Bakalland S.A.

Janów Podlaski

Opinie o Bakalland S.A.

Pracownik1234

Nie polecam tego zakładu, wypłata ze ledwo starcza na opłaty na dodatek czterobrygadowka ze nie ma czasu dla rodziny ani na nic bo trzeba tyrac soboty i niedziele za które nie jest płacone 50 ani 100% rzna na kase jak się tylko da

MAX5855

Zgadzam się z tobą "Ddd" w zupełności pracowałem tam ponad 3 tygodnie już na pierwszy dzień wysłali mnie do rozładowywania 20 t ładunku ciężkich worków , potem ganiali to z jednego miejsca na drugie jak by to jedna osoba miała robić za dziesięć . Ten cały kierowniczek daję ciągle znać że mu coś się nie podoba szczerze nie polecam tej pracy ani tej firmy

Ddd

Jeżeli ktoś liczy na stabilne zatrudnienie bez znajomości w tym zakładzie to nie polecam. Nigdy nie wiesz kiedy Cię zwolnią, bo raz mają mało zamówień, a po 2 tygodniach znowu szukają ludzi... Straszna monotonia, dzwiganie przez 8h worków i kartonów, a to wszystko za szalone minimalne ustawowe wynagrodzenie i umowa smieciowa. Nie daj Boże na chwilę stanąć w miejscu, praktycznie gwarantowany opieprz. Przerwa tak długa, że nie zdążysz wyjąć kanapek z szafki i już trzeba znowu orać. Jak na tak dużą firmę to wstyd .

yyy
@Ddd 28.08.2017 23:20

A jak z praca w laboratorum? szukaja mikrobiologa, opłaca sie aplikowac ?

akuku

Pracuje tam od 3 miesiecy i powiem szczerze strasznie walą nas na kasę, strasznie duże potrącenia pomimo że zapiepszamy cały miesiąc to nawet najniższa krajowa nie wyjdzie bo i od tego jeszcze 400 zabieraja . Masakra

Ola

Najlepiej jakby ktoś z zarządu bakaland z warszawy przyjechał i porozmawiał z pracownikami o atmosferze pracy w Bakalandzie w janowie podlaskim o traktowaniu przez dyr r ........k........odnoszeniu się chamski i poniżajacym

Rocky

UWAGA! Stanowczo nie polecam pracy w tej firmie, pracowałem tam przez pewien okres, można załamać się psychicznie, ponieważ atmosfera jest nie do wytrzymania, pracownicy to margines społeczny nawet baby( bo inaczej nie da się ich nazwać) które tam pracują są psychicznie chore tzw batoniarki...wyzywają, obgadują i prowokują ludzi z poza ich miejscowości. Ogólnie nie zdrowa atmosfera i wykorzystywanie w pracy. Jak chcesz pracować to wszędzie tylko byle nie w b...landzie. Szkoda słów. ODRADZAM!!!

bezrobotny kiedyś to były czasy

nie wiem jak długo tam pracujesz ale odnoszę wrażenie , że jesteś z pokrewniona z szefostwem tego akurat bakallandu w innym przypadku nie wypowiadała byś się tak ciepło .Osobiście nikomu nie polecam tej pracy (usunięte przez administratora) i nie wyjaśnione podstawy odbierania premii . Jednym słowem wybierasz bakalland to już masz kłopot życiowy.dla dyrekcji jesteś zwykłym robolem za najniższą płacę premia jest tylko na papierze napisana tylko dla tego że było tam jeszcze trochę wolnego miejsca .chcesz coś ośiągnąć w życiu zapomnij że istnieje taki zakład jak bakalland on się rozwija ale nie na twoim grzbiecie chyba ze podjołeś tą (usunięte przez administratora) decyzję pozdrawiam wszystkich z powarzaniem

Iron
@bezrobotny kiedyś to były czasy 30.04.2011 13:33

Święta prawda co się dzieje w tym Bakalandze w janowie podlaskim mobing źle traktowanie pracowników przez derektora p.R Nazwisko Kadł.......ski .......... Prokurator by miła tu ręce pełne roboty jakby się zglosili wszyscy poszkodowani .sam dyrektor powiedział mnie głowa ma boleć od pracy umysłowej a robili mięśnie od roboty

Iron
@bezrobotny kiedyś to były czasy 30.04.2011 13:33

Nie polecam tutaj podejmować prace w tym Bakalandze w janowie podlaskim szukają ludzi do roboty bo ciągle brakuje ludzi jak są tak traktowani to co tu się dziwić że nie ma chętnych .a co zastanawiające jest ze na tym derektorem nikogo nie ma, jak może tak traktować i obrażąć ludzi ???????jakiś główny derektora powinien na kontrolę przyjechać i porozmawiać z ludzmi

wilk

nie polecam

Zostaw opinię o Bakalland S.A. - Janów Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bakalland S.A.