Opinie o Folimpex Sp. z o.o. sp.k. w Sulejówek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Folimpex Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Folimpex Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Folimpex Sp. z o.o. sp.k. w Sulejówek

bitex

Polecam! Szeroki wybór asortymentu i przystępne ceny

gig

Niezwykle przyjazne miejsce pracy, zarówno dla tych, którzy szukają pierwszej pracy, jak i tych z doświadczeniem

@gig

Firma bez problemu zatrudnia ludzi bez doświadczenia, jakie są to najczęściej stanowiska? Czy jak taki nowy pracownik nabierze wprawy i doświadczenia to może starać się o podwyżkę czy firma sama docenia i proponuje podwyżki pensji?

melon

To firma, z którą współpracuję od wielu lat i zawsze mogłem na nią liczyć

Kacpi

Szybka i sprawnie zrealizowana usługa, zawsze można na was polegać.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Folimpex Sp. z o.o. sp.k.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno
kerron

Bardzo miła i fachową obsługa Polecam.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie liczy się klient, to właśnie tutaj powinieneś zwrócić uwagę. Zawsze odbierają telefon i potrafią odpowiedzieć na każde pytanie.

Kracy

Ogólnie rzecz biorąc, uważam, że moja praca jest w porządku. Tak, są dni, kiedy jest trochę bardziej wymagająca, ale to jest typowe w każdym miejscu pracy.

@Kracy

Czym różnią się te zwyczajne dni od tych, gdy są bardziej wymagające? Jest więcej obowiązków? Czy może trzeba zostać po godzinach? Często się tak dzieje? :-) I o jakim stanowisku mówisz? Poza tym, skoro uważasz, że Twoja praca jest w porządku, to za co szczególnie cenisz sobie to miejsce? :-) Za zarobki? Atmosferę? Benefity?

Izzak

Folimpex to firma, która stale się rozwija, co sprawia, że ich oferty pracy są godne polecenia

Morfik

Mam przywilej pracowania w miejscu, gdzie nie tylko zarabiam wystarczająco, ale także cieszę się wsparciem i zrozumieniem ze strony mojego zespołu.

Ian

Ich produkty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i są łatwo dostępne.

Maksymilian

Folimpex to partner, który zawsze służy radą i wsparciem.

Muraw

Znaleźliśmy w Folimpex doskonałe rozwiązania opakowaniowe dla naszej firmy, które nie tylko chronią produkty, ale także są estetyczne i funkcjonalne.

Pracownik Produkcji, ktoś coś wie? Widziałam w ogłoszeniu informacje o pracy zmianowej. Czyli ile jest tych zmian? I jakie godziny? I jaka jest rotacja zmian, czy tydzień.tydzień, czy jakoś inaczej?

Adamczewski

Firma Folimpex to nie tylko dostawca, ale także partner w biznesie. Ich eksperci są zawsze gotowi do współpracy i pomagają znaleźć rozwiązania dostosowane do moich potrzeb.

Lucek

Praca stanowi przyjemny balans między wyzwaniami a komfortem. Codzienne obowiązki nie przytłaczają, pozostawiając przestrzeń na rozwijanie umiejętności.

Czarna
@Lucek

Wow serio? A co to za przestrzeń do rozwoju? Czy jak rozumiem jest miejsce na naukę i szkolenia od firmy, aby się rozwijać? Czy naukę nowych umiejętności poprzez pracę?

Sandelewski

Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność - szybkie dostawy, kompleksowe wsparcie i doskonała jakość to tylko kilka z licznych zalet, które oferuje.

ticzka

Długotrwała współpraca z tą firmą przynosi nam nieustanne korzyści i zadowolenie z jakości dostarczanych produktów.

Mateusz

Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Szybko i w rozsądnych cenach. Można? Widać że tak!

lena

Bardzo dobra współpraca, zawsze w terminie, jakość bez żadnych zarzutu.

kaszer

po 3 miesiącach pracy mam przedłużoną umowę , jest ok. Warunki na ten moment bardzo dobre

Zostaw merytoryczną opinię o Folimpex Sp. z o.o. sp.k. - Sulejówek

• Jak się pracuje w Folimpex Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Folimpex Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 155.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Folimpex Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 144 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Folimpex Sp. z o.o. sp.k.
4.7/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Władysława Raczkiewicza 38
    05-075 Sulejówek

Folimpex Sp. z o.o. sp.k.