Opinie o Ewopharma Ag Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ewopharma Ag Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ewopharma Ag Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewopharma Ag Sp. z o.o. w Warszawa

Patrzę właśnie na ofertę dla Przedstawiciela i faktycznie w takiej wygasłej już było napisane, że dawana jest umowa o prace. a co z b2b lub zleceniem? Gdyby ktoś chciał się zdecydować na inna formę to by mógł?

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Ewopharma Ag Sp. z o.o. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Pracownik Nowy wpis

Tak. Wszystkie umowy są o pracę.

Iza

Pisał ktoś, że piękny jest dzień, kiedy odchodzi się z pracy w tej firmie, a czy ten piękny dzień oznacza też, że firma płaci za ostatni miesiąc pracy, czy raczej taki były pracownik nie ma co liczyć na uregulowanie pensji za ostatni miesiąc?

Ona
@Iza

Piękny dzień, bo kończysz ten horror. Ale tak, wszystkie płatności regulują. Większość ludzi jak odchodzi to już zwykle jest na L4. Ktoś z firmy przyjeżdża już jak jesteś tydzień na L4 i odbiera wszystkie zabawki- laptop, samochód. Nawet nie musisz jechać do biura. Wysyłają Ci świadectwo pracy. Dzial administracyjny akurat działa dobrze

Pracownik Nowy wpis
@Iza

Firma reguluje wszystkie należności względem pracownika

Czemu taka rotacja jak ktoś napisał? Chodzi o kasę? Bo zwykle to jest powodem zmiany pracy. Ile teraz tu płacą? Ktoś mi powie??

Firma Ewopharma Ag Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Przedstawiciel medyczny. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Honorata

Cześć! Znajoma poleca mi pracę w Ewopharma, sama bardzo sobie zachwala. Czytałam jednak na innych forach mniej przychylne opinie. Jakie jest Wasze zdanie? Czy ktoś pracował tam osobiście? Interesuje mnie głównie kwestia stosunku kierownictwa do nowych pracowników i możliwość podążania ścieżką kariery, czy takowa jest możliwa w Ewopharma?

Iwona
@Honorata

To jest dystrybutor, nie producent. Faktem jest, że nieustannie rekrutują do lecznictwa zamkniętego. Już tyle było pisane na goworku- sprawdź drugi profil Ewopharma AG. Pracowałam tam przez rok- wiedziałam, że jest tam fatalne podejście do Pracownika, ale musiałam gdzieś pracować po zwolnieniu grupowym w innej firmie. W międzyczasie szukałam innej pracy... Wg mnie w Ewo są dwa piękne dni: kiedy przychodzisz i odchodzisz...

admin

Wiesz coś na temat firmy Ewopharma AG Sp. z o.o., charakteru i warunków pracy? Napisz nam czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

@admin

Nie warto...... warto tylko bez doświadczenia na krótko .... zarzadzanie przez ściemnianie....

@Anonim

Co masz na myśli mówiąc "zarządzanie przez ściemnianie"? Czy szef zachowuje się nie w porządku? Możesz podać więcej szczegółów, zaciekawiłeś mnie, ale jestem człowiekiem kochającym fakty.

A.

Warto przyjść na rozmowę, zadawać pytania. Jest okazja bo zespół się powiększa.

Nika
@A.

Bardzo wysoka rotacja w Dziale Szpitalnym. Średnio przedstawiciele pracują do roku. Ale warto porozmawiać ;)

@A.

Hej A., sprawdziłam na waszej stronie, że można przesłać swoją aplikacje online i gdy będziecie szukać pracownika, CV zostanie wzięte pod uwagę. Stąd moje pytanie? Czy firma zamierza szukać nowych osób do zespołu, wiesz coś? Czy to raczej stały i niezmienny skład? :D

Zosia

@nika a dlaczego tylko do roku, wiesz z czego to wynika ta rotacja w dziale szpitalnym?

Zostaw merytoryczną opinię o Ewopharma Ag Sp. z o.o. - Warszawa

Ewopharma Ag Sp. z o.o.