tonery-warszawa.pl

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o tonery-warszawa.pl

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tonery-warszawa.pl

milniko
użytkownik zarejestrowany

ich tonery sa naprawde wydaje i to jest moim zdaniem na plus na pewno.

pracownik

Oszczerstwa nic więcej, pracuję 8 lat tutaj i wszystko jest w porządku, a jak ktoś się wiecznie spóźniał do pracy, albo nie wykonywał swoich obowiązków jak należy to o czym tu mówić.

pracowałem tam pół roku

[usunięte przez moderatora], obiecuje złote góry, a płaci 50 zł za 8 godzin pracy.

Były pracownik

Generalnie nie polecam pracować u Jacka, bo dostajesz mierne zarobki, a duże obowiązki. Awans polega na tym, że dostajesz więcej pracy, dłużej pracujesz, a płaca ta sama. Na początku proponuje ci 50 zł/dziennie co miesięcznie wynosi 1000 zł i mami Cię, że za miesiąc dostaniesz podwyżkę na 100 zł dziennie, jednak po kilku miesiącach nadal dostaniesz 50 zł (bo[usunięte przez moderatora]twierdzi, że nic nie zrobiłeś, albo jesteś za mało doświadczony itd. - rotacja pracowników to około 5 na miesiąc),[usunięte przez moderatora] Dodatkowo dochodzi [usunięte przez moderatora] w postaci codziennych awantur, mówienia, że nic nie potrafisz, że nie zarabiasz dla firmy, że nie ważne ile dostajesz pieniędzy, ale ważne, że w ogóle je dostajesz, powinieneś się cieszyć!

Kermit

Chciałbym zatrudnić się w tej firmie? Nie wiem czy warto, bo mam mieszane uczucia. Ktoś pracuje lub pracował w tej firmie?

Zostaw opinię o tonery-warszawa.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tonery-warszawa.pl