Naprawdę dobre warunki pracy

@Boston

No ale dobre warunki pracy tzn. jakie? :) Widzę tu dużo pochwał, ale bez konkretów, więc zastanawiam się co wszyscy macie na myśli. Kasa jest atrakcyjna w porównaniu do innych firm w okolicy? Osoby z doświadczeniem dostają dużo lepsze warunki? I jak sama atmosfera, czy szefostwo dba o integracje itp?

Dorota

Praca na produkcji. Najniższa krajowa. warunki nie są za fajne. Na halach nie ma klimatyzacji, wiatraków. Latem można zemdleć, zimą zimno jest. Firma rodwm z PRL i mentalnie i pod względem wyglądu. Zarząd zostawię bez komentarza.

@Dorota

Szkoda, mnie by właśnie produkcja interesowała. Czy do tej najniższej krajowej dostajecie dodatki, premie? I czy ciężko je uzyskać co miesiąc? Być może po jakimś czasie da się dostać jednak podwyżkę? I o co chodzi z tym zarządem? Pytam, bo czytałam tu kilka pozytywów i teraz sama już nie wiem.

Jacek P

Praca tutaj to dla mnie czysta przyjemność, a świetne warunki tylko umacniają moje zadowolenie z wykonywanych obowiązków.

Mirek

Jako pracownik nie mam uwag, mnie się pracuje dobrze, wszystko zgodnie z umową. Naprawdę dobry pracodawca szczegolnie jak na te czasy

@Mirek

Z czego się bierze ta dobra ocena pracodawcy? Jedno, to poznać czyjąś opinię, a drugie, to znać przesłanki. Na razie nie wyjaśniłeś, czy polecasz, bo dobrze zarabiasz dzięki tej firmie, czy dlatego, że poznałeś tu wartościowych ludzi lub, że nauczyłeś się czegoś wartego nauki?

Mila

Firma godna polecenia, solidna i z dobrymi cenami

Jolek

Zasadniczo wszystko w porządku, duży plus za warunki oferowane przez firme

@Jolek

A jakie są warunki oferowane przez firmę? Możesz coś więcej o tym napisać? Chodzi o formę zatrudnienia, zarobki? Może o coś innego? Potrzebuję szczegółów, bo myślę nad złożeniem CV.

Henry

Super podejście do klienta! :) bardzo polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Folimpex Sp. z o.o. sp.k. - Sulejówek

• Jak się pracuje w Folimpex Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Folimpex Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 155.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Folimpex Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 144 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Folimpex Sp. z o.o. sp.k.
4.7/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Władysława Raczkiewicza 38
    05-075 Sulejówek

Folimpex Sp. z o.o. sp.k.