Opinie o Noviere S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Warszawa

Noviere S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce
0 0 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 143 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Noviere S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Piotr Nowy wpis

Podobnie jak u Pani Marty, mi również firma Noviere nie zapłaciła za wykonanie usługi. Nie polecam współpracy, maile pozostają bez odpowiedzi.

Marta Nowy wpis

Dziękuję, że istnieje taki portal jak ten, umożliwiający dodanie opinii o zleceniodawcach/pracodawcach. Ledwie co pojawiła się moja opinia na tym portalu Firma Noviere uregulowała zaległości. Wcześniesza korespondencja mailowa oraz telefoniczna z Firmą była całkowicie nieskuteczna. Smutne jest to, że musimy prosić się o swoje należności.

Tak1Nie

Marta Nowy wpis

Firma (usunięte przez administratora), nie płaci za wykonanie usługi. Obecnie trwa postępowanie sądowe o niezpałacenie faktur.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy ktoś z użytkowników obecnie jest zatrudniony w tej firmie? Napiszcie co wiecie o przedsiębiorstwie Noviere S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce w miejscowości Warszawa. Wasza komentarz się liczy!

Zostaw opinię o Noviere S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie