Opinie o No Limit Transport Spółka Z Ograniczaoną Odpowiedzialnością w Warszawa

No Limit jest dynamicznie rozwijaj Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy No Limit Transport Spółka Z Ograniczaoną Odpowiedzialnością, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie No Limit Transport Spółka Z Ograniczaoną Odpowiedzialnością o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o No Limit Transport Spółka Z Ograniczaoną Odpowiedzialnością w Warszawa

Goran Nowy wpis

Dyspozytorzy w Pruszkowie masakra nie znają topografi polski. Najgorszy adrianek czeresniak nie polecam tego syfu kirowcom

Pytanie Nowy wpis

Jak długo czekaliście na odzew z No Limit Transport Spółka Z Ograniczaoną Odpowiedzialnością? Oddzwaniają zawsze?

Kierowca Nowy wpis
Kandydat

Witam szukam drugiego kierowcy do podwójnej obsady rok doświadczenia po Europie

ueciak Nowy wpis

Nazwa firmy jest adekwatna do tego co się tam wyprawia i ile czasu się tam spędza. Pracowałem 5 lat w kurierce ponad 200 godzin miesięcznie i myślałem, że nic mnie już w życiu nie zaskoczy. Nic bardziej mylnego. Pierwszego dnia spędziłem w tym kołchozie 15 godzin i 10 minut. Przyszedłem do pracy przed pianiem koguta na 4:50, opuszczając to barachło po 20... W porównaniu z tym chlewem dziecko z Kambodży żyje jak pączek w maśle. Płaca minimalna, reszta szmatławej wypłaty pod stołem. Dopiero późnym wieczorem dostajesz z biura informacje o której godzinie następnego dnia przychodzisz do tego łagru. Jeśli chcesz pracować w "zgranym dynamicznym zespole", żyjesz po to, żeby pracować, nie masz rodziny, przyjaciół, hobby, zainteresowań, ta praca jest dla Ciebie stworzona.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Viki

Na jakie stanowiska sa wakaty i jak wygląda sprawa zatrudnienia - czas pracy rodzaj umowy i wynagrodzenie

Anonimowy Turek.

Hej, Możecie opisać stanowisko dyspozytora w firmie? Mam tam zaproszenie na rozmowę. Proszę o + i - ?:)

Konrad

Nikt nie trzyma na siłę w firmie. Szkoda, że nie potrafią niektórzy docenić pracy w dobrej firmie.

R.I.P. MCL

Odradzam jakiekolwiek kontakty z działem finansowym !!! Jeżeli cokolwiek znacie sie na finansach to nie idźcie tam do pracy - cofniecie się o 100 lat. Szefowa finansów to taka podwarszawska cwaniara, która tylko dba o swojego Merca. Wszystko jest robione "na gębę" i "na upchanie kolanem". A w tej działce jak ktoś kiedyś się dokopie to i prokurator za to może być...

Posiadacie jakieś informacje związane z No Limit Transport Spółka Z Ograniczaoną Odpowiedzialnością? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

irek

firma No Limit Transport poszukuje aktualnie pracowników @rejno, na stanowiska specjalista ds. Kadr i Płac, brygadzista , spedytor międzynarodowy, Projektant- Programista SQL, kierowca.jest w czym wybierać

anonim2014

Ja również odradzam pracę w tej firmie. Najpierw obiecują Ci kokosy a potem dostajesz najniższą pensję. Kierownictwo byle jakie. Przy zwolnieniu pracownika wyręczają się kimkolwiek byle samemu tego nie robić. Nie załapujcie się nawet na staż. Jak nie ma co robić to jest fajnie, a jak już Ci nawalą pracy to jest dla nich oczywiste że masz siedzieć po godzinach i nadrobić za poprzednika. Bałagan totalny, poniżanie ludzi, a zamiast rozmów donosicielstwo. Niektórzy kierownicy pozbawieni kompetencji. Brak słów. ZALECAM TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA!!!!

soso

odradzam pracowac w tej firmie, straszny bałagan jest ze wszystkim, wykorzystuja ludzi, szukaja młodych by zatrudnić po jak najmniejszych kosztach. pracowników nie szanują. nikt nie potrafi pokierowac ta firmą i dlatego tak to wszystko wygląda. kierowników jest więcej od pracowników. śmieszni są Ci ludzie tam..

