Opinie o Oles Project Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Oles Project Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Oles Project Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oles Project Sp. z o.o. w Warszawa

Na rozmowie Nowy wpis

Prowadzona rekrutacja na stanowisko administracyjne. Niestety mam wrażenie, że panowie prezesi niezbyt zagłębiali się w CV. Zadawali pytania na które odpowiedź dostali już w dokumentach aplikacyjnych. O wynikach rekrutacji powiadamia się wszystkie osoby w niej uczestniczące, tak przynajmniej funkcjonują poważne firmy, tutaj tego zabrakło.

ABC Nowy wpis

Nie są słowni. Drodzy Państwo, jak się obiecuje, to trzeba dotrzymać słowa.

Twoje doświadczenie w pracy w firmie Oles Project Sp. z o.o. w mieście Warszawa może pomóc innym. Wypowiedz się jak oceniasz zatrudnienie w tej firmie. Twoja opinia może być dla wielu osób na wagę złota.

Zostaw merytoryczną opinię o Oles Project Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Oles Project Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 2 ocen.