Opinie o Partydeco Sp. z o.o. sp.k. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Partydeco Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Partydeco Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partydeco Sp. z o.o. sp.k. w Szczecin

Administrator Nowy wpis

Partydeco Sp. z o.o. sp.k. zatrudni osobę na stanowisko specjalista e-commerce. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

HUMMEL Nowy wpis

Życzę wam tego samego aby każdy przełożony was oceniał tak jak wy to robicie ! Chora firma chore ego tak jak mówią i to prawda ! Nie Polecam Omijać szerokim łukiem

Maciek Nowy wpis

Omijaj tą firmę z daleka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wysyłaj cv Stracisz tylko czas i koszty dojazdu i nic nie dostaniesz Nie Polecam

Meduza

Ja byłem na spotkaniu i szczerze pierwsze wrażenie takie jak mówicie jest odczuwalne rotacja pracowników śmieszne podejście do osoby która poszukuje pilnej pracy jest gotowa podjąć prace od zaraz ale po 3 minutach zmiana decyzji na nie wybujane ego pana kierownika który szuka dziury w całym widać ocenianie ludzi na takich rozmowach ocenia sie ludzi a nie zatrudnianie do pracy tak naprawdę szukają ludzi i szukają ludzi i szukają ludzi odbywają się rozmowy i po 3 min negatywna ocena i kolejne ogłoszenia kolejne spotkania rekrutacja i ocenianie ja tak to widzę . Szkoda wysyłać cv a tym bardziej czasu by jechać usłyszeć co niby firma proponuje a po 3 minutach standardowo my sie odezwiemy mija 7 dni i cisza , szkoda nerwów i paliwa naprawdę nie warto pojawiać się na rozmowie i po 3 minutach wyganiają cię i pracy jak nie było to nie ma a rekrutacja pełną parą ,kolejna firma co lubi obiecywać . Powinno być tak że wysyła się cv zapraszają na rozmowę jeśli ci pasują warunki to mówisz i zatrudniaja cie do pracy tego samego dnia ci dają skierowanie do lekarza i masz prace a nie taka szopka i zabawa w chowanego masakra pierwszy raz cos takiego miałem żeby czekać 7 dni . Podkreślam Pracy nie dostałem , odradzam wysyłanie cv szkoda paliwa marnować aby pocałować klamkę Party deco . Powinno nazywać się jak robić ludzi w bambuko . Byłem w 7 firmach gdzie kierownik ma nie równo pod kopułą i to się sprawdza tacy tylko myślą o sobie i to prawda a nasz pracowników mają za nic .

Helena Nowy wpis
@Meduza

Czekaj, a to czemu zmienili tak nagle decyzje co do Ciebie? Co im się nie podoba w ludziach? Zawsze to jakaś podpowiedź, nie ukrywam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Partydeco Sp. z o.o. sp.k., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Packaging Designer? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Praca Niemcy montaż demontaż okien i drzwi
Nördlingen
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. infrastruktury
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Team Leader ds. jakości
Voice Contact Center Sp. z o.o.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Partydeco Sp. z o.o. sp.k.?

Antydebil

Podejście kierownictwa jest przedmiotowe. Nie licz na człowieczeństwo, wyrozumiałość czy awans. Tutaj nie licz na ludzkie odruchy. Bardziej ludzka jest maszyną do sprzedaży biletów MPK.

@Antydebil

Aż tak tragicznie jest pod tym względem? A jak pracownicy się dogadują między sobą? Może chociaż tu jest ok? :D

Kamil

A firma ma właśnie raczej stałych pracowników ?

Właśnie nie
@Kamil

Rotacja jak w tramwaju o szczycie. Tylko rodzina na szczycie niezmienna, reszta się dała wyzyskiwać lub się zwolniła albo została wyrzucona za własne zdanie ! Ale polecam- doświadczenie super

@Kamil

Stałymi pracownikami są tylko osoby z rodziny! Non stop ludzie się zwalniają lub są zwalniani bo wybujałe ego kierowników i liderów nie pozwala na spokojna pracę w tym miejscu. Nie polecam, szkoda czasu i nerwów. Jeśli nie chcesz być oszukiwany i okłamywany na każdym kroku, omijaj z daleka!

Op

Jakiś czas pracowałam w partydeco, serdecznie nie polecam tej pracy nikomu. Zero docenienia jeśli chodzi o stałych pracowników. Firma prowadzi rekrutację cały czas bo niby się rozwija szukają pracowników bo stali pracowincy odchodzą lub są zwalniani. Zarobki bardzo małe a pracy bardzo dużo. O podwyżce mozna pomarzyć. Wlascielka myśli tylko o tym aby obcinać koszty (zwalniać pracowników, nie dawać podwyżek i premii) ale za to można kilka razy w miesiącu dodawać nowe rzeczy na sklep i np. Montować neony. Sklep mógłby mieć potencjał ale niestety jest coraz gorzej.

Helena
@Op

Naprawdę pracownicy Partydeco nie są doceniani? Powiedz coś więcej, jak możesz. Nie ma szans na awans?

Z N C
@Op

Dokładnie tak, na magazynie wcale nie jest lepiej, wręcz gorzej

@Helena

Jaki awans? Haha w tej firmie nie doceniają pracowników i ty awans byś chciała? Najpierw to muszą zmienić kierownictwo, bo ci ludzie nie nadają się w ogóle. (usunięte przez administratora)

Ali
@Byly

Tych ludzi nie zmienią bo tam główne szczeble ogarnia rodzina, choć się kryją. Reszta pracowników służy do wyzysku i zmarnowania szansy na rozwój zawodowy, chyba że lubisz tak myśleć i działać jak robot ustawiony przez człowieka, który nie ma pojęcia o podstawowych procesach a wiedzę czerpie z książek i internetu a nie z życia i doświadczenia zatrudnionych ludzi

Ryszard
@Byly

Witam, powiesz mi coś więcej o kierownictwie w firmie Partydeco? Myślałam, o złożeniu tam CV, ale po opiniach chyba zrezygnuje. Dziękuje.

@Ryszard

Na produkcji i magazynie dramat. Kierownictwo myśli że pozjadało przystkie rozumy. Kierownik produkcji nie szanuje wcale, dziwne spojrzenia, obgadywanie-zalezy jaki ma dzień. Nic się nie da załatwić. Na magazynie podobnie.

tt

Jest fajna firma. Byłam na rozmowie rekrutacyjnej , Pani rekrutująca była miła. Szybko dostałam telefon i byłam poinformowana o każdym etapie rekrutacji.

@tt

Serio po rozmowie stwierdzasz ze firma jest fajna? Każdemu obiecują złote góry, więc daleczego ciągle zatrudniają ludzi i dlaczego większość się zwalnia?

Zostaw merytoryczną opinię o Partydeco Sp. z o.o. sp.k. - Szczecin

• Jak się pracuje w Partydeco Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Partydeco Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Partydeco Sp. z o.o. sp.k.
  • Czesława Piskorskiego 11
    70-809 Szczecin
  • NIP: 9552356219 REGON: 321519156 KRS: 0000508617

Partydeco Sp. z o.o. sp.k.