Zbigniew

Znam kilka osób pracujących w tej iście "Polskiej" firmie. Ludziom zabierają premie za nic. Codziennie [usunięte przez moderatora] i wykorzystywanie. Omijać NO LIMIT Warszawa ul. Księżnej Anny szerokim łukiem. Praca po 10-12 godzin dziennie. Kierownicy to banda kretynów i prostaków, którym wychodzi [usunięte przez moderatora] słoma z butów. . Same układy koleżeńsko rodzinne. Jeśli chcesz sobie zmarnować życie lub jesteś masochistą pracuj lub jeździj dla nich.

Pracowałem w Poznańskim oddziale i tragedia, idziesz do pracy nie wiesz kiedy wrócisz, bałagan żeby nie pisać dosadniej- (usunięte przez administratora) i na magazynie i w biurze, pieniądze małe, a na pewno za małe żeby tam pracować, jak jesteś bezrobotnym [usunięte przez moderatora] to możesz spróbować swoich sił osobiście odradzam. Kierownik oddziału w Poznaniu albo gra [usunięte przez moderatora] bez kompetencji , albo nim naprawdę jest. Tak, czy siak tragedia.

niestety anoniom

Też jestem nieszczęsnym pracownikiem tego bałaganu brak kierownictwa a jak jest to nikompetentne. Nikt nic nie wie poprostu czeski film

Poza spedycją to kiepsko płacą ale każda miernota może się tam utrzymać. Płacą pod stołem, jak się kiedyś ktoś na nich wkurzy i naśle różne ispekcje i urzędy to firma leży. Kiepsko zorganizowani wewnętrznie. Szefowie często udają [usunięte przez moderatora] i wypierają się wcześniejszych ustaleń i postanowień. Wszystko załatwia się na gębę więc łatwo się potem wyprzeć. Stawiają na amatorszczyznę, z czystego skąpstwa. Właściciele, w interesach, mieli wiele intuicji i dlatego firma zaszła tak wysoko ale teraz brakuje im profesjonalizmu. Na okrągło zwalniają ludzi w nowo powstałych oddziałach, więc jeśli chcesz się do nich zatrudnić to uważaj, bo w najmniej odpowiednim dla ciebie momencie podsuną ci wypowiedzenie. Mnie też załatwili jakiś czas temu (z kredytem 200 tys. zł) ale już mi złość przeszła. W końcu wyszło mi to na dobre bo szybko znalazłem/znalazłam nową pracę i zarabiam teraz prawie 2 razy więcej. I wszystko na papier!!! Nie wszystko jest złe. Robili kiedyś fajne bale magazyniera, ostatnio chyba nie było bo zaproszenie nie dotarło do mnie. Na narty jeździliśmy.Jeden z właścicieli jest mistrzem europy w wyścigu na 1/4 mili. Kiedyś, na początku istnienia tej firmy było bardzo fajnie ale z czasem pogoń za coraz większą kasą zepsuła właścicieli i rodzinną atmosferę pracy. Brak szacunku dla pracowników, mimo czynionych pozorów, jest coraz większy. Ruchome godziny pracy to wielka zaleta. Nikt się nie pieni jak przyjdziesz później abyś tylko przepracował 8 godzin. Oczywiście mowa o pracownikach biurowych a nie magazynowych.

Zostaw merytoryczną opinię o No Limit Transport Spółka Z Ograniczaoną Odpowiedzialnością - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

No Limit Transport Spółka Z Ograniczaoną Odpowiedzialnością
2.5/5 Na podstawie 35 ocen.
No Limit Transport Spółka Z Ograniczaoną Odpowiedzialnością